Skocz do zawartości

Pomysł na V8


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.06.2020 o 14:03, chojny napisał:

 

V8 z Volvo nie znam, nie jeździłem nigdy, wydumka pewnie jakaś.  

 

Jeżeli to takie samo V8 Yamahy jak w starym XC90, to jedzie nienajgorzej, ale dźwięku i charakteru prawdziwego V8 raczej mu brakuje.

Zdecydowanie fajniejsze było moje dawne 5 litrów w MB SLC (w107)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, gregj napisał:

Zdecydowanie fajniejsze było moje dawne 5 litrów w MB SLC (w107)

O, to musiało być coś !! Zazdroszczę. Miałem okazję pojeździć W107, ale jedynie wersją 280. V8 tylko słuchałem, jak gra.

Już miałem zaproponowac autorowi wątku jakiegoś SLa, z V8 ale upiera się przy swojej awersji do Niemców. IMO zupełnie niesłusznie, bo w Europie jest sporo dobrych tradycji budowania silników V8.

 

Swój głos oddałbym w tych wyborach na Maseraka.

 

tylko może się nie zmieścić w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alfi napisał:

Ja wiem że to wróżenie z fusów itp ale czy tak uszkodzone auto warto kupić?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-challenger-2017-challenger-r-t-5-7-v8-ID6CYKjF.html#gallery-open

 

może by tak coś w ten deseń sobie wciągnąć w leasing :hmm:

Jeśli sprzedający podaje fałszywy nr vin w ogłoszeniu to ja bym nawet z nimi nie chciał rozmawiać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alfi napisał:

 

Nawet nie sprawdzałem, ogólnie się zastanawiam czy warto uszkodzonego kupować :nie_wiem:

 

99 % auto z usa jest uszkodzone, jeśli kupisz na licytacji w USA to jest ryzyko co przypłynie ale na pewno cena będzie atrakcyjniejsza. Myślę że samochód który podlinkowałeś nie kosztował więcej jak 45 tyś z kosztami sprowadzenia oraz opłatami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2020 o 10:11, Alfi napisał:

 

A drugie tyle na serwis ;]

Dziękuje postoje :phi:

 

mustang 5.0.

tani w utrzymaniu jak barszcz.

a takie volvo nigdy nie widziało przodu mustanga . tylko tył ;] 

 

albo corvette. właśnie się rozglądam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2020 o 23:02, Bartłomiej napisał:

O, to musiało być coś !! Zazdroszczę. Miałem okazję pojeździć W107, ale jedynie wersją 280. V8 tylko słuchałem, jak gra.

Już miałem zaproponowac autorowi wątku jakiegoś SLa, z V8 ale upiera się przy swojej awersji do Niemców. IMO zupełnie niesłusznie, bo w Europie jest sporo dobrych tradycji budowania silników V8.

 

Swój głos oddałbym w tych wyborach na Maseraka.

 

tylko może się nie zmieścić w budżecie.

 

no szczere Ci powiem, nie robi na mnie żadnego wrażenia . Pomimo filmowania w tunelu ;]

Zresztą każdy dźwięk można regulować dopasowując wydechy. Głośniej, ciszej, bulgot, golftuniglansremiza - każdy uzyskasz z dużego V8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alfi napisał:

 

Challanger awaryjny? Z tych dwóch lepiej mustanga?

 

 

jaki awaryjny, jeden i drugi taki sam poziom i awaryjność bardziej zależy od poprzednich właścicieli i mechaników ;] , w challanger będziesz miał 5.7, popularny bardzo silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alfi napisał:

 

Challanger awaryjny? Z tych dwóch lepiej mustanga?

 

 

tego nie napisałem. Bo i nie wiem. Zwyczajnie nie podoba mi się taka mydelniczka na kółkach ;]

Auta amerykańskie są tanie w utrzymaniu.

Poszukaj na FB grupy amcar ze swojego regionu i idź pogadać.

Oczywiście , nie jestem obiektywny wobec motoryzacji z EU, więc nie chcę Cię zniechęcać. Ale takie dźwięki jak w tym wątku to raczej mizerne są. Mam dwa V8 więc byle co nie robi na mnie wrażenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
jaki awaryjny, jeden i drugi taki sam poziom i awaryjność bardziej zależy od poprzednich właścicieli i mechaników ;] , w challanger będziesz miał 5.7, popularny bardzo silnik
Jak z każdym autem, jak poprzedni dbał to będzie ok.
Podoba mi Die bardziej challenger. Ale jak patrzę na mustanga też jest niezły

Tapatalked

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bielaPL napisał:

 

jaki awaryjny, jeden i drugi taki sam poziom i awaryjność bardziej zależy od poprzednich właścicieli i mechaników ;] , w challanger będziesz miał 5.7, popularny bardzo silnik

 

tu wkradło się jakieś nieporozumienie.

Zestawiałem volvo. Moja siostra miała takie v8. Ani do przodu, ani do ucha. A do serwisu to chętnie 🙄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.