Jump to content

Polerka DA

WaWeR
 Share

Recommended Posts

Co byscie do amatorskiego ogarniania polecili?

Po taniosci bass czy isc w adbl?

Wiecej niz 600 nie dam.

Tylko nowe, tylko z zakupu online.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Czemu chcesz DA a nie rotacje
Bo nie chce uwalic lakieru. Efektywnie zadziala ztcw slabiej ale bezpieczniej. Prosciej tez ja ogarnac.
Nie musze robic az takiego lustra bo auta ktore ogarne mam jasne. Ot zwyczajne obe step.

Skoro do amatorki, to chyba nie warto wydawać sześciu stówek...

Obskoczysz jedno, dwa auta i rzucisz w kąt na długi czas (wiem po sobie ;))

Ja akurat poszedłem w rotację i po zrobieniu trzy etapowej korekty na dwóch autach, zastanawiam się jak trzeba napierdzielać, żeby spalić lakier? 

Wracając do Twojego pytania,  może ta polecana z tańszych czyli YATO/Hamron w zalezności od dystrybutora :) 

Opinie raczej pozytywne nawet od zawodowców:

Mysle o 9mm raczej. BP 125 nie dotre wszedzie, latwiej 75 a ten przy skoku 15mm moze byc mocno klopotliwy o ile mozliwy.

13 godzin temu, WaWeR napisał:

Bo nie chce uwalic lakieru. 

Nie jest tak łatwo uwalic lakier jak to sie  wydaje. Oczywiscie jak nie wezmiesz twardej gabki i  pastyFarecla. Takze zastanow sie nad rotacja 

17 godzin temu, WaWeR napisał:

Mysle o 9mm raczej. BP 125 nie dotre wszedzie, latwiej 75 a ten przy skoku 15mm moze byc mocno klopotliwy o ile mozliwy.

Całe auto chcesz pojechać średnicą 75? No to się trochę namachasz :) 

W takiej sytuacji też rotacja ma tą przewagę, że mocujesz sobie BP o różnych średnicach w zależności od elementu który polerujesz.

No, ale to twój wybór :ok: 

Mam ADBL i mi odpowiada, dosyć lekka, fajna płynna regulacja prędkości, długi kabel i dość cicha. Nie ma takich wibracji po których po 10 minutach ręce drętwieją. Kupiona ambitnie, że będę nią walczyć a wyszło że ledwo zabieram się za nią dwa razy w roku. Polerka to jedno ale przygotować auto przed tym wszystkim to drugie. Taką mam.https://allegro.pl/oferta/adbl-roller-d09125-01-maszyna-polerska-da-9mm-7947673644?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=N2FkYjBkODktZDNjZC00NzcxLTgyYWItNjMzN2Q1NjlhOTFhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=48deb6df-fab8-43a3-a011-e908b55c5dcf

Mam ADBL i mi odpowiada, dosyć lekka, fajna płynna regulacja prędkości, długi kabel i dość cicha. Nie ma takich wibracji po których po 10 minutach ręce drętwieją. Kupiona ambitnie, że będę nią walczyć a wyszło że ledwo zabieram się za nią dwa razy w roku. Polerka to jedno ale przygotować auto przed tym wszystkim to drugie. Taką mam.https://allegro.pl/oferta/adbl-roller-d09125-01-maszyna-polerska-da-9mm-7947673644?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=N2FkYjBkODktZDNjZC00NzcxLTgyYWItNjMzN2Q1NjlhOTFhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=48deb6df-fab8-43a3-a011-e908b55c5dcf
Czy, uzywales jej z bp 75mm?
To ze uzywane bedzie okazjonalnie to dosc jasne. Studia nie zamierzam otwierac.

Nie z mniejszym padem nie używałam. Ale końcówka i chwyt polerki nie jest duży więc nie wygląda jakby miało coś kolidować z mniejszym padem. 

Nie z mniejszym padem nie używałam. Ale końcówka i chwyt polerki nie jest duży więc nie wygląda jakby miało coś kolidować z mniejszym padem. 
Mniejsze pady pasuja. To wiem. Bardziej mi chodzilo o po prostu uzycie.
A ogolnie zadowolony jestes? Robi robote czy tak sobie?

Zadowolona jestem, nie grzeje się, płynnie można zmieniać obroty, długi kabel. Trudno tym chyba przegrzać lakier. Poręczna i wydaję mi się,że jeśli chodzi o mniejszy pad to też powinno być ok ze względu na to, że uchwyt którym dociskasz jest mały i nie powinien przeszkadzać w dojściu do trudniejszych miejsc. Zrobiłam tym cztery auta, z czego jedną hondę i tam lakier jest miękki a nie było problemu. 

• Like 1