Skocz do zawartości

Pug 207,307, Clio, Megane i A-Klasa


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Ale co konkretnie nie tak z elektryka w Clio?

Bo mam wrazneie, ze powtarzasz jakies obiegowe pierdoly...

 

no nie, znajomego dziewczyna jeździła, gasł jej bez powodu, jak nie cewki to jakieś czujniki wału itd, w jego starej 323 nie miał nigdy takich jazd prócz rudej ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
no nie, znajomego dziewczyna jeździła, gasł jej bez powodu, jak nie cewki to jakieś czujniki wału itd, w jego starej 323 nie miał nigdy takich jazd prócz rudej ;] 
Znajomego dziewczyny ciotka... 4 lata z Clio III 1.2 tce i zero problemów, poza zalanym silnikiem wycieraczek z powodu zatkanego odpływu podszybia. Takie rzeczy mogą się zdarzyć w każdym samochodzie i w każdej marce są lepsze i gorsze egzemplarze mimo identycznych silników i wyposażenia. O ile osobiście nigdy bym nie kupił dla siebie bo jestem vaginiarzem, tak moja żona była zadowolona i dla kobiet polecam Clio III najlepiej 1.2 tce bo nie trzeba kręcić i chętnie jedzie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bielaPL napisał:

nowa 6 też słyszałem że słaba ;] 

 

Tarcze po 1.5 tyś km do wymiany.

Falowanie maski powyżej 140/150 km/ - serwis twierdzi że ten typ tak ma.

Głośna.

Na plus - ładna, przyjemna w środku i mało pali jak na rozmiar i sporą benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bizz napisał:

 

Tarcze po 1.5 tyś km do wymiany.

Falowanie maski powyżej 140/150 km/ - serwis twierdzi że ten typ tak ma.

Głośna.

Na plus - ładna, przyjemna w środku i mało pali jak na rozmiar i sporą benzynę.

 

Tesc ma Mazde CX5 od nowosci i tez nie jest zadowolony...

Pomijam juz fakt, ze silnik wolnossacy 2.0 to troche nieporozumienie w takim aucie w obecnych czasach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Tesc ma Mazde CX5 od nowosci i tez nie jest zadowolony...

Pomijam juz fakt, ze silnik wolnossacy 2.0 to troche nieporozumienie w takim aucie w obecnych czasach.

 

Akurat silnik mi tam najmniej przeszkadza, fajnie rozwija moc i nie ma tej typowej zadyszki w małym turbodoładowanym silniku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maxit napisał:

 

Blacha grubości sreberka od cukierka jest problemem?

 

Tak dokładnie.

Wypięli się. W zasadzie mam wrażenie że gdyby nie obecność innych petentów na sali to padłoby zdanie że możemy ich w dupę pocałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bizz napisał:

Tak dokładnie.

Wypięli się. W zasadzie mam wrażenie że gdyby nie obecność innych petentów na sali to padłoby zdanie że możemy ich w dupę pocałować.

 

W sumie u dealera blachy nie poskrobali - czyli ten typ tak ma. Ale mogli choć wzmocnić jakoś konstrukcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maxit napisał:

 

W sumie u dealera blachy nie poskrobali - czyli ten typ tak ma. Ale mogli choć wzmocnić jakoś konstrukcję...

 

Uczucie jest max głupie, gdybym ja tym jeździł to chyba na każdym MOPie sprawdzałbym zapięcie maski.

 

Ojciec na szczęście już jeździć nie musi, więc auto robi max 10 km dziennie po Katowicach. Pewnie dożyje w domu emerytury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.06.2020 o 11:56, bielaPL napisał:

 

no nie, znajomego dziewczyna jeździła, gasł jej bez powodu, jak nie cewki to jakieś czujniki wału itd, w jego starej 323 nie miał nigdy takich jazd prócz rudej ;] 

mógł jej ogarnąć te cewki i czujnik i nic by dziewczynie nie przeszkadzało. Mam 3 renówkę i jeszcze żadna z nich nie zaskoczyła mnie 1/10 tego co ludzie w internetach wypisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.