Skocz do zawartości

Alfa Romeo Stelvio


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dark_Knight napisał:

 

A ja zaglądałem ostatnio do Mazdy CX30 w wersji full wypas i szczęka mi opadła. Materiały jak w premium.

:ok:

 

Szkoda, ze wyciszenie nie jest premium bo eny to na pewno premium :phi: Silnikowo to jest wybor ale nie jezdzilem. No i trzeba doliczyc zabezpieczenia bo ukradno :phi: Ciekawe czy juz poprawili aktywny tempomat :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wujek napisał:

Szkoda, ze wyciszenie nie jest premium bo eny to na pewno premium :phi: Silnikowo to jest wybor ale nie jezdzilem. No i trzeba doliczyc zabezpieczenia bo ukradno :phi: Ciekawe czy juz poprawili aktywny tempomat :hmm: 

Hud dalej na plastiku jak w samolocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bergerac napisał:

...Jak myślicie - warto brać pod uwagę ? Jest szansa, że nie będzie stała czas w serwisie ?

 

Rozmawiałem niedawno z właścicielem Giulii, najmocniejszej wersji benzynowej. Rok z haczykiem eksploatacji i wg właściciela bez jakichkolwiek usterek. Przejechał ponad 50 tys. km. Z kolei na dniach w bliskiej rodzinie pojawi się Stelvio 280KM więc będę miał wgląd na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dark_Knight napisał:

 

Ja liczyłem że się przyda może chociaż w górach ale niestety teraz robią zbyt dobre oprogramowanie do skrzyń biegów. Wykrywają góry i same robią to, do czego Ty planowałeś użyć łopatek. Więc nadal to bez sensu.

 

w AR łopatki działają jak Ty chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 11:20, Harp napisał:

Niedawno dokonałem wyboru pomiędzy stelvio veloce i kontynuacji przygody z nowym x3. 

Alfa serce i praktyczność tylko ciut gorsza od x3. Prowadzenie, przyjemność "ostrej jazdy" lepsze od BMW, silnikowo też byłoby stać mnie na więcej KM. W Alfie gorsza elektronika wspomagająca. Design i tutaj miałem rozdarcie bo wygląd fajny ale trochę w moim odczuciu mało męski. Zbyt cukierkowo. Środek za to świetny, prosty, trochę ascetyczny i bardzo elegancki. Co zauważyło że wybrałem x3? Szum od uszczelek w drzwiach i trzeszcząca podczas jazdy konsola. 

-

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 11:08, dzidzia napisał:

 

 

Natomiast rozumiem też dlaczego tak te auta słabo się sprzedają: kiepska opinia o marce, marna obsługa w salonach (tym ludziom chyba nie zależy na sprzedaży tych aut), słabsze finansowanie i no i sama polityka marki: brak nowych modeli, ciągłe zmiany planów, masakra....

-

Edytowane przez Dareek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Harp napisał:

Co zauważyło że wybrałem x3? Szum od uszczelek w drzwiach i trzeszcząca podczas jazdy konsola. 

 

Wg doniesień fanów marki, trzeszczenie konsoli w Giulii wyeliminowano po liftingu w 2019. Być może podobnie jest w Stelvio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dark_Knight napisał:

A znasz jakiekolwiek inne auto, które psuje się jeszcze w salonie w sposób znany od 20 lat, a producent wciąż sobie z tym nie poradził?

To palacy sie "check engine" oznacza juz, ze samochod sie zepsul? A wiesz chociaz, co jest przyczyna?

Rzuciles tu Mazde CX-30 jako "produkt premium", a czy Mazda ma juz zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie FCA, czy nadal oszczedzaja?;]

Moge ci opowiedziec o produktach VAGa, ktorymi nie da sie zjechac z lawety po przybyciu od producenta do dealera, bo DSG nie dziala, ale to taki sam "argument" przeciw jak ta zolta kontrolka w tym jednym Jeepie... 

Popatrz sobie po forach roznych marek, jakie ludzie maja przeboje z samochodami. Na dobra sprawe zostaje kupic Rollsa:phi:

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujek napisał:

Szkoda, ze wyciszenie nie jest premium bo eny to na pewno premium :phi: Silnikowo to jest wybor ale nie jezdzilem. No i trzeba doliczyc zabezpieczenia bo ukradno :phi: Ciekawe czy juz poprawili aktywny tempomat :hmm: 

 

Nie mam pojęcia, nie jechałem tym. Miałem tylko okazję pomacać wnętrze i zrobiło na mnie wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 29 napisał:

To palacy sie "check engine" oznacza juz, ze samochod sie zepsul? A wiesz chociaz, co jest przyczyna?

 

Myślę że się nie zepsuł, ta kontrolka zapewne pali się po to, żeby sygnalizować że auto ma silnik. Co nawet ma sens, bo w Fiatach to jeszcze nie jest coś, co użytkownicy nazwaliby awarią. Twoja wypowiedź to zresztą udowadnia.

;l

 

Cytuj

Rzuciles tu Mazde CX-30 jako "produkt premium", a czy Mazda ma juz zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie FCA, czy nadal oszczedzaja?;]

 

A co mnie to obchodzi? Ja tylko napisałem że ma fajnie wykończone wnętrze. Wnętrza się chyba nie zabezpiecza przed korozją.

 

Cytuj

Moge ci opowiedziec o produktach VAGa, ktorymi nie da sie zjechac z lawety po przybyciu od producenta do dealera, bo DSG nie dziala, ale to taki sam "argument" przeciw jak ta zolta kontrolka w tym jednym Jeepie... 

 

Aha. I na każde 100 zepsutych VAGów jedna kontrolka w Fiatach gaśnie?

;]

 

Cytuj

Popatrz sobie po forach roznych marek, jakie ludzie maja przeboje z samochodami. Na dobra sprawe zostaje kupic Rollsa:phi:

 

Nie trzebs Rollsa. Na rynku jest wystarczająco dużo samochodów w których ta kontrolka się nie pali. Właściwie to chyba każde inne niż Fiat by się nadawało.

:ok:

Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dark_Knight napisał:

Myślę że się nie zepsuł, ta kontrolka zapewne pali się po to, żeby sygnalizować że auto ma silnik. Co nawet ma sens, bo w Fiatach to jeszcze nie jest coś, co użytkownicy nazwaliby awarią. Twoja wypowiedź to zresztą udowadnia.

Nie mialem jeszcze produktu FCA w rekach, w ktorym palilby sie "check". Jak mi sie jakies urzadzenie elektroniczne zawiesi, to tez nie uznaje, ze sie zepsulo, nie lece z nim do serwisu ani nie kupuje nowego. Nie mam tez manii przesladowczej i nie zyje stereotypami;] 

 

Godzinę temu, Dark_Knight napisał:

A co mnie to obchodzi? Ja tylko napisałem że ma fajnie wykończone wnętrze. Wnętrza się chyba nie zabezpiecza przed korozją.

A jaki byl cel wynurzyc sie z CX-30 w watku o Stelvio? To taka alternatywa miala byc dla Alfy?;] 

Owszem, we wnetrzu tez moze pojawic sie korozja...

 

Godzinę temu, Dark_Knight napisał:

Na rynku jest wystarczająco dużo samochodów w których ta kontrolka się nie pali. Właściwie to chyba każde inne niż Fiat by się nadawało.

Wielu uzytkownikow roznych marek wrecz marzy o takich problemach jak palacy sie "check", bo maja grubsze, duzo grubsze... i tego typu problemy mialem na mysli. Powtarzam: nie widzialem jeszcze "checka" w zadnym samochodzie, zadnej marki, z przebiegiem do 150k km.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bochumil napisał:

 

Wg doniesień fanów marki, trzeszczenie konsoli w Giulii wyeliminowano po liftingu w 2019. Być może podobnie jest w Stelvio.

Tak też mówił sprzedawca. Demo było przed liftingiem a zabrał na przejażdżkę po wiejskiej drodze by pokazać jak miło reseruje. Niestety wnętrze narobiło z nawiązką efekty dźwiękowe. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dareek napisał:

to prawda- największy kłopot to wsiadanie mimo że mam 175 cm też to odczuwam- małe przednie drzwi. Jak już jesteś w środku masz wrażenie że auto docięte do Ciebie.

w rodzinie  jest i Giulia

 

20200324_165921.jpg

No piękna ... Giulia 😁👍 Na poważnie to Stelvio tez bym przygarnął 😂

Nie jeździłem żadna z nich tylko kiedyś siedziałem w salonie, ale szczerze jakoś Giulia mnie ilością wnętrza nie rozczarowała (a mam 197cm). Owszem Stelvio to już inna kategoria, ale mi pasuje tak jak jest. Nawet test 2 metrowca zdaje więc nie jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, 29 napisał:

A jaki byl cel wynurzyc sie z CX-30 w watku o Stelvio? To taka alternatywa miala byc dla Alfy?;] 

 

Oczywiście. Przecież w nowych projektach Mazdy widać włoską szkołę. Krzykliwe mangowe linie nadwozia typowe dla aut japońskich zastąpiła smukłość i minimalizm typowe dla Alfy. Sami zainteresowani czyli Ikuo Maeda, szef działu działu projektowego Mazdy dyplomatycznie napomknął w jednym z wywiadów, że zafascynowany jest włoską sztuką designu, także niewykluczone, że filozofia KODO, na której się Mazda obecnie opiera w pewnym stopniu bazuje na włoskiej szkole projektowania ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, 29 napisał:

Nie mialem jeszcze produktu FCA w rekach, w ktorym palilby sie "check". Jak mi sie jakies urzadzenie elektroniczne zawiesi, to tez nie uznaje, ze sie zepsulo, nie lece z nim do serwisu ani nie kupuje nowego. Nie mam tez manii przesladowczej i nie zyje stereotypami;] 

 

To źle, bo w instrukcji jest napisane że jak ta lampka się świeci to trzeba do serwisu. Auto należało do dilera więc raczej z dostępem do tegoż serwisu problemu nie było. Jednak albo nie potrafili tego naprawić albo uznali że on już fabrycznie jest zepsuty (raczej to drugie bo sprzedawca kazał to zignorować). To ja dziękuję za auto, które fabrycznie jest zepsute i mam to ignorować. To jest logika użytkowników FCA jak widać.

 

Cytuj

A jaki byl cel wynurzyc sie z CX-30 w watku o Stelvio? To taka alternatywa miala byc dla Alfy?;] 

 

Jeśli przeczytasz moją wypowiedź oraz jej kontekst to będziesz wiedział.

 

Cytuj

Owszem, we wnetrzu tez moze pojawic sie korozja...

 

Nie wiem, nie znam się. Skoro tak mówisz...

 

Cytuj

Wielu uzytkownikow roznych marek wrecz marzy o takich problemach jak palacy sie "check", bo maja grubsze, duzo grubsze... i tego typu problemy mialem na mysli.

 

Ja myślałem że ludzie marzą żeby auta się nie psuły. Zaklinanie rzeczywistości typu "a inni na pewno mają gorzej" to sposób na radzenie sobie z awaryjnością? Jak się kilka VW zepsuje to któryś Fiat się od tego naprawi?

 

Cytuj

Powtarzam: nie widzialem jeszcze "checka" w zadnym samochodzie, zadnej marki, z przebiegiem do 150k km.

 

Wpadnij do Jeepa w Katowicach. Nawet możesz sobie tam takiego kupić.

;l

 

Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 29 napisał:

:facepalm: Nawet zezujac, nie widze podobienstw.

Nic na rynku nie wyglada jak Stelvio. Jak slyszalem, zaden z SUVow w tych pieniadzach nie jezdzi tak sportowo jak Stelvio.

 

 Faktycznie, dyskwalifikuje to ten model, a w zasadzie cala game FCA:facepalm:

 

Teraz to juz i PSA;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

To źle, bo w instrukcji jest napisane że jak ta lampka się świeci to trzeba do serwisu. Auto należało do dilera więc raczej z dostępem do tegoż serwisu problemu nie było. Jednak albo nie potrafili tego naprawić albo uznali że on już fabrycznie jest zepsuty (raczej to drugie bo sprzedawca kazał to zignorować). To ja dziękuję za auto, które fabrycznie jest zepsute i mam to ignorować. To jest logika użytkowników FCA jak widać.

 

 

Jeśli przeczytasz moją wypowiedź oraz jej kontekst to będziesz wiedział.

 

 

Nie wiem, nie znam się. Skoro tak mówisz...

 

 

Ja myślałem że ludzie marzą żeby auta się nie psuły. Zaklinanie rzeczywistości typu "a inni na pewno mają gorzej" to sposób na radzenie sobie z awaryjnością? Jak się kilka VW zepsuje to któryś Fiat się od tego naprawi?

 

 

Wpadnij do Jeepa w Katowicach. Nawet możesz sobie tam takiego kupić.

;l

 

Ojej ..tragedia... na szrot.

.Jak w fiacie mialem w zyciu 2 checki.. raz mi sie check zapaliil.. po wizycie w serwisie i sie okazalo ze mechamior ( nie ASO)  zresetowal adaptacje i zapomnial zapuscic ja na nowo.. bo nie wiedzial ze trzeba....

Proces adaptacji polegal na...3 krotnym 20 sekundoqym przegazowamiu do 5 tys obrotiw. Nie wiem po co ją resetowal.

Innym razem auto tez zapalolo check czasem i tracilo moc .okazalo sie ze jakiws zwierze przegryzlo kabel od czujnika apalania stukowego..raz stykal a raz nie i auto czasem wpadalo w tryb awaryjny.

Tak wiem wina fiata ze pancernych kabli nie zrobil

 

Edytowane przez norbert123
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bergerac napisał:

 

 

Widocznie mamy zupełnie inne gusta i estetykę, ale kompletnie nie rozumiem o czym do mnie piszesz. Ja np. nie rozumiem jak się komuś może podobać Jaguar F-Pace, mój kumpel się ostatnio tym jara. Dla mnie tak bezpłciowe auto, że chyba już rzeczywiście lepiej Skodę Kodiaq kupić ;)

 

Alfa w mojej ocenie bardzo się wyróżnia na tle aut, które wymieniłeś.

TO żeś dogadał @Dark_Knight ;]  A wracając do Alfy, dla mnie bardzo ładne auto, super wnętrze..... jedno co mi się bardzo nie podoba to to jak świeca światła do jazdy dziennej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dark_Knight napisał:

;l

 

 

A co mnie to obchodzi? Ja tylko napisałem że ma fajnie wykończone wnętrze. Wnętrza się chyba nie zabezpiecza przed korozją.

 

 

 

 

Mazdy wewnątrz też korodowaly (siedziska/stelaże) ...

 

https://www.wykop.pl/artykul/4664043/zabezpieczenie-antykorozyjne-nowej-mazdy-jak-wyglada-rzeczywistosc/

 

 

Ale zgadzam się, cx30 ma elegancko wykończone wnętrze, materiały też zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie i twarde plastiki w moim t rocu nie maja w ogóle porównania... Ale ostatecznie wybrałem vaga i jak do tej pory nie żałuję.

Edytowane przez Pado
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz___F napisał:

TO żeś dogadał @Dark_Knight ;]  A wracając do Alfy, dla mnie bardzo ładne auto, super wnętrze..... jedno co mi się bardzo nie podoba to to jak świeca światła do jazdy dziennej.

 

Sporą wadą Giulii jest też to, że jest sedanem. Jej otwór ;] załadunkowy to dość problemowy temat. Jakby to był liftback, to P508 miałby srogiego konkurenta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 13:32, 29 napisał:

To palacy sie "check engine" oznacza juz, ze samochod sie zepsul? A wiesz chociaz, co jest przyczyna?

Rzuciles tu Mazde CX-30 jako "produkt premium", a czy Mazda ma juz zabezpieczenie antykorozyjne na poziomie FCA, czy nadal oszczedzaja?;]

Moge ci opowiedziec o produktach VAGa, ktorymi nie da sie zjechac z lawety po przybyciu od producenta do dealera, bo DSG nie dziala, ale to taki sam "argument" przeciw jak ta zolta kontrolka w tym jednym Jeepie... 

Popatrz sobie po forach roznych marek, jakie ludzie maja przeboje z samochodami. Na dobra sprawe zostaje kupic Rollsa:phi:

-

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dark_Knight napisał:

 

To źle, bo w instrukcji jest napisane że jak ta lampka się świeci to trzeba do serwisu. Auto należało do dilera więc raczej z dostępem do tegoż serwisu problemu nie było. Jednak albo nie potrafili tego naprawić albo uznali że on już fabrycznie jest zepsuty (raczej to drugie bo sprzedawca kazał to zignorować). To ja dziękuję za auto, które fabrycznie jest zepsute i mam to ignorować. To jest logika użytkowników FCA jak widać.

 

 

Jeśli przeczytasz moją wypowiedź oraz jej kontekst to będziesz wiedział.

 

 

Nie wiem, nie znam się. Skoro tak mówisz...

 

 

Ja myślałem że ludzie marzą żeby auta się nie psuły. Zaklinanie rzeczywistości typu "a inni na pewno mają gorzej" to sposób na radzenie sobie z awaryjnością? Jak się kilka VW zepsuje to któryś Fiat się od tego naprawi?

 

 

Wpadnij do Jeepa w Katowicach. Nawet możesz sobie tam takiego kupić.

;l

 

Jeden nawiedzony pieprzy w każdym wątku bzdety o alternatorach drugi pierniczy o kontrolkach silnika- cza iśc do lekarza traumy FCA leczyć a nie opowiadać baśnie i dyrdymały na forach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dareek napisał:

Mazda  karoserie niech najpierw ocynkuje a farby jest miedzy 30 a 50 mikronów 😁

 

Ostatnio mieli problemy z kolumnami McPhersona. Była akcja nawrotowa. Mimo wszystko Maździe kibicuję, bo w odróżnieniu od pozostałych japońskich marek nie straszą na ulicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, norbert123 napisał:

Ojej ..tragedia... na szrot.

.Jak w fiacie mialem w zyciu 2 checki.. raz mi sie check zapaliil.

 

Jeżdżę  już prawie 30 lat różnymi Fiatami a  ostatnio od 3 lat Alfą.

Nigdy jeszcze w żadnym produkcie firmy FCA nie zapalił mi się check.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dark_Knight napisał:

Wpadnij do Jeepa w Katowicach. Nawet możesz sobie tam takiego kupić.

I to jest argument przeciwko zakupowi Stelvio, jakiegokolwiek Fiata i oczywiscie Jeepa:ok: W jednym wystawowym egzemplarzu sie pali (choc nie wiadomo z jakiego powodu), wiec mozna zamknac watek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Musiales 10 lat jezdzic CC700? Byles molestowany w jakiejs dealernii Fiata? Jakis kierowca Fiata dal ci po ryju albo odbil panienke?:phi:

Przepraszam, czy to jest forum dla przedszkolakow czy powaznych ludzi?:facepalm:

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, TADA napisał:

Jeżdżę  już prawie 30 lat różnymi Fiatami a  ostatnio od 3 lat Alfą.

Nigdy jeszcze w żadnym produkcie firmy FCA nie zapalił mi się check.

 

Mnie się zapalił w 159 ! Coś z sondą lambda. Wypiąłem wtyczkę , spryskalem sprayem do połączeń elektryki, naprawione 😁👍 Ps. Nie wiedziałem, że tu jakaś psychoza panuje na tą kontrolkę 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, stig napisał:

Mnie się zapalił w 159 ! Coś z sondą lambda. Wypiąłem wtyczkę , spryskalem sprayem do połączeń elektryki, naprawione 😁👍 Ps. Nie wiedziałem, że tu jakaś psychoza panuje na tą kontrolkę 🤣

Zapomniałem napisać że przez te prawie 30 lat nie miałem też żadnych problemów z alternatorem. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz___F napisał:

TO żeś dogadał @Dark_Knight ;]  A wracając do Alfy, dla mnie bardzo ładne auto, super wnętrze..... jedno co mi się bardzo nie podoba to to jak świeca światła do jazdy dziennej.

 

Przecież ja od zawsze kupuję brzydkie auta.

:nie_wiem:

 

 

PS. Na liście przez chwilę była też Skoda Kodiaq więc coś w tym jest.

;l

Edytowane przez Dark_Knight
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dareek napisał:

Jeden nawiedzony pieprzy w każdym wątku bzdety o alternatorach drugi pierniczy o kontrolkach silnika- cza iśc do lekarza traumy FCA leczyć a nie opowiadać baśnie i dyrdymały na forach.

 

Być może dasz radę przekonać mnie, że tej lampki nie widziałem. Bo dilerowi się nie udało.

;l

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 29 napisał:

I to jest argument przeciwko zakupowi Stelvio, jakiegokolwiek Fiata i oczywiscie Jeepa:ok: W jednym wystawowym egzemplarzu sie pali (choc nie wiadomo z jakiego powodu), wiec mozna zamknac watek.

 

 

Skoro WYSTAWOWEGO egzemplarza nie potrafili naprawić to co należy o tym myśleć? Że są kompetentni i profesjonalni a auta niezawodne?

:nie_wiem:

 

Godzinę temu, 29 napisał:

Musiales 10 lat jezdzic CC700? Byles molestowany w jakiejs dealernii Fiata? Jakis kierowca Fiata dal ci po ryju albo odbil panienke?:phi:

Przepraszam, czy to jest forum dla przedszkolakow czy powaznych ludzi?:facepalm:

 

To jest właśnie wypowiedź przedszkolaka.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Skoro WYSTAWOWEGO egzemplarza nie potrafili naprawić to co należy o tym myśleć? Że są kompetentni i profesjonalni a auta niezawodne?

:nie_wiem:

 

 

To jest właśnie wypowiedź przedszkolaka.

 

Podejrzewam że mieli wyrąbane a w ASO to same orły też nie pracują. Tylko dziwi mnie fakt że na podstawie jedynego przypadku dyskwalifikujesz kupno nowego auta na GWARANCJI 🤣🤣🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stig napisał:

Podejrzewam że mieli wyrąbane a w ASO to same orły też nie pracują. Tylko dziwi mnie fakt że na podstawie jedynego przypadku dyskwalifikujesz kupno nowego auta na GWARANCJI 🤣🤣🤣 

 

Auto demo to jest wizytówka firmy, która ma zachęcić klienta do zakupu. No i ta wizytówka była zepsuta, nie potrafili jej naprawić (przecież też była na gwarancji więc chyba mogli?), a klientowi powiedzieli, że ten typ tak ma i się nie przejmować. No to się pięknie zaprezentowali - ja nie chcę auta, które ma problem zaraz po wyjechaniu z salonu, serwis nie potrafi naprawić a salon twierdzi że to jest ok. Jaki by to nie był problem, poważny czy błahy (a kontrolka silnika zwykle wróży raczej problem upierdliwy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

Auto demo to jest wizytówka firmy, która ma zachęcić klienta do zakupu. No i ta wizytówka była zepsuta, nie potrafili jej naprawić (przecież też była na gwarancji więc chyba mogli?), a klientowi powiedzieli, że ten typ tak ma i się nie przejmować. No to się pięknie zaprezentowali - ja nie chcę auta, które ma problem zaraz po wyjechaniu z salonu, serwis nie potrafi naprawić a salon twierdzi że to jest ok. Jaki by to nie był problem, poważny czy błahy (a kontrolka silnika zwykle wróży raczej problem upierdliwy).

 

Myślisz że w innych markach się to nie zdarza? U mnie w robocie było to samo, auto z tych najdroższych w gamie, klient wsiada a tam kontrolka. Dodam że cena auta taka że 2 domy wybudujesz za do 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 2Rotor napisał:

Myślisz że w innych markach się to nie zdarza? U mnie w robocie było to samo, auto z tych najdroższych w gamie, klient wsiada a tam kontrolka. Dodam że cena auta taka że 2 domy wybudujesz za do 🤣

 

I sprzedawca mówi: on tak ma, proszę się nie przejmować, my to olewamy?

 

Poza tym w innych markach nie widziałem. Niech będzie więc że FCA ma pecha. A po co mi pechowe auto?

;l

 

Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 2Rotor napisał:

Myślisz że w innych markach się to nie zdarza? U mnie w robocie było to samo, auto z tych najdroższych w gamie, klient wsiada a tam kontrolka. Dodam że cena auta taka że 2 domy wybudujesz za do 🤣

 

No dobra, to skoro te produkty koncerny FCA sa takie wyjatkowe, to czemu wyniki sprzedazy leca na pysk od dobrych nastu lat? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

No dobra, to skoro te produkty koncerny FCA sa takie wyjatkowe, to czemu wyniki sprzedazy leca na pysk od dobrych nastu lat? ;]

Mnie zastanawia bardziej czemu niemieckie premiumy pomimo kosmicznych cen a jakości już nie tak kosmicznej sprzedają się jak ciepłe bułeczki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 21:38, stig napisał:

Podejrzewam że mieli wyrąbane a w ASO to same orły też nie pracują. Tylko dziwi mnie fakt że na podstawie jedynego przypadku dyskwalifikujesz kupno nowego auta na GWARANCJI 🤣🤣🤣 

-

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maciej__ napisał:

 

No dobra, to skoro te produkty koncerny FCA sa takie wyjatkowe, to czemu wyniki sprzedazy leca na pysk od dobrych nastu lat? ;]

 

Żeby nie było: Grand Cherokee jest IMO super i brałbym go pod uwagę mimo wszystkich wad, gdyby nie to, że go już nie ma.

A ten Cherokee jeździł fajnie ale z listy spadł z uwagi na wady:

- ciasny trochę

- smutna ta deska rozdzielcza i ze słabych materiałów

- ta nieszczęsna lampka

- brak oświetlenia ambient (tak, wiem, jestem dzieckiem, :facepalm:)

- piękny dźwięk silnika to oszustwo, leci z głośników

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.