Skocz do zawartości

Alfa Romeo Stelvio


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcG napisał:

 

 

Nie Kiję ? :totalszok:

Sorenciaka kupilem za 145 tys , aktualnie musiałbym wydać na diesla z skóra prawie 220 .... trochę dołożyłem , troche dostalem rabatu od smigla w kolorze lgbt i bede miał zupełnie inna ligę  .

 

Zresztą trochę kia mnie zawiodła z wtopą z stingerem i podejściem do rozwiązania problemu    wiec aktualnie na pewno bym nie kupił    tej hybrydy ... chociaż cenę ma dobra .

 

Splace  bawarczyka i bede obserwował jak  sobie radzi ten 1.6 hybryda ... i moze wtedy jako drugie auto sie go łyknie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dareek napisał:

z jednym się zgadzam- silnik diesla jest słaby i ma fatalny dźwięk - reszta to przykład jak człowiek z jakimiś zaburzeniami emocjonalnymi robi publicznie z siebie pajaca.

 

To nie jest kwestia zaburzeń emocjonalnych tylko obserwacja tendencji w przestrzeni yt. Ma być na luzie, z jajem, bo to się dobrze lajkuje - patrz KICKSTER. Tymczasem wczoraj u Zachara kolejne włoskie auto. Żeby nie odbiegać od tematu, oczywiście SUV ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bochumil napisał:

To nie jest kwestia zaburzeń emocjonalnych tylko obserwacja tendencji w przestrzeni yt. Ma być na luzie, z jajem, bo to się dobrze lajkuje - patrz KICKSTER. Tymczasem wczoraj u Zachara kolejne włoskie auto. Żeby nie odbiegać od tematu, oczywiście SUV ;)

Maserati Quattroporte to dla mnie jeden z najpiękniejszych samochodów :ok: 

 

Miałem wczoraj pojechać oglądać Alfę i się przymierzyć, ale w trakcie jazdy zadzwonił do mnie doradca, że jest problem bo nie ma demolki, bo dyrektor salonu wziął do domu na weekend :facepalm: Jak tu kupić auto od firmy, która w ten sposób podchodzi do klienta ? Dobrze, że do mnie zadzwonił, bo jakbym dmuchnął 50 kilometrów bezsensu, to by się troszkę atmosfera tam zepsuła.

 

Przymierzyłem się za to do Audi. A6 fajne, dużo miejsca, ale zupełnie nie ma w tym seksu. A5 jest świetne, ale z tyłu ledwo syna upchnąłem :) Bądź to mądry 8-)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas o tym pisze- sprzedaż leży przez kompletną niekompetencję i nonszalancję sprzedających- wcale mnie to nie dziwi- na np z Carserwisu na wycenę czekam już.... 3 ci rok.

Szczerze chyba bym wykonał telefon do FCA. i tak jesteś cierpliwy- mi wkurw sięgnąłby zenitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Dareek napisał:

Cały czas o tym pisze- sprzedaż leży przez kompletną niekompetencję i nonszalancję sprzedających- wcale mnie to nie dziwi- na np z Carserwisu na wycenę czekam już.... 3 ci rok.

Szczerze chyba bym wykonał telefon do FCA. i tak jesteś cierpliwy- mi wkurw sięgnąłby zenitu

Po prostu raczej nie kupię auta. Jeśli marka nie dba o swój wizerunek to znaczy, że cała struktura jest niekompetentna. Oznacza to duże prawdopodobieństwo również niekompetentnego serwisu. Szkoda czasu :ok: 

Może jak będę miał chwilę to podskoczę gdzieś w Wawie obejrzeć jak mi zniesmaczenie przejdzie :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bergerac napisał:

bo dyrektor salonu wziął do domu na weekend

 

Myślę, że to przewrotna reklama Stelvio - że dyrektor wziął sobie na weekend. Czyli auto nie dla byle kogo ;)

 

53 minuty temu, bergerac napisał:

Po prostu raczej nie kupię auta. Jeśli marka nie dba o swój wizerunek to znaczy, że cała struktura jest niekompetentna. Oznacza to duże prawdopodobieństwo również niekompetentnego serwisu. Szkoda czasu :ok: 

 

To nie jest tylko urok salonów z włoszczyzną. Zobacz sobie jak traktuje się klienta w serwisie marki Mercedes

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka lat temu zobaczylem to auto to sie podjaralem strasznie, zawsze mialem sentyment do wloszczyzny. Niestety z bliska odrzucila jakosc plastikow jak w jakims vw, no i w sumie wyglad jakiejs mazdy. Bez szalu jaki powodowaly modele 156 i 159.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bergerac napisał:

Maserati Quattroporte to dla mnie jeden z najpiękniejszych samochodów :ok: 

 

Miałem wczoraj pojechać oglądać Alfę i się przymierzyć, ale w trakcie jazdy zadzwonił do mnie doradca, że jest problem bo nie ma demolki, bo dyrektor salonu wziął do domu na weekend :facepalm: Jak tu kupić auto od firmy, która w ten sposób podchodzi do klienta ? Dobrze, że do mnie zadzwonił, bo jakbym dmuchnął 50 kilometrów bezsensu, to by się troszkę atmosfera tam zepsuła.

 

Przymierzyłem się za to do Audi. A6 fajne, dużo miejsca, ale zupełnie nie ma w tym seksu. A5 jest świetne, ale z tyłu ledwo syna upchnąłem :) Bądź to mądry 8-)

A7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sdss napisał:

Leasing 100% I auto za 130 😂

 

Za golasa. I pod warunkiem że dodatkowo kupisz u nich ubezpieczenie. A w ogóle to oferta 20%, 35 rat i 1%, czyli taka se.

IMO marnowanie papieru na którym to drukują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

Za golasa. I pod warunkiem że dodatkowo kupisz u nich ubezpieczenie. A w ogóle to oferta 20%, 35 rat i 1%, czyli taka se.

IMO marnowanie papieru na którym to drukują.

 

100% działa na wyobraźnię.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Za golasa. I pod warunkiem że dodatkowo kupisz u nich ubezpieczenie. A w ogóle to oferta 20%, 35 rat i 1%, czyli taka se.

IMO marnowanie papieru na którym to drukują.

 

 

Z ciekawości, jaka oferta jest Ok? Jakiś przykład?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sherif napisał:

Pytałem swojego leasingodawce o oferte na Stingera i Giulie. To mi odpisali, że nie zjają :hehe::facepalm:.

Przecież to znikoma sptzedaz. Kile kupuja floty 1.6 crdi dla PH. Resztę troche fizoli i to by było na tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2020 o 07:03, Alfi napisał:

Z ciekawości, jaka oferta jest Ok? Jakiś przykład?

 

1. Na model, który Ty chcesz, a nie na ten, którego oni akurat chcą się pozbyć bo jest w beznadziejnej konfiguracji.

2. Z wpłatą i wykupem, który możesz sobie sam ustalić. Tutaj to im chodzi o zastrzyk gotówki, dlatego te 20% na start.

3. Stawiam dolary przeciw orzechom, że w tej ofercie możesz zapomnieć o rabatach.

 

Generalnie, chcą zrobić dobrze sobie, nie Tobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2020 o 11:43, bergerac napisał:

ja wolę 30% rabatu niż leasing 100%. 

 

Takie zupełnie przeciętne leasingi są oprocentowane rzędu 10-15%. Więc kupowanie auta po cenie z cennika w leasingu 100% raczej nie jest opłacalnym biznesem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pojeździłem dzisiaj. Szczerze mówiąc, mam trochę mieszane odczucia. Auto mi się wizualnie podoba, w środku jest wystarczająco miejsca i dobrze się prowadzi. Świetne fotele, świetna kierownica. Natomiast z minusów:

- keyless tylko w drzwiach kierowcy i pasażera z przodu

- brak ledów a biksenony nie są w adaptacyjne, są tylko skrętne

- brak asystenta pasa

- brak wentylowanych foteli

- brak Carplay

- bardzo agresywny sposób przyspieszania - może trzeba wyczuć auto

- materiały w środku takie so, so

 

I tak sam nie wiem. Z jednej strony fajnie, z drugiej mam wrażenie, że trochę nienowoczesne auto. Jak wsiadłem po tym do Insigni to jednak mam wrażenie, że jest to bardziej nowoczesne auto (mimo, że zbliża się do 3 lat). Muszę się przespać z tematem.

 

Natomiast wsiadłem do 4C. Kurde, co to za kozacki pojazd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

No dobra, pojeździłem dzisiaj. Szczerze mówiąc, mam trochę mieszane odczucia. Auto mi się wizualnie podoba, w środku jest wystarczająco miejsca i dobrze się prowadzi. Świetne fotele, świetna kierownica. Natomiast z minusów:

- keyless tylko w drzwiach kierowcy i pasażera z przodu

- brak ledów a biksenony nie są w adaptacyjne, są tylko skrętne

- brak asystenta pasa

- brak wentylowanych foteli

- brak Carplay

- bardzo agresywny sposób przyspieszania - może trzeba wyczuć auto

- materiały w środku takie so, so

 

I tak sam nie wiem. Z jednej strony fajnie, z drugiej mam wrażenie, że trochę nienowoczesne auto. Jak wsiadłem po tym do Insigni to jednak mam wrażenie, że jest to bardziej nowoczesne auto (mimo, że zbliża się do 3 lat). Muszę się przespać z tematem.

 

Natomiast wsiadłem do 4C. Kurde, co to za kozacki pojazd :) 

A co takiego jest fajnego w ledach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

No dobra, pojeździłem dzisiaj. Szczerze mówiąc, mam trochę mieszane odczucia. Auto mi się wizualnie podoba, w środku jest wystarczająco miejsca i dobrze się prowadzi. Świetne fotele, świetna kierownica. Natomiast z minusów:

- keyless tylko w drzwiach kierowcy i pasażera z przodu

 

 

 

 

 

Hmm, a jezdziłeś modelem z tego roku ? 

Carplay mam w swoim z 2019 i z tego co wiem jest standardem w modelu po FL, asystent pasa ruchu też jest dostępny tak jak inne gadżety jak asystent jazdy w korku, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, gfr napisał:

 

 

Hmm, a jezdziłeś modelem z tego roku ? 

Carplay mam w swoim z 2019 i z tego co wiem jest standardem w modelu po FL, asystent pasa ruchu też jest dostępny tak jak inne gadżety jak asystent jazdy w korku, etc...

z 2020, ale przed FL niestety. Nie mieli do testów modelu po FL niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bergerac napisał:

No dobra, pojeździłem dzisiaj. Szczerze mówiąc, mam trochę mieszane odczucia. Auto mi się wizualnie podoba, w środku jest wystarczająco miejsca i dobrze się prowadzi. Świetne fotele, świetna kierownica. Natomiast z minusów:

- keyless tylko w drzwiach kierowcy i pasażera z przodu

- brak ledów a biksenony nie są w adaptacyjne, są tylko skrętne

- brak asystenta pasa

- brak wentylowanych foteli

- brak Carplay

- bardzo agresywny sposób przyspieszania - może trzeba wyczuć auto

- materiały w środku takie so, so

 

I tak sam nie wiem. Z jednej strony fajnie, z drugiej mam wrażenie, że trochę nienowoczesne auto. Jak wsiadłem po tym do Insigni to jednak mam wrażenie, że jest to bardziej nowoczesne auto (mimo, że zbliża się do 3 lat). Muszę się przespać z tematem.

 

Natomiast wsiadłem do 4C. Kurde, co to za kozacki pojazd :) 

w MY 2020 asystent i AA/CP jest seryjny, inna jest konsola środkowa kierownica z innymi przyciskami i grubsza, inny infotaiment, ładowarka indukcyjna w fajnym miejscu a materiały zależą od wersji- za parę pln można mieć nawet deskę, boczki w naturalnej skórze.

a co do przyśpieszania - właśnie to to chodzi- ma być ogień to jest, a jak nie chcesz dajesz pokrętłem DNA na A i.... "łowiecka" 

 

 

Edytowane przez Dareek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bergerac napisał:

- keyless tylko w drzwiach kierowcy i pasażera z przodu

Jest jeszcze w bagażniku :)

14 godzin temu, bergerac napisał:

- brak asystenta pasa

Musiałeś jeździć bidnym egzemplarzem.

14 godzin temu, bergerac napisał:

- brak Carplay

Ponownie, musiałeś jeździć bidnym albo starym egzemplarzem (AA/Carplay pojawił się jako opcja w 2019).

14 godzin temu, bergerac napisał:

- bardzo agresywny sposób przyspieszania - może trzeba wyczuć auto

Tak jak @Dareek napisał wyżej: przełączyć w tryb A i cieszyć się delikatną jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bergerac napisał:

nie do końca rozumiem pytanie. Pytasz co takiego fajnego jest np. w takich światłach ?

 

 

Szkoda, że nie mieści wygodnie 3 fotelików, bo nawet się przymierzałem, bo kawał fajnej fury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.