Skocz do zawartości

Polisa OC poraz nty


Mr_Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mr_Hyde napisał:
  • Kończy mi się polisa OC. Jeśli nie będę kontynuował aktualnej muszę pisać jakieś wypowiedzenie? Jeśli tak to kiedy najpóźniej mogę to zrobić:hmm:

TWoja polisa ???czy zakupiona z autem ?

Jeśli twoja to tak  musisz pisać wypowiedzenie , najpóźniej dzień przed zakończeniem ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oscar_ napisał:

TWoja polisa ???czy zakupiona z autem ?

Hmmm w sumie już chyba moja

Polisa nabyta  z autem, ale auto już zarejestrowane na mnie i polisa też przerejestrowana na mnie i nowe numery rejestracyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mr_Hyde napisał:

Hmmm w sumie już chyba moja

Polisa nabyta  z autem, ale auto już zarejestrowane na mnie i polisa też przerejestrowana na mnie i nowe numery rejestracyjne

jeżeli sam jej nie zawierałeś to nie Twoja, nawet jak przepisana i zmienione numery

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ozarek napisał:

jeżeli sam jej nie zawierałeś to nie Twoja, nawet jak przepisana i zmienione numery

To muszę coś z nią robić jeśli zdecyduję się na inną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polisa zakupiona razem z autem (przekazana przez sprzedającego), to nic nie musisz robić.
Dopilnuj tylko, aby nie było przerwy w ochronie, gdyż w takim przypadku UFG nakłada karę, którą - co najwyżej - możesz prosić o rozłożenie na raty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne;], właśnie dostałem na pocztę:swiety::

 

Dzień dobry,
 
polisa z której obecnie korzystasz została zawarta przez poprzedniego właściciela samochodu. Co to oznacza? Niestety nie możemy przedłużyć jej automatycznie na kolejny rok. Możemy natomiast przedstawić Ci nową ofertę, przygotowaną w oparciu o Twoje dane.
Znajdziesz ją w załączniku, wraz z objaśnieniem, co możesz zrobić dalej.
 
Szerokiej drogi!
AXA
Pomyśl o środowisku zanim wydrukujesz tę wiadomość.
AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa NIP 1070006155, REGON 140806789
Wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000271543.
AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. należy do Grupy AXA. Kapitał zakładowy AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. wynosi 107 912 677 PLN, opłacony w całości.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr_Hyde napisał:

I wszystko jasne;], właśnie dostałem na pocztę:swiety::

 

Dzień dobry,
 
polisa z której obecnie korzystasz została zawarta przez poprzedniego właściciela samochodu. Co to oznacza? Niestety nie możemy przedłużyć jej automatycznie na kolejny rok. Możemy natomiast przedstawić Ci nową ofertę, przygotowaną w oparciu o Twoje dane.
Znajdziesz ją w załączniku, wraz z objaśnieniem, co możesz zrobić dalej.
 
Szerokiej drogi!
AXA
Pomyśl o środowisku zanim wydrukujesz tę wiadomość.
AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa NIP 1070006155, REGON 140806789
Wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000271543.
AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. należy do Grupy AXA. Kapitał zakładowy AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. wynosi 107 912 677 PLN, opłacony w całości.

 

 

i co jaka oferte przyslali ?

niezla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelWaw napisał:

niezla ?

Prawie 900 zł
Z tym, że tam jest OC i AC. Przy aucie o wartości średniej krajowej IMHO samo OC wystarczy.

W Mbanku wyliczyłem sobie za 455 zł OC z NNW i myślę że to akceptowalna kwota.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mr_Hyde napisał:

Prawie 900 zł
Z tym, że tam jest OC i AC. Przy aucie o wartości średniej krajowej IMHO samo OC wystarczy.

W Mbanku wyliczyłem sobie za 455 zł OC z NNW i myślę że to akceptowalna kwota.

 

 

a zobacz avive, wg mnie maja super obsluge no i u mnie sklada wyszla najnizsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a Mubi ktoś testował plus ten cashback 150 zł???

Bo tu mam w proamie OC z NNW za 509 no i minus 150 zł to wygląda mega dobrze:hmm:. Tylko nie wiem na ile w tym prawdy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr_Hyde napisał:

OC wiadomo jest przypisane do auta, a co z NNW??

NNW jest ubezpieczeniem kierowcy/pasażerów, jest nieobowiązkowe, więc nie powinno być automatycznie przedłużone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pietro_M napisał:

NNW jest ubezpieczeniem kierowcy/pasażerów, jest nieobowiązkowe, więc nie powinno być automatycznie przedłużone.

Bardziej chodzi mi o to czy jeśli mam NNW przy drugim aucie to obowiązuje ono tylko przy tym konkretnym samochodzie:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mr_Hyde napisał:

Bardziej chodzi mi o to czy jeśli mam NNW przy drugim aucie to obowiązuje ono tylko przy tym konkretnym samochodzie:hmm:

Jest w ogóle sens kupować NNW? Przecież kwota odszkodowania (ewentualnego) jest bardzo niewielka, bo i składka, przewaźnie, niska:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, volf6 napisał:

Jest w ogóle sens kupować NNW? Przecież kwota odszkodowania (ewentualnego) jest bardzo niewielka, bo i składka, przewaźnie, niska

Szczerze mówiąc to nie wiem;p. Zawsze biorę z przyzwyczajenia już:nie_wiem:;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2020 o 09:51, Mr_Hyde napisał:

mam NNW przy drugim aucie to obowiązuje ono tylko przy tym konkretnym samochodzie

Dokładne informacje masz w OWU NNW jakie zawarłeś.  Nie jest to ubezpieczenie obowiązkowe więc ogólne warunki ubezpieczenia określa zarząd w odpowiedniej uchwale. Czytasz OWU i wiesz kiedy obowiązuje.

Standardowo takie NNW obowiązuje pasażerów pojazdu, dla którego takie NNW zawarłeś i odnosi się tylko i wyłącznie do zdarzeń powstałych podczas użytkowania tego pojazdu. Nie jest to ubezpieczenie obowiązkowe, Zakres obowiązywania jest niewielki a sumy ubezpieczenia stosunkowo niskie stąd i cena zakupu takiego ubezpieczenia nie jest wysoka.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
a zobacz avive, wg mnie maja super obsluge no i u mnie sklada wyszla najnizsza
W filmikach na yt Zachar daje linka do porównywarki Mubi, podobno jest cashback 150 zł za zawartą polisę...

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pij napisał:

W filmikach na yt Zachar daje linka do porównywarki Mubi, podobno jest cashback 150 zł za zawartą polisę...

Sprawdziłem przed chwilą to Mubi (aczkolwiek bez podawania nr rej) i słabo, nawet uwzględniając zwrot tych 150 zeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed chwilą to Mubi (aczkolwiek bez podawania nr rej) i słabo, nawet uwzględniając zwrot tych 150 zeta...
Muszę zerknąc na jakiś swój.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, volf6 napisał:

Sprawdziłem przed chwilą to Mubi (aczkolwiek bez podawania nr rej) i słabo, nawet uwzględniając zwrot tych 150 zeta...

u mnie wyszło 505 plus zwrot to naprawde dobra oferta. Pytanie czy to nie jakis wałek jak carvertical gdzie tez reklamowali to youtuberzy... i nagle cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mr_Hyde napisał:

u mnie wyszło 505 plus zwrot to naprawde dobra oferta. Pytanie czy to nie jakis wałek jak carvertical gdzie tez reklamowali to youtuberzy... i nagle cisza

 

Ale jaki znowu walek? :hehe:

Przeciez to tylko "posrednik", a samo OC zawierasz z wybranym ubezpieczycielem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.