Jump to content
Sign in to follow this  
dobromir

Kosiarka Wolf

Recommended Posts

Witam, mam pytanie, mam możliwość zakupu kosiarki spalinowej Wolf (użytej około 20 razy) zakupionej w Niemczech przez Niemca i on może mi sprzedać. Wiem, że posiada mielenie i napęd, i raczej tania nie była (sądząc po właścicielu). Będę miał możliwość spróbowania na swojej działce. Problem polega, że sprzedający to mój sąsiad i pewnie będzie chciał abym to ja zaproponował ile chce za nią dać (a ja nie chciałbym go obrazić niską propozycją bo jak na razie jest fajnym sąsiadem). Wiem, że to trochę mało danych, ale może da się jakoś po tym wycenić.

A model znasz?

Posted (edited)
21 minut temu, analyzer64 napisał:

A model znasz?

No właśnie nie, wiem że to trudne, tak to wycenić. Myślałem mu powiedzieć tak z 400-500 zł. Oszustwa się nie boję bo to gość który raczej na takie pieniądze nie patrzy, a kosiarkę chciał mi pożyczyć bo on już nie potrzebuje(zainstalował sobie robota koszącego), a to ja zaproponowałem że mogę odkupić.

Edited by dobromir

Mam traktor ogrodowy Wolfa i dwie kosiarki Wolfa. Sprzęt jakościowo ponadprzeciętny i cenowo dosyć drogi. 

• Like 1

Dnia 11.07.2020 o 19:16, analyzer64 napisał:

A model znasz?

Chodzi o model Select 4600

Posted (edited)
Godzinę temu, dobromir napisał:

Chodzi o model Select 4600

Kompletne i sprawne używki chodzą nawet po 700-800zł, ktoś na olx sprzedawał za 200zl bez kosza, ale może nie sprawdzał cen, a może nie sprzedał :nie_wiem:

Nie jestem typem handlarza, zaproponowałbym 550zl żeby za 600 wziąć (400 to wg mnie uraza dla tego sprzętu, ale jak chcesz to ryzykuj) jeśli jest tak mało używana.

Nowe po 1500 wyceniają, podejrzewam że za podobnego nowego Stihla czy Vikinga musiałbyś dać 2kpln jeśli nie więcej.

Edited by analyzer64

Dnia 16.07.2020 o 20:02, analyzer64 napisał:

Kompletne i sprawne używki chodzą nawet po 700-800zł, ktoś na olx sprzedawał za 200zl bez kosza, ale może nie sprawdzał cen, a może nie sprzedał :nie_wiem:

Nie jestem typem handlarza, zaproponowałbym 550zl żeby za 600 wziąć (400 to wg mnie uraza dla tego sprzętu, ale jak chcesz to ryzykuj) jeśli jest tak mało używana.

Nowe po 1500 wyceniają, podejrzewam że za podobnego nowego Stihla czy Vikinga musiałbyś dać 2kpln jeśli nie więcej.

Kupiłem jednak za 350 ale też okazało się że nie ma napędu i mielenia, sąsiad po prostu chciał się pozbyć bo kupił robocika a kosiarka mu tylko zawadzała w garażu. Mam nadzieję że będę zadowolony.

• Like 1