Skocz do zawartości

Kosiarka Wolf


dobromir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, mam możliwość zakupu kosiarki spalinowej Wolf (użytej około 20 razy) zakupionej w Niemczech przez Niemca i on może mi sprzedać. Wiem, że posiada mielenie i napęd, i raczej tania nie była (sądząc po właścicielu). Będę miał możliwość spróbowania na swojej działce. Problem polega, że sprzedający to mój sąsiad i pewnie będzie chciał abym to ja zaproponował ile chce za nią dać (a ja nie chciałbym go obrazić niską propozycją bo jak na razie jest fajnym sąsiadem). Wiem, że to trochę mało danych, ale może da się jakoś po tym wycenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, analyzer64 napisał:

A model znasz?

No właśnie nie, wiem że to trudne, tak to wycenić. Myślałem mu powiedzieć tak z 400-500 zł. Oszustwa się nie boję bo to gość który raczej na takie pieniądze nie patrzy, a kosiarkę chciał mi pożyczyć bo on już nie potrzebuje(zainstalował sobie robota koszącego), a to ja zaproponowałem że mogę odkupić.

Edytowane przez dobromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobromir napisał:

Chodzi o model Select 4600

 

Kompletne i sprawne używki chodzą nawet po 700-800zł, ktoś na olx sprzedawał za 200zl bez kosza, ale może nie sprawdzał cen, a może nie sprzedał :nie_wiem:

Nie jestem typem handlarza, zaproponowałbym 550zl żeby za 600 wziąć (400 to wg mnie uraza dla tego sprzętu, ale jak chcesz to ryzykuj) jeśli jest tak mało używana.

 

Nowe po 1500 wyceniają, podejrzewam że za podobnego nowego Stihla czy Vikinga musiałbyś dać 2kpln jeśli nie więcej.

Edytowane przez analyzer64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2020 o 20:02, analyzer64 napisał:

 

Kompletne i sprawne używki chodzą nawet po 700-800zł, ktoś na olx sprzedawał za 200zl bez kosza, ale może nie sprawdzał cen, a może nie sprzedał :nie_wiem:

Nie jestem typem handlarza, zaproponowałbym 550zl żeby za 600 wziąć (400 to wg mnie uraza dla tego sprzętu, ale jak chcesz to ryzykuj) jeśli jest tak mało używana.

 

Nowe po 1500 wyceniają, podejrzewam że za podobnego nowego Stihla czy Vikinga musiałbyś dać 2kpln jeśli nie więcej.

Kupiłem jednak za 350 ale też okazało się że nie ma napędu i mielenia, sąsiad po prostu chciał się pozbyć bo kupił robocika a kosiarka mu tylko zawadzała w garażu. Mam nadzieję że będę zadowolony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.