Skocz do zawartości

Nowy 3 letni bez przebiegu


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

No w samochodzie 😄

Wyobraź sobie, że już prawie dogadani byliśmy na yariskę bo nic innego nas w salonach nie zainteresowało, aż tu nagle na ulicy mija nas Suzuki - a szczerze przyznam, że chyba tylko w salonie Suzuki nie byliśmy - nawet o swifcie nie pomyślałem.

 

Autko małe ale jako miejski wózek na zakupy i do rozwożenia dziaciaków jest super.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w samochodzie
Wyobraź sobie, że już prawie dogadani byliśmy na yariskę bo nic innego nas w salonach nie zainteresowało, aż tu nagle na ulicy mija nas Suzuki - a szczerze przyznam, że chyba tylko w salonie Suzuki nie byliśmy - nawet o swifcie nie pomyślałem.
 
Autko małe ale jako miejski wózek na zakupy i do rozwożenia dziaciaków jest super.
Koleżanka ma Swifta, jak parkuje przy nim moim Up!em to Swift wygląda jak rodzinne auto.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2020 o 06:51, angrius napisał:

Kupilibyście auto które rocznikowo ma 3 lata, jest niezarejestrowane i bez przebiegu? Cena 20 tys mniej niż ten sam model z 2020r. Marka nie ma znaczenia. Lub co by sprawiło, że byście się skusili? 

 

20 od 50 czy 260 tysięcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spad napisał:

Koleżanka ma Swifta, jak parkuje przy nim moim Up!em to Swift wygląda jak rodzinne auto. emoji1.png

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

rozstaw osi prawie identyczny ;] 

up   

Wymiary VOLKSWAGEN e-up (I) (2016)
Długość 3540 mm
Szerokość 1645 mm
Rozstaw osi 2421 mm
Wysokość 1492 mm
Masa własna 1214 kg

swift 

 

Długość 3840 mm
Szerokość 1735 mm
Rozstaw osi 2450 mm
Wysokość 1495 mm
Masa własna od 840 kg do 1020 kg

 

tak 29mm to w pewnych :sex: warunkach sporo  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2020 o 16:13, spad napisał:

 

Idż do salonu Skody popytaj o demówkę Octavii. To się dopiero zdziwisz jakie zaproponują ceny. :) Obok będzie stała nowa taniej do kupienia. :)

To że w Skodzie nie są hojni jesli chodzi o rabaty, to żadne odkrycie. Masz na myśli że nowy z identycznym wyposażeniem będzie taniej? To byłaby niezła anomalia i przejaw żę stracili kontakt z rzeczywostością :)  To że nowego w salonie można kupić taniej niż demo, to też nic nadzwyczajnego - demo na ogól są lepiej doposażane, żeby klient który się nimi przejedzie, poczuł niezbędność dokupienia określonego wyposażenia w swoim samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstaw osi prawie identyczny ;] 
up   
Wymiary VOLKSWAGEN e-up (I) (2016)
Długość 3540 mm
Szerokość 1645 mm
Rozstaw osi 2421 mm
Wysokość 1492 mm
Masa własna 1214 kg
swift 
 
Długość 3840 mm
Szerokość 1735 mm
Rozstaw osi 2450 mm
Wysokość 1495 mm
Masa własna od 840 kg do 1020 kg
 
tak 29mm to w pewnych :sex: warunkach sporo  ;]
Ale jak stoją obok siebie to Up wygląda jak mikrus przy Swift.

Aha, waga dla benzynowego to jakieś 900 kg.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak stoją obok siebie to Up wygląda jak mikrus przy Swift.

Aha, waga dla benzynowego to jakieś 900 kg.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Mów że te 3mm na wysokość robią aż taką robotę ? ;]

A żeby nie bylo, rozważam zakup nowego autka i oba są w zbiorze

łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów że te 3mm na wysokość robią aż taką robotę ? default_zlosnik.gif

A żeby nie bylo, rozważam zakup nowego autka i oba są w zbiorze

łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu

Nie mówię, że robią robote, ale jak stoją obok siebie to Swift wygląda na większego, blachy ma bardziej "napompowane". Bo Up w środku ma bardzo dużo miejsca, jak dla dwóch osób na co dzień no w cholerę przestrzeni. Dla czterech osób okazjonalnie też da radę. Ale 160 km/h z palcem w pupie poleci jednocześnie podróż będzie komfortowa, nie będzie jakoś głosno w środku.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, spad napisał:

Nie mówię, że robią robote, ale jak stoją obok siebie to Swift wygląda na większego, blachy ma bardziej "napompowane". Bo Up w środku ma bardzo dużo miejsca, jak dla dwóch osób na co dzień no w cholerę przestrzeni. Dla czterech osób okazjonalnie też da radę. Ale 160 km/h z palcem w pupie poleci jednocześnie podróż będzie komfortowa, nie będzie jakoś głosno w środku.

 

Fajnie musi sie jezdzic Up-em GTI ;]

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Fajnie musi sie jezdzic Up-em GTI ;]
 
GTI jak wyczytałem jest dość twardy i przez to mniej komfortowy (sic! ;]) Ale są up z TSI i to podobnież jest złoty środek

łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spad napisał:

Nie mówię, że robią robote, ale jak stoją obok siebie to Swift wygląda na większego, blachy ma bardziej "napompowane". Bo Up w środku ma bardzo dużo miejsca, jak dla dwóch osób na co dzień no w cholerę przestrzeni. Dla czterech osób okazjonalnie też da radę. Ale 160 km/h z palcem w pupie poleci jednocześnie podróż będzie komfortowa, nie będzie jakoś głosno w środku.
 

Ja byłem w szoku ile te małe autko (eCityGo/Up) ma miejsca w środku. Dla dwóch osób z przodu jest miejsca pod dostatkiem a co istotne są normalne spore, wygodne fotele z przodu. Z tyłu oczywiście jest ciasno, ale dzieci mieszczą się bez problemu. Idealne auto na miasto. Mój 160 km/h nie poleci, ale przy 130km/h jest za to mega cisza :phi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w szoku ile te małe autko (eCityGo/Up) ma miejsca w środku. Dla dwóch osób z przodu jest miejsca pod dostatkiem a co istotne są normalne spore, wygodne fotele z przodu. Z tyłu oczywiście jest ciasno, ale dzieci mieszczą się bez problemu. Idealne auto na miasto. Mój 160 km/h nie poleci, ale przy 130km/h jest za to mega cisza :phi:.
Miałem puga 107 to tak samo. Nie obudowany w środku i dużo miejsca. Kiedyś znajomego miałem podwiezc i mi fotel na Maxa do tyłu dałem. To jak wchodził to wpadł aż w niego bo się złożył jak do 126p :) A potem tylko był okrzyk kurde miejsca jak w mercedesie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2020 o 07:39, mokrii napisał:

rozstaw osi prawie identyczny ;] 

 

Rozstaw kół to jedno - 3 cm wydaje się niedużo, ale w tym wymiarze daje się odczuć. Swift jest jednak 3 0cm dłuższy i 10 cm szerszy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 17.07.2020 o 09:34, Manx napisał:

To że w Skodzie nie są hojni jesli chodzi o rabaty, to żadne odkrycie. Masz na myśli że nowy z identycznym wyposażeniem będzie taniej? To byłaby niezła anomalia i przejaw żę stracili kontakt z rzeczywostością :)  To że nowego w salonie można kupić taniej niż demo, to też nic nadzwyczajnego - demo na ogól są lepiej doposażane, żeby klient który się nimi przejedzie, poczuł niezbędność dokupienia określonego wyposażenia w swoim samochodzie.

. W zeszłym tygodniu kupiłem demo rocznego nissana qashqaia w prawie  najwyższej wersji wyposażenia w cenie delikatnie droższej niż nowiutkiego golasa. Czy dobrze zrobiłem? Nie wiem, mi takie rozwiązanie odpowiadało.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sadlos napisał:

 

. W zeszłym tygodniu kupiłem demo rocznego nissana qashqaia w prawie  najwyższej wersji wyposażenia w cenie delikatnie droższej niż nowiutkiego golasa. Czy dobrze zrobiłem? Nie wiem, mi takie rozwiązanie odpowiadało.

Doskonale👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2020 o 11:00, angrius napisał:

Swift to małe auto bez bagażnika. Na moje potrzeby napewno za mały. 

Sprawdz najpierw. Na zakupy tygodniowe w Sellgrosie jest ok. Ostatnio wybralismy sie na maly urlop w opcji osobowej 2+1, 2 walizki, ze 2 jakies siaty i rowerek młodego Swiftem z 2015. Ten nowy jest ciut wiekszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sadlos napisał:

 

. W zeszłym tygodniu kupiłem demo rocznego nissana qashqaia w prawie  najwyższej wersji wyposażenia w cenie delikatnie droższej niż nowiutkiego golasa. Czy dobrze zrobiłem? Nie wiem, mi takie rozwiązanie odpowiadało.

Bardzo dobrze. To jest właśnie prawdziwa okazja i uważam, że słusznie że skorzystałeś :ok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.