Skocz do zawartości

Niedgroga myjka ciśnieniowa


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

A ci sądzicie i Stanley?
Modele mocą i ciśnieniem porównywalne do K3 a tańsze o ok 100-200 zł i pompa alu w przeciwieństwie do kompozytowej w K3.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał myjek to na www.ibood.com są różne karchery, np. https://www.ibood.com/diy-pl/pl/product-specs/77414/404955/myjka-karcher-k5-power-control-home.html

Co do ceny się nie wypowiadam, ale na ibood bywają fajne oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
15 godzin temu, sdss napisał(a):

Ma ktoś sprzeta marki Lavor ?

np vertigo 28?

Mam, nie pamiętam modelu, wieki nie używany, ale jak kupowałem to pamiętam, że te myjki były polecane. Nie sprawdzę Ci modelu bo myjka jest prawie 1500 km, ode mnie. 

Ja mam na pewno jakiś niższy model. 

Edytowane przez janusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sdss napisał(a):

W lidlu promocja i PARKSIDE PERFORMANCE Myjka ciśnieniowa PHDP 180 B2, 3000 W za 999zl i co tu wybrać ?

 

lavor 1400-1500

Za lavora 26 w obi 2 lata temu płaciłem 750zł... wtedy był najtańszy właśnie w OBI względem innych ofert, w tym internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Odgrzewane temat.

Właśnie zajechałem pompę w swoim Karcherze K2.15 po 12 latach.

Z jednej strony się ucieszyłem bo już chciałem zmienić, z drugiej to padł w połowie roboty.

No ale teraz chcę kupić coś lepszego i zastanawiam się nad modelem K4.

No i mam zagwostkę bo jest kilka wersji (jak w podlinkowane ofercie na Allegro), i co tu wybrać.

Ma ktoś jakieś doświadczenia?

https://allegro.pl/oferta/myjka-cisnieniowa-karcher-k-4-compact-um-11889668849

 

Edytowane przez misiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jednak Karcher K 4 Compact UM

Ale galopująca inflacja mocno mnie zaskoczyła :hehe:

Otworzyłem ofertę na Allegro i koszt takiej myjki był 749 zł, ale jeszcze raz chciałem przejrzeć pozostałe opcje. Jak wróciłem do tej oferty na którą się zdecydowałem to już była 100 zł droższa, i najtańsza z dostępnych.

Wrzuciłem więc jeszcze do Google, żeby sprawdzić ceny i znalazłem na Empiku za 699 zł ;] Nie czekając zamówiłem, teraz potwierdzają termin dostawy mam nadzieję, że się nie rozmyślą :hehe:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adam___ napisał(a):

W Castoramie mają teraz taką K5 w promo

Kiedyś była w nich pompa aluminiowa, teraz ładują kompozyt pod ichniejszą nazwą. 

 

Mam starą k4 Compact, na pełnej aluminiowej pompie, dziś można o tym pomarzyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vaz2110 napisał(a):

Lepszym wyborem jest LAVOR. Nawet najtańsze modele mają pompy aluminiowe. Najdroższe z kolei mają pompy mosiężne i silniki indukcyjne. 

O Lavorze słyszałem kilka niepochlebnych opinii. Specjalnie pojechałem do marketu budowlanego pomacać ite nowe Karchery i przy okazji ten Lavor nie zrobił na mnie jakiegoś super wrażenia. A co do Karchera, to skoro jakiś najtańszy wytrzymał u mnie ponad 10 lat to dla mnie najlepsza rekomendacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karcher robi dobre myjki i jest to seria HD ale one kosztują niemało. Amatorskie modele serii K nie mają już tej jakości co kiedyś. Zobacz na forach np. pilarz czy kosmetyka aut, jest tam trochę ciekawych informacji na ten temat. Jakiś czas temu sam byłem bardzo nagrzany na kupno K5, potem miała być K7 a po w/w lekturze ostatecznie wybrałem Lavora z mosiężną pompą w szczególności, że mam do mycia większe powierzchnie i samochody. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem z lidla tą mocną. Nie trafiłem na promocję niestety. Sprzęt ciężki i wydaje się porządny. Moc wystarczająca. Wziąłem głównie dlatego że ma 5 lat gwarancji.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2023 o 10:13, misiu napisał(a):

Zamówiłem jednak Karcher K 4 Compact UM

Ale galopująca inflacja mocno mnie zaskoczyła

No i przed chwilą oferta znowu spadła do 749 zł, nieźle mieszają z tymi cenami, w ciągu 24h cena zmieniła się: 749 -> 849 -> 749 :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vaz2110 napisał(a):

Karcher robi dobre myjki i jest to seria HD ale one kosztują niemało. Amatorskie modele serii K nie mają już tej jakości co kiedyś. Zobacz na forach np. pilarz czy kosmetyka aut, jest tam trochę ciekawych informacji na ten temat. Jakiś czas temu sam byłem bardzo nagrzany na kupno K5, potem miała być K7 a po w/w lekturze ostatecznie wybrałem Lavora z mosiężną pompą w szczególności, że mam do mycia większe powierzchnie i samochody. 

 

Zależy do czego ma być myjka. IMHO do zastosowań typowo domowych HD to przerost formy. Ja zajeździłem kiedyś (ponad 15lat temu) Karchera K5, miał właśnie pompę alu. Karcher użyty kilka razy, padł miesiąc po gwarancji .. wystarczyło elewację umyć. Problem w tym, że myłem ciągiem. W obecnym K5 od 6lat myję sporo w domu, ale nie myję dłużej 30-40min na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, bielaPL napisał(a):

Ja wziąłem z lidla tą mocną. Nie trafiłem na promocję niestety. Sprzęt ciężki i wydaje się porządny. Moc wystarczająca. Wziąłem głównie dlatego że ma 5 lat gwarancji.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

Nie jest (bardzo) głośna ? K5 wydaje się być cichutki przy Parkside, ale może sąsiad ma coś nie tak z tą myjką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sherif napisał(a):

miał właśnie pompę alu

Ja mam jakaś myjke noname, za 120 PLN, kompatybilna złączowo z mcalister z castoramy.

Dziala okazjonalnie juz kilka lat, tylko trzeba ja przedmuchiwać po uzyciu, bo elementy koroduja, w pompie sie jakis bialy nalot robi itp.

Dlatego, jak ktos lubi mieć solidny sprzet to pompa mosieżna, elementy metalowe złączek też mosięzne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest (bardzo) głośna ? K5 wydaje się być cichutki przy Parkside, ale może sąsiad ma coś nie tak z tą myjką.
Cicha nie jest. Nie mam za bardzo porównania ;).

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.