Skocz do zawartości

Jak sprzedawać auto


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

A który to z autokącikowych oligarchów miał Q7 i przy sprzedaży miał nalot pod 300kkm? Przez to że był serwis tylko w ASO do końca tożaden handlarz nie chciał go łyknąć bo nie było jak skręcić przebiegu.

@Łukasz___F to chyba Ty byłeś?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piotrus napisał:

A który to z autokącikowych oligarchów miał Q7 i przy sprzedaży miał nalot pod 300kkm? Przez to że był serwis tylko w ASO do końca tożaden handlarz nie chciał go łyknąć bo nie było jak skręcić przebiegu.

@Łukasz___F to chyba Ty byłeś?

Masz dobra pamięć :oki: tylko że to było prawie 8 lat temu ( jak te nasz zapierdziela :bzik:) .

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz___F napisał:

Masz dobra pamięć :oki: tylko że to było prawie 8 lat temu ( jak te nasz zapierdziela :bzik:) .

 

Ale to ASO musiało być słabe i niekompetentne, skoro nic nie popsuli a auto tyle przejechało😂

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Piotrus napisał:

A który to z autokącikowych oligarchów miał Q7 i przy sprzedaży miał nalot pod 300kkm? Przez to że był serwis tylko w ASO do końca tożaden handlarz nie chciał go łyknąć bo nie było jak skręcić przebiegu.

@Łukasz___F to chyba Ty byłeś?

Moi młodzi mają Q7 z udokumentowanym  nalotem ponad 300 kkm. Czasem wystawią ogłoszenie o sprzedaży. Odzew mizerny ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Łukasz___F napisał:

Pewnie na przeglądach nic nie dotykali to nie popsuli ;] 

To jedyne logiczne wytłumaczenie 😄

 

 

@rwIcIk, może nie dopasowali ceny. Ja dzisiaj po 30 minutach od wystawienia ogłoszenia sprzedałem 20 letniego Peugeota z nalotem 230 kkm, zero historii serwisowej, korozja itd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piotrus napisał:

To jedyne logiczne wytłumaczenie 😄

 

@rwIcIk, może nie dopasowali ceny. Ja dzisiaj po 30 minutach od wystawienia ogłoszenia sprzedałem 20 letniego Peugeota z nalotem 230 kkm, zero historii serwisowej, korozja itd

Być może.

Inna sprawa, że na Q7 musi być klient, który nie boi się gabarytu i ewentualnych wydatków.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bielaPL napisał:
10 godzin temu, rwIcIk napisał:
Moi młodzi mają Q7 z udokumentowanym  nalotem ponad 300 kkm. Czasem wystawią ogłoszenie o sprzedaży. Odzew mizerny ;]
 

Ile chcą jaki rocznik i silnik?

3.0 TDI, automat, blisko 10 lat

Mogę dowiedzieć się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Grunt że Ty wiesz co robią z moim samochodem bo widziałeś.

 

Widziałem, co robią z innymi. Ty NIC nie widziałeś.

Grunt, że lepiej wiesz ode mnie, czy przeszkadzam mechanikom w pracy, czy nie. Nawet źródła tych informacji nie chcesz podać. Możesz je zdradzić - i tak jest do dupy.

 

17 godzin temu, marcindzieg napisał:

U Henia w garażu nie masz najczęściej nic.

Faktura VAT + wpis w książce serwisowej. U każdego Henia, u którego serwisowałem.

No i samo podejście do tematu - zamiast zaganianego praktykanta cała procedura dokładna, na spokojnie. Bez wymieniania jesienią płynu do spryskiwaczy za 5x wyższą cenę (mimo że zimowy był już wlany) i tego typu przekrętów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bla bla napisał:

@Polarny wracając do tematu wątku, to nie Ty czasem sprzedawałeś Superba przez rok i nikt nie kupił ?

Nie, to nie ja. W ogóle do tej pory nie planowałem sprzedawać i nadal nie planuję.

Jeżeli już, to niedawno ktoś bystry zauważył, że kilka lat temu przymierzałem się do kupna octavii a teraz piszę o superbie. Powstało podejrzenie, że coś kręcę. Tymczasem po prostu faktycznie przymierzałem się do octavii, ale w końcu kupiłem superba. Zaważyło schrzanione zawieszenie tylne w pierwszych wersjach O3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rwIcIk napisał:

Moi młodzi mają Q7 z udokumentowanym  nalotem ponad 300 kkm. Czasem wystawią ogłoszenie o sprzedaży. Odzew mizerny ;]

 

W naszych warunkach to zajezdzic az zgnije bo jak dobre auto ale z duzym przebiegiem to sprzedadza za grosze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 TDI, automat, blisko 10 lat
Mogę dowiedzieć się więcej.
10lat to pewnie jeszcze sobie liczą. Ktoś kto chce dużo jeździć poszuka coś młodszego z kolei na zabawkę po 10tys rocznie jeszcze za drogo. No i ten model już trąci myszką takze szpanu też mniej. Spytaj tylko ile chcą. Na fv?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Polarny napisał:

Widziałem, co robią z innymi.

 

Aaaaa, z takim ekspertem to nie ma sensu polemizować.

:ok:

 

19 godzin temu, Polarny napisał:

Ty NIC nie widziałeś.

 

Przyznaję. Powiem więcej: ja w ogóle nie mam samochodu.

:skromny:

 

19 godzin temu, Polarny napisał:

Grunt, że lepiej wiesz ode mnie, czy przeszkadzam mechanikom w pracy, czy nie. Nawet źródła tych informacji nie chcesz podać. Możesz je zdradzić - i tak jest do dupy.

 

Tu nie sposób się nie zgodzić, bo źródłem są Twoje wypowiedzi w tym wątku.

;l

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dark_Knight napisał:

Tu nie sposób się nie zgodzić, bo źródłem są Twoje wypowiedzi w tym wątku.

Więc zacytuj, z których moich wypowiedzi wynika, że przeszkadzam mechanikowi w pracy.

Jeden raz w życiu napisz coś konkretnego, zamiast żenującej ironii na poziomie gimbazy.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2020 o 06:24, Dark_Knight napisał:

Tu nie sposób się nie zgodzić, bo źródłem są Twoje wypowiedzi w tym wątku.

Tak jak było do przewidzenia, wystarczyło pierwsze z brzegu "sprawdzam", żeby zdemaskować twoje kłamstwa.

Co ciekawe, wielu się na owe kłamstwa nabrało. No ale przecież wyniki wyborów wskazują, że podatność na manipulacje jest dosyć powszechna, więc zdziwienia nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Polarny napisał:

Tak jak było do przewidzenia, wystarczyło pierwsze z brzegu "sprawdzam", żeby zdemaskować twoje kłamstwa.

Co ciekawe, wielu się na owe kłamstwa nabrało. No ale przecież wyniki wyborów wskazują, że podatność na manipulacje jest dosyć powszechna, więc zdziwienia nie powinno być.

 

Dwa razy na ten sam post odpowiadasz. Dręczy Cię to, czy jak?

8]

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Dwa razy na ten sam post odpowiadasz. Dręczy Cię to, czy jak?

8]

 

No tak - prosty umysł, więc trzeba jak dziecku.

Odpowiadam na ten sam post, żeby zachować kontekst i żeby wykazać, że jesteś zwyczajnym łgarzem. To było podsumowanie, którego oczywiście merytorycznie nie naruszyłeś w żaden sposób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Polarny napisał:

No tak - prosty umysł, więc trzeba jak dziecku.

Odpowiadam na ten sam post, żeby zachować kontekst i żeby wykazać, że jesteś zwyczajnym łgarzem. To było podsumowanie, którego oczywiście merytorycznie nie naruszyłeś w żaden sposób.

 

 

Musisz się postarać bardziej.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2020 o 15:46, ppmarian napisał:

Mam drugi raz przykład że sprzedaż auta warto zrobić w odpowiednim czasie


Ja kiedyś sprzedawałem Subaru zacząłem i sprzedawać we wrześniu to totalne zero z po pierwszych śniegach na początku grudnia nie mogłem się odpędzić od od telefonu a cena była identyczna

drugi przykład to jak teraz pomagałem kupić dla koleżanki Twingo z brezentowym dachem właściciel mówił że zaczął sprzedawać je w styczniu totalne zero odzewu jak wystawił je teraz w lipcu to nawet jak odbieraliśmy auto miał kilka telefonów przy mnie
 

To kiedy najlepiej sprzedawać typowego kopakta :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ppmarian napisał:

Nie wiem nigdy nie jeździłem typowym kompaktem.

Wysłane z tel.
 

 

1 godzinę temu, ppmarian napisał:

W przypadku typowego kompakt tak. Ale nie każdy jest posiadaczem typowego kowaskowozu i wtedy warto zastanowić się kiedy ( pora roku) wystawić do sprzedaży

Wysłane z tel.
 

Seat toledo to nie jest kompakt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.