Skocz do zawartości

Szef !


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

Co 4 lata musze przejsc przez doskonalenie zawodowe. Zlo konieczne, za ciezkie talary ! Oczywiscie organozatorzy wiedzac o tym tna po calej lini.


4 lata temu placilem 550 Jurkow za 3 dni na torze ( doszkalenie z zakresu motocyklizmu ) jeden dzien teor, dwa na torze. Wszelakie doszkalanie w ktorym bralem udzial odbywalo sie w Pt, Sob, Niedz. tak aby nie tracic dni pracy i nie miec strat finansowych a jezeli juz, aby byly one jek najmniejsze. Za doszkalania zawsze ploacilem z wlasnej kieszeni ! 

 

Generalnie moje doksztalcenie opiewa do konca roku, tak przynajmniej powiedziala mi szefowa wydzialu.


Szefo dostal jednak pismo, ze niby skonczylo sie w Czerwcu wiec wpadl w panike.  Znalazl mi na szybko doszkalanie, co prawda nie z zakresu motocyklizmu ale jakies inne, nie gra roli jakie, chodzi o sam fakt. 

 

Doszkalanie odbedzie sie za 12 dni w Harz'u :phi:

 

I teraz.....

 

1. Doszkalanie odbedzie sie Pon, Wt, Sr. i bede mial zaplacone, tak jak bym normalnie pracowal, tyle, ze za auto nie bede mial zaplacone ( no coz, przeboleje ! :phi: )

 

2. Calosc kosztow doszkalania pokrywa szefo ! :phi:

 

3. Koszta hotelu pokrywa - szefo ! :phi:

 

4. Ja biedny zuczek zabuchowalem sobie od razu hotel ( w centralnym Harz'u ) juz na Piatek, Sobote i Niedziele i oczywiscie pojade moturem poscierac troche ranty opon i dac mozliwosc tlumikowi aby sie dobrze wyplakal, przynajmniej do Wrzesnia, bo nastepny wypad jest z

chlopakami :phi:


Troche mi sie poszczescilo !  

 

 

.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borze, blagam, niech tylko nie pierdo...ie druga fala przed pazdziernikiem. Ja chce we wrzesniu w Alpy! Mam nawet nowy motur na te okolicznosc 😭 Ja juz musze w gory bo nie wytrzymie :chory:

Zamawialem ostatnio grzane manety z Louisa i mi dorzucili pisemko 'motorrad'. Nie umiem ni w zab niemieckiego, ale bylo tam pokazany znak zakazu wjazdu moto z glosnoscia powyzej 95dB jakos tam od czerwca do pazdziernika. bardzo was tam ogolnie ganiaja w tej kwestii? nie wiem czy to chodzilo o niemcy czy austrie, bo kojarze ze w austrii mieli sie tez za to ostro zabrac?

pamietam kiedys sobie ogladalem jakis vlog na yt goscia ktory mieszkal w niemczech i rozwalil mnie na lopaty znak zakazu wjazdu motocykli w weekendy i dni wolne od pracy na jakiejs drodze (pewnie serpentynki) 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam od 5-13 września plan na Bałkany już rozpisany - 9 dni. a jak walnie, to wlasnie tam patrząc na obecny status.

Ale nic to - ekipa elastyczna, rezerwacji żadnych nie robimy. Zajmie nam 5 minut zmiana kierunku na np. Dolomity, Toskanię, Słowenię i południe włoch. To byłby plan B.

Mamy też plan C :)

 

Wirus wirusem. Fala falą. ale "gdzieś" się uda pojechać, byle się nie fiksować na kierunku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja planuje mniej wiecej 11.09 do 04.10. to zalezy jak wielka sraczke zlapia rzady tym razem :nie_wiem: w marcu tez naiwnie myslalem, ze jakos tam sie uda przeslizgnac do hiszpanii, przeciez i tak bede zaszyty gdzies w gorach to co sie moze stac. no i rozkrecilo sie na tyle, ze trzeba bylo doslownie dwa dni przed planowanym wyjazdem pogodzic sie z faktem, ze zostaje. no to moze chociaz jakis tydzien w walii. kilka dni po rozpoczeciu urlopu zamknieto francje/hiszpanie, ludziom kazano wracac do domow. a jakis tydzien pozniej juz bylo zamkniecie anglii/walii/szkocji :chory:  ostatecznie cieszylem sie, ze wygral zdrowy rozsadek, bo mialem elastyczne bilety na prom, z ktorych moglem zrezygnowac i odzyskac pieniadze. gdybym na sile pojechal, to bym tylko bez sensu zrobil 1500km w jedna strone, musial wracac po dwoch dniach i jeszcze przewalil sobie bilety :hehe: nie ma sie co ludzic, ze dasz rade w razie czego bawic sie z panika w kotka i myszke. pozostaje tylko nadzieja, ze tym razem juz nie bedzie az tak przesadnej paniki. w koncu sporo ludzi juz przeszlo zakazenie i byc moze, wbrew przewidywaniom, ta druga fala wcale nie bedzie az taka straszna. ja sam jestem pewien, ze wiruska mam juz za soba, bo przez caly ten okres pandemii normalnie pracowalem jak zawsze i nie ma szans, ze koronka mnie nie dopadla :hmm: pozostaje wyczekiwac i trzymac kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy weekend Wrzesnia jedziemy tez do Harz'u w trojke

 

JAk ktos chce sie podlaczyc to nie widze problemu, tylko nocleg tzreba sobie zalatwic. Tam gdzie jestesmy to tylko jeszcze pole namiotowe wolne ale w okolicy cos by sie znalazlo !

 

https://www.domaene-stiege.de/

 

 

 

.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.