Skocz do zawartości

Hak...


Gość krawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krawiec

Musze założyć haka...do auta i pozostaje pytanie Steinhof czy Westfalia? Ten pierwszy pare złotych tańszy... Przeznaczeni główne platforma na 4 rowery...

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze założyć haka...do auta i pozostaje pytanie Steinhof czy Westfalia? Ten pierwszy pare złotych tańszy... Przeznaczeni główne platforma na 4 rowery...
 
Krawiec
Miałem kiedyś w Dacii steinhof. Sprawował się dobrze, ciężki klamot, nie było problemu przy założeniu, ale rdzewiał na potęgę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem Auto-Hak Słupsk  z holenderskim systemem wypinania kuli. Nasi robią ramę, wypinany wertykalnie system kuli dają Holendrzy.

Zalety: nacisk pionowy na kule 100kg, po demontażu nie widać że auto ma hak (ale to zależny tez od modelu samochodu).

Wożę własnie rowery na platformie od 2-lat, do tej pory ok 7-8 tyś km. przejechane z rowerami, wszystko OK.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem Auto-Hak Słupsk  z holenderskim systemem wypinania kuli. Nasi robią ramę, wypinany wertykalnie system kuli dają Holendrzy.
Zalety: nacisk pionowy na kule 100kg, po demontażu nie widać że auto ma hak (ale to zależny tez od modelu samochodu).
Wożę własnie rowery na platformie od 2-lat, do tej pory ok 7-8 tyś km. przejechane z rowerami, wszystko OK.
 
Też go mam, ale nacisk tylko 75kg

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steinhoff-a stały hak montowałem do Punto 2 z 4 lata temu, montaż bezproblemowy wytrzymały. Coś tam koroduje, ale zabezpieczenie tego haka nie było powalające. Z pół roku temu montowałem hak-a z Auto-Hak do VW Caddy z 2008r. Zamontował też się bez większych problemów aczkolwiek miałem wrażenie że jakościowo wykonanie gorsze od Steinhoff-a. Niedługo będę na etapie montowania haka do Tipo, skłaniam się póki co do stałego kula mi nie przeszkadza. Raczej pewnie będzie Steinhoff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krawiec napisał:

Musze założyć haka...do auta i pozostaje pytanie Steinhof czy Westfalia? Ten pierwszy pare złotych tańszy... Przeznaczeni główne platforma na 4 rowery...

 

Krawiec

 

Montowałem ostatnio Steinhofa do Golfa VII, automatyczny, z chowanym gniazdem kiedy jest nieużywany. Hak jak hak, spełnia swoje zadanie. W Astrze miałem Westfalię, w Lagunie Auto Słupsk. Różnic pomiędzy hakami nie odnotowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, luccass napisał:

Też go mam, ale nacisk tylko 75kg

tapatalked
 

tez mam i nacisk 80 kg to chyba zalezy od samochodu , ale system mocowania jest firmy ACS System podobno Thule-Brink  te z od nich bierze podobnie stosuje je tez Steinhof a to kolega od chinczyka niech poczyta https://dobrehaki.pl/czy-znasz-acs-system-producenta-automatow-wypinanych-n-141.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od w 2013 mam w Civicu Steinhofa.

Działa dobrze (bo i co by tu moglo nie dzialac), ale w ciagu 2 lat byl mocno pordzewialy. Teraz to praktycznie sama ruda...

Owszem auto parkowało w ciężkich warunkach przez 45lata, bo dom mialem bezpośrednio nad oceanem, wiec praktycznie codziennie na aucie byla warstwa soli, ale moim zdaniem i tak nie powinien tak zardzewiec.

 

Auto-Hak zalozylem do CRV 2 lata temu, i jak narazie wyglada jak nowy (chociaz on przy oceanie to postal tylko kilka miesiecy a teraz w Polsce w smogu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.