Skocz do zawartości

jak Mercedes Polska ignoruje i oszukuje klienta Mercedesa za 1.000.000 zl


binges

Rekomendowane odpowiedzi

Ta cala sprawa jest jakas bardziej skaplikowana - niwiedziec czemu MB PL olewa goscia, w Stuttgarcie to samo.

Ogladalem pobieznie ten material i jakos to dziwnie pachnie....nikt nic nie wie,,,,

 

A auto jest jakies lewe - bez dwoch zdan...sciaga jak cholera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, rwIcIk napisał:

Prawnik tu niewiele wskóra.

Auto jest w leasingu.

A dlaczego nie? Leasingodawca przenosi umowa (byc moze juz to zrobil w umowie leasingowej) z leasingobiorca swoje prawa wynikajace z rekojmi na leasingobiorce. Leasingobiorca domaga sie wiec u sprzedawcy usuniecia wad, do czego ma ustawowe prawo. Uwaga! sprzedawca musi udzielic tylko takiej rekojmi, jaka udzielilby firmie leasingowej, czyli zastosowanie ma rekojmia jak B2B. O szczegoly pytac ogarnietego prawnika;]

 

Godzinę temu, volf6 napisał:

Jak kogoś stać na merca za milion to i chyba na prawnika też go stać:hmm:

Nie zdziwilbym sie, gdyby ten krok nie zostal jeszcze podjety. Prawnik drogi je:phi: Lepiej krecic filmiki na jutiuba i skomlec o naprawe gwarancyjna:no: Kiedy upowszechni sie w koncu ta wiedza w narodzie, ze gwarancja nie daje ZADNYCH praw...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, 29 napisał:

A dlaczego nie? Leasingodawca przenosi umowa (byc moze juz to zrobil w umowie leasingowej) z leasingobiorca swoje prawa wynikajace z rekojmi na leasingobiorce. Leasingobiorca domaga sie wiec u sprzedawcy usuniecia wad, do czego ma ustawowe prawo. Uwaga! sprzedawca musi udzielic tylko takiej rekojmi, jaka udzielilby firmie leasingowej, czyli zastosowanie ma rekojmia jak B2B. O szczegoly pytac ogarnietego prawnika;]

 

Nie zdziwilbym sie, gdyby ten krok nie zostal jeszcze podjety. Prawnik drogi je:phi: Lepiej krecic filmiki na jutiuba i skomlec o naprawe gwarancyjna:no: Kiedy upowszechni sie w koncu ta wiedza w narodzie, ze gwarancja nie daje ZADNYCH praw...

Ależ Panie Szanowny! Prawo? A po co komu prawo?!

 

Może to jest "człowiek mediów"?

Uczestniczyłem w takiej oto scenie.

Spór z deweloperem. Spór o 9 mln. "Człowiek mediów" wchodzi do gry. "Ja go załatwię", "Jak?", "Nagram filmik na YouTube i o nim w mojej gazecie napiszą!".

"Acha".

 

Kurtyna.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rwIcIk nie wiem jak brzmi umowa. Ale ... Mając pod ręką AMG. I problemy. Katoealbym dziada do bólu. No chyba że... Lisingodawca zabezpieczył auto dwojako... GPS plus system zbierania danych z użytkowania auta... ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, binges napisał:

jak Mercedes-Benz Polska ignoruje i oszukuje klienta Mercedesa za 1.000.000 zł

https://www.youtube.com/watch?v=AXBeJ_kFnOA

proszę obejrzyj i udostępnij dalej...

 

A ja mam wrażenie, że chłopcy na siłę chcą zrobić festyn. Sposób w jaki montują materiał, w jaki reagują i próbują coś załatwić wygląda dziwnie.

Jakoś mi ta sprawa śmierdzi...

 

Ten przykład dotkliwie pokazuje w jakiej sytuacji znajduje się leasingobiorca, gdy pojawiają się się problemy. Nie jesteś stroną sporu - spadaj.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, HARDTECHNO napisał:

@rwIcIk nie wiem jak brzmi umowa. Ale ... Mając pod ręką AMG. I problemy. Katoealbym dziada do bólu. No chyba że... Lisingodawca zabezpieczył auto dwojako... GPS plus system zbierania danych z użytkowania auta... ...

Ja odnoszę wrażenie, że oni wcale nie chcą jeździć tym autem ;]

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Passio napisał:

Ależ Panie Szanowny! Prawo? A po co komu prawo?!

 

Może to jest "człowiek mediów"?

Uczestniczyłem w takiej oto scenie.

Spór z deweloperem. Spór o 9 mln. "Człowiek mediów" wchodzi do gry. "Ja go załatwię", "Jak?", "Nagram filmik na YouTube i o nim w mojej gazecie napiszą!".

"Acha".

 

Kurtyna.

ten "człowiek mediów" to były sprzedawca z salonu BMW w Rz który jak go wylali z roboty zajął się sprowadzaniem mocno sfatygowanych aut z USA- szukaj firmy Global Motors.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kiwal napisał:

A ty bys chciał jak auto ma takie wady jak na jazdach?
 

Jeździć, obserwować, zgłaszać za każdym razem przy serwisie.

Ujeżdżając to auto prędzej coś w końcu klęknie na tyle, by serwis się tym zajął.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rwIcIk napisał:

Jeździć, obserwować, zgłaszać za każdym razem przy serwisie.

Ujeżdżając to auto prędzej coś w końcu klęknie na tyle, by serwis się tym zajął.

 

Pamiętaj, że gwarancja fabryczna  to 24 miesiące.

 

BTW. Czy jest jakieś urządzenie, które mierzy/rejestruje wibracje? Bo tydzień temu kupowałem do 22-letniego auta akcelerometr, a oni ciągle ejakulują mówiąc, że "zatelepało"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś plaga normalnie  😂😂😁

 

https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2020-08-10/problemy-ze-sprzeglem-w-nowej-skodzie-producent-odmawia-naprawy/

 

Postawa pracowników mercedesa , sposób wypowiedzi hmm 

Edytowane przez sdss
  • Kocham 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dareek napisał:

ten "człowiek mediów" to były sprzedawca z salonu BMW w Rz który jak go wylali z roboty zajął się sprowadzaniem mocno sfatygowanych aut z USA- szukaj firmy Global Motors.

Pudło, bo pod Global Motors nie sprowadzają aut z USA. :) Global Motors to swoją drogą jest Adama, ale mają również drugą spółkę Auto Discover. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2020 o 15:57, 29 napisał:

 

Nie zdziwilbym sie, gdyby ten krok nie zostal jeszcze podjety. Prawnik drogi je:phi: Lepiej krecic filmiki na jutiuba i skomlec o naprawe gwarancyjna:no: Kiedy upowszechni sie w koncu ta wiedza w narodzie, ze gwarancja nie daje ZADNYCH praw...

Naprawdę myślicie, że nie konsultacje prawnicze nie były robione? Ile trwają sprawy w polskich  sądach? A raty leasingowe tak czy siak trzeba będzie płacić, a zanim sprawa się skończy to i pewnie leasing tego auta też się skończy.

Ciekawi mnie ile osób hejtujących tę sprawę takie samo by miało zdanie gdyby było na miejscu tego człowieka, kiedy kupujesz auto za milion zł, serwis mówi, że jest sprawne, rzeczoznawcy mówią co innego i oddają Ci auto niesprawne. :hmm: Bo ja bym się zagotował nawet kupując auto za 50k zł, gdyby takie jaja były.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebbeks napisał:

Naprawdę myślicie, że nie konsultacje prawnicze nie były robione? Ile trwają sprawy w polskich  sądach? A raty leasingowe tak czy siak trzeba będzie płacić, a zanim sprawa się skończy to i pewnie leasing tego auta też się skończy.

Ciekawi mnie ile osób hejtujących tę sprawę takie samo by miało zdanie gdyby było na miejscu tego człowieka, kiedy kupujesz auto za milion zł, serwis mówi, że jest sprawne, rzeczoznawcy mówią co innego i oddają Ci auto niesprawne. :hmm: Bo ja bym się zagotował nawet kupując auto za 50k zł, gdyby takie jaja były.

 

Zasadniczy to problem jest taki ze oni tego auta nie kupili...

Tutaj strona jest firma leasingowa. Aczkowliek dziwne to wszystko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Zasadniczy to problem jest taki ze oni tego auta nie kupili...

Tutaj strona jest firma leasingowa. Aczkowliek dziwne to wszystko.

No, a leasing jest firmowy Mercedes Benz. Więc jak producent chce ukręcić głowę sprawie, to chciałby udupić własną podspółkę? No i tu powinna być odpowiedź, że swój swego nie będzie ruszał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebbeks napisał:

No, a leasing jest firmowy Mercedes Benz. Więc jak producent chce ukręcić głowę sprawie, to chciałby udupić własną podspółkę? No i tu powinna być odpowiedź, że swój swego nie będzie ruszał.

 

OK, nie wiedzialem, ze leasing jest rowniez M-B...

To faktycznie smierdzi to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dzikipzs napisał:

Ma AC. Rozbić to pizdu i problem z głowy. 

Naprawdę ryzykowałbyś wypadek i swoje zdrowie tym, że jeżeli coś innego w aucie nie działa, czy zadziała poprawnie pirotechnika? Poza tym auto nienaprawione swoi w ASO nieodebrane. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebbeks napisał:

Naprawdę ryzykowałbyś wypadek i swoje zdrowie tym, że jeżeli coś innego w aucie nie działa, czy zadziała poprawnie pirotechnika? Poza tym auto nienaprawione swoi w ASO nieodebrane. 

Ale co ryzykować przy kolizji? W220 S55amg i S600 były bezpieczne, bardzo bezpieczne 15-18 lat temu... Tu troszkę dalej poszła technika... :spy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dareek napisał:

aha - jasne - tylko co stoi w GM? 😂

Poza Jeepem i Astonem co masz aktualnie w ofercie sprowadzonego z USA przez nich? Którymi notabene tymi dwoma autami Adam i Marcin jeżdżą na co dzień. Resztę aut w ofercie GM masz salon Polska, bo to jest główna działalność GM (lub auta fabrycznie nowe), a na auta stritke sprowadzone z USA, mają z kimś innym spółkę Auto Discover. I to właśnie przez Auto Discover będziesz miał ogarniane auto, jeśli zamówisz u nich z USA i to nawet nie do końca, bo nie wszyscy z GM są wmieszani w Auto Discover.

A jeszcze jest BMW M5 e60 wzięte w rozliczeniu od klienta chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie interesuje z kim mają spółkę i czym jeżdżą - fakt jest faktem że naprawdę niezłe trupy uzdatniają do jazdy wciskając ludziom kit. Owszem może i coś tam się jakoś innego sprzeda ale fakty są jakie są. Wybacz ale akurat znam tą ekipę od 2013 r.

Dla mnie ich wiarygodność jest mniej więcej taka jak jakiegokolwiek kandydata na posła w czasie kampanii wyborczej.

Kto tą ekipę zna ma ubaw po pachy jak to ogląda.

Niech se chłop od tego merca weźmie dobrego prawnika a nie mota się z jakimś samozwańczym obrońcą.

na marginesie i tak w ASO merca mają cierpliwość - ja oprócz właściciela lub jego pełnomocnika z nikim bym na miejscu ASO nie rozmawiał.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2020 o 21:16, Maxit napisał:

Skomleć o wymianę auta, wszak "kupiliśmy auto za milion"....

W ramach GWARANCJI oczywiscie:phi:

 

Dnia 11.08.2020 o 19:10, Sebbeks napisał:

Naprawdę myślicie, że nie konsultacje prawnicze nie były robione? Ile trwają sprawy w polskich  sądach? A raty leasingowe tak czy siak trzeba będzie płacić, a zanim sprawa się skończy to i pewnie leasing tego auta też się skończy.

Prawdopodobnie nie byly;] Kto wie, moze gdyby sprzedawca zostal wezwany na pismie odpowiedniej tresci do usuniecia wady pod grozba rozwiazania umowy kupna-sprzedazy, leasingobiorca zaczalby byc powaznie traktowany...

 

Ale o co chodzi? Pech, samochod albo jest zdatny do bezpiecznego poruszania sie po drogach, albo nie. O tym decyduje rzeczoznawca, ewentualnie mozna poprosic o pomoc Policje. Tak czy siak, raty trzeba placic, czy sie jezdzi czy nie. Droga prawna i rozwiazanie umowy/odszkodowanie sa w dalszej perspektywie mozliwe. Na teraz i juz to nic sie nie da zrobic z takim fantem. 

Nikt tu nikogo nie hejtuje, co najwyzej procedure postepowania, taka jakos malo meska powiedzialbym;]   

 

Dnia 11.08.2020 o 19:19, Sebbeks napisał:

No, a leasing jest firmowy Mercedes Benz.

Mercedes-Benz BANK POLSKA SA a sprzedawca samochodu to sa dwa rozne podmioty - od strony prawnej nie ma problemu. 

 

Dnia 11.08.2020 o 21:09, Waldek40 napisał:

spalić w lesie

Nie wiem, czy wiesz, ale TU moze stanac na stanowisku, ze do szkody doszlo w podejrzanych okolicznosciach i odszkodowania NIE BEDZIE. Nieszczesnik bedzie mial w tym wypadku do natychmistowego zwrotu firmie leasingowej pelna wartosc samochodu z umowy leasingowej pomniejszona o sume wplaconych rat leasingowych. Czyli bedzie w glebokiej du...   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dark_Knight napisał:

 

Ja twierdzę, że wskóra ale ja się nie znam.

 

w tej sytuacji zachowanie klienta jest zupełnie nieracjonalne. Jeśli serwis nie podchodzi do tematu poważnie, to jedyną opcją jest dobry rzeczoznawca i ścieżka prawna. Zawsze można zawezwać do próby ugodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dark_Knight napisał:

Ja twierdzę, że wskóra ale ja się nie znam.

Teoretycznie powinien wskorac. Diabel moze tkwic w szczegolach...

 

2 minuty temu, bergerac napisał:

w tej sytuacji zachowanie klienta jest zupełnie nieracjonalne. Jeśli serwis nie podchodzi do tematu poważnie, to jedyną opcją jest dobry rzeczoznawca i ścieżka prawna. Zawsze można zawezwać do próby ugodowej.

Zgadza sie. Koszty rzeczoznawcy to pestka jeszcze. Zobacz, wartosc przedmiotu sporu przy wypowiedzeniu umowy kupna. Zobacz, ile wezmie prawnik i ile bedzie kosztowalo wniesienie pozwu. A jak w sadzie pojdzie cos nie tak (bo miec racje a dostac racje, to dwie rozne sprawy), to jakie beda straty? Moze o to tu chodzi, samochod za melona, ale kasy/ubezpieczenia od kosztow prawnych brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, bergerac napisał:

w tej sytuacji zachowanie klienta jest zupełnie nieracjonalne. Jeśli serwis nie podchodzi do tematu poważnie, to jedyną opcją jest dobry rzeczoznawca i ścieżka prawna. Zawsze można zawezwać do próby ugodowej.

 

Przede wszystkim korespondować a nie filmy kręcić.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dareek ciekawe rzeczy piszesz. Ja nie znam tych gości osobiście, ale jak oglądam te ich odcinki na YT na kanale Auto Discovery to dobre wrażenie robią i wyglądająna profesjonalnych i uczciwych. Myślę, że generalnei ciężko jest znaleźć firmę któa uczciwie podejdzie do sprowadzenia auta z USA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz- owszem chłopaki gadane mają wódki się można napić  i..nic poza tym- a ja znam osobiście  - ja auta żadnego u nich bym nie kupił na pewno- w filmach na kanałach youtube wszystko ekstra wygląda- jak myślisz dlaczego nie ma kontynuacji wątku na temat naprawy 911? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chłopcy popłynęli bo GT# okazało sie kompletną miną - na gwałt jest szukany kupiec w takim stanie jak jest.

wiesz dlaczego o nich wspomniałem - bo aby oceniać innych - jak w tym przypadku MB trzeba być samemu w porządku.

chłopakom się wydaje iż magia szklanego ekranu zdziała cuda - my co ich znamy mamy ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dareek no widzisz, cenna uwaga. Uwierz mi, że to parcie na szkło może zdziałać cuda i myślę, że biznes dobrze może im się kręcić dzięki temu.

Inna sprawa, że nie wiadomo, czy np. większość aut nie jest ok, które sprowadzają. Generalnei ciężko w tym biznesie o kogośna 100% uczciwego bo biznes jest jaki jest - nie jest łatwo upolować bardzo dobre auto w bardzo dobrej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś o tym wiem i zapewniam Cię że mój pogląd w tym temacie nie bierze się z powietrza. jedynie plus że warsztat w którym ogarniają porsche stoi na najwyższym poziomie.

tez mi robił samochody. Da się zrobić uczciwie tylko trzeba chcieć i mniej zarobić- gubi handlarzy pazerność. a co sprowadzają cóż powiem tak jak przedtem  ja bym tego nie tknął.

Niestety porsche projekt utknął i raczej szybko nie ruszy- brak wielu podstawowych podzespołów mechanicznych i elektronicznych. Blacharsko auto igła teraz ale uszkodzeń było znacznie więcej niż chłopcy podniecali się w filmiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Dareek napisał:

no widzisz- owszem chłopaki gadane mają wódki się można napić  i..nic poza tym- a ja znam osobiście  - ja auta żadnego u nich bym nie kupił na pewno- w filmach na kanałach youtube wszystko ekstra wygląda- jak myślisz dlaczego nie ma kontynuacji wątku na temat naprawy 911? 

Trafiaja sie dobre auta po taniosci da sie Fusiony czy inne ciagnac. Poza tym jak dobrze zrobione to bym jezdzil chociaz w to co maja na yt to bym nie wierzyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dareek napisał:

a co sprowadzają cóż powiem tak jak przedtem  ja bym tego nie tknął.

Ale piszesz to z perspektywy kupca nowego samochodu czy uzywanego? A co cie tam tak odrzuca, jesli wolno zapytac?

 

12 godzin temu, wujek napisał:

Trafiaja sie dobre auta po taniosci da sie Fusiony czy inne ciagnac. Poza tym jak dobrze zrobione to bym jezdzil

Zamiast kupic mirkowa igle, samochod z sasiedniej Europy, ktory z jakichs powodow kosztuje z jego kosztami/zyskiem(!) czesto mniej niz dealerzy placa tam biorac to w rozliczeniu, mozna kupic lekko lub srednio uszkodzony samochod z rynku amerykanskiego. Powod sprzedazy jest widoczny golym okiem i udokumentowany, przebieg z gory znany i potwierdzony, no i ten... silnik jakis normalny mozna trafic;]

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2020 o 22:55, Dareek napisał:

no i chłopcy popłynęli bo GT# okazało sie kompletną miną - na gwałt jest szukany kupiec w takim stanie jak jest.

wiesz dlaczego o nich wspomniałem - bo aby oceniać innych - jak w tym przypadku MB trzeba być samemu w porządku.

chłopakom się wydaje iż magia szklanego ekranu zdziała cuda - my co ich znamy mamy ubaw po pachy.

A skąd masz informacje, że na gwałt jest szukany kupiec w takim stanie jakim jest obecnie? Bo prawda jest ciutkę inna niż opisujesz. Tym bardziej, że w tym momencie auto nie jest na sprzedaż w ogóle, a tym bardziej na gwałt. ;]

 

Dnia 14.08.2020 o 23:18, Dareek napisał:

coś o tym wiem i zapewniam Cię że mój pogląd w tym temacie nie bierze się z powietrza. jedynie plus że warsztat w którym ogarniają porsche stoi na najwyższym poziomie.

tez mi robił samochody. Da się zrobić uczciwie tylko trzeba chcieć i mniej zarobić- gubi handlarzy pazerność. a co sprowadzają cóż powiem tak jak przedtem  ja bym tego nie tknął.

Niestety porsche projekt utknął i raczej szybko nie ruszy- brak wielu podstawowych podzespołów mechanicznych i elektronicznych. Blacharsko auto igła teraz ale uszkodzeń było znacznie więcej niż chłopcy podniecali się w filmiku. 

Auto stoi w ASO Porsche teraz, więc jeśli nie mają zrobionego na tip top to po co mają się chwalić? W głównej mierze padł tam sterownik silnika i dlatego auto wylądowało w ASO. Blacharsko faktycznie jest zrobione, bo widziałem nawet zdjęcia tego jak auto teraz wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale wszystkiego powiedzieć nie mogę bo i po co - wątek nie o tym jest - prawda jest taka połowa Rz która siedzi w temacie miała propozycje zakupu tak jak stoi bo chłopaków koszty przerosły i zorientowali się że mają puszkę pandory. Ty widziałeś foty ja widziałem to auto wiele razy na żywo i mam kontakt z osobami co to naprawiały - i bynajmniej w ASO nie stoi z powodu padu sterownika. Po prostu tak jest, jak myśli się ,że na aukcjach kupuje są okazyjne super sportowe auto. Miało być tanio to było tylko że ci profi handlarze kupili minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.