Skocz do zawartości

Wynajem z wypożyczalni i karta kredytowa


Polarny

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, bergerac napisał:


To jest czasem wkurzajace, zwlaszcza jak mowiny o wiekszych kwotach. Jak mi kiedys wypompowali takim nunerem prawie caly limit z karty to teraz staram sie pilnowac, zeby nie robili drugiego obciazenia tylko rozliczali blokade.

Dlatego na wyjazdy mam 2KK i debetową oraz trochę gotówki.

Ale kiedyś się zdziwiłem, gdy wylądowałem w niedzielę w Atenach. Bilet chciałem kupić na pociąg do centrum . Karty nie działały, a automat nie przyjmował banknotów powyżej 20 euro ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
11 godzin temu, HanYs napisał:

Znaczy karty/banki macie ciulowe, a zwalacie winę na wszystkich dookoła. ;]

No wlasnie nie. VISA Business Citi...

A Revolut dziala jak do tej pory wszedzie.. nawet w Mozambiku...

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krawiec napisał:

No wlasnie nie. VISA Business Citi...

A Revolut dziala jak do tej pory wszedzie.. nawet w Mozambiku...

 

Krawiec

Mi Revolut nie zadziałał w Warszawie na lotnisku. Wywaliło jakiś error. Ani bezdotykowo, ani z chipem. 

Za kilka dni próbowałem bezdotykowo jak byłem w górach i poprosił o PIN. ;] Kwota była powyżej 200pln więc pewnie dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2020 o 10:47, krawiec napisał:

A Revolut dziala jak do tej pory wszedzie.. nawet w Mozambiku...

W Pradze (czeskiej) nie zadziałał w zwykłej restauracji. Inna karta - bez problemu.

Z Revolutem warto też uważać przy wypłatach z bankomatu. Pobiera prowizję nawet 4 EUR, podczas gdy inne karty nie pobierają. A w innych miejscach bywa na odwrót - to Revolut jest bezprowizyjny przy bankomacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Polarny napisał:

Wracając do tematu wątku - fragment odpowiedzi z banku:

"nie ma takiej możliwości, aby usługodawca, na rzecz którego zablokowana została pewna kwota na Pana karcie kredytowej, po czasie ponownie pobrał środki bez Pana wiedzy i zgody"

 

To rozwiązuje problem. Masz na piśmie że czarne jest białe, więc tak właśnie musi być.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Polarny napisał:

Wracając do tematu wątku - fragment odpowiedzi z banku:

"nie ma takiej możliwości, aby usługodawca, na rzecz którego zablokowana została pewna kwota na Pana karcie kredytowej, po czasie ponownie pobrał środki bez Pana wiedzy i zgody"

Ciekawe czy sami w to wierzą🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Polarny napisał:

W Pradze (czeskiej) nie zadziałał w zwykłej restauracji. Inna karta - bez problemu.

Z Revolutem warto też uważać przy wypłatach z bankomatu. Pobiera prowizję nawet 4 EUR, podczas gdy inne karty nie pobierają. A w innych miejscach bywa na odwrót - to Revolut jest bezprowizyjny przy bankomacie ...

 

A wystarczy przeczytać: Free ATM withdrawals up to £200 per month, with a 2% fee applied thereafter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grogi napisał:

 

A wystarczy przeczytać: Free ATM withdrawals up to £200 per month, with a 2% fee applied thereafter. 

Nie, nie wystarczy. Do limitu jeszcze sporo brakowało. Trzeba doczytać, że dostawca usług może pobierać prowizję niezależnie od Revoluta.

14 godzin temu, Danielpoz. napisał:

Ciekawe czy sami w to wierzą

Jak spotkam specjalistę od kart (teraz w wyniku pracy zdalnej niewielu ludzi przychodzi do biura) - ale takiego, który zna podstawowe technikalia działania kart, to go jeszcze dopytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.