Skocz do zawartości

W kapeluszu


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po raz pierwszy w życiu jechałem Subaru Forester. 
3DFFBBE6-E8F5-47F4-97D3-224BAC7CBDE9.jpeg.d871541d0129326fa8a467717c7660e1.jpeg


Wrażenie niezwykle. Sufit pół metra nad głową. Okna jak w domu - wielkie. Rozumiem teraz dlaczego ten samochód tak świetnie się sprzedaje w Colorado, Wyoming, Texasie itp - możliwość wejścia I jazdy bez zdejmowania sombrero jest czymś nietypowym w samochodach. 
 

A poza tym to raczej nic ciekawego. Miał system autonomicznej jazdy ale się to co chwilę wyłączało i trzeba było non stop pilnować czy nie chce w inny samochód wjechać. Przyspieszenie występowało ale bez wielkich emocji. Samochód strasznie czuły na powiewy wiatru, utrzymanie go na jednym pasie autostrady w przedburzową pogodę (czyli normalny dzień na Florydzie) wymagało nieustannego zaangażowania. 
 

Bagażnik mikroskopijny. Niby SUV ale bagażnika nie ma praktycznie wcale. Wnętrze z poprzedniej epoki, ekranik dotykowy rozmiarów znaczka pocztowego. Na kierownicy tyle przycisków że można się pogubić. 
 

Lubicie Subaru? 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

świetnie się sprzedaje w Colorado, Wyoming, Texasie itp -

Niby SUV

 

Forester to bodajże compact suv, czyli taki suv dla nastolatków (w Europie jest to po prostu SUV)

Midsize będzie Subaru Ascent; podobnie jak Jeep Grand Cherokee i Hyundai Santa Fe (w Europie mówimy na to: wielki kloc)

Fullsize - czyli suv właściwi - to np. Chevrolet Tahoe albo Lincoln Navigator (w Europie nazywamy to ciężarówką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bez napisał:

tak - najbardziej za to, że zepsuło Ci dzień ;]


Wręcz przeciwnie - to trochę jak seks z brzydką kobietą - niby nic specjalnego ale w końcu w pewnym wieku się nie wybiera... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prebek napisał:

a z jakiej to okazji takowym sie wozisz?

 


Dali mi jako zastępczy w serwisie Volvo który jednocześnie jest serwisem Subaru. Za każdym razem dają mi coś innego, bo może mi się spodoba i kupie? Poprzednim razem było Volvo V-costam i bardzo mi siw podobało ale nie na tyle żebym chciał kupować. Ciekawe co mi dadzą następnym razem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


Wręcz przeciwnie - to trochę jak seks z brzydką kobietą - niby nic specjalnego ale w końcu w pewnym wieku się nie wybiera... 

nie

to nie to samo ;] (chyba ;) ) 

forek, przynajmniej taki starszy, to bardzie na gorsze drogi a nie na suburbia wiec nie potrafisz docenić

Edytowane przez bez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

w serwisie Volvo który jednocześnie jest serwisem Subaru. Za każdym razem dają mi coś innego

ile ty masz to volvo? 2 lata? to 2 x powinieneś być w serwisie?

takie awaryjne czy jakiś mechanik ci wpadł w oko czy recepcjonistka? :phi:

Edytowane przez bez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
Dnia 18.08.2020 o 14:02, Kalkstein napisał:

 

 

bardzo

namowilem zone na forka sj (poprzedniej generacji) w wersji xt taki totalny sleeper

xdrive w bmw to proteza w porownaniu z subaru

 

tapatalked

Mam, zajefajny jest....

Szkoda ze w EU nie ma szans na następcę.

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.