Skocz do zawartości

Zakup Toyoty C-HR


dobromir

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić, ale jakoś szybko wyszły i nie zdecydowałem się też ze względu na kosmiczność i niepraktyczność tyłu (klamki, widoczność).

Ale miałem okazję przejechać 60km autem pożyczonym od Panka i jechało się całkiem fajnie - wsiadłem i pojechałem. Było mi wygodnie i komfortowo.

Silnik benzynowy ma całkiem fajne parametry przynajmniej na papierze i 4 cylindry, więc powinien być ok.

To do swojego nowego auta muszę się bardziej dopasowywać ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tym ze 4 razy w Panku, więc opinia może nie być rzetelna. Dla mnie wysoka linia szyb powodowała odczucie, że jest tam ciasno, szczególnie z tyłu. Ciemne wnętrze i ołtarzyk z wyświetlaczem na środku tylko to potęgowały. Niebieskie oświetlenie przycisków dla mnie jest brzydkie ale domyślam się, że za tym idzie ta cała idea hybrydowości Toyoty i to ma się kojarzyć z prądem i eko.

Z zewnątrz auto może się podobać ale jeśli o środek chodzi to mi się nie podoba.

 

Ogólnie jadąc tym autem, czułem się jak w czołgu, gorzej było tylko w Mini.

Edytowane przez analyzer64
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Przemas napisał:

Jakbyś chciał roczną - dwuletnią używkę hybrydową w cenie nowej benzynowej daj znać :ok:

1.2T mają problem z pompą wody, ale to na gwarancji bez problemu naprawią. Na cztery sprzedane 1.2T trzy wróciły na wymianę pompy wody ;]

Ta używka to 1.8 czy 2.0? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Przemas napisał:

Jakbyś chciał roczną - dwuletnią używkę hybrydową w cenie nowej benzynowej daj znać :ok:

1.2T mają problem z pompą wody, ale to na gwarancji bez problemu naprawią. Na cztery sprzedane 1.2T trzy wróciły na wymianę pompy wody ;]

A konkretnie to jaki rocznik, przebieg, stan, wersja/wyposazenie, cena i czy moze byc w leasingu? Jesli tak, na jakich warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Przemas napisał:

Jakbyś chciał roczną - dwuletnią używkę hybrydową w cenie nowej benzynowej daj znać :ok:

1.2T mają problem z pompą wody, ale to na gwarancji bez problemu naprawią. Na cztery sprzedane 1.2T trzy wróciły na wymianę pompy wody ;]

 

no to chyba źle trafiłem przez dwa lata 52 tys i jeszcze sie nie chce zepsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eryko napisał:

 

no to chyba źle trafiłem przez dwa lata 52 tys i jeszcze sie nie chce zepsuć

Jako że C-HR jest pierwszy na liście "następne auto", to pozwolę sobie zapytać - jak się sprawuje?
Dużo jeździsz poza miastem? Jak z dynamiką i spalaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dobromir napisał:

Witam, czy ktoś testował takie auto i może napisać swoje spostrzeżenia? Silnik benzynowy raczej z tych podstawowych.

 

no powiem Ci ze użytkuję od 2,5 roku są plusy i minusy na razie 57 tys trochę mi przeloty spadły przez COVID bo pracuje w domu , normalnie robiłem 26 tys rocznie. Pierwsze dni jazdy to był wkur#$%^ głośne to było , brak mocy ale przesiadk była z dużego SUVa 250KM i raczej z tych klasy wyższej mimo ze był juz wiekowy . Na pewno co doceniam to bezawaryjność do dziś tylko wymienione tylko klocki przód. Co do wczesniejszych uwag co do hałasu to mija mi gdy przesiadam sie np. ze słubowego clio , wtedy jest cisza .

 

+ zawieszenie

+kosmiczny wyglad który cały czas przyciaga wzrok

+ ręczna skrzynia mega precyzyjna

+ mnóstwo elektornicznych dodatków - wspomagaczy

 

- słaba widocznośc do tyłu ale mi nie przeszkadza jeżdze na lusterka

- silnik mógłby mięc wiecej mocy w górach 4 osoby i  pełen bagaznik :( jak juz jedzie jest ok ale dół ma tak słaby że ruszanie pod górki trochę stresuje

- ciulowe multimedia

 

co do spalania są plusy i minusy jak się jeździ w miare dynamicznie podmijska wioska- miasto pali mi 7,5

jak jechałem teraz na wakację trasę 4 sooby i dwa rowery na haku to na 540 km splił mi 6,3 ale predkości przepisowe ;)

 

jak coś poptrzebujesz szczegółowo to pytaj

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pietro_M napisał:

Jako że C-HR jest pierwszy na liście "następne auto", to pozwolę sobie zapytać - jak się sprawuje?
Dużo jeździsz poza miastem? Jak z dynamiką i spalaniem?

 

mieszkama pod Bydgoszczą do pracy w mieście 25 km w jedną stronę z tego jakis 7 km miasto , chociaz to cięzko określić bo wjazd to przeważenie korek , zużycie notuję prawie od poczatku i zasada jest taka że jak jedziesz dynamicznie to 7,5 l , jak jedziesz przepisowo to jesteś wstanie ok 6,5 się zakręcić , teraz mi się udałało mocno obładowanym trase zrobic 6,3

Dynamika jest ok jak turbo zacznie tłoczyć czyli jak już jedziesz od 70 w góre zbiera się to OK , najgorszy jest dół od zera czuć że do wagi brakuje mocy, ale jako bezproblemowy dupowóz jest OK.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zinger napisał:

A konkretnie to jaki rocznik, przebieg, stan, wersja/wyposazenie, cena i czy moze byc w leasingu? Jesli tak, na jakich warunkach?

 

https://www.toyota-okecie.pl/used-cars/pewneauto#/box-iframe/https%3A%2F%2Ftoyotaplus.pl%2Foferta-dealer%2F081/size=fullscreen

 

coś się wybierze ;] większość mam wystawione w ogłoszeniach. Jeszcze kilka pojawi się w przyszłym tygodniu.

Oczywiście w leasing może być.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.