Skocz do zawartości

Alternatywa dla nowego Puga 2008


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

to jest właśnie cały patent chyba - tam nie jest 3.0 a 30 :hehe:
Nie mniej nowa nomenklatura silnikowa Audi to jest jakiś wymysł naćpanej myszki Mickey

tapatalked

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaris cross to ma być u nas dostępny dopiero za rok...

Nowy Captur - plastik-fantastic? Hmm, muszę obejrzeć z czego tego Puga zrobili, bo Captur jest fajnie wykończony, a w sumie już 2008 w środku nie oglądałem, bo uznałem, że ten wewnętrzny chaos do mnie nie przemawia i odpuściłem. Ale siedziałem w 208, a tam pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bergerac napisał:

ok, mam dobry rabat na to auto. Wysłałem koleżance, ma podjechać obejrzeć.

 

Dzięki :ok: 

Mając porównanie i Puga i Audi ja bym Q2 nie spojrzał. Zresztą widać ile tego jeździ w porównaniu do wyższych modeli. A1, Q2 i Q3 to śladowa ilość. Na moje to modele zrobione na siłę byle coś w gamie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 2Rotor napisał:

Mając porównanie i Puga i Audi ja bym Q2 nie spojrzał. Zresztą widać ile tego jeździ w porównaniu do wyższych modeli. A1, Q2 i Q3 to śladowa ilość. Na moje to modele zrobione na siłę byle coś w gamie było ;)

Patrząc na suche fakty, porównanie dwóch modeli wygląda tak:

 

image.png.e4cac41127687cd88dbd678ff8e533a1.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bergerac napisał:

no z excela 😄

Troszkę nie chce mi się wierzyć, że audi nie ma asystenta pasa w standardzie- Ale sie nie upieram, bo wszystko możliwe. Generalnie zgadzam się, że w audi za wersję bida płaci się duże $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2020 o 19:45, bergerac napisał:

Przyjaciółka napaliła się na nowego Puga 2008. Jeździła edycją mojej żony (poprzednia wersja, auto już niedługo będzie 3 letnie) i jej się bardzo spodobało, więc udała się do salonu obejrzeć nową edycję. Najarana jak szczerbaty na suchary, bardzo jej się spodobało i chce kupić.

 

Rozmawiałem z nią chwilę, bo poprosiła o załatwienie rabatu i tak myślę, czy w tych pieniądzach jest jakaś sensowna alternatywa ? Produkty VW czy Skody wyglądają w tym segmencie fatalnie, Opel też nie ma nic ciekawego do zaproponowania. Jest fajne Q3 Sport, ale to 50 koła więcej. Mazdę Cx-3 ma jej wspólniczka i mówi, że szału nie ma, więc ona nie chce.

 

Żeby nie było - generalnie uważam, że nowe 2008 to świetny wybór, bo auto jest naprawdę udane, ale uważam, że zawsze należy zachować chłodną głowę i dokonać racjonalnego wyboru. Macie jakieś kontrpropozycje  ?

 

Uaz Patriot ;]

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie chce mi się wierzyć, że audi nie ma asystenta pasa w standardzie- Ale sie nie upieram, bo wszystko możliwe. Generalnie zgadzam się, że w audi za wersję bida płaci się duże $$$

Bazowalem na ofertach, ktore dostalem. Moze jest, ale nie napisali.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, koNik napisał:

 

To sport to chodzi o to że możesz wjechać na plażę jak @Dark_Knight

 

Nie możesz, bo to FWD. Sport jest z powodu sportowych oznaczeń silnika.

;]

 

Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bergerac napisał:

Patrząc na suche fakty, porównanie dwóch modeli wygląda tak:

 

image.png.e4cac41127687cd88dbd678ff8e533a1.png

Wyposazenie podobne, mocniejszy silnik ja bym bral Audi. Zaskoczony jestem wysoka cena Pezota. Systemy te wszystkie asystenty trzeba by sie przejechac i sprawdzic jak to dziala. Moze sie okazac, ze piszczy niemilosiernie i tak bedzie wylaczone.

Edytowane przez wujek
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujek napisał:

Wyposazenie podobne, mocniejszy silnik ja bym bral Audi. Zaskoczony jestem wysoka cena Pezota. Systemy te wszystkie asystenty trzeba by sie przejechac i sprawdzic jak to dziala. Moze sie okazac, ze piszczy niemilosiernie i tak bedzie wylaczone.

Patrząc na suche dane też bym brał Audi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Myślałem że jest jakaś strona która robi takie porównania :mlot::phi:

nie, ciachnąłem koleżance, bo jest trochę chaotyczna, żeby w jakiś ustrukturyzowany sposób porównała auta jak będzie na jazdach próbnych.

Edytowane przez bergerac
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wujek napisał:

Wyposazenie podobne, mocniejszy silnik ja bym bral Audi. Zaskoczony jestem wysoka cena Pezota. Systemy te wszystkie asystenty trzeba by sie przejechac i sprawdzic jak to dziala. Moze sie okazac, ze piszczy niemilosiernie i tak bedzie wylaczone.

I jeszcze trzeba dodać że te auta mają zupełnie inny typ automatycznej skrzyni biegów. Nie każdemu sposób pracy s-tronika odpowiada. Przyjeżdżają potem i się skarżą że "skrzynia szarpie",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz___F napisał:

Uuuu coś czuję że przeplaciles ;]

 

Można tak powiedzieć. Ale ja brałem MY19 w roku 19 a nie po 8 miesiącach kolejnego roku więc to jednak różnica.

:ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2020 o 21:24, 2Rotor napisał:

Mając porównanie i Puga i Audi ja bym Q2 nie spojrzał. Zresztą widać ile tego jeździ w porównaniu do wyższych modeli. A1, Q2 i Q3 to śladowa ilość. Na moje to modele zrobione na siłę byle coś w gamie było ;)

Mając porównanie do Pandy tez bym nie spojrzał, jeszcze za takie piniondze 🤪🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2020 o 10:42, bizz napisał:

 

Jest do odstąpienia, ale najem w VW na jednej z grup w których jestem:

 

Audi Q2 30 TFSI, manual rok:2020
Przebieg: 4.500 km
Limit km: 20.000/ rok
Praktycznie nówka bez śladów użytkowania.
Cesja leasingu - wynajem długoterminowy (VW bank)
Rata z GAP: 679,63 zł netto (tak, tak mało!)
Pozostała liczba rat: 17 (do marca 2022)
Wykup: 55.922 zł nieobowiązkowy (nie opłaca się)
Odstępne: 5000 zł netto+vat
W cenie odstępnego opony zimowe Dunlop Winter Sport 5
Ubezpieczenie OC/AC do 03.2021

Skąd masz takie oferty? Tylko Audi czy cała grupa VW? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Łukasz___F napisał:

już nie, proszę :facepalm:

 

i tak temat jest skomplikowany, a budżet miał być około 100 koła. Tak naprawdę rozpocząłem ten temat, bo mnie Peugeot wkurzył z polityką rabatową i wysokim cennikiem, który jeszcze ostatnio podnieśli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Qrde to w cenie bmw 318d jest :)

@Dark_Knight mam nadzieje ze nie przeplaciles  :) ale cena wynika chyba z tego ze w Polsce obecnie kot znowu nie ma generalnego  importera .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Marcin79 napisał:

Qrde to w cenie bmw 318d jest :)

@Dark_Knight mam nadzieje ze nie przeplaciles  :) ale cena wynika chyba z tego ze w Polsce obecnie kot znowu nie ma generalnego  importera .

 

 

Myślę że gdybym w 2019-tym brał rocznik 2018 to też byłby spory rabat. Choć nie wiem czy aż taki.

BTW, w BMW proponowali oszałamiające ceny w porównaniu do cennika.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lucash napisał:

Skąd masz takie oferty? Tylko Audi czy cała grupa VW? 

 

Wszystko - siedzę w pierdyliardzie grup różnych znajomych gdzie codziennie ktoś chce odstąpić jakiś leasing - z reguły są to ludzie idący w wyższe modele więc odpuszczają odstępne albo robią minimalne.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RABIN napisał:

@bizz  chętnie bym coś przygarnął z takiego rozwiązania szukać na fb ? 

 

Wpisz sobie w FB "odstąpienie leasingu", "przejęcie leasingu" itp.

Ewentualnie mogę w jakiś podwieszony wątek wrzucać co dwa dni najciekawsze ogłoszenia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bizz napisał:

 

Wpisz sobie w FB "odstąpienie leasingu", "przejęcie leasingu" itp.

Ewentualnie mogę w jakiś podwieszony wątek wrzucać co dwa dni najciekawsze ogłoszenia.

Zaloz watek "Przejecie leasingu oferty" w Przegladzie gieldowym i tam wrzucaj :oki:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RABIN napisał:

@bizz  chętnie bym coś przygarnął z takiego rozwiązania szukać na fb ? 

 

Nawet na otomoto było dużo ofert. Wpisz w wyszukiwane hasło cesja leasingu, leasing, przejęcie leasingu. Zostaw tylko ten parametr słowa i dostaniesz zwrotkę a potem przeglądasz. Potrafią być ciekawe oferty na krótkie okresy, np. 1,5 roku bo tyle zostało. W sumie najlepiej wypadają oferty VAG bo tam większość leasingów jest z dużym wykupem lub zwrotem i można przy niskiej racie pojeździć trochę fajnymi autami i do zwrotu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na trochę lepiej wyposażonego Pula 12.600 rabatu, ale z kolei Audi jeszcze poprawiło ofertę. Jazda próbna Pugiem już zaliczona, w przyszłym tygodniu ma być dostępna Audica. Zobaczymy.

 

Pug nie chce dawać większych rabatów na 2008 bo i tak fabryka jedzie 7 dni w tygodniu, 24 na dobę, więc z biznesowej strony ich rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bergerac napisał:

Dostałem na trochę lepiej wyposażonego Pula 12.600 rabatu, ale z kolei Audi jeszcze poprawiło ofertę. Jazda próbna Pugiem już zaliczona, w przyszłym tygodniu ma być dostępna Audica. Zobaczymy.

 

Pug nie chce dawać większych rabatów na 2008 bo i tak fabryka jedzie 7 dni w tygodniu, 24 na dobę, więc z biznesowej strony ich rozumiem.

Q2 mamiąc FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.