Skocz do zawartości

VW up! No to zaliczyłem szkoła.


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

 A znasz babe co umie obliczyć spalanie, i robi to na bieżąco, czyli sprawdza czy auto za dużo nie pali i czy przelicza to na zlotowki? Bo ja nie ;]
 
Popieram [mention=134087]Maciej__[/mention]. Kupujac auto za 50 -80 tysi, serio obchodzi kogos czy spali paliwa 300 czy za 350?
 
 
Koleżanka której pomagałem kupić autko w miejsce jej wusluzonej BMW w lpg bardzo na to zwracała uwagę aby więcej nie kosztowala jej jazda niż obecnym. Dlatego granica 5,X l/100km była nieprzekraczalna.

Padło ma twingo turbo i się nie zawiodła. 5.2 wychodzi jej z kolejnego baku.


Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ppmarian napisał:

Koleżanka której pomagałem kupić autko w miejsce jej wusluzonej BMW w lpg bardzo na to zwracała uwagę aby więcej nie kosztowala jej jazda niż obecnym. Dlatego granica 5,X l/100km była nieprzekraczalna.

Padło ma twingo turbo i się nie zawiodła. 5.2 wychodzi jej z kolejnego baku.


Wysłane z tel.
 

widziałem tego posta. Ciekawe czy umie policzyć spalanie i koszty samochodu? i to jest dla mnie tez przykład, ze ludzie nie mysla kompleksowo. Przy  przebiegu 15 tys km rocznie, to 1 litr spalania więcej to 55 zl więcej miesiecznie. Przy aucie za 30 tysi to chyba ja stać na taka ekstrawagancje? Ubezpieczenie, serwis będzie kosztowal pewnie tyle co paliwo, rocznie

Niby patrzy na kazda zlotowke, i kupuje auto z turbo, jakkolwiek by nie patrząc bardziej awaryjne niż wolnossak …..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tego posta. Ciekawe czy umie policzyć spalanie i koszty samochodu? i to jest dla mnie tez przykład, ze ludzie nie mysla kompleksowo. Przy  przebiegu 15 tys km rocznie, to 1 litr spalania więcej to 55 zl więcej miesiecznie. Przy aucie za 30 tysi to chyba ja stać na taka ekstrawagancje? Ubezpieczenie, serwis będzie kosztowal pewnie tyle co paliwo, rocznie
Niby patrzy na kazda zlotowke, i kupuje auto z turbo, jakkolwiek by nie patrząc bardziej awaryjne niż wolnossak …..
 
Ja postrzegam inaczej. Jezdzila na lpg czyli tanio. Perspektywa płacenia 2x tyle za litr paliwa to od razu blokada psychologiczną. Więc zrekompensować może tylko 2x mniejsze spalanie :)

Wysłane z tel.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2020 o 22:53, format napisał:

I za chwilę będzie pewnie nowe rozdanie, albo już jest i po prostu nie zauważyliśmy, że spalinowy segment A właśnie się skończył.

 

tapatalked

 

 

 

 

Segment A będzie (już właściwie jest) elektryczny. I to ma sens - auto miejskie ładowane w nocy w domu, ewentualnie podładowywane pod pracą. Problem mają ci, którzy traktują segment A jako pierwsze auto (rodzinne) z dłuższymi wyjazdami, no ale problemy trzeciego świata nikogo nie interesują. 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wladmar napisał:

Problem mają ci, którzy traktują segment A jako pierwsze auto (rodzinne) z dłuższymi wyjazdami,

A ci co mieszkają w blokach? :)

Nawet w bogatej Norwegii niektórzy tak mieszkają :)

Edytowane przez marcindzieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marcindzieg napisał:

A ci co mieszkają w blokach? :)

Nawet w bogatej Norwegii niektórzy tak mieszkają :)

 

To żaden problem, ja w promieniu 5km od domu mam 22 ładowarki ze złączem CCS (które naładują mnie 40kW). 

Mam też ładowarkę pod samym blokiem, ale to już szczęście.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał:

 

To żaden problem, ja w promieniu 5km od domu mam 22 ładowarki ze złączem CCS (40kW). 

Mam też ładowarkę pod samym blokiem, ale to już szczęście.

U mnie najbliższa jest pod marketem ze trzy kilometry ode mnie. Do tego najczęściej na tych miejscach najczęściej parkują auta mające niewiele wspólnego z elektrykami. Bo blisko wejścia :)

Elektryki są dobre i pewnie z czasem zdominują miasta ale na teraz zakup trzeba dobrze przeliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Ci co obecnie kupuja elektryki raczej nie maja takich problemow ;]

A co bedzie za X lat to sie okaze...

 

No nie mają ale odnoszę wrażenie że UE uważa że nikt nie ma takich problemów  :)

To musi być na drodze ewolucji nie rewolucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, format napisał:

 

To żaden problem, ja w promieniu 5km od domu mam 22 ładowarki ze złączem CCS (które naładują mnie 40kW). 

Mam też ładowarkę pod samym blokiem, ale to już szczęście.

A jak to wychodzi kosztowo?

Z gniazdka taniej ale wolniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcindzieg napisał:

No wywalenie w zasadzie segmentu A.

 

Na biedniejszych rynkach to sie i tak praktycznie nie sprzedawalo, bo wiekszosc woli segment B, ktory juz moze robic za auto rodzinne...

Na bogatszych pewnie bedzie szlo w strone elektrykow czy hybryd.

Fiat tez teraz wypuscil 500ke mild hybrid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rwIcIk napisał:

A jak to wychodzi kosztowo?

Z gniazdka taniej ale wolniej?

 

Z gniazdka oczywiście taniej, bo przecież na czymś oni muszą zarabiać (a prąd firmowy jest droższy niż ten do gospodarstwa domowego).

U mnie ładowanie 7.2kW - 1.21zł / kWh, 40kW - 2.21zł / kWh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

Na biedniejszych rynkach to sie i tak praktycznie nie sprzedawalo, bo wiekszosc woli segment B, ktory juz moze robic za auto rodzinne...

Na bogatszych pewnie bedzie szlo w strone elektrykow czy hybryd.

Fiat tez teraz wypuscil 500ke mild hybrid.

Hybrydy są fajne. Jeszcze plug-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał:

 

Z gniazdka oczywiście taniej, bo przecież na czymś oni muszą zarabiać (a prąd firmowy jest droższy niż ten do gospodarstwa domowego).

U mnie ładowanie 7.2kW - 1.21zł / kWh, 40kW - 2.21zł / kWh. 

Spora różnica 8]

Ta druga to chyba dla desperatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ppmarian napisał:

Koleżanka której pomagałem kupić autko w miejsce jej wusluzonej BMW w lpg bardzo na to zwracała uwagę aby więcej nie kosztowala jej jazda niż obecnym. Dlatego granica 5,X l/100km była nieprzekraczalna.

Padło ma twingo turbo i się nie zawiodła. 5.2 wychodzi jej z kolejnego baku.


Wysłane z tel.
 

To jeszcze zależy gdzie tym autem jeździ i nie ma co porównywać dziesiątych części litra. 500 jeżdżona delikatnie przez kobietę przy dłuższych dojazdach poza aglomeracjami miejskimi też pewnie tyle spali. Moja żona Lancią 1.4 automat potrafiła zejść poniżej 6l, ale nie w Warszawie przy 2-3km dojazdach.

Trochę mnie to śmieszy, ze ktoś (kobieta) kupuje używane auto przez pryzmat spalania 5 vs 6l :). Miałem takiego jednego oglądacza ostatnio jak sprzedawałem żony auto, bo jemu to "Tourag pali podobnie " :phi:. Tylko, że porównał swoje min na trasie z naszym średnim po Warszawie. No i auto miało 14 lat. Aha i kupiła babka, którym głównym arg było tańsze ubezpieczenie :phi:.

 

 

Ciekawe jak będzie z serwisem i awaryjnością Twingo, czy mechanicy poza ASO to ogarną. Wiem, że np w mniejszym mieście może być z tym problem.

Edytowane przez sherif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rwIcIk napisał:

Spora różnica 8]

Ta druga to chyba dla desperatów.

 

W mieście takie Citigo żre 11-13kWh/100km. To 24,31 - 28,73zł za 100km ładując się ekspresem. Koszt taki sam jak auta zużywającego 5-6 litrów benzyny. Przy ładowaniu 7kW połowa tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, format napisał:

 

To żaden problem, ja w promieniu 5km od domu mam 22 ładowarki ze złączem CCS (które naładują mnie 40kW). 

Mam też ładowarkę pod samym blokiem, ale to już szczęście.

ale taką ogólną ?

U mnie są w okolicy, ale jak podjechałem bliżej to ładnie wyglądająca ładowarka ma zwykłe gniazdo 230V :facepalm: i są takie trzy :phi:. Pod sklepami czasem są. Ostatnie zakupy w Decathlonie pozwoliły nam zatankować do pełna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sherif napisał:

To jeszcze zależy gdzie tym autem jeździ i nie ma co porównywać dziesiątych części litra. 500 jeżdżona delikatnie przez kobietę przy dłuższych dojazdach poza aglomeracjami miejskimi też pewnie tyle spali. Moja żona Lancią 1.4 automat potrafiła zejść poniżej 6l, ale nie w Warszawie przy 2-3km dojazdach.

Trochę mnie to śmieszy, ze ktoś (kobieta) kupuje używane auto przez pryzmat spalania 5 vs 6l :). Miałem takiego jednego oglądacza ostatnio jak sprzedawałem żony auto, bo jemu to "Tourag pali podobnie " :phi:. Tylko, że porównał swoje min na trasie z naszym średnim po Warszawie. No i auto miało 14 lat.

Ciekawe jak będzie z serwisem i awaryjnością Twingo, czy mechanicy poza ASO to ogarną. Wiem, że np w mniejszym mieście może być z tym problem.

 

Szczegolnie, ze graty do 500-ki kosztuja smieszne pieniadze bo wiekszosc mechaniki jest z Pandy ;)

Zestaw rozrzadu z pompa kosztowal chyba z 250PLN i tesc wymienil sam w garazu ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taką ogólną ?
U mnie są w okolicy, ale jak podjechałem bliżej to ładnie wyglądająca ładowarka ma zwykłe gniazdo 230V :facepalm: i są takie trzy :phi:. Pod sklepami czasem są. Ostatnie zakupy w Decathlonie pozwoliły nam zatankować do pełna .
Ano taki mam widok z balkonu:
8e508068a820ed0719bc2900cc79dcf5.jpg

tapatalked

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

No to rzeczywiście masz wypas. Nie parkują tam sprytni inaczej?

 

O dziwo nie, mimo poważnych deficytów w miejscach parkingowych. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, sherif napisał:

bo nie trafiłeś (jeszcze) na pracownika która ma trochę czasu i sumiennie będzie oglądał auto :skromny:.

 

Wiem że w końcu trafię, statystyka, ale chyba jak to zwykle większość opinii wrzucanych do neta jest złych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bizz napisał:

 

Wiem że w końcu trafię, statystyka, ale chyba jak to zwykle większość opinii wrzucanych do neta jest złych.

To tak jak z psuciem się aut, na fora trafiają głównie Ci co mają problemy :).

Ja wypożyczałem wiele razy w różnych krajach i w sumie nigdy nie miałem problemu. Raz miałem przypadek w Avisie w Wiedniu jak gość oglądał auto po centymetrze, felgi, opony, nadkola 8], wnętrze, itd .. spędziłem tam blisko godzine, że się mało na samolot nie spóźniłem, oczywiście czepiał się do mikro rysek których nie było w dokumentacji. Raz też miałem przypadek na Majorce poza sezonem jak się pracownikom w pustej wypożyczalni nudziło, też niby nie było w dokumentacji. Problem rozwiązały moje zdjęcia zrobione przez wypożyczeniem. Trzeba być poprostu ostrożnym i podchodzić z dużą nieufnością. To BMW co brałem na Majorce nie miało 2 sporych wgniot, skrzywionej krawędzi drzwi 8] i kilku rysek w ich dokumentacji ale to akurat zgłosiłem przy odbiorze (i całe szczęście).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sherif napisał:

To tak jak z psuciem się aut, na fora trafiają głównie Ci co mają problemy :).

Ja wypożyczałem wiele razy w różnych krajach i w sumie nigdy nie miałem problemu. Raz miałem przypadek w Avisie w Wiedniu jak gość oglądał auto po centymetrze, felgi, opony, nadkola 8], wnętrze, itd .. spędziłem tam blisko godzine, że się mało na samolot nie spóźniłem, oczywiście czepiał się do mikro rysek których nie było w dokumentacji. Raz też miałem przypadek na Majorce poza sezonem jak się pracownikom w pustej wypożyczalni nudziło, też niby nie było w dokumentacji. Problem rozwiązały moje zdjęcia zrobione przez wypożyczeniem. Trzeba być poprostu ostrożnym i podchodzić z dużą nieufnością. To BMW co brałem na Majorce nie miało 2 sporych wgniot, skrzywionej krawędzi drzwi 8] i kilku rysek w ich dokumentacji ale to akurat zgłosiłem przy odbiorze (i całe szczęście).

 

 

BMW na Majorce w WiberRental?:)

 

Za radą kolegów z innego forum zawsze robię zdjęcia, jak jest możliwość to na oczach pracownika żeby widział że też będę upierdliwy przy zwrocie, a zdjęcia jeszcze nigdy     mi się nie przydały ale statystyka jest nieubłagana;]

 

Problem mam tylko z nocnymi odbiorami bo za cholerę nic drobniejszego nie zobaczysz a i większe załamanie na karoserii może umknąć. No ale odpukać, jeszcze bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bizz napisał:

Za radą kolegów z innego forum zawsze robię zdjęcia, jak jest możliwość to na oczach pracownika żeby widział że też będę upierdliwy przy zwrocie, a zdjęcia jeszcze nigdy     mi się nie przydały ale statystyka jest nieubłagana;]

 

Zazwyczaj kto inny zajmuje sie wydawaniem, a kto inny odbiorem aut ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Zazwyczaj kto inny zajmuje sie wydawaniem, a kto inny odbiorem aut ;]

 

 

Wiedziałem że od razu ktoś mi to dopisze:) U mnie często są te same osoby, ja szukam wypożyczalni przez fly4free lub grupy na Facebooku, z reguły są to małe, niesieciowe punkty, gdzie nie pobierają kaucji. Ostatnie trzy wyjazdy to ta sama osoba wydająca i przyjmująca samochód.

Ale zgadzam się że w sieciówce to musiałby być cud żeby trafić tego samego ziomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2020 o 10:15, BOGUS napisał:

 

Byłem w salonie VW. Chciałem przymierzyć up. W sumie autko w sam raz dla kobiety chociaż moją musiałbym przekonać że rozmiar się nie liczy. Auto w sumie ok. Klima jest, miejsca w środku znacznie więcej niż rozmiar zewn. wskazuje. No to zaczynamy rozmowę o cenie. Bo pomyślałem że jak za 40pare kupię to może?

I tu szok! 56kpln po rabacie. ! Za 60KM 1.0 MPI. Klima manual. Przecież to jest tylko samobieżny wózek sklepowy.

Pani mi wyjaśniła że bardzo mocno podrożały. Za 14kpln można mieć podstawowego golfa MK7. Szok. Nie wiem jaka polityka cenowa rządzi cenami tych maleństw.

 

Dzisiaj miły Pan z salonu zaproponował VW T-Roc w wersji Advance z silnikiem 1.0 TSI 115KM + pakiet komfort (m.in. klima automatyczna i radio discovery) + pakiet zimowy + przyciemnione tylne szyby + koło zapasowe + fotele komfortowe za 84kzł. Auto z alufelgami 17''. Czyli wychodzi, że pomiędzy miejskim maluchem a podniesionym kompaktem z lepszym wyposażeniem jest 28kzł różnicy. To oczywiście jednocześnie dużo i mało - zależy kto co potrzebuje.

Edytowane przez pejus1982
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj miły Pan z salonu zaproponował VW T-Roc w wersji Advance z silnikiem 1.0 TSI 115KM + pakiet komfort (m.in. klima automatyczna i radio discovery) + pakiet zimowy + przyciemnione tylne szyby + koło zapasowe + fotele komfortowe za 84kzł. Auto z alufelgami 17''. Czyli wychodzi, że pomiędzy miejskim maluchem a podniesionym kompaktem z lepszym wyposażeniem jest 28kzł różnicy. To oczywiście jednocześnie dużo i mało - zależy kto co potrzebuje.

Różnica jest nawet mniejsza, bo jakbyś wyposażył Up!a do wersji t-rocka to cena malucha podskoczy. W zasadzie Up! ma klime ręczna i elektryczne szyby oraz lusterka i radio firmowe, ale nie z ekranem do macania. Silników nie porównuje, zakładam, że tu i tu to podstawowy motor.

 

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z psuciem się aut, na fora trafiają głównie Ci co mają problemy .
Ja wypożyczałem wiele razy w różnych krajach i w sumie nigdy nie miałem problemu. Raz miałem przypadek w Avisie w Wiedniu jak gość oglądał auto po centymetrze, felgi, opony, nadkola 8], wnętrze, itd .. spędziłem tam blisko godzine, że się mało na samolot nie spóźniłem, oczywiście czepiał się do mikro rysek których nie było w dokumentacji. Raz też miałem przypadek na Majorce poza sezonem jak się pracownikom w pustej wypożyczalni nudziło, też niby nie było w dokumentacji. Problem rozwiązały moje zdjęcia zrobione przez wypożyczeniem. Trzeba być poprostu ostrożnym i podchodzić z dużą nieufnością. To BMW co brałem na Majorce nie miało 2 sporych wgniot, skrzywionej krawędzi drzwi 8] i kilku rysek w ich dokumentacji ale to akurat zgłosiłem przy odbiorze (i całe szczęście).
 
Ja to mam w nosie. Jak kolegom coś nie będzie pasować to niech sobie robią ze swojej polisy. Mi udział własny w rentalach znosi karta kredytowa. Więc po co kopać się z koniem?

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bizz napisał:

BMW na Majorce w WiberRental?:)

Tak, w polecanej na F2F Wiber :)

 

12 minut temu, format napisał:

Ja to mam w nosie. Jak kolegom coś nie będzie pasować to niech sobie robią ze swojej polisy. Mi udział własny w rentalach znosi karta kredytowa. Więc po co kopać się z koniem?

Niby tak, ale zawsze jakieś papierki, oświadczenia i inne. Poza tym nie lubię jak ktoś mnie w coś wkręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, spad napisał:

Różnica jest nawet mniejsza, bo jakbyś wyposażył Up!a do wersji t-rocka to cena malucha podskoczy

60 parę tyś to wołali w ub. roku za upa GTI z tsi 115KM i kompletnym wypasem. Za 56k widziałem jakieś fajnie wyposażone wersje Beats z tsi 90KM. A teraz tyle chcą za zwykłego plastika z podstawowym silnikiem... chyba im się coś odkleiło :facepalm:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, format napisał:

Ja to mam w nosie. Jak kolegom coś nie będzie pasować to niech sobie robią ze swojej polisy. Mi udział własny w rentalach znosi karta kredytowa. Więc po co kopać się z koniem?

 

Znosi, calkowicie czy najpierw musialbys pokryce ze swoich srodkow, a pozniej dochodzic zwrotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Znosi, calkowicie czy najpierw musialbys pokryce ze swoich srodkow, a pozniej dochodzic zwrotu?
Żadna różnica dla mnie raczej. I tak bym to pokrył KK, więc koledzy oddadzą zanim realnie bym za to zapłacił.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał:

Żadna różnica dla mnie raczej. I tak bym to pokrył KK, więc koledzy oddadzą zanim realnie bym za to zapłacił.

 

W sumie fakt :ok:

Testowales to moze w praktyce? Jest tam jakis limit do ktorego pokrywaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sherif napisał:

Tak, w polecanej na F2F Wiber :)

 

 

 

Pytam, bo miałem zarezerwowaną, w dobrej promce była, ale miałem rezerwacja hoteli i aut jednocześnie na Majorce i Cyprze i czekałem gdzie lepszy bilet siądzie, ostatecznie stanęło na Cyprze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ogłoszenia na OLX są.jak z d..y. chce kupić elektryka w pełnej wersji. Gdzie nie napisze, zadzwonie to auto widmo....A to zadne tanie auta czy okazje.
Nie wiem.po co zawracają gitarę czymś czego nie maja...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest nawet mniejsza, bo jakbyś wyposażył Up!a do wersji t-rocka to cena malucha podskoczy. W zasadzie Up! ma klime ręczna i elektryczne szyby oraz lusterka i radio firmowe, ale nie z ekranem do macania. Silników nie porównuje, zakładam, że tu i tu to podstawowy motor. 
Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Czyli potwierdza się że te maleństwa są mocno przewartościowane

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bizz napisał:

 

Mam zgoła odmienne zdanie, a wypożyczam dość często - choć głównie poza granicami Polski.

Wypozyczalem regularnie sluzbowo i prywatnie w duzych sieciach i generalnie nic takiego nie zauwazylem. Ostatnio pelne ubezpieczenie bardzo stanialo wiec czesto biore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BOGUS napisał:

Czyli potwierdza się że te maleństwa są mocno przewartościowane

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja kupowałem swojego dwa lata temu za 38 kPLN i to wg mnie była cena adekwatna do całości. Powiedzmy, że to 41 byłbym wstanie za takiego Up!a dać. Ale powyżej 50 kPLN to zapomnij, to nie jest auto aż tyle warte. Wtedy wolałbym dołożyć ok. 5 tysiaków i kupić sobie np. C3. Up! tak, ale tak do 40 kPLN, wtedy to ma sens, wtedy akceptujesz jego wady i zalety.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.