Skocz do zawartości

Roamingowy lol


format

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ładowarka Tauronu którą mam pod blokiem wciąż czeka na odbiór UDT od dłuższego czasu korzystam z tego miejsca jako darmowego, dostępnego zawsze i wszędzie parkingu. Parkuję, podłączam kabel i udaje że się ładuję. Dzisiaj natomiast, dla jaj, przyłożyłem do niej kartę Greenwaya i... Po chwili zaczęła mi ona ładować samochód :totalszok:

Tu pojawia się pytanie, czy w związku z faktem że Tauron nie wydaje leszczom kart RFID mają oni założenie że cokolwiek do takiego urządzenia zbliżysz to i tak wystartujesz ładowanie, czy może mają już jakaś umowę roamingową z greenwayem i jednak przyjdzie mi za to ładowanie uczciwie zapłacić?

 

Co państwo sądzą?

 

PS. Ładowarka w aplikacji ma status offline. Nie można z aplikacji wystartować ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, format napisał:

Jako że ładowarka Tauronu którą mam pod blokiem wciąż czeka na odbiór UDT od dłuższego czasu korzystam z tego miejsca jako darmowego, dostępnego zawsze i wszędzie parkingu. Parkuję, podłączam kabel i udaje że się ładuję. Dzisiaj natomiast, dla jaj, przyłożyłem do niej kartę Greenwaya i... Po chwili zaczęła mi ona ładować samochód :totalszok:

Tu pojawia się pytanie, czy w związku z faktem że Tauron nie wydaje leszczom kart RFID mają oni założenie że cokolwiek do takiego urządzenia zbliżysz to i tak wystartujesz ładowanie, czy może mają już jakaś umowę roamingową z greenwayem i jednak przyjdzie mi za to ładowanie uczciwie zapłacić?

 

Co państwo sądzą?

 

PS. Ładowarka w aplikacji ma status offline. Nie można z aplikacji wystartować ładowania.

Abra kadabra to czary i magia, sekretem jest przepis na gumisiowy sok.

Hokus Marokus dostarcza złych pokus :phi:

 

Greenway nie współpracuje z Tauronem.

 

Zdarza się, że dowolne RFID jest w stanie uruchomić, nawet takie od drzwi do pracy itp.

I nie dotyczy to tylko Tauronu. Bugi takie.

Życie :hehe:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

Napisałeś tutaj, więc szybko bo jak znam życie to donos już poszedł.

;l

 

Biorąc pod uwagę polską mentalność a także sympatię kącikowiczów dla EV, to skrzynka Taurona musi być już zapchana. ;]

  • Kocham 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Cezh napisał:

 

Biorąc pod uwagę polską mentalność a także sympatię kącikowiczów dla EV, to skrzynka Taurona musi być już zapchana. ;]

 

Na tym forum to w donosach specjalizuja sie chyba glownie emigranci ze Skandynawii ;]

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cezh napisał:

Biorąc pod uwagę polską mentalność a także sympatię kącikowiczów dla EV, to skrzynka Taurona musi być już zapchana. ;]

 

Tak czy inaczej, niezły lol z tego wszystkiego jest, nie dość że Orlen cały czas darmowy (i po drodze do/z pracy mam takich 4) to jeszcze okazuje się że mam darmowy słupek pod domem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, format napisał:

 

Tak czy inaczej, niezły lol z tego wszystkiego jest, nie dość że Orlen cały czas darmowy (i po drodze do/z pracy mam takich 4) to jeszcze okazuje się że mam darmowy słupek pod domem.

Jakoś musisz to dźwignąć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mrBEAN napisał:

Jakoś musisz to dźwignąć 😁

 

No właśnie nie wiem co teraz mówić tym wszystkim @Dark_Knight co to opowiadają że infrastruktury brak i że w ogóle się nie da. Przecież nie uwierzą jak im powiem prawdę :panic: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, format napisał:

 

No właśnie nie wiem co teraz mówić tym wszystkim @Dark_Knight co to opowiadają że infrastruktury brak i że w ogóle się nie da. Przecież nie uwierzą jak im powiem prawdę :panic: 

 

Powiesz prawdę, że codziennie płaczesz w poduszkę, bo już nie możesz co weekend skoczyć na chwilę do Świnoujścia.

No i że finansowo, Ci się zupelnie nie spina.

No i że nie masz żadnej przyjemności z jazdy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, format napisał:

 

No właśnie nie wiem co teraz mówić tym wszystkim @Dark_Knight co to opowiadają że infrastruktury brak i że w ogóle się nie da. Przecież nie uwierzą jak im powiem prawdę :panic: 

 

Nie prowokuj bo kupię starego Leafa tylko po to, żeby tam go zaparkować.

;l

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2020 o 21:51, format napisał:

Tu pojawia się pytanie, czy w związku z faktem że Tauron nie wydaje leszczom kart RFID mają oni założenie że cokolwiek do takiego urządzenia zbliżysz to i tak wystartujesz ładowanie, czy może mają już jakaś umowę roamingową z greenwayem i jednak przyjdzie mi za to ładowanie uczciwie zapłacić?

 

Kiedys w mojej (bylej juz) firmie po przeprowadzcce do nowego biura chłopaki z IT czegos nie ogarneli i drukarke mozna bylo odblokowac np karta miejska 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Filipfm napisał:

 

Kiedys w mojej (bylej juz) firmie po przeprowadzcce do nowego biura chłopaki z IT czegos nie ogarneli i drukarke mozna bylo odblokowac np karta miejska 😄 

Tam zaraz nie ogarnęli... 

Ważne, żeby audytor widział, że wydruki są zabezpieczone kartą ID i nie leżą luźno na drukarce 😄

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, iwik said:

Tam zaraz nie ogarnęli... 

Ważne, żeby audytor widział, że wydruki są zabezpieczone kartą ID i nie leżą luźno na drukarce 😄

 

 

Otóż to!

U mnie w pracy (dawno temu w Katowicach) ochrona trzymała master-klucze w bezpiecznych kopertach, które były ściśle inwentaryzowane i każde otwarcie/zniszczenie koperty było zapisywane. 

Sęk w tym, że w takich samych cieniutkich kopertach trzymano rfid do otwarcia serwerowni... ;]

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.