Skocz do zawartości

Wwa - Lublin i Lublin - Rzeszów


PrezesAdam

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, PrezesAdam napisał:

Podrzućcie proszę info, jak aktualnie wygląda droga z Warszawy do Lublina i z Lublina do Rzeszowa ?

 

:piwko:

Od zakrętu do kołbieli ograniczenia do 80-100 km/h, od kołbieli do wyjazdu na Kraśnik standard ekspresówki (jechałem 3 tyg temu) 

Natomiast dalej nie licz na nic dobrego ;)  - dopiero przed Sokołowem zaczyna się niby exprersówka ale sa odcinki w trybie 2+1 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PrezesAdam napisał:

jak aktualnie wygląda droga z Warszawy do Lublina

 

Od Wiązowny (tam wjeżdżałem ostatnio) do Lublina dobrze, a nawet bardzo dobrze :oki: Na kawałku (tak do Puznówki) jest ograniczenie do 80, bo jeszcze prace wykończeniowe w toku ale ruch dwoma pasami po dwóch nitkach i idzie pojechać więcej. Dalej już normalnie, pełna eSka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, delco napisał:

Od zakrętu do kołbieli ograniczenia do 80-100 km/h, od kołbieli do wyjazdu na Kraśnik standard ekspresówki (jechałem 3 tyg temu) 

Natomiast dalej nie licz na nic dobrego ;)  - dopiero przed Sokołowem zaczyna się niby exprersówka ale sa odcinki w trybie 2+1 ;) 

W piątek jechałem z Lublina do Sędziszowa Małopolskiego, to google maps nawet nie proponuje pchać się na DK19 🤣

Dziś trasa Wawa - Lublin, tak jak piszesz, ograniczenia do 80km/h i napisze tylko, że lepiej pamiętać, że to nie jest jeszcze S17 do Kołbieli :milicja:

Edytowane przez Hubert_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hubert_ napisał:

W piątek jechałem z Lublina do Sędziszowa Małopolskiego, to google maps nawet nie proponuje pchać się na DK19 🤣

Dziś trasa Wawa - Lublin, tak jak piszesz, ograniczenia do 80km/h i napisze tylko, że lepiej pamiętać, że to nie jest jeszcze S17 do Kołbieli :milicja:

 

DK19 jest aktualnie w remoncie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa S19 na odcinku Rzeszów - Lublin nie wpływa jakoś istotnie na płynność ruchu - wahadeł jako takich nie kojarzę, może z jedno gdzieś było (info sprzed niecałego miesiąca). Natomiast normalne natężenie ruchu na tej trasie, ogromna ilość ciężarówek w tranzycie plus pewnie część pojazdów budowy, do tego ruch lokalny, do tego maszyny rolnicze wszelakie i wąska dwupasmowa droga, z niezliczonymi wsiami i miasteczkami, bez oszałamiającej ilości prostych, za to z zakrętami i góreczkami, plus parę węzłów z innymi krajówkami w formie zwykłych skrzyżowań ze światłami, to jest ta forma mieszanki wybuchowej, która każdego doprowadzi do rozpaczy. O ile nie jedzie się w środku nocy, to i kilkadziesiąt kilometrów można jechać 70 km/h za ciężarówką, jedną lub kilkoma - jak się uda wyprzedzić, to za parę kilometrów znowu to samo.

 

Jeśli Lublin nie jest obowiązkowym pitstopem, to każdy inny wariant Warszawa - Rzeszów będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.