Skocz do zawartości

AR Gulietta


luccass

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dareek napisał:

Giulietta to inna płyta od Bravo i Tipo - doucz sie.

Być może inna, ale sprzed 10 lat. W środku ciasno jak w bravo, współczesne kompakty są wiele przestronniejsze. Napęd i systemy bezpieczeństwa też niewspółczesne. 

Samochód wyróżnia się tylko znaczkiem i stylistyką - trochę mało IMO, żeby płacić za niego jak za nowoczesny kompakt.

65 tyś. bym dał - za znaczek i linię właśnie, ale nie prawie 80k.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, iwik napisał:

Napęd

Nie jestem fanem Alfy ale jakim, współczesnym autem za 70 kzł jeździ się równie fajnie? Bo osobiście uważam że jest brzydka więc za styl bym jej nie kupił. Ale za własności jezdne już tak.

Edytowane przez marcindzieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcindzieg napisał:

Nie jestem fanem Alfy ale jakim, współczesnym autem za 80 kzł jeździ się równie fajnie?

Nie wiem, nie jeździłem tyloma autami, żeby mieć porównanie. 

Ale też ja akurat nie oczekuję po aucie do miasta, żeby brało zakręty jak mx5 czy cayman. 

Wystarczy, że będzie w miarę cicho na autostradzie, zawieszenie nie będzie tłukło na dziurach w mieście i generalnie nic mnie ergonomicznie nie będzie wq...ać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, iwik napisał:

Wystarczy, że będzie w miarę cicho na autostradzie, zawieszenie nie będzie tłukło na dziurach w mieście i generalnie nic mnie ergonomicznie nie będzie wq...ać.

Ale ona taka jest. Fakt że nie dostajesz tableta, asystentów, LEDów itp. Ale dostajesz za to świetne prowadzenie i porządne hamulce. I przyzwoity silnik choć te 120 KM to rzeczywiście może być mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

No ale że kącikowicz nie utarguje głupich 23%?

:O

Tyle to na dzień dobry aby było z czym wychodzić do dilera naprzeciwko by miał ofertę do pobicia. Potem powrót i na jakiś 40% powinno się skończyć ;]

Dnia 14.09.2020 o 16:53, luccass napisał:

 

Ostatnie sztuki albo już opuściły fabrykę, albo opuszczą niedługo. Ile według Was maksymalnie powinien kosztować podstawowy model, aby warto było rozważyć zakup?

 

tapatalked

 

 

 

Jeździłem jakąś raczej podstawową wersją dwa tygodnie, samochód poprawny ale dla mnie zbyt nudny jak na AR. Według mnie jeśli już brać to raczej bardziej charakterną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2020 o 17:53, luccass napisał:

 

Ostatnie sztuki albo już opuściły fabrykę, albo opuszczą niedługo. Ile według Was maksymalnie powinien kosztować podstawowy model, aby warto było rozważyć zakup?

 

tapatalked

 

 

 

Na AK od dawna panuje antywloski dzichad. Wiadomo ze tym sie nie da  jezdzic chyba ze na lawecie. Zaden szanujący sie autoķacikowicz  nie wezmie takiej alfy nawet za darmo. Ew lawetę ( byle nie na bazie jakiegos ducato) 😄😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, iwik napisał:

Nie wiem, nie jeździłem tyloma autami, żeby mieć porównanie. 

Ale też ja akurat nie oczekuję po aucie do miasta, żeby brało zakręty jak mx5 czy cayman. 

Wystarczy, że będzie w miarę cicho na autostradzie, zawieszenie nie będzie tłukło na dziurach w mieście i generalnie nic mnie ergonomicznie nie będzie wq...ać.

Wiec to wcale nie znaczy, że auto jest złe. Po prostu nie jest dla Ciebie. Nie każdy oczekuje też nijakości na codzień i chce mieć coś co pozwoli dać namiastkę jakiejś przyjemności z zawieszenia i ogólnej frajdy z jazdy. 
A tego na pewno nie można jej zarzucić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stig napisał:

Wiec to wcale nie znaczy, że auto jest złe. Po prostu nie jest dla Ciebie. Nie każdy oczekuje też nijakości na codzień i chce mieć coś co pozwoli dać namiastkę jakiejś przyjemności z zawieszenia i ogólnej frajdy z jazdy. 
A tego na pewno nie można jej zarzucić.  

Fiesta czy Focus jeżdżą równie fajnie. Szkosa, że tylko 120KM. Ja bym odpuścił schodzący model co innego jakby to była jakaś limitowana sportowa wersja. Przy takich założeniach brać dużo tańsze Megane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujek napisał:

Fiesta czy Focus jeżdżą równie fajnie. Szkosa, że tylko 120KM. Ja bym odpuścił schodzący model co innego jakby to była jakaś limitowana sportowa wersja. Przy takich założeniach brać dużo tańsze Megane.

 

A ja bym brał Alfę choćby po to, żeby na parkingu pod Mordorem nie łapać się na tym, że znów próbuję wejść do cudzego auta.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wujek napisał:

Sporo na otomoto jest 1.0 do 70k

 

1.0 tak fajnie nie jeździ. Oczywiście można podkręcać ale Alfę też można. Poza tym Focus nie ma takiego fajnego układu kierowniczego jak Alfa. Przynajmniej te podstawowe bo RSem nie jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujek napisał:

Fiesta czy Focus jeżdżą równie fajnie. Szkosa, że tylko 120KM. Ja bym odpuścił schodzący model co innego jakby to była jakaś limitowana sportowa wersja. Przy takich założeniach brać dużo tańsze Megane.

Dochodzi tez kwestia gustu. Ja sam rozważam jeszcze używaną Giuliette w wersji QV/Veloce, ale jak robię sobie listę zalet i wad to mi wychodzi zupełnie inne auto na które się raczej zdecyduję 🤭

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.