Skocz do zawartości

VW ID3


HelixSv

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, sherif napisał:

Nie. Tu chodzi o zwykłą zazdrość i aspołeczność rodaków. W imię zasady ja nie mam i nie używam to i on nie będzie używał. Jak mieszkałem w bloku to część miała ogródki na parterze i była wieczna walka o to tych co ich ... nie mają.

Tak na świeżo z fejsika z dziś, a nie ma tygodnia bez podobnego problemu.

 

 

6B53F20E-FE66-405C-B09C-CBA85586B8CE.jpeg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrBEAN napisał:

Tak na świeżo z fejsika z dziś, a nie ma tygodnia bez podobnego problemu.

Powinni ładować taką ruską przelotkę co jak się dotknie to kopie :).

Miałem identyczną sytuację z podlewaniem ogródka. Developer przygotował wyjście wody przy klatce aby ludzie na parterze podlewali malutkie ogródki (współwłasność), co zostało zatwierdzone przez Wspołnotę. Niestety dla jednak prukwy to nie pasowało i ilekroć przechodziła a my podlewaliśmy to zakręcała wodę :facepalm:. Raz jak zakręciła wypięła wąż który ją oblał :hehe:.

Dlatego wspólnoty i EV to nie bardzo ... bo sąsiedzi tego nie przełkną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sherif napisał:

Dlatego wspólnoty i EV to nie bardzo ... bo sąsiedzi tego nie przełkną.

 

Mam kuzyna, który mieszka w jednym z tych wielgachnych nowych bloków w wawie i własnym sumptem, nie pytając nikogo pociągnął sobie prąd od swojego licznika do stanowiska w podziemiu. Wcześniej profilaktycznie wstąpił do zarządu wspólnoty, bo innych chętnych na nie było ;]

 

Edytowane przez tom111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 19:04, format napisał:

jedynym problemem jest brak możliwości zamontowania haka, ale to problem wszystkich elektryków, zresztą, z ciężką przyczepą zasięg takiego ID3 na autostradzie pewno by spadł poniżej 100km ;]

 

Jaki problem? U mnie jeżdżą z hakami, i to różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla ludzi o mocnych nerwach. 

Po niemiecku ale jest możliwość napisów angielskich. 

Porażka jak nowe lotnisko w Berlinie...

 

Ktoś kiedyś na kąciku pisał, że jak się tylko poważni producenci samochodów wezmą że elektryki, to Tesla podwinie ogon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iwik napisał:

Na szczęście to bogata część EU będzie królikiem doświadczalnym 😄

My kupimy używane, albo polifty za parę lat o ile ceny spadną. 

Tylko oni to naprawią na gwarancji, my już nie :). No i pytanie jak sobie z takimi problemami warsztat u Mietka poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Cezh napisał:

 

Dla ludzi o mocnych nerwach. 

Po niemiecku ale jest możliwość napisów angielskich. 

Porażka jak nowe lotnisko w Berlinie...

 

Ktoś kiedyś na kąciku pisał, że jak się tylko poważni producenci samochodów wezmą że elektryki, to Tesla podwinie ogon...

 

Spokojnie.

10 lat i dopracują ;) 

Korea zaczyna powoli ich konsumować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, mrBEAN said:

 

Spokojnie.

10 lat i dopracują ;) 

Korea zaczyna powoli ich konsumować :) 

 

Á propos 🇰🇷.

Ja właśnie, na podstawie organoleptycznie stwierdzonej jakości i łatwości obsługi id3 i spodziewanej podobnej id4/enyaq, zdecydowałem się ponowną próbę zdobycia eNiro  🗻  (wejście jesienne, ściana północna). 

Tym razem auta są na stanie w 🇸🇪. Mam nadzieje, że formalności leasingowe się nie przeciągną i tym razem się uda.

Jeśli tak, to na jakieś dwa lata wkroczę do bardzo elitarnego (i szalonego) grona użytkowników dwóch EV i żadnego kopciucha. ;]

 

Jak się udało dojechać do Zakopca w EV o zasięgu 250km, to w takim o zasięgu 400km to będzie bułka z kobaltem.

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.