Skocz do zawartości

Jakość aplikacji Skoda Connect


format

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj,

 

Czy tylko ja mam problem by cokolwiek zrobić w tej aplikacji?

Na uaktualnienie danych by sprawdzić jaki jest zasięg, czy samochód się naładował, czy w końcu jest zamknięty, trzeba czekać 30-40 minut. Po drodze aplikacja potrafi się zawiesić kilkakrotnie, trzeba ją zabijać, uruchamiać na nowo itd.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sherif napisał:

Chodzi Ci o apkę która zczytuje dane w aucie ?

Bawiłem się chwilę działała ok, ale nic specjalnego tam nie znalazłem.

 

Ciekawe, poczytaj sobie komentarze, wygląda na to że problemy występują od 1.5 roku :hehe: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.skodaauto.connect&showAllReviews=true

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób jak auto nie ma sima ?
Ma transmisję, tak samo jak mój Opel ma. Odpal sobie apkę, aktywuj samochód (będziesz musiał podać jego VIN i dokładny aktualny przebieg) i zobacz.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, format napisał:

Ma transmisję, tak samo jak mój Opel ma. Odpal sobie apkę, aktywuj samochód (będziesz musiał podać jego VIN i dokładny aktualny przebieg) i zobacz.

tapatalked
 

No rzeczywiście coś tam działa i pokazuje dane. Tylko trochę mało tych opcji. Póki co nic się nie wykrzaczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sherif napisał:

No rzeczywiście coś tam działa i pokazuje dane. Tylko trochę mało tych opcji. Póki co nic się nie wykrzaczyło.

 

Ty kurę ładujesz u siebie, ja korzystam z usług, stąd istotny jest dla mnie na przykład wgląd online na jakim poziomie jestem już naładowany. Nie mówiąc o zdalnym uruchamianiu klimatyzacji z którego żona korzysta właściwie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 22:12, sherif napisał:

No rzeczywiście coś tam działa i pokazuje dane. Tylko trochę mało tych opcji. Póki co nic się nie wykrzaczyło.

 

No i jak? Działa ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 16:04, format napisał:

Ahoj,

 

Czy tylko ja mam problem by cokolwiek zrobić w tej aplikacji?

Na uaktualnienie danych by sprawdzić jaki jest zasięg, czy samochód się naładował, czy w końcu jest zamknięty, trzeba czekać 30-40 minut. Po drodze aplikacja potrafi się zawiesić kilkakrotnie, trzeba ją zabijać, uruchamiać na nowo itd.

 

Korzystam, ale czasami działa kulawo, czasami coś się wywali i kilka dni nie działa.
Strona działa sprawniej https://www.skoda-connect.com/ zawartość ta sama co w aplikacji (przynajmniej przy konwencjonalnym napędzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Jest to w ogóle gdzieś opisane w instrukcji ?

W Volvo mam opisane jak to działa, co jest potrzebne po stronie użytkownika. Jakie są funkcje, jak z nich korzystać oraz lista krajów wraz z zakresem usług.

 

Tutaj nic .. w instrukcji też ani słowa. Nie znalazłem np jak zamknąć czy otworzyć zdalnie auto.

Obecnie auto jest offline .. czyżby żona na Białoruś pojechała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sherif napisał:

BTW Jest to w ogóle gdzieś opisane w instrukcji ?

W Volvo mam opisane jak to działa, co jest potrzebne po stronie użytkownika. Jakie są funkcje, jak z nich korzystać oraz lista krajów wraz z zakresem usług.

 

Tutaj nic .. w instrukcji też ani słowa. Nie znalazłem np jak zamknąć czy otworzyć zdalnie auto.

Obecnie auto jest offline .. czyżby żona na Białoruś pojechała :)

 

U mnie na pytanie dlaczego auto jest co chwilę offline otrzymałem taką odpowiedź:

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sherif napisał:

W Volvo mam opisane jak to działa, co jest potrzebne po stronie użytkownika. Jakie są funkcje, jak z nich korzystać oraz lista krajów wraz z zakresem usług.

 

Volvo też sie posypało

od kilku dni nie rejestruje i nie pokazuje podróże ;)

odpisali mi, że specjaliści pracują nad problemem 

sorki że nie na temat EV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, akisel napisał:

Volvo też sie posypało

od kilku dni nie rejestruje i nie pokazuje podróże ;)

odpisali mi, że specjaliści pracują nad problemem 

sorki że nie na temat EV 

 

W Skodzie Connect nie działa od 1.5 roku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, akisel napisał:

Volvo też sie posypało

od kilku dni nie rejestruje i nie pokazuje podróże ;)

odpisali mi, że specjaliści pracują nad problemem 

sorki że nie na temat EV 

hmm, może nie używam tego codziennie ale nigdy nie miałem problemu. Teraz sprawdziłem i w kilka sek dostałem wszystkie dane o aucie, razem z mapą. Może jakaś chwilowa awaria.

1 godzinę temu, format napisał:

W Skodzie Connect nie działa od 1.5 roku.

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 22:54, sherif napisał:

Czyżby dziś coś poprawili bo dostałem powiadomienia .. zaległe że auto się lądowało :phi:.

 

U mnie się nadal chrzani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, format napisał:

 

U mnie się nadal chrzani.

Dzisiaj kolejna pora powiadomień (aktualnych !!!) i nawet mapę pokazał sprzed 10s :skromny:. U mnie dzisiaj ok.

Jak tak dalej pójdzie to zacznę się interesować czy mają API żeby to z inteligentnym ładowaniem pożenić :phi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Szanowni Klienci,
http://content.xcampaign.ch/gallery/3ZsaeGEG1BQwQuKQGF/1-1.gif
Z przyjemnością informujemy o połączeniu dwóch aplikacji z naszego aktualnego portfolio – aplikacja ŠKODA Connect App i aplikacja MyŠKODA App połączą się w jedną aplikację o nazwie MyŠKODA.

Dzięki temu połączeniu korzystanie z naszych cyfrowych usług ŠKODA będzie dla was jeszcze prostsze, gdyż wszystkie ważne funkcje oferowane przez obie wcześniejsze aplikacje będą dostępne w jednym miejscu.

Aby zalogować się do nowej aplikacji można po prostu skorzystać z aktualnego konta ŠKODA ID. Potem wystarczy przeczytać i potwierdzić zaktualizowane warunki użytkowania, by zacząć używać nowej aplikacji. Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, są one dostępne tutaj. Jeśli korzystaliście z danych logowania strony trzeciej w bieżącej aplikacji MyŠKODA (np. Logowanie przez Facebook) i nie macie ŠKODA ID (używanego na przykład w innych aplikacjach ŠKODA), możecie tutaj utworzyć nowy ŠKODA ID lub bezpośrednio w nowej aplikacji MyŠKODA.

Nowa aplikacja MyŠKODA, którą można łatwo rozpoznać dzięki jej nowemu logo, będzie dostępna w sklepie Google Play (po 04/12/2020) oraz w Apple App Store (po 10/12/2020) jako aktualizacja aktualnej aplikacji ŠKODA Connect.

Jeżeli nie macie jeszcze zainstalowanej aktualnej aplikacji ŠKODA Connect, można to łatwo zrobić teraz, za pośrednictwem tego linku.

Wierzymy, że korzystanie z nowej aplikacji MyŠKODA okaże się nie tylko pożyteczne i przyjemne, ale także umożliwi korzystanie z mobilnych interakcji z samochodem w sposób prostszy i wygodniejszy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół ŠKODA Connect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Mlody w zeszlym tyg odebral prawko no i zaczelo sie samodzielne jezdzenie.

Ostatnio pojechal do kolegi, a ze bylo to kilka dni po odebraniu prawka, do tego noc itp, wiec dostal prikaz, ze jedzie tylko tam i z powrotem, zadnych nocnych szlifow, wozenia kolegow itp.

Wieczorkiem zerknalem sobie na appke a tam widze, ze auto stoi nie tam gdzie powinno. Myslal, ze jak wylaczy lokalizacje w tel to bedzie sprite, ale trafil na wiekszego cfaniaka:phi: No i teraz w nagrode musi znowu na piechote dymac w celach towarzystkich :hehe:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, zinger napisał:

Mlody w zeszlym tyg odebral prawko no i zaczelo sie samodzielne jezdzenie.

Ostatnio pojechal do kolegi, a ze bylo to kilka dni po odebraniu prawka, do tego noc itp, wiec dostal prikaz, ze jedzie tylko tam i z powrotem, zadnych nocnych szlifow, wozenia kolegow itp.

Wieczorkiem zerknalem sobie na appke a tam widze, ze auto stoi nie tam gdzie powinno. Myslal, ze jak wylaczy lokalizacje w tel to bedzie sprite, ale trafil na wiekszego cfaniaka:phi: No i teraz w nagrode musi znowu na piechote dymac w celach towarzystkich :hehe:

 

Do czasu jak się apka nie wyłoży. Tydzień temu nie znalazło mojego auta w systemie (po pół roku działania) i mogłem jedynie zarejestrwać nowe auto :bzik:, który oczywiście się wykrzaczyło przy próbie rejestracji, a tam chyba historii podróży nie ma (jak np w Volvo OnCall) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sherif napisał:

 

Do czasu jak się apka nie wyłoży. Tydzień temu nie znalazło mojego auta w systemie (po pół roku działania) i mogłem jedynie zarejestrwać nowe auto :bzik:, który oczywiście się wykrzaczyło przy próbie rejestracji, a tam chyba historii podróży nie ma (jak np w Volvo OnCall) ..

Ale on juz tego nie bedzie wiedzial, za to bedzie mial teraz na uwadze, ze wielki brat czuwa ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 16:04, format napisał:

Ahoj,

 

Czy tylko ja mam problem by cokolwiek zrobić w tej aplikacji?

Na uaktualnienie danych by sprawdzić jaki jest zasięg, czy samochód się naładował, czy w końcu jest zamknięty, trzeba czekać 30-40 minut. Po drodze aplikacja potrafi się zawiesić kilkakrotnie, trzeba ją zabijać, uruchamiać na nowo itd.

 

Telefon nie wskazuje czasem wtedy tylko 3G?

 

Denerwujące jest ciągłe przypisywanie punktu serwisowego - nie daje rady tego zapamiętać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2021 o 15:54, zinger napisał:

Mlody w zeszlym tyg odebral prawko no i zaczelo sie samodzielne jezdzenie.

Ostatnio pojechal do kolegi, a ze bylo to kilka dni po odebraniu prawka, do tego noc itp, wiec dostal prikaz, ze jedzie tylko tam i z powrotem, zadnych nocnych szlifow, wozenia kolegow itp.

Wieczorkiem zerknalem sobie na appke a tam widze, ze auto stoi nie tam gdzie powinno. Myslal, ze jak wylaczy lokalizacje w tel to bedzie sprite, ale trafil na wiekszego cfaniaka:phi: No i teraz w nagrode musi znowu na piechote dymac w celach towarzystkich :hehe:

 

Ostatnio od Ojczulka pożyczałem Sorento. 

Był kawałek autobany to sobie sprawdziłeś jak cicho jest przy większych prędkościach, złoty osiemdziesiąt+ (jest mega cicho, koreańczycy odrobili widać z tego lekcję)

Wróciłem, oddaję kluczyki, a ojciec się szczerzy ;] i mówi, ładną średnią miałeś i vmax :hehe:

Ja jeszcze bezapkowy i w sumie zapomniałem, że ma taki gadżet, choć nic by to nie zmieniło ;) 

Apka zapisuje sporo informacji i jest podgląd, na dzieciaków niezły bat :oki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mrBEAN napisał:

 

Ostatnio od Ojczulka pożyczałem Sorento. 

Był kawałek autobany to sobie sprawdziłeś jak cicho jest przy większych prędkościach, złoty osiemdziesiąt+ (jest mega cicho, koreańczycy odrobili widać z tego lekcję)

Wróciłem, oddaję kluczyki, a ojciec się szczerzy ;] i mówi, ładną średnią miałeś i vmax :hehe:

Ja jeszcze bezapkowy i w sumie zapomniałem, że ma taki gadżet, choć nic by to nie zmieniło ;) 

Apka zapisuje sporo informacji i jest podgląd, na dzieciaków niezły bat :oki:

 

Ta Skody (jak działa) jest mocno ograniczona i opcji praktycznie nie ma żadnych. Jedynie deko statystyki, sterownie grzaniem i ładowaniem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sherif napisał:

Ta Skody (jak działa) jest mocno ograniczona i opcji praktycznie nie ma żadnych. Jedynie deko statystyki, sterownie grzaniem i ładowaniem.

Nie jest znowu tak zle, masz wszystkie podst parametry poza vmax. Do tego info o oknach, drzwiach, swiatlach no i loalizacja.

Oczywiscie nie ma mowy o zdalnej kontroli (poza klima) ale dla mnie i tak spoko. Kupujac auto nawet nie wiedzialem, ze taka apka istnieje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zinger napisał:

Nie jest znowu tak zle, masz wszystkie podst parametry poza vmax. Do tego info o oknach, drzwiach, swiatlach no i loalizacja.

Oczywiscie nie ma mowy o zdalnej kontroli (poza klima) ale dla mnie i tak spoko. Kupujac auto nawet nie wiedzialem, ze taka apka istnieje.

Brakuje mi info o trasach auta (z mapą i statystyką), temp zew i sygnalizacji światłami (szukanie auta). Pamiętaj, że ogrzewanie działa z racji iż jest to EV, wersje spalinowe nie mają tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.03.2021 o 18:18, sherif napisał:

Brakuje mi info o trasach auta (z mapą i statystyką), temp zew i sygnalizacji światłami (szukanie auta). Pamiętaj, że ogrzewanie działa z racji iż jest to EV, wersje spalinowe nie mają tej funkcji.

Zerknij na zakładkę dziennik.

 

Spalinowe jak maja webasto to można grzać i wietrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sdss napisał:

Zerknij na zakładkę dziennik.

 

Spalinowe jak maja webasto to można grzać i wietrzyć.

Właśnie dzisiaj pierwszy raz użyłem zdalnego ogrzewania auta i rzeczywiście jestem tam temperatura zewn pokazana. Reszty natomiast nie znalazłem, też nie widzę opcji zamykania/otwierania auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał:

Właśnie dzisiaj pierwszy raz użyłem zdalnego ogrzewania auta i rzeczywiście jestem tam temperatura zewn pokazana. Reszty natomiast nie znalazłem, też nie widzę opcji zamykania/otwierania auta.

Może w citigo nie ma opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 09:13, sherif napisał:

Właśnie dzisiaj pierwszy raz użyłem zdalnego ogrzewania auta i rzeczywiście jestem tam temperatura zewn pokazana. Reszty natomiast nie znalazłem, też nie widzę opcji zamykania/otwierania auta.

A mi auto z apki wzielo i zniknelo... Az w garazu sprawdzilem, ale nadal stoi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zinger napisał:

A mi auto z apki wzielo i zniknelo... Az w garazu sprawdzilem, ale nadal stoi ;)

Standard. Cały poprzedni tydzień wywalało błąd a po jego zamknięciu była tylko opcja dodania auta, które też oczywiście kończyła się błędem :).

Dwa dni temu nagle zaczeło wszystko działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sherif napisał:

Standard. Cały poprzedni tydzień wywalało błąd a po jego zamknięciu była tylko opcja dodania auta, które też oczywiście kończyła się błędem :).

Dwa dni temu nagle zaczeło wszystko działać.

To u mnie wtedy jakos auto wcielo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.