Skocz do zawartości

Skoda Citygo


PavvelM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Szukam auta dla żonki i wpadła mi w oko Skoda Citygo 1.0 60 KM LPG z przebiegiem 187kkm z 2017r. Czy zakup auta z takim przebiegiem  to proszenie się o kłopoty? 
Patrz tylko czy to nie po jakiś dowozach żarcia na telefon, dowozu kfc, etc. Bo przyznam szczerze prywatny użytkownik nie natrzepie tylu kilometrów wokół komina tym autem. Jak sprzedają prywatne osoby to średnio robią 5-15 kim na rok bo to autka do miasta. Ale sam silnik prosty i trwały.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PavvelM napisał:

Witam,

Szukam auta dla żonki i wpadła mi w oko Skoda Citygo 1.0 60 KM LPG z przebiegiem 187kkm z 2017r. Czy zakup auta z takim przebiegiem  to proszenie się o kłopoty? 

o mechanikę bałbym się chyba najmniej

 

obejrzyj środek, sprawdź zawieszenie i jeśli nie jest zamęczony, to bierz

sam sprzedawałem auto z 330kkm, obszyłem kierownicę, dźwignię zmiany biegów i wyglądało na 1/3 tego przebiegu, za to zawieszenie było naprawdę zmęczone, buda straciła sztywność itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PavvelM napisał:

Witam,

Szukam auta dla żonki i wpadła mi w oko Skoda Citygo 1.0 60 KM LPG z przebiegiem 187kkm z 2017r. Czy zakup auta z takim przebiegiem  to proszenie się o kłopoty? 

 

Moim zdaniem trochę proszenie się o kłopoty - niby proste autko i w normalnym użytkowaniu nie powinno być problemu ... ale to autko raczej zarabiało na siebie i ciekawe jak z serwisem i wymianami olejów/filtrów. Dodatkiem jest instalacja LPG która też mogła dołożyć swoje. Wszystko kwestia ceny, bo pewnie mechanikę przewrócić do życia będzie relatywnie tanio.

 

Ogólnie to trzeba być twardzielem żeby trzaskać 60kkm rocznie w citigo 😄

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w starszy rocznik, od prywatnego użytkownika (tu pewnie zarobkowo km nabijane).

Przy tej mocy i przebiegu rocznym 60kkm to auto musiało dostawać mocno w kość.

Przy tym przebiegu może już być sporo do roboty i coś może już paść z dnia na dzień.

Pytanie czego potrzebujesz, pewnego bezproblemowego starszego rocznika, czy świeżego z ryzykiem wpadki.

No i kwestia ceny, jak masz za pół darmo, to w razie W sprzedaż i nie stracisz, jak za cenę rynkową to moim zdaniem nie warto w to wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PavvelM napisał:

Auto jest za 17500 wystawione sprzedaż sprzedaje firma ale czy komis czy firma która auta użytkowała nie wiem.

Nie lepiej wybrać jakiś prosty samochód z segmentu B starszy ale z przebiegiem do 100 000km? Jest tego trochę po "dziadkach" PL salon jakieś Punto, Corsa, Peugeot 208 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest za 17500 wystawione sprzedaż sprzedaje firma ale czy komis czy firma która auta użytkowała nie wiem.
Cena wyjątkowo korzystna. 4-latki ludzie sprzedają pow. 20 kPLN, ale z normalnymi przebiegami, 2-3 krotnie niższymi. Ten twój to był jakiś wół roboczy.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.