Skocz do zawartości

narzędzie do wgniotek


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

mam na aucie 2 wgniotki, zrobiłbym sam :) chodź się boję bo to roczne auto ;)

Ale tu sprzymierzeńcem jest lodówka na której jak się okazało mam tez parę gniotek i na niej się pouczę - mam nadzieje ;)

 

Polecicie jakieś narzędzie za rozsądna kwotę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, amazaque napisał:

Dwie wnioski masz profil ogarnięte za stowe, tanimi zestawami z Allegro sam tylko dodasz roboty zawodowcom  do których tym bardziej oddasz samochód :hehe:.

chyba masz racje. To może jest ktoś z 3city co poleci zakład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, amazaque napisał:

Dwie wnioski masz profil ogarnięte za stowe, tanimi zestawami z Allegro sam tylko dodasz roboty zawodowcom  do których tym bardziej oddasz samochód :hehe:.

Bawilem sie tym tanim zestawem ..zestaw jak zestaw ...1 wgniotkę usunalem ale przy wiekszej narobilem tylko wiekszego bigosu (zrobila sie tzw fala)

Takze mam mieszane uczucia

Wczesniej ogladalem szkolenie na youtube dla profesjinalistow...ale niestety to trzeba pocwiczyc albo miec wrodzony ttalent. Zestaw jest nawet mniej wazny- niewprawna osoba nawet na profi zestawie narobic moze wiecej szkod niz pozytku.

P.s Te zestawy na allegro sa z aliexpresu. Przy wyprzedazach nozna je kupic tam taniej

Edytowane przez norbert123
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, norbert123 napisał:

Wczesniej ogladalem szkolenie na youtube dla profesjinalistow...

Ja już kilka razy oglądałem pracę profesjonalistów na żywo na swoich i nie tylko samochodach. Spadła mi na dach spora gałąź, były długie prawie przez cały dach wklęsłe i sami się zastanawialiśmy jakim cudem wypukłe :hehe:. Skurczybyk to wyciągnął! Dołki od stuknięć drzwiami sąsiadów robi jedną ręką na poczekaniu. Sprzętu w garażu ma więcej niż niejedna spora przychodnia stomatologiczna na raz ;]. Niech nikt nie liczy, że się tego nauczy od tak, oraz że uda się cokolwiek naprawić klejem i patyczkami z Allegro :hehe: :facepalm:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, amazaque napisał:

Ja już kilka razy oglądałem pracę profesjonalistów na żywo na swoich i nie tylko samochodach. Spadła mi na dach spora gałąź, były długie prawie przez cały dach wklęsłe i sami się zastanawialiśmy jakim cudem wypukłe :hehe:. Skurczybyk to wyciągnął! Dołki od stuknięć drzwiami sąsiadów robi jedną ręką na poczekaniu. Sprzętu w garażu ma więcej niż niejedna spora przychodnia stomatologiczna na raz ;]. Niech nikt nie liczy, że się tego nauczy od tak, oraz że uda się cokolwiek naprawić klejem i patyczkami z Allegro :hehe: :facepalm:

Male wgniotki mozna wyciagnac nawet tym tanim z allegro....duze odradzam.. bo powinno sie miec wprawe.. Te patyczki z allegro trzymaja jak sie poczeka odpowoednia ilosc czasu na zaschniecie kleju- i puller rowniez z allegro zadziala i wyciagnie. Uwierz:) Ale pozostaje  kwestia wprawy..bo mozna ZA bardzo wyciagnac i zrobic górke albo fale...co jest gorsze do zlikwidowania dla amatora:).

Ten Twoj spec i na takim amatorskim sprzecie poradzilby sobie jakos z malymi wgniotkami. No ale on ma na pewno jeszcze druty,  rozpieraki itp itd...- wiadomo ze jego sprzet jest profesjonalny i lepszy skoro robi to zawodowo. Ale amatorwi i taki sprzet nic nie da

Edytowane przez norbert123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2020 o 19:34, Lesiu_Zett napisał:

Asia "Pani wgniotka"

,,Pani wgniotka,,  wyceniła moja rysę na 2,5tys nie była chętna tego sie podjąć. Tutaj kosz 1.2tys http://msautokosmetyka.pl/

.To moja wgniota.Nie oddałem do nikogo bo nawet 1.2tys to za dużo. Wyciągałem sam. Trwało to łącznie ze 20godzin.

Oczywiście delikatna ryska została bo za małe mam doświadczenie . Zrobię zdjęcie po to wrzucę 

1.jpg

Edytowane przez docent11
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedną wgniotkę próbowałem robić "sam" - wydawałoby się banalny kasztan w maskę i poległem

 

potem robiona u fachowca przy okazji innej większej za dodatkowe 50zł

poza tym ten fachowiec przy każdej kolejnej robocie liczy mniej i rzeczowo stawia sprawę możliwych rezultatów i terminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.