Skocz do zawartości

Rejestrator


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest teraz polecany rejestrator? Nie musi mieć WIFI, GPS i innych cudów. Wystarczy zapis filmów w pętli i dobra jakość nagrań ... ewentualnie kompaktowa budowa. Budżet rozsądny powiedzmy do 300 pln uda się coś wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupują: 70mai Smart Dash Cam Pro

W podstawowej wersji 57 usd / ~215 zł, dostawa z Polski

 

Lepsza jakość jest na: Viofo a119 v3

…ale kosztuje 94 usd / 350 zł i wysyłka z Chin

 

Viofo (miałem v2) najlepiej zamówić z zestawem do stałego zasilania, podpiąć i zapomnieć.

70mai (nie miałem) ma chyba jakąś aplikację do obsługi i można krzyczeć "rikord wideło" ;] 

 

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą przedmówcy - viofo a119 albo 70mai smart dash cam pro. Mam 70mai, nie narzekam, długo nie mogłem się zdecydować, który z tych dwóch. Ostatecznie wybór padł ze względu na to, że na dash cam'a miałem jakąś zniżkę/kupon/kod na gearbest i zakupiłem go bodaj za 180 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Randar napisał:

Jaki jest teraz polecany rejestrator? Nie musi mieć WIFI, GPS i innych cudów. Wystarczy zapis filmów w pętli i dobra jakość nagrań ... ewentualnie kompaktowa budowa. Budżet rozsądny powiedzmy do 300 pln uda się coś wybrać ?

 

Ostatnio kupiłem 5 róznych kamerek i 3 odesłałem, bo były oszukane.

 

Z tanich polecam ten:

https://allegro.pl/oferta/kamera-samochodowa-rejestrator-earthree-dc30-7228323901

 

Jest to uczciwy (nie oszukany) rejestrator z FHD, przetwornikiem Sony IMX323 i chipsetem novatec i dobrą optyką.

 

Drugi dobry, już z WiFi to 

https://allegro.pl/oferta/wideorejestrator-kamera-samochodowa-1080p-wifi-wdr-9527929042

 

Ale 2x droższy.

 

 

 

Edytowane przez maras77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Xiaomi 70mai Dash Cam Pro. Po jednej z aktualizacji wprowadzono możliwość wyłączenia irytującego logo producenta, dodano opcje długości zapisywanych filmów. Po przeniesieniu kamery w inne miejsce zniknął u mnie problem nie działających za każdym razem komend głosowych, które teraz działają bardzo dobrze i które uważam za ogromną zaletę tego rejestratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 70mai Dash Cam Pro po prawej stronie lusterka i tam jest chyba jakiś dziwnie kierunkowy mikrofon, bo nie jestem w stanie go głosowo uruchomić.

Pasażerowi się udaje. Mnie się kiedyś udało 2x pod rząd, a za trzecim razem już nie. Wiec działanie tego bajeru jest dość losowe i zależy od egzemplarza.

A przycisk do nagrywania jest taki sam jak reszta guzików, w tym samym kolorze, na dodatek się nie wyróżnia kształtem, trzeba go nacisnąć 2x  i  nie jest to skrajny przycisk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rallyrychu napisał:

A przycisk do nagrywania jest taki sam jak reszta guzików, w tym samym kolorze, na dodatek się nie wyróżnia kształtem, trzeba go nacisnąć 2x  i  nie jest to skrajny przycisk...

 

Tutaj pełna zgoda. Przyciski są małe, śliskie, nie posiadają piktogramów, nawet na przycisku awaryjnym jak np. w rejestratorze VIOFO. Póki działają funkcje głosowe nie ma to niby znaczenia, jest jednak wielu użytkowników, którym te komendy działają uznaniowo. Albo jest to kwestia niedoskonałości egzemplarza, problemów z wymową, głośności auta...  Przyczyn może być wiele. Tak jak wspomniałem, u mnie funkcje głosowe działają już ok.

I jeszcze jedna uwaga. W przypadku zakupu wersji Lite zamiast Pro nie liczcie na funkcje głosowe. Ta wersja ich nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
23 minuty temu, rzel napisał:

Czy taki rejestrator wyciągać z auta np. na noc kiedy mamy na zewnątrz ujemne temperatury?

Komu by się chciało?

Dodatkowo jak że wzbudzeniem to sam pozbawiałbyś się jednej z funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rzel napisał:

Czy taki rejestrator wyciągać z auta np. na noc kiedy mamy na zewnątrz ujemne temperatury?

 

Mam i polecam 70Mai Pro, założyłem i zapomniałem o niej i tak ma być. Raz na jakiś czas jak sobie przypomnę to zerkam czy nagrywa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, pij napisał:

Córce założyłem wspomnianą 70 mai pro, nagrywa spoko, no i reaguje na record video ;)

 

Mam aktualnie 70 mai pro, 70 mai, Mio 540 chyba, Mio 330 chyba i Modecom MC-CC12. Zdecydowanie najlepsze są 2 pierwsze. Pro reaguje na record video, a bez pro na 录视频 ;]

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mam aktualnie 70 mai pro, 70 mai, Mio 540 chyba, Mio 330 chyba i Modecom MC-CC12. Zdecydowanie najlepsze są 2 pierwsze. Pro reaguje na record video, a bez pro na 录视频 ;]
 
70mai pro i bez pro nagrywa naprawdę dobrze. Gorzej w kiepskim oświetleniu, ale to pewnie kwestia jakości świateł oświetlających drogę.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pij napisał:

70mai pro i bez pro nagrywa naprawdę dobrze. Gorzej w kiepskim oświetleniu, ale to pewnie kwestia jakości świateł oświetlających drogę.

 

Jak mam porównywać z tańszymi Mio, to 70mai sprawują się w kiepskim oświetleniu perfekcyjnie ;] Właśnie kupuję kolejne 70mai pro zamiast tego 330 :ok:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2020 o 15:18, Randar napisał:

Jaki jest teraz polecany rejestrator? Nie musi mieć WIFI, GPS i innych cudów. Wystarczy zapis filmów w pętli i dobra jakość nagrań ... ewentualnie kompaktowa budowa. Budżet rozsądny powiedzmy do 300 pln uda się coś wybrać ?

A co myślicie o xblitz v3 pro 4k-był za 369zl w xkom? Ma gps i nowy sensor sonego.

Edytowane przez kondziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2020 o 15:18, Randar napisał:

Jaki jest teraz polecany rejestrator? Nie musi mieć WIFI, GPS i innych cudów. Wystarczy zapis filmów w pętli i dobra jakość nagrań ... ewentualnie kompaktowa budowa. Budżet rozsądny powiedzmy do 300 pln uda się coś wybrać ?

mimo wszystko polecam z \wifi, mam z i bez i ciaganie karty po laptopach jest  irytujace

\z wifi rach ciach i film na smartfonie.\uzywam 70 mai pro, dalem jakos 200 zl, maly dziala i wystarczy na codzien. \pare filmow juz wykorzystalem z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.