Skocz do zawartości

Skoda Octavia RS cennik


prawoimotoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cennik nowej Octavii RS!
Liftback:
- 2.0 TSI 245 KM - 147.850 zł,
- 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid - 158.300 zł,
Kombi:
- 2.0 TSI 245 KM - 151.850 zł,
- 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid - .162.150 zł.
W standardzie posiada m.in.: nawigację Columbus z ekranem 10”, KESSY FULL – bezkluczykowy system obsługi samochodu, reflektory główne Top LED Matrix, kamerę cofania.
 
Z jednej strony jest ok, a z drugiej za ok. 150 tys zł można kupić ciekawsze samochody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PawelWaw said:

Ile na samym pradzie moze zrobic taka skoda ? 

 

Ona ma 13 kWh baterii.

Mój pasek miał 10 kWh i raz udało mi się przejechać 48 km.

Więc 63 km w idealnych warunkach (max 80 km/h, brak ogrzewania/klimatyzacji) powinno się udać.

Do stania w miejskich korkach nadaje się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, PawelWaw said:

jedna osoba pisze 30 druga 60...

czyli dla osoby ktora do pracy ma max 10 km w jedna strone + jakis sklep po drodze lub przedszkole.

 

 

Tam jeszcze jest normalny silnik spalinowy.

Więc nie ma limitu, jak daleko jest do pracy.

Najwyżej spali się trochę benzyny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe za ile nowa Cupre wycenia... Ostatnio nowki byly po 147k za wiecej mocy. Ile kosztowala poprzednia generacja Skody RS tak samo wyposazona?

2 godziny temu, krawiec napisał:

To auto ma jedna zasadnicza wade. Brak 4x4.

 

Krawiec

Pewnie bedzie w opcji. Przy tych 7s do 100 to da rade i z FWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wujek napisał:

Ciekawe za ile nowa Cupre wycenia... Ostatnio nowki byly po 147k za wiecej mocy. Ile kosztowala poprzednia generacja Skody RS tak samo wyposazona?

Pewnie bedzie w opcji. Przy tych 7s do 100 to da rade i z FWD.

Tylko w TDI i przy 200KM czyli słabo....

 

A ja już auta bez 4x4 nigdy nie kupię...

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcin79 napisał:

Jechałeś zamna   😂

jakby dealer był kumaty to by robił wszystko by przed Tobą jechał jakiś crafter albo TIR po S14/S8 i robił cień aerodynamiczny ;] 

czasami jak mi się nie spieszy bo jadę z wyprzedzaniem na lotnisko czy w delegację to można ładnie przyoszczędzić ;]  (1.4 TSI CZCA 125KM)

110050682_602274617089055_30449601017379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

czemu ?

Ze względu na warunki "terenowe".  

 

A tak swoją drogą.... Albo jestem ślepy, albo nie ma na liście wyposażenia standardowego i dodatkowego tempomatu....

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cennik nowej Octavii RS! Liftback: - 2.0 TSI 245 KM - 147.850 zł, - 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid - 158.300 zł, Kombi: - 2.0 TSI 245 KM - 151.850 zł, - 1.4 TSI iV Plug-In Hybrid - .162.150 zł. W standardzie posiada m.in.: nawigację Columbus z ekranem 10”, KESSY FULL – bezkluczykowy system obsługi samochodu, reflektory główne Top LED Matrix, kamerę cofania.   Z jednej strony jest ok, a z drugiej za ok. 150 tys zł można kupić ciekawsze samochody...

Co ciekawszego kupisz za 150 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Cinos napisał:

nie wiem czy potrzeba 4x4 przy takiej mocy

blizej 300 juz by sie przydalo

Tylko, że duża część użytkowników RSek robi przynajmniej STAGE1, a to bez problemu robi się na 300KM więc 4x4 fajnie byłoby gościć na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lukas napisał:

Tylko, że duża część użytkowników RSek robi przynajmniej STAGE1, a to bez problemu robi się na 300KM więc 4x4 fajnie byłoby gościć na pokładzie.

Na nowej platformie to malo kto zrobi bo duzo grzebania a bedzie sie bronil i odcinal przez Eko. Bardziej 0,5 zrobia i po paru startach spuchnie niestety. Lepiej bedzie Rke wziac i bez grzebania jezdzic bo koszty zrobia sie podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wujek napisał:

Na nowej platformie to malo kto zrobi bo duzo grzebania a bedzie sie bronil i odcinal przez Eko. Bardziej 0,5 zrobia i po paru startach spuchnie niestety. Lepiej bedzie Rke wziac i bez grzebania jezdzic bo koszty zrobia sie podobne.

Co masz na myśli ? Z czasem wszystko się da (prawie:]). Nie wydaje mi się, że nagle użytkownicy porzuca RSki bo się nie da 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lukas napisał:

Co masz na myśli ? Z czasem wszystko się da (prawie:]). Nie wydaje mi się, że nagle użytkownicy porzuca RSki bo się nie da 😉

Zeby bylo lepiej musisz wywalic GPF to juz nie jest tylko sportowy cat i na zewnatrz wyglada tak samo. Jak podnieszesz moc i nie zdejmiesz ograniczen GPF to szalu nie bedzie. Przed GPF nie bylo takiej zwezki. Dodatkowo w cywilizowanych krajach zapomnij, ze przeglad przejdzie. Na RSki nie ale na golf R jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wujek napisał:

Oszaleli no ale to i tak wykasteowane przez EU. Dopóki nie rozgryza ochrony komponentów nie ma co o tym myśleć. 

Ochrona komponentów jest już od kilku lat, są ludzie co ściągają tylko kosztuje to worek pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wujek napisał:

Tak ale teraz juz nic nie zakodujesz, nawet start stop nie wylaczysz. Trzeba kilka lat poczekac, az ogarna.

Z tym nic to przesada, coś tam zakodowalem, ale SS nie da się wyłączyć to fakt. Trybu jazdy też nie udało  mi się przekodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sdss napisał:

Z tym nic to przesada, coś tam zakodowalem, ale SS nie da się wyłączyć to fakt. Trybu jazdy też nie udało  mi się przekodować.

Teraz za kazdym razem jak chcesz np zmienic ilosc psikniec po ktorych wlacza sie spryski reflektorow trzeba laczyc sie z serwerem VW dot  wszystkich nowych platform. SS ucieli tez w starych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujek napisał:

Teraz za kazdym razem jak chcesz np zmienic ilosc psikniec po ktorych wlacza sie spryski reflektorow trzeba laczyc sie z serwerem VW dot  wszystkich nowych platform. SS ucieli tez w starych.

Dali możliwość upgrade auta po zakupie to zablokowali 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to RSja ale to ciągle poczciwa Octavia. Czy tylko ja uważam że ceny się odkleiły od rzeczywistości ( i nie tylko w tym przypadku).

Efekt nie będzie odwrotny od oczekiwanego przez producentów.? Już teraz widziałem jakieś opracowanie że ludzie zamierzają dłużej jeździć aktualnym autem w związku z Cov... Rosnące ceny raczej ich nie zachęca do zmiany auta chyba....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fili_P napisał:

Ja wiem że to RSja ale to ciągle poczciwa Octavia. Czy tylko ja uważam że ceny się odkleiły od rzeczywistości ( i nie tylko w tym przypadku).

Efekt nie będzie odwrotny od oczekiwanego przez producentów.? Już teraz widziałem jakieś opracowanie że ludzie zamierzają dłużej jeździć aktualnym autem w związku z Cov... Rosnące ceny raczej ich nie zachęca do zmiany auta chyba....?

ogranicza produkcje, zwolnią ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fili_P napisał:

Ja wiem że to RSja ale to ciągle poczciwa Octavia. Czy tylko ja uważam że ceny się odkleiły od rzeczywistości ( i nie tylko w tym przypadku).

Efekt nie będzie odwrotny od oczekiwanego przez producentów.? Już teraz widziałem jakieś opracowanie że ludzie zamierzają dłużej jeździć aktualnym autem w związku z Cov... Rosnące ceny raczej ich nie zachęca do zmiany auta chyba....?

Cena wysoka, pewnie w tej cenie kupisz SuperB 2.0 280KM 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek napisał:

Nie ma takiego auta. Zresztą nawet jakby było to pewnie Octavia lepiej będzie się prowadzila. 

 

Octa z ośką będzie się prowadziła lepiej niż superb awd?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek napisał:

Nie ma takiego auta. Zresztą nawet jakby było to pewnie Octavia lepiej będzie się prowadzila. 

Jak nie ma ? Zmienili moce 272 na 280 , 190 na 200.

 

Do upalania się nie nadają , 4x4 będzie więcej porzytku.

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, sdss napisał:

Jak nie ma ? Zmienili moce 272 na 280 , 190 na 200.

 

Do upalania się nie nadają , 4x4 będzie więcej porzytku.

No nie bardzo.. W cenniku dalej jest 272...  czy tam 200kW

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, format napisał:

 

Octa z ośką będzie się prowadziła lepiej niż superb awd?

Jak tu wsadza mechaniczna szpere to pewnie, ze lepiej. Superb bedzie szybszy na prostej do 100ki pozniej spuchnie vs oska no i bedzie mial gigantyczna przewage na sliskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.