Skocz do zawartości

Sraki ptaków - usuwanie z lakieru ? horror niszczycielskiej substancji


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani 🙂Średnio jedna ptasia kupa dziennie jak postawie pod drzewem - pytanie czy usuwanie ściereczkami zwilżonymi do czyszczenia szyb i lusterek w autach nie zaszkodzi lakierowi samochodowymi? Mam akryl biały wiec jest 50-80 mikronów wiec cieniej i jest delikatniejszy no więc muszę to wiedzieć. Wiecie szukałam czegoś w podobie w takim stricte przeznaczeniu bo fajnie by było jak dałoby się kupić specjalne zwilzane szmatki do ptasich kup ale wymyśliłam tylko ewentualnie ścierkę z mikrofibry i bujanie się z szamponem samochodowym...:/ no i szczerze nie chce mi się wiec wycieram tymi do szyb i lusterek bo jakbym miała się bujać z wiadrem i butelka i szamponem to naprawdę odechciałoby mi się szybko tego zmywania... a wiadomo ptasie kupy trzeba natychmiast usuwać bo to bardzo żrąca substancja jest wiem bo kiedyś coś mi ptak o.... i zniszczyło się tak wiec no właśnie taki problem :) proszę dobre dusze o jakieś podpowiedzi ... się rozpisałam 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/15/2020 at 11:07 PM, BelloBunia6 said:

Kochani 🙂Średnio jedna ptasia kupa dziennie jak postawie pod drzewem - pytanie czy usuwanie ściereczkami zwilżonymi do czyszczenia szyb i lusterek w autach nie zaszkodzi lakierowi samochodowymi? Mam akryl biały wiec jest 50-80 mikronów wiec cieniej i jest delikatniejszy no więc muszę to wiedzieć. Wiecie szukałam czegoś w podobie w takim stricte przeznaczeniu bo fajnie by było jak dałoby się kupić specjalne zwilzane szmatki do ptasich kup ale wymyśliłam tylko ewentualnie ścierkę z mikrofibry i bujanie się z szamponem samochodowym...:/ no i szczerze nie chce mi się wiec wycieram tymi do szyb i lusterek bo jakbym miała się bujać z wiadrem i butelka i szamponem to naprawdę odechciałoby mi się szybko tego zmywania... a wiadomo ptasie kupy trzeba natychmiast usuwać bo to bardzo żrąca substancja jest wiem bo kiedyś coś mi ptak o.... i zniszczyło się tak wiec no właśnie taki problem :) proszę dobre dusze o jakieś podpowiedzi ... się rozpisałam 😅

 

Przestan parkowac pod drzewem :ok:

Na pewno scierki do szyb nie zaszkodza lakierowi bardzij niz pstasie gowno ;]

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się żyć wiecie postawiłam pod drzewem i katastrofa no takich srak nie widziałam jeszcze dałam samochód do myjni parowej i na woskowanie no i teraz noe wiem czy się zabić czy nie bo mam obawy czy tego ptasiego łajna nie wtarli mi w samochód bo wogole chyba zle zrobiłam jadąc do parowej myjni trzeba było jechac do ręcznej wodnej pistoletowej co wy na to ???? Może się wypowiem jak wyglada auto no wiec wzięłam jeszcze jakiś woskowanie/nabłyszczeniem czy tam jak zwał tak zwał jakiś Płakać w piskaczu nasmarowali mikrofibra  (na szczesliwickiej) no i pięknie wyglada (bo jest nowy ;)) tzn. Błysk lakieru żadnych rysek ale brudek np w okolicach loga na klapie albo niedomyte nadkola od spodu są no i dlatego się obawiam czy tej ptasiej kupski mi nie wyarli np pod szybę ehhh Nic już nie pisze 🤬

 

Edytowane przez BelloBunia6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Masz 12 lat? ;]

 

Nie mam ale jest wirus epidemia i jestem w panice tak się to u mnie objawia każde wejście w tłum niestety ale już spokojnie i proszę do IPINu mnie nie wysyłać sama wiem co dla mnie dobre i nie obrazę się chociaż powinnam ....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BelloBunia6 napisał:

Nie mam ale jest wirus epidemia i jestem w panice tak się to u mnie objawia każde wejście w tłum niestety ale już spokojnie i proszę do IPINu mnie nie wysyłać sama wiem co dla mnie dobre i nie obrazę się chociaż powinnam ....

Tam tez sa drzewa na parkingu. Zaparkuj w dobrym miejscu :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.