Skocz do zawartości

Karta paliwowa


KYRTAP

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, technix napisał:

A Ty myślisz, że ile ja mam?

Moja cała flota aut firmowych (JDG) to fiat panda 1.1 z LPG 😂

Dlatego przystąpiłem do programu MIKROFLOTA, a tam m.in. apka jak wyżej czy płatności za A czy parkingi. Do tego 2 FV zbiorcze na miesiąc, z 14 dniowym terminem płatności.

Powiedz, czego chcieć więcej?

Aha, myjnia czy inne bajery też w to wchodzą

 

Czyli to nie działa jak prepaid? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, analyzer64 napisał:

 

Routexa nie mam, ale pewnie jest tak samo jak w Orlenie. Ja określam ludziom limit na ilość zatankowanego paliwa, określam czy mogą inne produkty kupić-spozywcze, alkoholowe, tytoń. Określam też jakie paliwo mogą zalać i czy podawać dodatkowo przebieg na terminalu.

hmm czyli ten przebieg można wyłączyć ?

Wkurza mnie w kółko wciskanie 0 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, technix said:

Różnie, raz 400 ( 2 tankowania), raz 700 (3 tankowania).

Nie wiem z czego oprócz własnej głupoty się śmiejesz 👎

 

Czyli jakies 6-10h samej jazdy dzien w dzien w Pandzie? 8]

No coz, ciezko mi w to uwierzyc, ze robiac takie przebiegi ktos z wlasnej woli katowalby sie Panda....

 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, technix napisał:

Nie płacą mi za jazdę, a za robotę.

A że Klienci rozstrzeleni po województwie to co ja zrobię.

Do pracy wychodzę o 7, wracam różnie, raz 18, raz 23.

Czy w pełni odpowiedziałem na Twoje wątpliwości?

Tak, taki cały dzień w Pandzie jest męczocy 😟

 

A co robisz jeśli można wiedzieć? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZUBERTO napisał:

To nie moja sprawa i temat nie na MK, ale ponoć biznes idzie Ci świetnie. Musisz się katować 400-700km/dobę w Pandzie?

Szedł, do czasu korony i zdarzenia, które miało miejsce 3 września.

Od jakiegoś czasu myślę, czy nie walnąć sobie w łeb 😟

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, technix napisał:

Szedł, do czasu korony i zdarzenia, które miało miejsce 3 września.

Od jakiegoś czasu myślę, czy nie walnąć sobie w łeb 😟

Weź chłopie nie florydziakuj tutaj.

Spodnie w garść i rób swoje.:old:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 13:43, KYRTAP napisał:

Mniejsza ilość faktur albo tylko jedna zbiorcza. Na tym mi tylko zależy.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja od kilku dobrych lat jestem w Lotos Biznes.

Wynegocjowałem przy okazji 5 gr/L. Kilka kart, kilka samochodów, jedna faktura na jedną firmę. Liczba stacji LOTOS/LOTOS OPTIMA jest wystarczająca, tak aby w 95% miejscach w PL zatankować po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DKV praktycznie na każdej stacji w całej eu. Minus jest taki, że trzeba wpłacić kaucję.
Kaucję swojego czasu załatwialiśmy klientom dzięki gwarancji bankowej....
Wydawaliśmy je na rzecz DKV i UTA

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, swienty napisał:

 

Dawaj szczegóły, jakie mają wymagnia?

 

Formularz do wypełnienia, tam podajesz limity jakie chcesz mieć na karcie np. 3 kPLN na miesiąc i 700 litrów paliwa w proporcjach np. 2x350 Polska/zagranica.

Dane firmy, NIP i wyciąg za 18 miesięcy z KPiR, tylko podsumowanie. I tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2020 o 19:46, twinsen napisał:

 

Formularz do wypełnienia, tam podajesz limity jakie chcesz mieć na karcie np. 3 kPLN na miesiąc i 700 litrów paliwa w proporcjach np. 2x350 Polska/zagranica.

Dane firmy, NIP i wyciąg za 18 miesięcy z KPiR, tylko podsumowanie. I tyle.

O Jezu, ile danych.

W Orlenie tylko NIP i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 15:09, swienty napisał:

 

Ostatnio trochę się tym interesowałem, i wybrałem mikroflotę ale z płatnością z góry. Orlenów jest najwięcej w Polsce, miałem bp ale ceny jednak były wyższe, wcześniej shell a tego nie dość że mało, to jeszcze najdrożej. Minus mikrofloty to brak rabatu. Zużycie u mnie to ok 6000 litrów miesięcznie. :bzik: 

 

Są też pośrednicy, którzy są gotowi udzielić rabatu od ceny ze słupka lub spot przy takich ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 13:19, twinsen napisał:

Ja np. nie lubię Orlenu, ale lubię Orlen Pay - bez wchodzenia do zatłoczonej stacji płacę przy dystrybutorze

Phi.

Do mnie dziś apka sama przylazła na Orlenie.

To znaczy do dystrybutora przylazł gostek z terminalem w ręku.

Musiał skubaniec wykminić, że z AK jestem, a nie jakiś motłoch. ;]

Był tak miły, że przytrzymał mi guzik od tankowania LPG, a ja w tym czasie mogłem nalać noPb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, swienty napisał:

 

Tzn?

 

Np. Flotex u mnie firmie z tego korzystamy, wybierasz sobie z jakiej sieci chcesz kartę ( Orlen, BP, Shell) karty są prepaid. Przy 5000 ltr na miesiąc możesz mieć rabat od ceny na słupku miedzy -5gr do -9 gr. W zależności jaka sieć. Lub E100 jest tego sporo,  trzeba poszukać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Np. Flotex u mnie firmie z tego korzystamy, wybierasz sobie z jakiej sieci chcesz kartę ( Orlen, BP, Shell) karty są prepaid. Przy 5000 ltr na miesiąc możesz mieć rabat od ceny na słupku miedzy -5gr do -9 gr. W zależności jaka sieć. Lub E100 jest tego sporo,  trzeba poszukać

Czy Flotex jdg obsługuje?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KYRTAP napisał:


Czy Flotex jdg obsługuje?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

U mnie jest sp. Z o.o. to co mają na stronie. "zawarcia umowy o wydanie i używanie kart paliwowych potrzebne są jedynie skany dokumentów rejestrowych firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG) oraz wypełnienie online wniosku o wydanie i używanie kart. Następnie, karty zostają przesłane drogą pocztową i znajdą się u Państwa w ciągu 10 dni roboczych."

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 17:51, adamm_mk1 napisał:

 

Np. Flotex u mnie firmie z tego korzystamy, wybierasz sobie z jakiej sieci chcesz kartę ( Orlen, BP, Shell) karty są prepaid. Przy 5000 ltr na miesiąc możesz mieć rabat od ceny na słupku miedzy -5gr do -9 gr. W zależności jaka sieć. Lub E100 jest tego sporo,  trzeba poszukać 😉

Ja mam bez takich kombinacji -4gr na Orlenie. ;] 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, adamm_mk1 napisał:

Co kto lubi my mamy -8gr na Orlenie.

 

 

FLOTEX udzieli Klientowi rabatu:

1) w wysokości 7 gr brutto za każdy zakupiony litr paliwa w sieci stacji paliw Orlen;

2) w wysokości 7 gr brutto za każdy zakupiony litr paliwa w sieci stacji paliw Bliska;

3) w wysokości 9 gr brutto za każdy zakupiony litr paliwa w sieci stacji paliw BP;

4) w wysokości 7 gr brutto za każdy zakupiony litr paliwa w sieci stacji paliw Shell, z wyłączeniem LPG;

 

Dodatkowo rozliczanie całości jedną fakturą, i to z rozbiciem na ciężarowe i osobowe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pietro_M napisał:

Dla ilu aut? Ja dla dwóch i bez określonej minimalnej ilości litrów.

 

Karty mamy głównie do opłat za autostrady. Kierowcy tankują tylko tyle, żeby starczyło na powrót do bazy. Na bazie mamy zbiornik i leja do pełna wiec to trochę inna specyfika. Nie mamy ilości minimalnej, karty są wydane na 17 pojazdów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Wiem i rozumiem. Smiesza mnie tylko te rabaty😂

Jasne, tylko mając flote pojazdów potrzebna jest też jakaś niezależność i mobilność. Nie będziesz chyba mówił kierowcy, żeby zajechał na Auchan tylko po to żeby zatankować gdzie:

A) jest nie po drodze i trzeba nadłożyć

B) stać 30 min w kolejce i nie zdąży do kolejnego klienta

C) Obliczać ilość gotówki/ zasilać karty przedpłacowe na każdy wyjazd.

D) męczyć się z FVAT za każdą trasę 

 

Dlatego są te karty, a dodatkowo masz jakiś rabat przy skali roku robi się z tego już jakaś konkretna czysta oszczędność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, adamm_mk1 napisał:

Jasne, tylko mając flote pojazdów potrzebna jest też jakaś niezależność i mobilność. Nie będziesz chyba mówił kierowcy, żeby zajechał na Auchan tylko po to żeby zatankować gdzie:

A) jest nie po drodze i trzeba nadłożyć

B) stać 30 min w kolejce i nie zdąży do kolejnego klienta

C) Obliczać ilość gotówki/ zasilać karty przedpłacowe na każdy wyjazd.

D) męczyć się z FVAT za każdą trasę 

 

Dlatego są te karty, a dodatkowo masz jakiś rabat przy skali roku robi się z tego już jakaś konkretna czysta oszczędność. 

🤣 Ale o czym Ty do mnie mówisz? 😲

 

Ja tylko śmieję się z tych rabatów i wcale nie podważam zasadności tych wszystkich kart. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Danielpoz. napisał:

4 grosze, 8 groszy..... 

 

ON Auchan 3.89zł a na Orlenie w bliskiej odległości po 4.45zł

🤣

2 razy wlałem ON na Auchan.

Dwa, bo po pierwszym razie nie byłem pewny, potem przelane Orlenem, potem Auchan i upewnienie się - na Auchan silnik chodzi WYRAŹNIE głośniej i twardziej. Parę groszy taniej, a zaraz wtryski czy pompę będę robił.

Nie dziękuję

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, technix napisał:

2 razy wlałem ON na Auchan.

Dwa, bo po pierwszym razie nie byłem pewny, potem przelane Orlenem, potem Auchan i upewnienie się - na Auchan silnik chodzi WYRAŹNIE głośniej i twardziej. Parę groszy taniej, a zaraz wtryski czy pompę będę robił.

Nie dziękuję

Podobnie miałem po 2-3 tankowaniach na stacji Carrefour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, technix napisał:

2 razy wlałem ON na Auchan.

Dwa, bo po pierwszym razie nie byłem pewny, potem przelane Orlenem, potem Auchan i upewnienie się - na Auchan silnik chodzi WYRAŹNIE głośniej i twardziej. Parę groszy taniej, a zaraz wtryski czy pompę będę robił.

Nie dziękuję

Myślałem że te mity to już przeszłość. 20 lat są te stacje w Polsce a jeszcze ludzie tworzą te historie😲

 

W sprawnych silnikach nic się nie dzieje bo bez znaczenia czy kupimy paliwo na Orlenie, Lotosie czy innym BP. 😀 Tankuje 200-300 litrów dziennie a w piątki jeszcze więcej. Wiem że to nie są może wielkie ilości żeby wyciągać wnioski. 

 

Silnik chodzi TWARDZIEJ?  Moje silniki to zwykle diesle z euro 6 ale są też z euro5. Pewnie jednostki specjalnej troski są bardziej podatne i wtedy pracują twardo🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że te mity to już przeszłość. 20 lat są te stacje w Polsce a jeszcze ludzie tworzą te historie
 
W sprawnych silnikach nic się nie dzieje bo bez znaczenia czy kupimy paliwo na Orlenie, Lotosie czy innym BP. Tankuje 200-300 litrów dziennie a w piątki jeszcze więcej. Wiem że to nie są może wielkie ilości żeby wyciągać wnioski. 
 
Silnik chodzi TWARDZIEJ?  Moje silniki to zwykle diesle z euro 6 ale są też z euro5. Pewnie jednostki specjalnej troski są bardziej podatne i wtedy pracują twardo

W dodatku kupuja w tej samej skladnicy paliw co wszystkie inne stacje w okolicy :hehe:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.