Skocz do zawartości

Szukam sprzedawcy z salonu Toyoty


dobromir

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zbierałem oferty na Corolle ostatnio. Wszyscy jak jeden mąż proponowali ceny +/- katalog wyprzedażowy.  tapatalked

 

 

 

Z RAV4 to samo miałem, a te "prawie" nowe to w cenie większej niż nowy nowy taki jak potrzebowałem bo niby ma jeszcze to i tamto ( dla mnie zbędne). Kupuj albo spadaj default_wink.gif taka polityka to.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z RAV4 to samo miałem, a te "prawie" nowe to w cenie większej niż nowy nowy taki jak potrzebowałem bo niby ma jeszcze to i tamto ( dla mnie zbędne). Kupuj albo spadaj default_wink.gif taka polityka to. 
 
 
 
Z jednej strony to mnie się podoba, przynajmniej na dzień dobry wiesz o jakich pieniądzach jest mowa. A z drugiej fajnie by było kupić w promocji

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gumcio napisał:

Z RAV4 to samo miałem, a te "prawie" nowe to w cenie większej niż nowy nowy taki jak potrzebowałem bo niby ma jeszcze to i tamto ( dla mnie zbędne). Kupuj albo spadaj default_wink.gif taka polityka to.

 

 

 

Jak dwa miesiące temu szukałem RAV4 to "prawie nowe" były tylko hybrydy w najwyższych lub prawie najwyższych konfiguracjach. Ja szukalem golasa, nic nie mieli i nie zanosiło się, że będą mieli. 

 

Ostatecznie po obejrzeniu środka zrezygnowałem z Toyoty. 

Edytowane przez sadlos
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sadlos napisał:

Ostatecznie po obejrzeniu środka zrezygnowałem z Toyoty. 

Tez ide w tym kierunku po przejechaniu sie i obejrzeniu Yariski od srodka. A mam sentyment do Toyot, bo mialem juz kiedys Priusa i Ravke 3 gen. Problem z Toyotami jaki widze jest taki, ze od lat 2000 niewiele sie w ich autach zmienilo we wnetrzu, a jak juz, to na gorsze. Bo srodek nowej Yariski zrobil na mnie gorsze wrazenie niz Priusa z 2005r, ktorym jeszdzilem kilka lat.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 09:15, zinger napisał:

Tez ide w tym kierunku po przejechaniu sie i obejrzeniu Yariski od srodka. A mam sentyment do Toyot, bo mialem juz kiedys Priusa i Ravke 3 gen. Problem z Toyotami jaki widze jest taki, ze od lat 2000 niewiele sie w ich autach zmienilo we wnetrzu, a jak juz, to na gorsze. Bo srodek nowej Yariski zrobil na mnie gorsze wrazenie niz Priusa z 2005r, ktorym jeszdzilem kilka lat.

 

Ja spoglądam w stronę nowej Corolli sedan, ale aby to auto nie wyglądało totalnie emerycko to musi mieć ładną felgę, łady kolor i ciemne szyby. Wtedy młodemu facetowi nie wstyd do tego wsiąść.

Koleżanka jeździ taką-  czerwony metallic, felga "17, ciemne szyby, komplet lamp zewn. na LEDach- taka konfiguracja jakoś się broni wizualnie.

Wnętrze jak dla mnie OK, nie mam większych zastrzeżeń.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sowik85 napisał:

 

Ja spoglądam w stronę nowej Corolli sedan, ale aby to auto nie wyglądało totalnie emerycko to musi mieć ładną felgę, łady kolor i ciemne szyby. Wtedy młodemu facetowi nie wstyd do tego wsiąść.

Koleżanka jeździ taką-  czerwony metallic, felga "17, ciemne szyby, komplet lamp zewn. na LEDach- taka konfiguracja jakoś się broni wizualnie.

Wnętrze jak dla mnie OK, nie mam większych zastrzeżeń.

 

 

 

Moze te wieksze toyoty nie sa takie smutne w srodku, w corrolli nie siedzialem. Ale w yarisce odrzuca mnie jeszcze ta kosiarka pod maska, auto traci caly urok.

Dzisiaj jezdzilismy kilkoma elektrykami i zonie Leaf przypadl do gustu. Maja kilka aut z 2019 przecenionych o 40k i cena robi sie juz bardziej sensowna. Tylko niestety cos slaba oferte na leasing dostalem, nie wiem czy sie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze te wieksze toyoty nie sa takie smutne w srodku, w corrolli nie siedzialem. Ale w yarisce odrzuca mnie jeszcze ta kosiarka pod maska, auto traci caly urok. Dzisiaj jezdzilismy kilkoma elektrykami i zonie Leaf przypadl do gustu. Maja kilka aut z 2019 przecenionych o 40k i cena robi sie juz bardziej sensowna. Tylko niestety cos slaba oferte na leasing dostalem, nie wiem czy sie dogadamy.

 

Smutne są nawet te większe niestety przynajmniej w wersji Comfort i do tego ta ogromną widoczna maska za kierownicy np. w RAV4 :/ jak w Tarpanie Honkerze . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2020 o 17:40, dobromir napisał:

Witam, czy ktoś z Autokącika zajmuje się sprzedażą Toyot? Chodzi mi o nowe auta lub prawie nowe. Temat dotyczy CHR na osobę prywatną.

Mam takiego co robi ale w centrali w Wawie i tylko leasingi ogarnia. Z pierwszej ręki wie co po leasingu do dealera wrócilo. Ale na rabat przy gotówce nie licz. Może poszukać po najmie pracowniczym roczną do 20tyś przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego co robi ale w centrali w Wawie i tylko leasingi ogarnia. Z pierwszej ręki wie co po leasingu do dealera wrócilo. Ale na rabat przy gotówce nie licz. Może poszukać po najmie pracowniczym roczną do 20tyś przebiegu.

O rabatach prawej zapomnij, nawet w demo aucie, ale dołożyć do auta to i owszem i to wcale nie mało. Jak rozmawiałem konkretnie to w grę w cenie wchodziło:hak, belki na dach, zimówki, listwy na progi i pierwszych przegląd gratis.   

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, zrozumiałem już, że nie ma na co liczyć, auto ma być dla żony (ja straciłem już cierpliwość i szczerze mówiąc zrobiłbym tak samo jak kilku poprzedników wyżej czyli poszukałbym w innej marce), ale kobiecie nie przetłumaczy i będzie szukała używki z Toyoty, a ja pewnie z moim kolegą specem będziemy te perełki potem sprawdzać, dzwoniłem już do jednego salonu i z samochodu który kosztował 68900 zł gość chciał obniżyć o ............900 zł. parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, dobromir said:

Dzięki wszystkim, zrozumiałem już, że nie ma na co liczyć, auto ma być dla żony (ja straciłem już cierpliwość i szczerze mówiąc zrobiłbym tak samo jak kilku poprzedników wyżej czyli poszukałbym w innej marce), ale kobiecie nie przetłumaczy i będzie szukała używki z Toyoty, a ja pewnie z moim kolegą specem będziemy te perełki potem sprawdzać, dzwoniłem już do jednego salonu i z samochodu który kosztował 68900 zł gość chciał obniżyć o ............900 zł. parodia.

 

Ale to w koncu chcesz kupic auto czy rabat?

Skoro takie sa ceny to jak auto wybrane i sie podoba to raczej trzeba sie z tym pogodzic :ok:

Ewentualnie poczekaj na wyprzedaze rocznika, moze cos sie trafi...

Toyota ma tez jakis swoj program aut uzywanych z gwarancja, wiec moze cos tam sie trafi.

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ale to w koncu chcesz kupic auto czy rabat?
Skoro takie sa ceny to jak auto wybrane i sie podoba to raczej trzeba sie z tym pogodzic default_ok.gif
Ewentualnie poczekaj na wyprzedaze rocznika, moze cos sie trafi...
Toyota ma tez jakis swoj program aut uzywanych z gwarancja, wiec moze cos tam sie trafi.
 
 
Wyprzedaż właśnie się zaczęła i pomimo to takie ceny ... default_smile.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wierzy w japońską jakość to płaci i nie dyskutuje;]
Japońska jakość to skoczyła się na Accordzie VII. 2007 zero awarii do teraz. Nie przewiduje takiego bezawaryjnego przebiegu i czasu dla nowej Toyoty, zresztą producent pewnie też default_wink.gif. Jakość wnętrza i elementów w środku w nowej RAV4 nie siedziała nawet przy tej z Hondy. Bardzo smutne rozczarowanie i jęk zawodu ...tyle kasy i się cofamy.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, gumcio napisał:

Japońska jakość to skoczyła się na Accordzie VII. 2007 zero awarii do teraz. Nie przewiduje takiego bezawaryjnego przebiegu i czasu dla nowej Toyoty, zresztą producent pewnie też default_wink.gif. Jakość wnętrza i elementów w środku w nowej RAV4 nie siedziała nawet przy tej z Hondy. Bardzo smutne rozczarowanie i jęk zawodu ...tyle kasy i się cofamy.

Mam inne zdanie bo posiadam drugą już Toyotę, tym razem Avensis t27 i mimo, że kupiłem od handlarza, który ją sprowadził (a na tym forum panuje powszechna opinia, że od handlarzy się nie kupuje) mam b. dobre zdanie o tym aucie (mam na myśli tylko jej używanie i niezawodność a nie wygląd czy wyposażenie). Samochodem tym zrobiłem w 3 lata około 100 tys km i oprócz czujnika klimatyzacji, łożyska i hamulców nic nie robiłem. Poprzednio miałem corollę e12 (też od handlarza który ją sprowadził) i przez 4 lata oprócz olejów i filtrów wymieniłem sprzęgło i tyle. Nie wiem dlaczego macie tak złe zdanie o Toyotach i ich niezawodności bo wg mnie wszystkie auta obecnie są b. zawodne niż kiedyś.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie bo posiadam drugą już Toyotę, tym razem Avensis t27 i mimo, że kupiłem od handlarza, który ją sprowadził (a na tym forum panuje powszechna opinia, że od handlarzy się nie kupuje) mam b. dobre zdanie o tym aucie (mam na myśli tylko jej używanie i niezawodność a nie wygląd czy wyposażenie). Samochodem tym zrobiłem w 3 lata około 100 tys km i oprócz czujnika klimatyzacji, łożyska i hamulców nic nie robiłem. Poprzednio miałem corollę e12 (też od handlarza który ją sprowadził) i przez 4 lata oprócz olejów i filtrów wymieniłem sprzęgło i tyle. Nie wiem dlaczego macie tak złe zdanie o Toyotach i ich niezawodności bo wg mnie wszystkie auta obecnie są b. zawodne niż kiedyś.
Właśnie ostanie Twoje zdanie podzielam jeśli poruszamy sprawę niezawodności. Ps. Natomiast jakść wykończenia i trwałość elementów słabo wygląda Np. auto którym miałem oglądać również z przebiegiem 9kkm, miało wytarty próg do białego podkładu, fałdę na siedzisku, nie za każdym razem otwierającą się elektrycznie pokrywę bagażnika.


  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.