Skocz do zawartości

Serce czy rozum?


johny

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, rwIcIk napisał:

Oto, to to

A najlepiej wywalić wszystkie lepki ;]

Ja z emblematów dodatkowych mam złośnika :ok:

Walnij dużego na klapie ;]

 

 

Ja w swoim "małym" czarnym nie mam żadnych widocznych emblematów, ludzie czasem pytają co to za pojazd :hehe:

A to prawie seryjne Sorento tylko ;]

Tylko blachy nie pasują, lepsze byłyby czarne z białymi napisami :spy:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bergerac napisał:

chodziło mi o aplikację mierzącą czas :) 

Dragy 

 

Zobacz ofertę: Urządzenie pomiarowe DRAGY 0-100km/h 1/4mil GPS https://allegro.pl/oferta/urzadzenie-pomiarowe-dragy-0-100km-h-1-4mil-gps-8954940280?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, johny napisał:

Jakbym zgadł z tymi 8,5s 😁

BC9FF934-84B4-4344-9FA7-81432049C241.png

 

Szybkie auto :oki:

 

Masz jakiś sensowny, płaski, odcinek do testów dragim? Ja próbowałem na 3go maja w Mysłowicach, ale okazuje się że jednak jest pod górkę / z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

chodziło mi o aplikację mierzącą czas :) 

 

Karaxowi wczoraj pożyczyłem swojego, jak chcesz swój samochód zmierzyć to go sobie odbierz od niego i na koniec wyślij mi paczkomatem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, format napisał:

 

Karaxowi wczoraj pożyczyłem swojego, jak chcesz swój samochód zmierzyć to go sobie odbierz od niego i na koniec wyślij mi paczkomatem 😉

Dzięki za propozycję, ale teraz nawet nie bardzo mam kiedy się pobawić. Ale zapamiętam i się odezwę jakby co :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, format napisał:

 

Szybkie auto :oki:

 

Masz jakiś sensowny, płaski, odcinek do testów dragim? Ja próbowałem na 3go maja w Mysłowicach, ale okazuje się że jednak jest pod górkę / z górki.

Ja to pod Berlinem byłem 😉 Na A4 cyknąłem na szybko ten pomiar. 0-100 nie mierze nawet, zbyt ślisko jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach mogę podsumować Ałdi: 

 

- każdy chce się ścigać, szczególnie wszelkiej maści BMW, to jest jakiś dramat, czym starsze BMW tym bardziej im się wydaje, że są szybsi 😉

- oszczędność na braku bezkluczykowego otwierania i zamykania w tylnych drzwiach - witaj Alfa Romeo 🤢

- brak matrixów, strasznie mnie to boli, komfort podróżowania z doświetlaniem drogi jest bezcenny, 

- z tyłu nie ma miejsca na tyle aby zmieścić zakupy z Lidla 😉

- kamera cofania, brudzi się ponieważ strasznie a jej jakość to ubiegła epoka. 

 

 

+ audio gra fenomenalnie, 

+ MMI z pokrętłem genialna sprawa, zawsze trafiam tam gdzie chce, srał pies wszystkie dotykowe ekrany nigdy tego nie lubiłem a byłem zmuszony klikać po panelach, 

+ dźwięk silnika po usunięciu GPFu i sportowych katach robi robotę, klapy robią robotę. 

+ osiągi, 

+ skrzynia biegów. 

 

Wideorejestrator zamontuje na tylnej szybie aby podziwiać miny przeciwników znikających w tyle 😉

 

Ogólnie bardzo udany wybór pojazdu. 

 

Edytowane przez johny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, johny said:

dźwięk silnika po usunięciu GPFu i sportowych katach robi robotę, klapy robią robotę. 

ale to przejdzie przeglad? czy martwic sie bedziesz za 3 lata?

 

19 minutes ago, johny said:

każdy chce się ścigać, szczególnie wszelkiej maści BMW, to jest jakiś dramat, czym starsze BMW tym bardziej im się wydaje, że są szybsi 

o tym slyszymy juz po raz drugi. Bmw jest najszybsze ........ i koniec kropka😀

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, johny napisał:

Nikt, nigdy nie mierzył mi emisji spalin na przeglądzie. 

 

różni są, mam stacje takie co nigdy nie mierzą, a i takie co obowiązkowo i jeszcze mocno przeżywają wyniki ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, johny napisał:

Po kilku dniach mogę podsumować Ałdi: 

 

- każdy chce się ścigać, szczególnie wszelkiej maści BMW, to jest jakiś dramat, czym starsze BMW tym bardziej im się wydaje, że są szybsi 😉

- oszczędność na braku bezkluczykowego otwierania i zamykania w tylnych drzwiach - witaj Alfa Romeo 🤢

- brak matrixów, strasznie mnie to boli, komfort podróżowania z doświetlaniem drogi jest bezcenny, 

- z tyłu nie ma miejsca na tyle aby zmieścić zakupy z Lidla 😉

- kamera cofania, brudzi się ponieważ strasznie a jej jakość to ubiegła epoka. 

 

 

+ audio gra fenomenalnie, 

+ MMI z pokrętłem genialna sprawa, zawsze trafiam tam gdzie chce, srał pies wszystkie dotykowe ekrany nigdy tego nie lubiłem a byłem zmuszony klikać po panelach, 

+ dźwięk silnika po usunięciu GPFu i sportowych katach robi robotę, klapy robią robotę. 

+ osiągi, 

+ skrzynia biegów. 

 

Wideorejestrator zamontuje na tylnej szybie aby podziwiać miny przeciwników znikających w tyle 😉

 

Ogólnie bardzo udany wybór pojazdu. 

 

Miałeś cantona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sdss napisał:

Miałeś cantona? 

Miałem w Kurze, nie ma porównania na korzyść Bang & Olufsen tym bardziej jak koncert odpaliłem było piekło. W Skodzie poza czytnikiem kart SD nie było nic więcej w Audi zachował się jeszcze czytnik DVD, jak widać poprzednia epoka 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, johny napisał:

- każdy chce się ścigać, szczególnie wszelkiej maści BMW, to jest jakiś dramat, czym starsze BMW tym bardziej im się wydaje, że są szybsi 😉

- oszczędność na braku bezkluczykowego otwierania i zamykania w tylnych drzwiach - witaj Alfa Romeo 🤢

- brak matrixów, strasznie mnie to boli, komfort podróżowania z doświetlaniem drogi jest bezcenny, 

- z tyłu nie ma miejsca na tyle aby zmieścić zakupy z Lidla 😉

- kamera cofania, brudzi się ponieważ strasznie a jej jakość to ubiegła epoka. 

poza czerwonym punktem mam te same problemy :hehe: 

 

21 godzin temu, johny napisał:

+ audio gra fenomenalnie, 

+ MMI z pokrętłem genialna sprawa, zawsze trafiam tam gdzie chce, srał pies wszystkie dotykowe ekrany nigdy tego nie lubiłem a byłem zmuszony klikać po panelach, 

+ dźwięk silnika po usunięciu GPFu i sportowych katach robi robotę, klapy robią robotę. 

+ osiągi, 

+ skrzynia biegów. 

i poza czerwonym jestem również zadowolony z tych punktów :) 

 

Multimedia są bardzo dobrze rozwiązanie, skrzynia pracuje super, osiągi są dla mnie też OK, a dźwięk silnika jest fajny :)

 

Oczywiście bez porównania do Twojego auta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bergerac napisał:

poza czerwonym punktem mam te same problemy :hehe: 

 

i poza czerwonym jestem również zadowolony z tych punktów :) 

 

Multimedia są bardzo dobrze rozwiązanie, skrzynia pracuje super, osiągi są dla mnie też OK, a dźwięk silnika jest fajny :)

 

Oczywiście bez porównania do Twojego auta ;) 

 

A spalanie? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez podsumuje skode Citigo IEV 😄

22 godziny temu, johny napisał:

Po kilku dniach mogę podsumować Ałdi: 

 

- każdy chce się ścigać, szczególnie wszelkiej maści BMW, to jest jakiś dramat, czym starsze BMW tym bardziej im się wydaje, że są szybsi 😉

- oszczędność na braku bezkluczykowego otwierania i zamykania w tylnych drzwiach - witaj Alfa Romeo 🤢

- brak matrixów, strasznie mnie to boli, komfort podróżowania z doświetlaniem drogi jest bezcenny, 

- z tyłu nie ma miejsca na tyle aby zmieścić zakupy z Lidla 😉

- kamera cofania, brudzi się ponieważ strasznie a jej jakość to ubiegła epoka. 

Odnosnie pkt 1 to praktycznie kazdy chce mnie wyprzedzici a najlepiej z drogi zepchnac, ale po ruszeniu spod swiatel, w wiekszosci przypadkow szybko pokornieja :hehe:

Co do reszty, niestety mam podobne odczucia, to musi byc jakas ogolna tendencja na rynku...

22 godziny temu, johny napisał:

+ audio gra fenomenalnie, 

+ MMI z pokrętłem genialna sprawa, zawsze trafiam tam gdzie chce, srał pies wszystkie dotykowe ekrany nigdy tego nie lubiłem a byłem zmuszony klikać po panelach, 

+ dźwięk silnika po usunięciu GPFu i sportowych katach robi robotę, klapy robią robotę. 

+ osiągi, 

+ skrzynia biegów. 

Audio, imo, naprawde calkiem ok, jak na takie budzetowe auto.

Osiagi bardzo zadowalajace, do rs3 i podobnych oczywiscie nie ma startu, ale wielu wiejskich scigantow sie juz zdziwilo przy ruszaniu spod swiatel.

Skrzyni czy silnika (spalinowego) nie mam i jestem z tego powodu barzo zadowolony :phi:

 

Ogolnie to jestem ta skodzina zauroczony i zona sie wnerwia, ze wszedzie jej autem jezdze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, johny said:

Miałem w Kurze, nie ma porównania na korzyść Bang & Olufsen tym bardziej jak koncert odpaliłem było piekło.

 

Ostatnio dorwalem sie do Octavii Mk3 z Cantonem - to pod kazdym wzgledem brzmi gorzej niz seryjne audio w tym samochodzie 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Swiko napisał:

 

Ostatnio dorwalem sie do Octavii Mk3 z Cantonem - to pod kazdym wzgledem brzmi gorzej niz seryjne audio w tym samochodzie 😆.

Ja mam Beats i oprocz mocnego basu to gra to srednio. Lepiej niz w zwyklej Fiescie ale nadal gra to srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Swiko napisał:

 

Ostatnio dorwalem sie do Octavii Mk3 z Cantonem - to pod kazdym wzgledem brzmi gorzej niz seryjne audio w tym samochodzie 😆.

 

6 godzin temu, wujek napisał:

Ja mam Beats i oprocz mocnego basu to gra to srednio. Lepiej niz w zwyklej Fiescie ale nadal gra to srednio.

Bo to zwykle audio + woofer to jak ma  być szał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, sdss said:

 

Bo to zwykle audio + woofer to jak ma  być szał?

 

Szal to nie, ale jak doplacasz za Cantona to spodziewasz sie czegos brzmiacego lepiej niz stockowe audio, a w tym konkretnym przypadku jest odwrotnie 😂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zinger napisał:

Ogolnie to jestem ta skodzina zauroczony i zona sie wnerwia, ze wszedzie jej autem jezdze ;]

 

To tak jak u mnie. Z EV w ogóle jest tak samo jak kiedyś z ASB. Kto mielił manualem opowiadał niestworzone historie jak to jest bez sensu, jak ASB są awaryjne, jak spalanie rośnie, osiągi spadają itd itp. Ale gdy już ten sam ktoś w końcu kupił sobie pierwsze auto z automatem to wynalazek ten trafił na pozycję numer jeden obowiązkowego wyposażenia każdego następnego samochodu. Dość niewielu jest zawodników którzy z ASB wrócili z własnej woli do manuala, tak jak niewielu jest tych którzy z EV wrócili do kopciuchów. Naturalna kolej rzeczy :skromny:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, johny napisał:

Więcej głośników powinno być, „efekt przestrzenny” się pojawia. 

Jest 9 w O3 i Leonie 5f , w SuperB jest 12. Ja nie słyszę efektu przestrzeni. 

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wujek napisał:

Głośniki jednak lepsze... Choć ją bym do tego nie doplacil. W ostatnim wypuscie wszystkie miały. 

Kiedyś porównywałem jak to się jeszcze nazywało seat sound system różnicy nie było, po wyłączeniu suba. Szkoda ze producenci nie wygłuszają dodatkowo drzwi itd .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, format napisał:

 

To tak jak u mnie. Z EV w ogóle jest tak samo jak kiedyś z ASB. Kto mielił manualem opowiadał niestworzone historie jak to jest bez sensu, jak ASB są awaryjne, jak spalanie rośnie, osiągi spadają itd itp. Ale gdy już ten sam ktoś w końcu kupił sobie pierwsze auto z automatem to wynalazek ten trafił na pozycję numer jeden obowiązkowego wyposażenia każdego następnego samochodu. Dość niewielu jest zawodników którzy z ASB wrócili z własnej woli do manuala, tak jak niewielu jest tych którzy z EV wrócili do kopciuchów. Naturalna kolej rzeczy :skromny:

 

na AK jest jeszcze sporo osob ktore by ASB nie wybraly nawet jak by doplacali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał:

 

na AK jest jeszcze sporo osob ktore by ASB nie wybraly nawet jak by doplacali.

Podobnie jak na wsi jest jeszcze sporo osob, ktore wyrzucaja duze smieci do lasu, mimo ze im je spod domu za darmo moga odebrac, leja gnojowke na pola i pala smieciami. I nic nie poradzisz...

;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w Kurze, nie ma porównania na korzyść Bang & Olufsen tym bardziej jak koncert odpaliłem było piekło. W Skodzie poza czytnikiem kart SD nie było nic więcej w Audi zachował się jeszcze czytnik DVD, jak widać poprzednia epoka
To ten Canton straszna lipa, bo B&O to nie powala, takie mam odczucie w Q5 Zresztą nie ma co porównywać Skody do Audi bo to inny świat. Taka sytuacja. Moja dostała Skode zastępcze. Pytam co to za Skoda. Mówi chyba Octavia, albo niżej, bo bardzo głośna, silnik wyje, słaba w środku, ale też dizel i automat. Ok przyjechała, idę zerknąć. Wiec tak, był to Superb benzyna
  • Haha 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest, to czego oczekiwałem czyli 2w1 w 100%. 
 

Moze być bardzo ekonomiczny i baaardzo szybki, teoretycznie nie możliwe a jednak. 
 

Na 49 litrach 98PB przejechane 590km co daje średnie 8,3l. 
 


 

 

F2B128DD-9935-41C6-B913-A123198918D9.png

B151C3A2-15B8-4B49-811A-8411DE487CEE.jpeg

Edytowane przez johny
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.12.2020 o 03:25, johny napisał:

To jest, to czego oczekiwałem czyli 2w1 w 100%. 
 

Moze być bardzo ekonomiczny i baaardzo szybki, teoretycznie nie możliwe a jednak. 
 

Na 49 litrach 98PB przejechane 590km co daje średnie 8,3l. 
 


 

 

F2B128DD-9935-41C6-B913-A123198918D9.png

B151C3A2-15B8-4B49-811A-8411DE487CEE.jpeg

Jak tam mody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sdss napisał:

Jak tam mody ?

Cooler Wagnera Evo 3 oraz CTS Turbo Inlet 4” stoi i czeka na dolot Eventuri, który został zamówiony w połowie grudnia i dostawa na polowe stycznia 🤦‍♂️ Jak tylko dotrze dolot to montaż tajli i docelowe strojenie. Myśle o nowy felgach na zimę jeszcze. 
 

Na tą chwile wciąż jestem zadowolony z zakupu, bardzo szybki samochód. Miałem ze trzy próby z „nieznajomymi” typu chcesz się ścigać pokaże Ci Twoje miejsce:

BMW M1 340km nie ma sensu ścigania  

Focus RS z 2018 jw

Audi S3 złożone z silnikiem z Golfa R32 w manualu niby o mocy 730km, filmik mam jak go zrobiłem na cacy i chłop się załamał stwierdzając ze jednak Stronic załatwia cały wyścig 😁

 

Mimo quattro, walczę z trakcją na deszczu, stąd wyniki nie zachwycają specjalnie. 

 

 

Tak wyglada spalanie 

 

 

080D3ED1-5F49-4000-A5A3-93F64CFB5066.jpeg

B773A732-D5F9-4FB3-BFDD-27ACA3BA2D63.png

Edytowane przez johny
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/6/2021 at 7:30 AM, johny said:

BMW M1 340km nie ma sensu ścigania  

Focus RS z 2018 jw

Audi S3 złożone z silnikiem z Golfa R32 w manualu niby o mocy 730km

no te pierwsze dwa to nie dziwota. jak nie modzone to maja 100 czy wiecej koni mniej, albo jedna oska jesli to nie byl xdrive

 

to s3 to dziwne. takie auto robi ok 11sek na cwiartke. albo kierownik dupa albo moze mialo 500 koni. bo dwusprzeglowka to 1-1,5 sekunde przyoszczedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 07:30, johny napisał:

Cooler Wagnera Evo 3 oraz CTS Turbo Inlet 4” stoi i czeka na dolot Eventuri, który został zamówiony w połowie grudnia i dostawa na polowe stycznia 🤦‍♂️ Jak tylko dotrze dolot to montaż tajli i docelowe strojenie. Myśle o nowy felgach na zimę jeszcze. 
 

Na tą chwile wciąż jestem zadowolony z zakupu, bardzo szybki samochód. Miałem ze trzy próby z „nieznajomymi” typu chcesz się ścigać pokaże Ci Twoje miejsce:

BMW M1 340km nie ma sensu ścigania  

Focus RS z 2018 jw

Audi S3 złożone z silnikiem z Golfa R32 w manualu niby o mocy 730km, filmik mam jak go zrobiłem na cacy i chłop się załamał stwierdzając ze jednak Stronic załatwia cały wyścig 😁

 

Mimo quattro, walczę z trakcją na deszczu, stąd wyniki nie zachwycają specjalnie. 

 

 

Tak wyglada spalanie 

 

 

080D3ED1-5F49-4000-A5A3-93F64CFB5066.jpeg

B773A732-D5F9-4FB3-BFDD-27ACA3BA2D63.png

Wstaw filmik z tej niemieckiej autostrady, gdzie mierzyles 😂

 

Obawiam się z  Twinsena Paserati poniesiesz pierwsza klęskę.😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.