Skocz do zawartości

Serce czy rozum?


johny

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kondziu napisał:

dostalem od nich wczoraj odpowiedz :) 1500 sam tlumik; catback w cenie 3500 zł

wiec cos tam chyba dotarlo ;)

ceny chyba troche wyzsze niz u konkurencji; ale najgorsze to terminy- na maj... 

 

 

 

Roboty mają od groma, dziś robili Ferrari F40 w limitowanej wersji 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, johny napisał:

Złote a skromne, letni set wpadł na chwile 😎

 

PS jezeli będzie w pionie soryyyy

 

 

 

o gustach sie nie dyskutuje ale... powinienes wybrac cos z gamy Audi i nie złote; W subaru jakoś to wygląda i chyba wszyscy do tego przywykli ale masz bardzo fajne auto i IMO nie idz tą drogą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kondziu napisał:

o gustach sie nie dyskutuje ale... powinienes wybrac cos z gamy Audi i nie złote; W subaru jakoś to wygląda i chyba wszyscy do tego przywykli ale masz bardzo fajne auto i IMO nie idz tą drogą ;)

Audi nie ma lekkich kół i tu jest problem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
53 minutes ago, wujek said:

Czas 100-200 to kosmos. 

w tym przypadku to juz powinni podawac 200-300 i bylaby szansa ze wynik bylby 2cyfrowy 😀

 

takie cudo to dyszke na 1/4 mili powinno zrobic

 

42 minutes ago, Cinos said:

to link trzeba bylo wstawic, co by reszta te zobaczyla

 

https://www.facebook.com/sportmile/posts/3929677273737340

 

a w jakims dieslu nie daloby rade takiego wydechu zasadzic zeby tak fajnie grzmocił i strzelał? 😂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gregoryj napisał:

w tym przypadku to juz powinni podawac 200-300 i bylaby szansa ze wynik bylby 2cyfrowy 😀

 

takie cudo to dyszke na 1/4 mili powinno zrobic

 

 

a w jakims dieslu nie daloby rade takiego wydechu zasadzic zeby tak fajnie grzmocił i strzelał? 😂

1/4 mili moj robi w 11,11s 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, johny said:

1/4 mili moj robi w 11,11s 

 

 

"Seryjne" GTRy zrobione na 700-800 kuca robiły przeważnie 10-11 sekund na cwiare. Tak bylo jeszcze 2-3 lata temu

 

Na jednym z ostatnich wyscigow, jakich bylem, widzialem Golfa 1 z przeszczepionym haldexem i R32 zrobionym tez na 700-800 kuca i robił średnie 10-tki. Wiec z tego  brałem czasy. DSG może coś jeszcze w tych wynikach poprawic.

 

9 hours ago, johny said:

Tak robię setkę 

D3488C6D-824F-4B74-A6D7-511CBD870F52.png

 

Maszyna lata !!! Dla mnie przyspieszenie znanego wolnossaka ktory robi w 4,5 sek setke, bylo na poczatku przerazajace. Ale czlowiek to taka bestia, ze zaraz sie przyzwyczai i potem mysli jakby to jeszcze szybciej zrobic .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregoryj napisał:

"Seryjne" GTRy zrobione na 700-800 kuca robiły przeważnie 10-11 sekund na cwiare. Tak bylo jeszcze 2-3 lata temu

 

Na jednym z ostatnich wyscigow, jakich bylem, widzialem Golfa 1 z przeszczepionym haldexem i R32 zrobionym tez na 700-800 kuca i robił średnie 10-tki. Wiec z tego  brałem czasy. DSG może coś jeszcze w tych wynikach poprawic.

 

 

Maszyna lata !!! Dla mnie przyspieszenie znanego wolnossaka ktory robi w 4,5 sek setke, bylo na poczatku przerazajace. Ale czlowiek to taka bestia, ze zaraz sie przyzwyczai i potem mysli jakby to jeszcze szybciej zrobic .......

Mocy zawsze mało 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

20 tys km pykneło w mgnieniu oka 😉

 

Na szczęście brak jakichkolwiek przygód serwisowych. 
 

Spalanie potrafi mile zaskoczyć, koszty eksploatacji jak na razie 3 x wymiana oleju + filtry oleju łącznie 1400zl. 

 

 

F9DB26CF-FA4E-42A5-9E36-97B688BFCED4.jpeg

CBF9D373-EEF2-4B13-8A09-64EC7F415D04.jpeg

4E31A85F-4B3A-454A-BFC1-4A629B5A0623.jpeg

Edytowane przez johny
  • Lubię to 7
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tys km pykneło w mgnieniu oka
 
Na szczęście brak jakichkolwiek przygód serwisowych. 
 
Spalanie potrafi mile zaskoczyć, koszty eksploatacji jak na razie 3 x wymiana oleju + filtry oleju łącznie 1400zl. 
 
 
F9DB26CF-FA4E-42A5-9E36-97B688BFCED4.jpeg.18b42d012a7dee74dfbf5bca555a4f8b.jpeg
CBF9D373-EEF2-4B13-8A09-64EC7F415D04.jpeg.9a67f8f3c8ae3887318476cd3277c847.jpeg
4E31A85F-4B3A-454A-BFC1-4A629B5A0623.jpeg.f4e795c94f60cc92feda1b24528fcf22.jpeg
Z drugiej strony zabawne jest to, że kupujesz szybką furę, robisz tuning, a sumarycznie wychodzi, że średnia prędkość z całości to 50 km\h. :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, johny napisał:

20 tys km pykneło w mgnieniu oka 😉

 

Na szczęście brak jakichkolwiek przygód serwisowych. 
 

Spalanie potrafi mile zaskoczyć, koszty eksploatacji jak na razie 3 x wymiana oleju + filtry oleju łącznie 1400zl. 

 

Da się jeździć na codxien takim wózkiem, wygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spad napisał:

Z drugiej strony zabawne jest to, że kupujesz szybką furę, robisz tuning, a sumarycznie wychodzi, że średnia prędkość z całości to 50 km\h. :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Miasto zabija szybką jazdę, niezależnie czy kupisz Porsche czy Audi po mieście rekordów średniej prędkości nie zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spad napisał:

Z drugiej strony zabawne jest to, że kupujesz szybką furę, robisz tuning, a sumarycznie wychodzi, że średnia prędkość z całości to 50 km\h. :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

a jaką miałby mieć średnią prędkość użytkując furę jako daily ? Twój komentarz wydaje się być pozbawiony jakiegokolwiek sensu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał:

a jaką miałby mieć średnią prędkość użytkując furę jako daily ? Twój komentarz wydaje się być pozbawiony jakiegokolwiek sensu :) 

 

Mój komentarz nie jest tezą na temat kupowania lub nie mocnych samochodów. Chodziło tylko o podsumowanie z przymrużeniem oka, że nie ważne ile masz pod maską średnia jest jak dla zwykłej pierdziawki. Choć średnia 50 km\h z takiego przebiegu to i tak sporo, we Wrocku mam coś bliżej 35 km\h z długodystansowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, johny napisał:

Spalanie potrafi mile zaskoczyć, koszty eksploatacji jak na razie 3 x wymiana oleju + filtry oleju łącznie 1400zl. 

 

 

dolewasz coś oleju? Klocki kiedy do zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bielaPL napisał:

 

dolewasz coś oleju? Klocki kiedy do zmiany?

Żadnych dolewek, jeżdżę na 5w50 Millers. Klocków całkiem sporo, jedyne co to strasznie pylą 🤦‍♂️

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, johny napisał:

Żadnych dolewek, jeżdżę na 10w50 Millers. Klocków całkiem sporo, jedyne co to strasznie pylą 🤦‍♂️

po klockach widać jak jeździsz ;] dlatego spalanie ładne

ale technologia robi super postęp, 1.6 120KM w lekki Citroenie C2 paliło tyle samo ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, johny napisał:

20 tys km pykneło w mgnieniu oka 😉

 

Na szczęście brak jakichkolwiek przygód serwisowych. 
 

Spalanie potrafi mile zaskoczyć, koszty eksploatacji jak na razie 3 x wymiana oleju + filtry oleju łącznie 1400zl. 

 

Tylko co z kosztami modyfikacji? Jak je ujmujesz? Przecież to jest pewnie 10x tyle 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, spad napisał:

Mój komentarz nie jest tezą na temat kupowania lub nie mocnych samochodów. Chodziło tylko o podsumowanie z przymrużeniem oka, że nie ważne ile masz pod maską średnia jest jak dla zwykłej pierdziawki. Choć średnia 50 km\h z takiego przebiegu to i tak sporo, we Wrocku mam coś bliżej 35 km\h z długodystansowego.

 

50km/h to bardzo wysoka średnia.  U mnie głównie A/S (mało miasta) i średnie poniżej 50km/h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tys km pykneło w mgnieniu oka
 
Na szczęście brak jakichkolwiek przygód serwisowych. 
 
Spalanie potrafi mile zaskoczyć, koszty eksploatacji jak na razie 3 x wymiana oleju + filtry oleju łącznie 1400zl. 
 
 
F9DB26CF-FA4E-42A5-9E36-97B688BFCED4.jpeg.18b42d012a7dee74dfbf5bca555a4f8b.jpeg
CBF9D373-EEF2-4B13-8A09-64EC7F415D04.jpeg.9a67f8f3c8ae3887318476cd3277c847.jpeg
4E31A85F-4B3A-454A-BFC1-4A629B5A0623.jpeg.f4e795c94f60cc92feda1b24528fcf22.jpeg

Fajny bandzior :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.