Skocz do zawartości

Serce czy rozum?


johny

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2020 o 15:59, wujek napisał:

Z tym 7 litrow to w szoku jestem u mnie jest sporo mniej mocy a ponizej 9 to sie nie da. No ale ja sie nie przejmuje mam teraz srednie 11l na 100.

 

Niestety 2.0tsi lubi wypić. Ja mam ile konia mniej od ciebie? 90? Ja do czasu gdy pojechałem do Francji z ciężką przyczepą miałem średnie spalanie 6.9 z całego dystansu. Teraz mam 7.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, format napisał:

 

Niestety 2.0tsi lubi wypić. Ja mam ile konia mniej od ciebie? 90? Ja do czasu gdy pojechałem do Francji z ciężką przyczepą miałem średnie spalanie 6.9 z całego dystansu. Teraz mam 7.4.

Nie da się trzeba by jechać o kropelce. Ja mam średnie teraz 11,5. Dużo po mieście i szybko na autostradzie. Liczyłem się z dużym spalaniem ale mały bak sprawia, że czuje sie jakbym z LPG jechał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się trzeba by jechać o kropelce. Ja mam średnie teraz 11,5. Dużo po mieście i szybko na autostradzie. Liczyłem się z dużym spalaniem ale mały bak sprawia, że czuje sie jakbym z LPG jechał. 
Wiesz, ja jakby co, do realizacji tych podniet mam elektryka

tapatalked

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W pełnej okazałości. 
 

Aktualnie czeka go oklejanie wszelkiej maści satynowych elementów na czarno. Maska, błotniki, zderzak i lampy folią bezbarwna PPF + ceramika na pozostałe elementy. 

 

W przeciągu 2 tygodni, wydech, downpipe, intercooler, dolot i strojenie. 
 

Największe wrażenie robi skrzynia biegów, która zmienia biegi fenomenalnie szybko. 

 

 

2CFE221D-2CA9-4D07-B5AF-C554BA73AC30.jpeg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OZI napisał:

@johny emoji106.png gratulacje! Fajnie, ze bedziesz mial usmiechemoji9.png na twarzy - kiedy Co2 pojdzie w powietrze emoji106.pngemoji6.png

Sent from emoji3075.pngemoji1037.png my Samshit 5G emoji33.png using Tapacrap emoji90.png - proudly sponsored by the Rice burneremoji500.pngemoji964.png GR-Fouremoji627.png
 

GPF całkowicie zablokował dźwięk w tym modelu 🤦‍♂️ Dlaczego ta Unia zabija motoryzacje 💀

 

ps GPF idzie out 😁

 

Muszę przyznać, ze da się odczuć Audi iż jest to premium produkt. Głupie otwieranie i zamykanie drzwi daje inny rezonans niż np VW za blisko 200 tys. Jakość wykonania wewnątrz również wyższych lotów, pomimo schodzącego modelu. Niestety entertaiment sto lat za murzynami 🤦‍♂️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 19:04, wujek napisał:

Nie da się trzeba by jechać o kropelce. Ja mam średnie teraz 11,5. Dużo po mieście i szybko na autostradzie. Liczyłem się z dużym spalaniem ale mały bak sprawia, że czuje sie jakbym z LPG jechał. 

U mnie najczęściej pojawiające się spalanie z całego baku to 9, zrobić przejazdy ze spalaniem 7. 5 też nie problem, 11 z całego baku jeszcze nie miałem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, johny napisał:

W pełnej okazałości. 
 

Aktualnie czeka go oklejanie wszelkiej maści satynowych elementów na czarno. Maska, błotniki, zderzak i lampy folią bezbarwna PPF + ceramika na pozostałe elementy. 

 

W przeciągu 2 tygodni, wydech, downpipe, intercooler, dolot i strojenie. 
 

Największe wrażenie robi skrzynia biegów, która zmienia biegi fenomenalnie szybko. 

 

 

2CFE221D-2CA9-4D07-B5AF-C554BA73AC30.jpeg

 

Ladny rodzinny. 

Ile bedzie koni po chiptuningu ? 

Z 450 wyjdzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, johny said:

W pełnej okazałości. 
 

Aktualnie czeka go oklejanie wszelkiej maści satynowych elementów na czarno. Maska, błotniki, zderzak i lampy folią bezbarwna PPF + ceramika na pozostałe elementy. 

 

W przeciągu 2 tygodni, wydech, downpipe, intercooler, dolot i strojenie. 

 

Olewasz gwarancje, czy ASO robi takie modyfikacje? ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPF całkowicie zablokował dźwięk w tym modelu Dlaczego ta Unia zabija motoryzacje
 
ps GPF idzie out
 
Muszę przyznać, ze da się odczuć Audi iż jest to premium produkt. Głupie otwieranie i zamykanie drzwi daje inny rezonans niż np VW za blisko 200 tys. Jakość wykonania wewnątrz również wyższych lotów, pomimo schodzącego modelu. Niestety entertaiment sto lat za murzynami
Ceny tez sa premium jak cos padnie

Jestem wielkim zwolennikiem Audi ale trzymania tylko na gwarancji. Dalej mnie wpierdzielaja pompy wodne z plastiku.

7b6ea65a21a070dc7ec9de9efa9c0f0b.jpg


Entertainment byl imvho jednym z lepszych, jesli dobrze pamietam Panasonic to dla nich opracowal zanim kupili.

Niestety, od paru lat nic z tym nie zrobili.
...

Ale to wszystko kasuje jak to auto jezdzi

RS you rock!


18f2d11312295fac11bf93982713db77.jpg

Sent from my Samshit 5G using Tapacrap - proudly sponsored by the Rice burner GR-Four

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OZI napisał:

Ceny tez sa premium jak cos padnie emoji1.pngemoji6.png

Jestem wielkim zwolennikiem Audi ale trzymania tylko na gwarancji. Dalej mnie wpierdzielaja pompy wodne z plastiku.emoji2962.png

7b6ea65a21a070dc7ec9de9efa9c0f0b.jpg


Entertainment byl imvho jednym z lepszych, jesli dobrze pamietam Panasonic to dla nich opracowal zanim kupili.

Niestety, od paru lat nic z tym nie zrobili.
...

Ale to wszystko kasuje jak to auto jezdziemoji2956.pngemoji2937.png

RS you rock!


18f2d11312295fac11bf93982713db77.jpg

Sent from emoji3075.pngemoji1037.png my Samshit 5G emoji33.png using Tapacrap emoji90.png - proudly sponsored by the Rice burneremoji500.pngemoji964.png GR-Fouremoji627.png
 

Pompa wody w Audi jak alternator dla Fiata 😁

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/24/2020 at 10:02 PM, johny said:

Mamy go 😎

 

O khurde - ale sleeper 8] Ja myślałem, że moje auto to sleeper... ale to to bije wszystko - nie spodziewałbym się, że RS3 może tak spokojnie wyglądać. Nic tylko nakleić TDI na klapę i zaskakiwać ludzi :phi:

Gratulacje zakupu - niechaj się dobrze sprawuje i daje banana :ok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Manx napisał:

O khurde - ale sleeper 8] Ja myślałem, że moje auto to sleeper... ale to to bije wszystko - nie spodziewałbym się, że RS3 może tak spokojnie wyglądać. Nic tylko nakleić TDI na klapę i zaskakiwać ludzi :phi:

Gratulacje zakupu - niechaj się dobrze sprawuje i daje banana :ok:

Zaczyna nabierać pazura. 

C116C1A1-23EF-4467-B2A0-9C6A0840EA2D.jpeg

B53544D3-84FD-4238-B331-772ACA762B7F.jpeg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, johny said:

Folia, ceramika i inne pierdoly. Przede wszystkim zależało mi na usunięciu wszelkiej maści chromów 🤦‍♂️ 

Zmiany dyskretne, ale bardzo na plus :ok:. Tylko teraz te felgi jakieś takie spokojne - z tym też coś będziesz robił?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Manx napisał:

Zmiany dyskretne, ale bardzo na plus :ok:. Tylko teraz te felgi jakieś takie spokojne - z tym też coś będziesz robił?

Tak, felgi również zostaną pomalowane ale to już na letni sezon na zimę trafią inne. 
 

Tak będą wyglądać 

53F1065B-053C-4ACF-8C33-B59E5D970023.jpeg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda lepiej zwłaszcza z tym ciemnym grilem, ale felgi jak dla mnie beznadziejne. 
Takie tylko jaśniejsze dla kontrastu i było by dla mnie ideolo. Swoją drogą srebrny tez ładniejszy widać więcej akcentów 😁 Wiem - chciałeś sleepera.

 

 

image.jpeg

Edytowane przez stig
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, johny said:

Tak, felgi również zostaną pomalowane ale to już na letni sezon na zimę trafią inne. 
 

Tak będą wyglądać 

Fajne :ok:. No w takiej konfiguracji to auto wizualnie ma jaja. Wygląda, ma świetne osiągi, i (wnioskując po testach które są na Youtube) jakże to brzmi w środku (z zewnątrz chyba też... ale ciekawi mnie czy na zewnątrz to tak dobrze seria brzmi, czy może ja w Warszawie nie spotkałem seryjnego egzemplarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.