Skocz do zawartości

Reklamacja opon Nokian Snowproof P


Gregor_BS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Kupilem tydzien temu opony jak wyzej. Rozmiar 215/50/17 XL Made in Russia. Felgi mialem uzywane ale oddalem je do regeneracji i prostowania do A.Ignacy z Mikołowa. Stwierdził, ze ludzie przyjezdzaja do niego prostowac felgi do takiego stanu z jakim ja przyjechalem (mniemam ze byly ok). Ale i tak je lekko naciagnąl. Pomalowane wszystko zlozone i mam bicie od ok 80km/h.

 

Kola byly wywazane 3 razy w tym raz z testem drogowym na hunterze.  Bez zmian. Dzisiaj pojechalem do gumiarza jeszcze raz. Sprawdzilismy opony i kazda z nich miała bicie promieniowe (góra dół). Wcześniej jezdzilem na 16 calach i auto lecialo rowno bez bicia do 170kmh. Kierownica nawet nie drgnęła.

 

Prywatna opinia gumiarza - to opony. Mowi zeby sobie dac spokoj z reklamacja bo i tak odrzucą ( kupione w oponeo).

 

Jak to ugryźć teraz? Jakie mieliscie przejscia z reklamacja opon. Bo jak znam zycie beda zwalac wine na felgi, tarcze, piaste itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gregor_BS napisał:

Cześć.

Kupilem tydzien temu opony jak wyzej. Rozmiar 215/50/17 XL Made in Russia. Felgi mialem uzywane ale oddalem je do regeneracji i prostowania do A.Ignacy z Mikołowa. Stwierdził, ze ludzie przyjezdzaja do niego prostowac felgi do takiego stanu z jakim ja przyjechalem (mniemam ze byly ok). Ale i tak je lekko naciagnąl. Pomalowane wszystko zlozone i mam bicie od ok 80km/h.

 

Kola byly wywazane 3 razy w tym raz z testem drogowym na hunterze.  Bez zmian. Dzisiaj pojechalem do gumiarza jeszcze raz. Sprawdzilismy opony i kazda z nich miała bicie promieniowe (góra dół). Wcześniej jezdzilem na 16 calach i auto lecialo rowno bez bicia do 170kmh. Kierownica nawet nie drgnęła.

 

Prywatna opinia gumiarza - to opony. Mowi zeby sobie dac spokoj z reklamacja bo i tak odrzucą ( kupione w oponeo).

 

Jak to ugryźć teraz? Jakie mieliscie przejscia z reklamacja opon. Bo jak znam zycie beda zwalac wine na felgi, tarcze, piaste itd.

Jak kupiles przez neta to masz 2 tygodnie na odstapienie i zwrot towaru. Zrob odstapienie od umowy napisz ze towar wadliwy/uszkodzony  i wyslij mailem najlepiej z jakimis zdjeciami jesli cos widac ze jest nie tak albo wynikami z badania bicia opon czy cos. Poczekaj 2 - 3 dni czy cos odpowiedza i będą sie rzucac...jak nie to potem wyslij im opony. Albo od razu tak zrob... 

Ja tak robie z roznymi towarami jak jest cos nie tak i zawsze się udawalo (choć z oponami nie probowalem)

Jesli bedą sie rzucać to najwyzej wtedy doslesz im reklamację...ale zwrot lepszy niz bujanie sie na zasadzie raklamacji i udowadnianie nie garbatego-  dlatego zacząc warto wlasnie  od zwrotu

Edytowane przez norbert123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, norbert123 napisał:

Jak kupiles przez neta to masz 2 tygodnie na odstapienie i zwrot towaru. Zrob odstapienie od umowy napisz ze towar wadliwy/uszkodzony  i wyslij mailem najlepiej z jakimis zdjeciami jesli cos widac ze jest nie tak albo wynikami z badania bicia opon czy cos. Poczekaj 2 - 3 dni czy cos odpowiedza i będą sie rzucac...jak nie to potem wyslij im opony. Albo od razu tak zrob... 

Ja tak robie z roznymi towarami jak jest cos nie tak i zawsze się udawalo (choć z oponami nie probowalem)

Jesli bedą sie rzucać to najwyzej wtedy doslesz im reklamację...ale zwrot lepszy niz bujanie sie na zasadzie raklamacji i udowadnianie nie garbatego-  dlatego zacząc warto wlasnie  od zwrotu

Trop dobry. Nie minęło jeszcze 14 dni. Tylko pytanie czy działa to w przypadku zamontowanych juz opon które przejechaly z 50km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gregor_BS napisał:

Trop dobry. Nie minęło jeszcze 14 dni. Tylko pytanie czy działa to w przypadku zamontowanych juz opon które przejechaly z 50km. 

A jak miales tą wade wykryc inaczej? Opisz to wszystko...ze byles np u 2 gumiarzy ikazdy mowil ze towar wadliwy itp...

Tak jak napisalem wyzej-  najwyzej pozniej zamienisz odstąpienie w reklamacje

Umyj te opony porzadnie..malo co pewnie widac po 50 km sladów zuzycia. Pewnie nawet wieksza cześc "włoskow" na oponie zostala

Edytowane przez norbert123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trop dobry. Nie minęło jeszcze 14 dni. Tylko pytanie czy działa to w przypadku zamontowanych juz opon które przejechaly z 50km. 
Wiosną '20 zgłosiłem na gwarancji (5 lat), 4,5 letnie zimowe Nokiany WD4 do Oponeo z powodu spękania gumy. Bardzo profi obsługa, po ok 2 tyg.do wyboru zwrot kasy albo wymiana na dowolne inne opony. Nokiany Made in Russia.

Wcześniej miałem letnie Nokiany ZG2, po dwóch sezonach były twarde na dębowo i nie ścierały się (przy prawie każdym zakręcie kontrolka ESP). Też Made in Russia. Coś jest na rzeczy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Kupilem tydzien temu opony jak wyzej. Rozmiar 215/50/17 XL Made in Russia. Felgi mialem uzywane ale oddalem je do regeneracji i prostowania do A.Ignacy z Mikołowa. Stwierdził, ze ludzie przyjezdzaja do niego prostowac felgi do takiego stanu z jakim ja przyjechalem (mniemam ze byly ok). Ale i tak je lekko naciagnąl. Pomalowane wszystko zlozone i mam bicie od ok 80km/h.
 
Kola byly wywazane 3 razy w tym raz z testem drogowym na hunterze.  Bez zmian. Dzisiaj pojechalem do gumiarza jeszcze raz. Sprawdzilismy opony i kazda z nich miała bicie promieniowe (góra dół). Wcześniej jezdzilem na 16 calach i auto lecialo rowno bez bicia do 170kmh. Kierownica nawet nie drgnęła.
 
Prywatna opinia gumiarza - to opony. Mowi zeby sobie dac spokoj z reklamacja bo i tak odrzucą ( kupione w oponeo).
 
Jak to ugryźć teraz? Jakie mieliscie przejscia z reklamacja opon. Bo jak znam zycie beda zwalac wine na felgi, tarcze, piaste itd.
Kocham te p...e mechaników że i tak nie uznają Reklamować i tyle. Jest rękojmia, jest gwarancja, a jedno nie wyklucza drugiego.

Reklamowałam łącznik stabilizatora Lemforder po 10 miesiącach i oddali kasę po 1,5 tygodnia, warto, warto i jeszcze raz warto walczyć o swoje i nie dać się robić na kasę.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Mam to samo. Kupiłem Nokian Seasonproof 205/55/16 94V XL 2 szt. I jedna miła bicie promieniowe stwierdzone w dobrym warsztacie w Krakowie dysponujacym Hunterem. Od razu w tym warsztacie zamówiłem następna szt. A ta wadliwa reklamowałem w Intercars (tam kupiłem pierwotnie 2 szt pierwsze ) I teraz zaczęły się schody. Okazało się ze kolejna Opona również bije( sprawdziłem stara oponę, nic na starej nie bije) , Intercars nie uznał gwarancji twierdząc ze mieści się w tolerancji i zostałem z 3ma Nokianami z których tylko jeden nie bije.. Napisałem do Nokiana i tam również się na mnie wypieli. Ta marka to jakiś dramat. Jak ktoś ma pomysł co z tym zrobić to jestem otwarty na propozycje.

 

 

Dodam ze moje to niestety tez made in russia :(

Edytowane przez BaLoN
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham te p...e mechaników że i tak nie uznają Reklamować i tyle. Jest rękojmia, jest gwarancja, a jedno nie wyklucza drugiego.

Reklamowałam łącznik stabilizatora Lemforder po 10 miesiącach i oddali kasę po 1,5 tygodnia, warto, warto i jeszcze raz warto walczyć o swoje i nie dać się robić na kasę.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Mnie zawsze zastanawia, że wulkanizatorzy liczą sobie więcej za wymianę opon na felgach z czujnikami ciśnienia. Czy ktoś zna przypadek, że oddali kasę za rozwalony przy wymianie czujnik np w 10letnim aucie, czy walą w prącie, że był stary i tak sam z siebie?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dobrych kilku lat ludzie psioczą na nokiany że robią się śliskie a teraz doszło że jeszcze maja bicia

kolega kupił nokiany co jemu odradzałem ale wyprodukowane we Francji czy Niemczech i był z nich zadowolony

bo sam już wiedział że z Rosji się tych opon nie kupuje, tylko teraz wielcy sprzedawcy opon nie podają w swojej

ofercie z jakiego kraju pochodzi opona

Edytowane przez Waldek40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gregor_BS napisał:

Kupilem tydzien temu opony jak wyzej. Rozmiar 215/50/17 XL

Cos wyraznie jest nie tak z nokianami.... 

Kupilem  3 lata temu wrd4

.... wywazanie trwalo chyba ze 3 godziny...  lacznie ze zmiana felg - na drugim komplecie bylo podobnie...  niby dalo sie w koncu wywazyc ale sporą iloscią ciezarkow a i tak powyzej 120 km/h jest bicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dobrych kilku lat ludzie psioczą na nokiany że robią się śliskie a teraz doszło że jeszcze maja bicia
kolega kupił nokiany co jemu odradzałem ale wyprodukowane we Francji czy Niemczech i był z nich zadowolony
bo sam już wiedział że z Rosji się tych opon nie kupuje, tylko teraz wielcy sprzedawcy opon nie podają w swojej
ofercie z jakiego kraju pochodzi opona
Może to niewiele wnosi do tematu, ale mam Pirelli zimowe aktualnie drugi sezon wyprodukowane w Rosji i zero problemów z wyważeniem czy jakością póki co, także chyba nie wszystkie fabryki w Rosji są złe, albo miałem szczęście.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Waldek40 napisał:

od dobrych kilku lat ludzie psioczą na nokiany że robią się śliskie

W moich problemu z tym że sliskie nie zauwazyłem - malo powiem że na sniegu trzymają  jak malo które - tylko kormoran winter 25 lat temu trzymał podobnie ;)  - natomiast wyważenie WRD4 to byla męka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Spajdi napisał:

Kocham te p...e mechaników że i tak nie uznają emoji2357.png Reklamować i tyle. Jest rękojmia, jest gwarancja, a jedno nie wyklucza drugiego.

Reklamowałam łącznik stabilizatora Lemforder po 10 miesiącach i oddali kasę po 1,5 tygodnia, warto, warto i jeszcze raz warto walczyć o swoje i nie dać się robić na kasę.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja reklamowałem tarcze hamulcowe po 2 kkm - biły. Bez problemu uznali, ale był to duży sklep (zakup przez internet), żadne tam allegro, może i jest trochę drożej, ale za to obsługa bezproblemowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, moonwalker napisał:

Mnie zawsze zastanawia, że wulkanizatorzy liczą sobie więcej za wymianę opon na felgach z czujnikami ciśnienia. Czy ktoś zna przypadek, że oddali kasę za rozwalony przy wymianie czujnik np w 10letnim aucie, czy walą w prącie, że był stary i tak sam z siebie?

 

1. Nie zauważyłem, żeby brali więcej.

2. NIgdy się nie zdarzyło, żeby coś uszkodzili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Waldek40 napisał:

Z Rosji się tych opon nie kupuje

Interesowałem się kiedyś oponami wielosezonowymi Nokian i zapytałem sprzedawcę o kraj producenta. Oczywiście Rosja i podobno wszystkie wielosezonowe N są tam już produkowane... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, delco napisał:

Cos wyraznie jest nie tak z nokianami.... 

Kupilem  3 lata temu wrd4

.... wywazanie trwalo chyba ze 3 godziny...  lacznie ze zmiana felg - na drugim komplecie bylo podobnie...  niby dalo sie w koncu wywazyc ale sporą iloscią ciezarkow a i tak powyzej 120 km/h jest bicie...

 

Ma 2 i 3 letnie WRD4 - made in Russia. Zero kłopotów z wyważeniem (ciężarków prawie nie ma), genialne na śniegu, doskonałe na deszczu, cichutkie (chyba najcichsze z tych, które mieliśmy). Do 180km/h efektów ubocznych brak (pow. nie jechałem) - śliskie jeszcze nie są. Słyszałem narzekania na wielosezonowe - nie kupię niezależnie od narzekań. Jakoś mnie nie przekonały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, futrzak napisał:

Ma 2 i 3 letnie WRD4 - made in Russia.

Moje sa z Finalndii

 

3 minuty temu, futrzak napisał:

Zero kłopotów z wyważeniem (ciężarków prawie nie ma)

po wielkich bojach ciezarki do 30-40 g a i tak powyzej 120 km czuć bicie....

 

4 minuty temu, futrzak napisał:

genialne na śniegu, doskonałe na deszczu, cichutkie (chyba najcichsze z tych, które mieliśmy).

jak na szimówki faktycznie dośc ciche... na sniegu idą tak jakbym miał napęd 4x4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, delco napisał:

Moje sa z Finalndii

 

;]

 

2 minuty temu, delco napisał:

po wielkich bojach ciezarki do 30-40 g a i tak powyzej 120 km czuć bicie....

 

Wyważyć to i kwadrat można ;] U mnie dużo mniej, w tym w ogóle 8]

 

2 minuty temu, delco napisał:

jak na szimówki faktycznie dośc ciche... na sniegu idą tak jakbym miał napęd 4x4 ;)

 

Nie jak na zimówki - w ogóle jak na opony. Cichsze od większości letnich. Pierwszej zimy to nawet specjalnie pojechałem w paździory, by zobaczyć czy trakcja zgadza się z testami/opiniami itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, futrzak napisał:

Wyważyć to i kwadrat można ;] U mnie dużo mnie

Przed przekcaniem to i 120 g pokazywało ;)

 

2 minuty temu, futrzak napisał:

Nie jak na zimówki - w ogóle jak na opony. Cichsze od większości letnich

Ok mozliwe - ale ja ma ciche letnie ;) poza tym moze to niewyważenie troche głosnośc podnosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, delco napisał:

Przed przekcaniem to i 120 g pokazywało ;)

 

Jakaś masakra. 

 

2 minuty temu, delco napisał:

Ok mozliwe - ale ja ma ciche letnie ;)

 

Które takie ciche te letnie?

 

2 minuty temu, delco napisał:

poza tym moze to niewyważenie troche głosnośc podnosi?

 

Może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 13:27, Gregor_BS napisał:

Cześć.

Kupilem tydzien temu opony jak wyzej. Rozmiar 215/50/17 XL Made in Russia. Felgi mialem uzywane ale oddalem je do regeneracji i prostowania do A.Ignacy z Mikołowa. Stwierdził, ze ludzie przyjezdzaja do niego prostowac felgi do takiego stanu z jakim ja przyjechalem (mniemam ze byly ok). Ale i tak je lekko naciagnąl. Pomalowane wszystko zlozone i mam bicie od ok 80km/h.

 

Kola byly wywazane 3 razy w tym raz z testem drogowym na hunterze.  Bez zmian. Dzisiaj pojechalem do gumiarza jeszcze raz. Sprawdzilismy opony i kazda z nich miała bicie promieniowe (góra dół). Wcześniej jezdzilem na 16 calach i auto lecialo rowno bez bicia do 170kmh. Kierownica nawet nie drgnęła.

 

Prywatna opinia gumiarza - to opony. Mowi zeby sobie dac spokoj z reklamacja bo i tak odrzucą ( kupione w oponeo).

 

Jak to ugryźć teraz? Jakie mieliscie przejscia z reklamacja opon. Bo jak znam zycie beda zwalac wine na felgi, tarcze, piaste itd.

 

Miałem podobną sytuację z zimówkami Semperit, 3 różne warsztaty wywarzały z min tolerancją na Hunterze i dalej biło. Złożyłem reklamacje z wydrukiem z owego Huntera - odrzucili ją, powołując się na własne badania i tolerancji opon. Odwołanie możliwe jedynie po badaniu ITS w Poznaniu. koszt ok 400zł / opona + wysyłki, więc sobie darowałem.

Możesz jeszcze kombinować z optymalizacją (Huntery mają taką opcję), może pomóc ale nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, aviator napisał:

Interesowałem się kiedyś oponami wielosezonowymi Nokian i zapytałem sprzedawcę o kraj producenta. Oczywiście Rosja i podobno wszystkie wielosezonowe N są tam już produkowane... 

 

Kupowałem wielosezonowe Nokiany do 2 miejskich samochodów na Oponeo 2 miesiące temu. Sprawdziłem - nie są z Rosji (ale skąd - nie pamiętam, a teraz nie sprawdzę bo oba auta wyjechały z domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego na Uniroyalach Rainexpert. 3 nie do wyważenia.
Kupione przez interenet.
Koszt wyważenai, zdjecia, załiżenia starych, znowu zdjecia. Koszmar. Sprzedałem hako uszkodzone ktos do przyczepy chyba kupił.

Od tamtej pory kupuje lokalnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, TWENTIS napisał:

Miałem coś podobnego na Uniroyalach Rainexpert. 3 nie do wyważenia.
Kupione przez interenet.
Koszt wyważenai, zdjecia, załiżenia starych, znowu zdjecia. Koszmar. Sprzedałem hako uszkodzone ktos do przyczepy chyba kupił.

Od tamtej pory kupuje lokalnie.

a co za różnica gdzie kupisz jak gwarantem jest producent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wladmar napisał:

 

Różnica w obsłudze reklamacji. Będziesz sam wysyłał do producenta? Czy wolisz robić to przez sprzedawcę, który wszystko załatwi? 

 

Pisałem o tym wyżej, jedynie jest różnica w wysyłce. Jak producent odrzuci reklamację to nic im nie zrobisz bez odwołana.

 

5 minut temu, TWENTIS napisał:

Co mi wyważa jak sie nie da wyważyć?

Właśnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wladmar napisał:

 

Ja nic nie wysyłałem. Zaniosłem do sklepu i tyle, po tygodniu była kasa na koncie. 

Miałeś uznaną reklamację. Moją odrzucili, opisali procedurę odwołania. Warsztat mógł jedynie założyć je ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sherif napisał:

Miałeś uznaną reklamację. Moją odrzucili, opisali procedurę odwołania. Warsztat mógł jedynie założyć je ponownie.

 

Wiesz, duży sprzedawca ma też inną pozycję negocjacyjną z producentem, niż mały, a już szczególnie gdy załatwiasz to sam. Po prostu większa szansa na uznanie nawet bez wnikania w szczegóły (nie sądzę, by przez tydzień minus przesyłka producent coś tam zdążył przetestować, po prostu wiedzą o problemie, uznali i tyle). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wladmar napisał:

 

Wiesz, duży sprzedawca ma też inną pozycję negocjacyjną z producentem, niż mały, a już szczególnie gdy załatwiasz to sam. Po prostu większa szansa na uznanie nawet bez wnikania w szczegóły (nie sądzę, by przez tydzień minus przesyłka producent coś tam zdążył przetestować, po prostu wiedzą o problemie, uznali i tyle). 

Dlatego kupowałem w dużej firmie z kilkoma oddziałami, mającej duży przemiał opon i dobre ceny. Olali i ich. Niestety to bardziej zależy od producenta/koncernu jak podchodzi do reklamacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic.

Ale ja nie mam zamiarubz nim dyskutowac.
Jezeli zalozylby mi bijace opony to wracam i chce albo kase z powrotem albo wymienia opony. Co mnie obchodzi producent. Jak kupujesz zegarek Seiko to czekasz na odpowiedz z Japonii czy ze sklepu gdzie kupiles?
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, TWENTIS napisał:

Ale ja nie mam zamiarubz nim dyskutowac.
Jezeli zalozylby mi bijace opony to wracam i chce albo kase z powrotem albo wymienia opony.

 

I to jest najlepsze wyjście.

Daję zarobić lokalnemu warsztatowi i spokój w razie reklamacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, TWENTIS napisał:


Ale ja nie mam zamiarubz nim dyskutowac.
Jezeli zalozylby mi bijace opony to wracam i chce albo kase z powrotem albo wymienia opony. Co mnie obchodzi producent. Jak kupujesz zegarek Seiko to czekasz na odpowiedz z Japonii czy ze sklepu gdzie kupiles?

Napisałem Ci jak to w praktyce wyglądało u mnie. Skoro producent nie ma zastrzeżeń do produktu to sprzedawca tym bardziej.

  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci jak to w praktyce wyglądało u mnie. Skoro producent nie ma zastrzeżeń do produktu to sprzedawca tym bardziej.

Ale ja mam w d... producenta.
Kupilem od Jan—Mot-Gum-Fix sc Jan Lewarkowski

I to z nim dyskutuje.
Nie misze ci mowic w razie czego jak......
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, TWENTIS napisał:


Ale ja mam w d... producenta.
Kupilem od Jan—Mot-Gum-Fix sc Jan Lewarkowski

I to z nim dyskutuje.
Nie misze ci mowic w razie czego jak......

I jak rozumiem ów pan płaci z własnej kieszeni jak gwarant odrzuci reklamacje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak rozumiem ów pan płaci z własnej kieszeni jak gwarant odrzuci reklamacje ?
 

Ale to mnie nie interesuje. Kupuje w w/w firmie produkt z montażem ktory ma spełniać okreslone cechy. Nie interesuje mnie kto go produkuje i gdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.