Jump to content

Linka ręcznego pod zaciski tarczówek z fiata 500 tył

Recommended Posts

Powitać
Mam dylemat z linką ręcznego, mam zaciski z 500 na tyle wrzucone i założoną linkę dorabianą, ale kupowałem gotowca  3 lata temu, teraz linka się poddała a ja głupi nie zapisałem sobie wszystkich wymiarów...

Musiał bym wydrzeć linkę z auta żeby pomierzyć, dopiero zamawiać i 2x stawiać auto na warsztat żeby zamówić :(

To jest na wzór oryginalnej z seicento ze zmienionymi końcówkami - może ktoś taką dorabiał, pamięta i poratuje...

Z góry wielkie dzięki

Edited by tasiemiec
Godzinę temu, tasiemiec napisał:

Powitać
Mam dylemat z linką ręcznego, mam zaciski z 500 na tyle wrzucone i założoną linkę dorabianą, ale kupowałem gotowca  3 lata temu, teraz linka się poddała a ja głupi nie zapisałem sobie wszystkich wymiarów...

Musiał bym wydrzeć linkę z auta żeby pomierzyć, dopiero zamawiać i 2x stawiać auto na warsztat żeby zamówić :(

To jest na wzór oryginalnej z seicento ze zmienionymi końcówkami - może ktoś taką dorabiał, pamięta i poratuje...

Z góry wielkie dzięki

A przypadkiem nie po 10cm na stronie do oryginalnej ? Coś mi świta jak sam chciałem upgrade do CC z zaciskami... Zapytaj pana @rusala on jest magikiem z CC/sc nawet na YT ma/miał swój kanał Dstage

8 minut temu, HARDTECHNO napisał:

A przypadkiem nie po 10cm na stronie do oryginalnej ? Coś mi świta jak sam chciałem upgrade do CC z zaciskami... Zapytaj pana @rusala on jest magikiem z CC/sc nawet na YT ma/miał swój kanał Dstage

Zakładał oryginalne linki z innego fiata, nie dorabiał. Tylko tyle że właśnie one były przypięte pod wahaczami od spodu...

Nic trzeba będzie pewnie rozebrać, wyjąć linkę i zamówić.

6 godzin temu, tasiemiec napisał:

Zakładał oryginalne linki z innego fiata, nie dorabiał. Tylko tyle że właśnie one były przypięte pod wahaczami od spodu...

Nic trzeba będzie pewnie rozebrać, wyjąć linkę i zamówić.

Zakladal linki z seja oryginalne tylko mocowanie tych linek w tunelu przerabiał/wydłużał. Z tego co pamietam bylo na ktorymś filmiku. Poza tym podobno pasują linki od starego tipo/tempra, z tym, że chyba potrzebne są dwie lewe linki. Najlepiej zapytaj na fejsie w grupach o cento, tam było to kilkukrotnie poruszane już.

Siema siema, wpadłem na chwilę 😉

@Lesiu_Zett prawie tak ale trochę inaczej 😄 Tak, modziłem mocowanie a na linki dałem zaciski bo były trochę za długie ale pancerze pasowały. Przy czym linki dałem od Coupe. Teraz jak o tym wspomniałeś to całkiem możliwe, że w Tipo i Temprze są takie same. I ja też wpadłem na to, żeby dać dwie takie same, nie pamiętam czy lewe czy prawe ale skoro mówisz, że lewe to całkiem możliwe 😉