Skocz do zawartości

Bmw jest przereklamowane .....


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku dniach wyszlo mi takie przebarwienie .  Serwis bmw w lodzi odmówi mi chyba naprawy gwarancyjnej  
 
Nie wiem czy sie śmiać czy płakać
20201109_160749.jpg.d1876309231a2c22623cf8aba4f877b4.jpg 
 

Wg mnie to jest uszkodzenie mechaniczne...
Co tam sie niby mialo przebarwic w kilka dni?
Przeciec to auto bylo wyprodukowane kilka miesiecy temu pewnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin79 napisał:

Po kilku dniach wyszlo mi takie przebarwienie .  Serwis bmw w lodzi odmówi mi chyba naprawy gwarancyjnej 😂 

 

Nie wiem czy sie śmiać czy płakać

20201109_160749.jpg.d1876309231a2c22623cf8aba4f877b4.jpg 

 

A czy to nie jest jakaś pozostałość bo warstwie zabezpieczającej ?

 

Na mojej ostatnio znalazłem dziwne rysy, tak jakby ślad po jakimś kleju. 

 

Zobacz czy nie zejdzie np po użyciu Meguiars UC czy czymś podobnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piotrus napisał:

A czy to nie jest jakaś pozostałość bo warstwie zabezpieczającej ?

 

Na mojej ostatnio znalazłem dziwne rysy, tak jakby ślad po jakimś kleju. 

 

Zobacz czy nie zejdzie np po użyciu Meguiars UC czy czymś podobnym.

Pewnie ta... ale wawa juz ogarnęła temat i beda nowe ..... lodz to jednak czasami stan umyslu , co nie @wujek ju 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz___F napisał:

Dla takiej pierdoł ASO potrafi się zeszmacic.

Przestań taka pierdola a wola stracić klienta niż naprawić.   Maja 2 salony ,lodz , kalisz a teraz 3 budują tez w lodzi  .... widocznie salon i serwis bmw to samograj znoszacy zlote jajka 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2020 o 18:33, Marcin79 napisał:

Po kilku dniach wyszlo mi takie przebarwienie

Nie wystarczy to przelecieć jakąś lekkościerną pastą za 13 złotych z marketu budowlanego? Albo za drugie tyle sprayem pod kolor z Norauto? Ja za samo zawracanie dupy ASO pozbawił bym takiego klienta gwarancji :facepalm:. U nas o takich klientach mówi się "człowiek problem" ;].

Edytowane przez amazaque
  • Haha 2
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jakości obecnych modeli BMW to jest totalna porażka.

Mój Kuzyn ma 2 letnią 5tke nową z salonu z białymi skórami, na zagłowku zrobiło ma się plama wielkości dłoni.

W ASO powiedzieli, że nic z tym nie zrobią bo widocznie ma taki pot głowy który niszczy tapicerkę.

Znajomy bliski kupił nową 7ke w najbogatszej możliwej wersji i na siedzisku kierowcy po 60 tys przebiegu ma startą skórę, tak jak by ktoś ją pumeksem tarł.

W ASO powiedzieli, że musi używać nieodpowiednich spodni... ręcę opadają.

 

Obydwaj powiedzieli, że nigdy więcej BMW.

  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sailor_p napisał:

Odnośnie jakości obecnych modeli BMW to jest totalna porażka.

Mój Kuzyn ma 2 letnią 5tke nową z salonu z białymi skórami, na zagłowku zrobiło ma się plama wielkości dłoni.

W ASO powiedzieli, że nic z tym nie zrobią bo widocznie ma taki pot głowy który niszczy tapicerkę.

Znajomy bliski kupił nową 7ke w najbogatszej możliwej wersji i na siedzisku kierowcy po 60 tys przebiegu ma startą skórę, tak jak by ktoś ją pumeksem tarł.

W ASO powiedzieli, że musi używać nieodpowiednich spodni... ręcę opadają.

 

Obydwaj powiedzieli, że nigdy więcej BMW.

Eh... zupełnie nie ma teraz co kupić... Jak jest fajne auto to silniki ma do dupy... A jak silnik fajny to jak widać reszta do dupy...

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krawiec napisał:

Eh... zupełnie nie ma teraz co kupić... Jak jest fajne auto to silniki ma do dupy... A jak silnik fajny to jak widać reszta do dupy...

 

Krawiec

Ja tam z bmw nie rezygnuje a mialem juz z 5 :).

 

fakt biale skory sie brudza

A ogólna jakoś skór bmw jest dyskutowalna ... ale tragedii nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że te skóry o których  wspomniałem to nie są pobrudzone, tylko wyglądają jak by celowo je ktoś żelazkiem przypalał, ewidentnie są to wady fabryczne które wystąpiły w okolicach 2 lata użytkowania.

I oki wszystko może się popsuć i trzeba to zrozumieć, ale jak taka firma która ma się za premium, tak żenująco się tłumaczy czyli po prostu wciska kit klientowi który wykłada w pierwszym przypadk ćwierć miliona (5ka) a w drugim pół miliona (7ka) kapusty na auto to coś tu jest nie halo, żeby nie powiedzieć, że to totalna żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sailor_p napisał:

Odnośnie jakości obecnych modeli BMW to jest totalna porażka.

Mój Kuzyn ma 2 letnią 5tke nową z salonu z białymi skórami, na zagłowku zrobiło ma się plama wielkości dłoni.

W ASO powiedzieli, że nic z tym nie zrobią bo widocznie ma taki pot głowy który niszczy tapicerkę.

Znajomy bliski kupił nową 7ke w najbogatszej możliwej wersji i na siedzisku kierowcy po 60 tys przebiegu ma startą skórę, tak jak by ktoś ją pumeksem tarł.

W ASO powiedzieli, że musi używać nieodpowiednich spodni... ręcę opadają.

 

Obydwaj powiedzieli, że nigdy więcej BMW.

Może nie dbali należycie o skórzaną tapicerkę?

 

Takie fajne dżinsy napewno nie przedłużają trwałości , tak jak damska biżuteria pierścionki i takie tam potrafią zniszczyć skórę na kierownicy czy gałce zmiany biegów. 

kosmo-lupo-spodnie-meskie-jeansy-dzinsy-km051.jpg

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak precyzji. Jest to jasna, kremowa skóra, w zagłówku jest przebarwienie które wygląda jak byś przypalił to żelazkiem. Nie łap mnei za słowa. Konkluzja ASO byłą taka, że prawdopodobnie PH potu we włosach nei takie jak trzeba, a osoba ta regularnie myje włosy bo jest kardiochirurgiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2020 o 00:23, sailor_p napisał:

Sorry za brak precyzji. Jest to jasna, kremowa skóra, w zagłówku jest przebarwienie które wygląda jak byś przypalił to żelazkiem. Nie łap mnei za słowa. Konkluzja ASO byłą taka, że prawdopodobnie PH potu we włosach nei takie jak trzeba, a osoba ta regularnie myje włosy bo jest kardiochirurgiem.

Myślę, że wykonywany zawód ani stan portfela nie określa czy ktoś jest fleja czy też nie, ale  nie o tym wątek.

 

Tapicerka skórzaną wymaga pielęgnacji podobnie jak skórzany but. 

Jeśli nie zaimpregunjesz, wcześniej czy później pojawia się palmy, ponieważ fabryczne zabezpieczenie się po prostu wytrze.

 

Ponieważ gole się na 0, coś o tym wiem, zagłówek samochodu, łóżka też robią mi się palmy, jak na czas nie zaimpregnuje.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2020 o 19:54, sdss napisał:

Zaczynam się gubić,  pisałeś o plamie, teraz , że się sama dziura wypalił w zagłówku? 

 

Nie wiem dlaczego na siłę brniesz w zaparte i starasz się usprawiedliwić taki [kurza twarz]-up producenta. Mówimy o nowych autach z salonu. Kuzyn dbał in nadal dba o to BMW tak, że aż się z niego śmiałem bo jest pedantem, kładł pod fotelik dziecka ręcznik, żeby mu się skóra nie porysowała, i skóra regularnie była konserwowana.

Dla porównania mój brat ma skórzaną tapicerkę w alfie GT z 2004 roku i przebieg ok 200 tys. i jakoś niczym jej nie pielęgnuje a wygląda bardzo przyzwoicie.

Samochody obecnie produkowane są w taki sposób, żeby klienta ogolic tak bardzo jak się da (sprzet agd już od dawna tak jest produkowany).

Materiały są robione tak, aby ledwo do "gwarancji" starczylo. I BMW mimo, że płacisz jak za premium to nie możesz liczyć na coś super trwałego, a dodatkowo postawa aso tylko utwierdza w tym, że nie warto. Poczytajcie sobie ile nowych BMW się spaliło przez wadę fabryczną, w wakacje praktycznie co tydzień był artykuł o nowym przypadku.  Takie oto premium.

 

Zgoda, że wykonywany zawód w 100% nie określa czy ktoś jest fleja, ale w znacznym stopniu determinuje, jakie będzie zużycie Twojej tapicerki w aucie. Napisałem, że jest kardiochirurgiem, aby ktoś nie doszukiwał się na siłę, że może jest budowlańcem, ogrodnikiem lub taksowkarzem i dlatego tapicerka się zużyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sailor_p napisał:

Zgoda, że wykonywany zawód w 100% nie określa czy ktoś jest fleja, ale w znacznym stopniu determinuje, jakie będzie zużycie Twojej tapicerki w aucie. Napisałem, że jest kardiochirurgiem, aby ktoś nie doszukiwał się na siłę, że może jest budowlańcem, ogrodnikiem lub taksowkarzem i dlatego tapicerka się zużyła.

 

Może niech skalpel z kieszeni wyjmie?

 

U mnie zero uszkodzeń czy oznak zużycia w kolejno kupowanych modelach, aktualnie to trzecie BMW z salonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.