Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze auta dla rodziny 2+2


rustin

Rekomendowane odpowiedzi

C-max ma chyba mały bagażnik a Grand to ten z przesuwnymi drzwiami? On ma większy pewnie, poczytam. Tylko czy ten silnik jest ok? Dzięki
Jaki wiek dzieci? Bo jeżeli bardzo małe to rozumiem ten pęd do jak największego auta. Ale ja też mam rodzinę 2+2 (9i15) i zszedlem do rozmiaru b+ i na wakacje się mieszczę dzięki temu stać mnie jeździć nowym lub prawie nowym samochodem i odrobinę powybrzydzac.
Duster jest ok , megi kombi też. Ale mondeo to fajne auto ale krowa. Tipo bardzo poprawne, miałem byłem zadowolony. 2,3 letni kompakt w tym budżecie kombi brać który się bardziej podoba.
Niestety coś przespałeś i 50kpln to taki nijaki budżet, dość dużo jak na uzywke i za mało na sensowny nowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wiek dzieci? Bo jeżeli bardzo małe to rozumiem ten pęd do jak największego auta. Ale ja też mam rodzinę 2+2 (9i15) i zszedlem do rozmiaru b+ i na wakacje się mieszczę dzięki temu stać mnie jeździć nowym lub prawie nowym samochodem i odrobinę powybrzydzac.
Duster jest ok , megi kombi też. Ale mondeo to fajne auto ale krowa. Tipo bardzo poprawne, miałem byłem zadowolony. 2,3 letni kompakt w tym budżecie kombi brać który się bardziej podoba.
Niestety coś przespałeś i 50kpln to taki nijaki budżet, dość dużo jak na uzywke i za mało na sensowny nowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Dzieci małe właśnie. Bo wiesz, nie zawsze jest ta wolna kasa na taki wydatek, że dwa lata temu nie było. Dwu latka jakiegoś będę szukał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci małe właśnie. Bo wiesz, nie zawsze jest ta wolna kasa na taki wydatek, że dwa lata temu nie było. Dwu latka jakiegoś będę szukał
To najlepiej szukaj czegoś jeszcze z gwarancją, najlepiej wydluzoną do 4, 5 lat. Jak miałem malutkie dzieci to ledwie miescilem się w mondeo czy focusa kombi, teraz wystarczy b+

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam avensisa sedana 2016r, jeszcze :)

Też mam rodzinę 2+2 (dzieci 2lata i 7 lat), i w sumie mogę polecić, da radę się spakować na każde wakacje.

Swoją będę sprzedawał w okolicach 50 tysięcy więc sądzę, że i inne znajdą się w tej cenie.

 

Silniki benzynowe może i nie rakiety, ale skoro pasuje przyspieszenie gdzieś wyżej wspomniane 11,7 do setki to i avensis ogarnie, bo mój 1,6 132km ma katalogowo 10,4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rustin napisał:

Dzięki niektórym za rady, niektóre są ok i wezmę pod uwagę ale niektórych czytać to ręce opadają. Skodę fabie dla 4 os rodziny w trasę 2 tys km, ludzie myślcie trochę lub astrę gdzie wyraźnie pisze ze mi się nie podoba to jeszcze hb..... Nie wspomnę o kimś kto poleca C5 w takim budżecie, auto z lat 2008 konstrukcja, napewno wydam tyle kasy na takie coś, albo wydam 30tys za najmłodszy skoro chce 50 tys. Nie widzę logiki niektórych ludzi.
Duster nie jest skreślony, żadne z tych aut, te co podałem są właśnie brane pod uwagę i z nich myślę coś wybrać.


 

A czego się spodziewałeś skro wybierasz miedzy mondeo a fiatem tipo ???

Przecież to kompletnie dwa różne auta ...

W dniu 14.11.2020 o 21:56, rustin napisał:

 

 

Na początku chciałem Mondeo mk5 w hb, ogromny bagażnik, z fordów jestem zadowolony ale w tej cenie to 180tys km przebiegu, nie wydam tyle kasy że auto miało więcej przebiegu niż to co mam, dla mnie to bez sensu i proszę nie przekonywać.

Druga opcja to Fiat tipo w kombi,

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich ludzi, czas swój marnują, klawiaturę, ale pewnie nie mają w życiu nic lepszego do roboty niż durne komentarze, czego się spodziewałeś... Człowieku pisze ze Mondeo odpada, może wróć do szkoły i naucz się czytac że zrozumieniem. Jak mnie bawią takie osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2020 o 21:56, rustin napisał:

Cena tak do 55tys na chwile obecna, im mniej tym lepiej.

Na początku chciałem Mondeo mk5 w hb, ogromny bagażnik, z fordów jestem zadowolony ale w tej cenie to 180tys km przebiegu, nie wydam tyle kasy że auto miało więcej przebiegu niż to co mam, dla mnie to bez sensu i proszę nie przekonywać.

 

... ale skąd takie duże przebiegi? 

Ja akurat mam takie mondeo - 1.5 Ecoboost 160KM / 2015r. / 80.000km przebiegu ... i jest właśnie wyceniane na 55kPLN. Z tego co widzę po ogłoszeniach to w tej cenie jest spory wybór samochodów z przebiegami poniżej 100kkm. Przy obecnych cenach nowych i używanych samochodów, to takie mondeo brzmi jak okazja.

Na tle konkurencji z segmentu kompaktowego jest ogromnym samochodem, bardzo wygodnym i cichym. Jak będziesz jeździł sam to przy jego masie będzie miał osiągi i spalanie jak kompakt ... przy nieporównywalnie wyższym komforcie jazdy. 

Robią już nawet do niego dedykowane instalacje LPG (wtrysk gazu) gdyby zaszła potrzeba długich i tanich przebiegów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogolnie to proszę o zamknięcie tematu, bo bardzo zazdrość niektórych i nuda męczy. Tym co pomogli dziękuję, pozostałym współczuję.
Przesledz tutejsze wątki zakupowe, naprawdę myślisz że budżet 55kpln na auto budzi zazdrość? To jest AK.
Miłego dnia

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale skąd takie duże przebiegi? 
Ja akurat mam takie mondeo - 1.5 Ecoboost 160KM / 2015r. / 80.000km przebiegu ... i jest właśnie wyceniane na 55kPLN. Z tego co widzę po ogłoszeniach to w tej cenie jest spory wybór samochodów z przebiegami poniżej 100kkm. Przy obecnych cenach nowych i używanych samochodów, to takie mondeo brzmi jak okazja.
Na tle konkurencji z segmentu kompaktowego jest ogromnym samochodem, bardzo wygodnym i cichym. Jak będziesz jeździł sam to przy jego masie będzie miał osiągi i spalanie jak kompakt ... przy nieporównywalnie wyższym komforcie jazdy. 
Robią już nawet do niego dedykowane instalacje LPG (wtrysk gazu) gdyby zaszła potrzeba długich i tanich przebiegów. 
 
Jest 10 sztuk w całej Polsce do 100 tys km w tej cenie z tym silnikiem, nie patrz fusionow. Możesz coś na pw więcej o swoim aucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, rustin napisał:

Nie rozumiem takich ludzi, czas swój marnują, klawiaturę, ale pewnie nie mają w życiu nic lepszego do roboty niż durne komentarze, czego się spodziewałeś... Człowieku pisze ze Mondeo odpada, może wróć do szkoły i naucz się czytac że zrozumieniem. Jak mnie bawią takie osoby

To zacznij pisać ze zrozumieniem :hehe:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, rustin said:

Dzięki niektórym za rady, niektóre są ok i wezmę pod uwagę ale niektórych czytać to ręce opadają. Skodę fabie dla 4 os rodziny w trasę 2 tys km, ludzie myślcie trochę lub astrę gdzie wyraźnie pisze ze mi się nie podoba to jeszcze hb..... Nie wspomnę o kimś kto poleca C5 w takim budżecie, auto z lat 2008 konstrukcja, napewno wydam tyle kasy na takie coś, albo wydam 30tys za najmłodszy skoro chce 50 tys. Nie widzę logiki niektórych ludzi.
Duster nie jest skreślony, żadne z tych aut, te co podałem są właśnie brane pod uwagę i z nich myślę coś wybrać.


 

Ale skoro piszesz ze glownie jezdzisz sam, i jedna czy dwie trasy wakacyjne to po co Ci mondeo do tego? Spokojnie Fabia czy Tipo kombi z kufrem da sie obleciec takie wakacje. A duzo lepiej C5-tka, ale niektorym nie miesci sie w glowie ze starsze auto moze byc bardziej komfortowe i generalnie lepsze niz nowe.

 

Jaka jest roznica miedzy Fabia a Tipo? duzej roznicy nie ma. Tipo bierzesz pod uwage a Fabie to juz be.

 

jeszcze sie przejedz autami z wolnossacymi silnikami. bo jak jestes typ sciganta to ich nigdy nie wezmiesz wiec po co rozwazac w ogole teoretycznie.

 

Tipo z turbojetem moze i duzo pali ale przyjmuje LPG, a wtedy pali najmniej. ale znowu kwestia czy akceptujesz LPG.

 

I nie mysl ze masz 5 dych to drzwi dobrobytu sie przed Toba otwieraja ..... To jest minimum na cos sensownego i w miare mlodego. Na nowke to za malo, chyba ze wybierasz z 2-3 modeli

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, rustin napisał:

Jest 10 sztuk w całej Polsce do 100 tys km w tej cenie z tym silnikiem, nie patrz fusionow. Możesz coś na pw więcej o swoim aucie?

 

Nie patrzyłem na fusion - tylko mondeo z PL, bo chciałem wycenić swój i było ze 20-30 ogłoszeń ... z ceną wywoławczą bliżej 60kPLN, ale do 55kPLN też są. 

Może napisz co chcesz wiedzieć, bo nie wiem co cię interesuje - mogę odpisać w tym wątku - może ktoś będzie miał coś do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, gregoryj napisał:

Ale skoro piszesz ze glownie jezdzisz sam, i jedna czy dwie trasy wakacyjne to po co Ci mondeo do tego? Spokojnie Fabia czy Tipo kombi z kufrem da sie obleciec takie wakacje. A duzo lepiej C5-tka, ale niektorym nie miesci sie w glowie ze starsze auto moze byc bardziej komfortowe i generalnie lepsze niz nowe.

 

Jaka jest roznica miedzy Fabia a Tipo? duzej roznicy nie ma. Tipo bierzesz pod uwage a Fabie to juz be.

 

jeszcze sie przejedz autami z wolnossacymi silnikami. bo jak jestes typ sciganta to ich nigdy nie wezmiesz wiec po co rozwazac w ogole teoretycznie.

 

Tipo z turbojetem moze i duzo pali ale przyjmuje LPG, a wtedy pali najmniej. ale znowu kwestia czy akceptujesz LPG.

 

I nie mysl ze masz 5 dych to drzwi dobrobytu sie przed Toba otwieraja ..... To jest minimum na cos sensownego i w miare mlodego. Na nowke to za malo, chyba ze wybierasz z 2-3 modeli

 

Ja jeżdżę głównie sam ... i mondeo daje mi ciszę, komfort, wygodę i bezpieczeństwo nieporównywalnie większe niż Fabia czy Tipo. Jak jadę z rodziną to też dochodzi zaleta w postaci pakowności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, rustin said:

C-max ma chyba mały bagażnik a Grand to ten z przesuwnymi drzwiami? On ma większy pewnie, poczytam. Tylko czy ten silnik jest ok? Dzięki

Paradoksalnie w zwykłym C-MAX jest wcale nie mniejszy niż u mnie w Grandzie (ja mam wersję 7 osobową). A mimo to u mnie można się na luzie spakować, polecam obejrzeć, bo każdy ma inny gust, ale samochód jest funkcjonalny, cichy, silnik pali mało w trasie, w mieście akceptowalnie. Wady to nieco dziwny design deski, choć po lifcie (2015) jest lepiej, czasem coś zaskrzypi, sam silnik kulturą pracy na wolnych nie grzeszy. ;) Jakbyś miał pytania to pytaj. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Azbest said:

 

Ja jeżdżę głównie sam ... i mondeo daje mi ciszę, komfort, wygodę i bezpieczeństwo nieporównywalnie większe niż Fabia czy Tipo. Jak jadę z rodziną to też dochodzi zaleta w postaci pakowności.

 

Zgadza sie, tylko zalezy ile i gdzie jezdzisz. 

Co innego jezdzisz sam 50tys km rocznie po autostradach, a co innego 10 tys km po miescie, glownie do pracy (wiec sam) 5km w jedna strone plus zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Nie patrzyłem na fusion - tylko mondeo z PL, bo chciałem wycenić swój i było ze 20-30 ogłoszeń ... z ceną wywoławczą bliżej 60kPLN, ale do 55kPLN też są. 
Może napisz co chcesz wiedzieć, bo nie wiem co cię interesuje - mogę odpisać w tym wątku - może ktoś będzie miał coś do dodania.
Informacje o towim aucie za ile i kiedy sprzedajesz? Ile Ci pali? Hb czy kombi bo nie doczytałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregoryj napisał:

Jaka jest roznica miedzy Fabia a Tipo? duzej roznicy nie ma. Tipo bierzesz pod uwage a Fabie to juz be.

 

Podróżowałem Fabią kombi z 2017r, i jeśli chodzi o ilość miejsca w środku to ja tam zauważyłem dużą różnicę zwłaszcza w ilości miejsca z tyłu na korzyść Tipo. Mam 180cm i przy moim ustawieniu fotela kierowcy jak siadam z tyłu jest dużo miejsca jeszcze do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gregoryj napisał:

Zgadza sie, tylko zalezy ile i gdzie jezdzisz. 

Co innego jezdzisz sam 50tys km rocznie po autostradach, a co innego 10 tys km po miescie, glownie do pracy (wiec sam) 5km w jedna strone plus zakupy.

 

Gabaryty są większe - może to rodzić pewne problemy z zaparkowaniem w większych miastach ... natomiast w ruchu tego nie czuć. 

Spalanie zbliżone do kompakta ... a komfort niewspółmiernie większy. Możliwości załadunkowe wręcz nieograniczone. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rustin napisał:

Dzięki niektórym za rady, niektóre są ok i wezmę pod uwagę ale niektórych czytać to ręce opadają. Skodę fabie dla 4 os rodziny w trasę 2 tys km, ludzie myślcie trochę lub astrę gdzie wyraźnie pisze ze mi się nie podoba to jeszcze hb..... Nie wspomnę o kimś kto poleca C5 w takim budżecie, auto z lat 2008 konstrukcja, napewno wydam tyle kasy na takie coś, albo wydam 30tys za najmłodszy skoro chce 50 tys. Nie widzę logiki niektórych ludzi.
Duster nie jest skreślony, żadne z tych aut, te co podałem są właśnie brane pod uwagę i z nich myślę coś wybrać.


 

 

Pisałeś, że Astra kombi ci nie leży, szczególnie tył, więc zaproponowałem HB. Jak ktoś pisze, że na co dzień jeździ samemu to polecam coś praktycznego na co dzień a nie na dwa wyjazdy w roku z rodziną. Po drugie w Astrze HB rodzinę zmieścisz bez problemu. Może zacznij najpierw precyzyjnie pisać o swoich oczekiwaniach bo tak ktoś wspomniał skaczesz pomiędzy Tipo który jest pomiędzy klasą B/C a Mondeo w klasie D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rustin napisał:
2 godziny temu, Azbest napisał:
 
Nie patrzyłem na fusion - tylko mondeo z PL, bo chciałem wycenić swój i było ze 20-30 ogłoszeń ... z ceną wywoławczą bliżej 60kPLN, ale do 55kPLN też są. 
Może napisz co chcesz wiedzieć, bo nie wiem co cię interesuje - mogę odpisać w tym wątku - może ktoś będzie miał coś do dodania.

Informacje o towim aucie za ile i kiedy sprzedajesz? Ile Ci pali? Hb czy kombi bo nie doczytałem

 

Jestem na etapie przeglądania co można nowego kupić ... ale brak dostępności samochodów jakie bym rozpatrywał jako następcę / lub  brak zniżek jakich bym oczekiwał po samochodach którym zaraz przeskoczy rocznik i w przyszłym roku ich silniki nawet nie będą spełniały norm spalin .... no to nie jest pewne czy mondeo pójdzie na sprzedaż.

Niedługo powinienem dostać jakieś wyceny dealerów w przypadku zamiany samochodu na nowy.

 

... Ale jest to 2015, 80kkm, srebrny hatchback. Ja go kupiłem 2-letniego jako poleasingówka z przebiegiem 43kkm. Wyposażenie podstawowe + jakiś pakiet z klimą auto-dwustrefową i podgrzewaną przednią szybą. Bezwypadkowy, niemalowany, wszystko wymieniane na czas (a olej przed czasem). Jak określę cenę to pewnie w przyszłym tygodniu wrzucę na otomoto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni u nas na osiedlu mają Dacię Lodgy 1.6 (80 coś KM chyba).

Kupili nową, białą kilka lat temu.

Tłuką ją niemiłosiernie, zero dbania o samochód.

 

Nawet razu nie odmówiła posłuszeństwa 😄

Edytowane przez adam_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rustin napisał:

C-max ma chyba mały bagażnik a Grand to ten z przesuwnymi drzwiami? On ma większy pewnie, poczytam. Tylko czy ten silnik jest ok? Dzięki

Mój sąsiad kupił 3 letnia dacie lodgy stepway 1.2 . Parę razy się z nim.przejechalem.po.piasek na budowe. Auto proste ale nawet wygodne. Marka.moze razić ale funkcjonalność na +

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad kupił 3 letnia dacie lodgy stepway 1.2 . Parę razy się z nim.przejechalem.po.piasek na budowe. Auto proste ale nawet wygodne. Marka.moze razić ale funkcjonalność na +
O właśnie, przypomniało mi się. Kolega ujeżdża coś juz z 2 czy 3 lata taka dacie. Po przygodach z Alhambrami, q5 w takim budżecie wziął go wqurw i kupil nową lodgy. Może i biednie ale spokój i przwidywalnosc w trasie z 3 dzieci bezcenne.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, przypomniało mi się. Kolega ujeżdża coś juz z 2 czy 3 lata taka dacie. Po przygodach z Alhambrami, q5 w takim budżecie wziął go wqurw i kupil nową lodgy. Może i biednie ale spokój i przwidywalnosc w trasie z 3 dzieci bezcenne.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Jest tylko jedno ale, mianowicie maks 2 poduszki powietrzne.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BOGUS napisał:

Serio piszesz? Trochę mało. Chociaż kurtyny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

 

Znajomy przez to sprzedał Lodgy, dzieci mu się porodziły i choć był wielkim miłośnikiem Dacii (miał dwie, czy nawet trzy) to posprzedawał wszystkie jak zaczął wnikać w elementy bezpieczeństwa biernego.  Z ciekawości właśnie wszedłem na stronę Dacii, teraz masz maks 4 poduchy, dwie przód, dwie fotele bok. Sam przez chwile myślałem na wiosnę o Lodgy, pasowałby mi VAN, ale właśnie poduszki, brak klimy automatycznej i innych udogodnień dyskwalifikowało auto. A w sumie szkoda bo praktyczna buda. dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, spad said:

 

Znajomy przez to sprzedał Lodgy, dzieci mu się porodziły i choć był wielkim miłośnikiem Dacii (miał dwie, czy nawet trzy) to posprzedawał wszystkie jak zaczął wnikać w elementy bezpieczeństwa biernego.  Z ciekawości właśnie wszedłem na stronę Dacii, teraz masz maks 4 poduchy, dwie przód, dwie fotele bok. Sam przez chwile myślałem na wiosnę o Lodgy, pasowałby mi VAN, ale właśnie poduszki, brak klimy automatycznej i innych udogodnień dyskwalifikowało auto. A w sumie szkoda bo praktyczna buda. dla rodziny.

 

Teraz to chyba szkoda sobie zawracac glowe Lodgy jako autem rodzinnym, bo to model z 2012r...

Za chwile pewnie bedzie nastepca i tam moze byc juz duzo lepiej :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Teraz to chyba szkoda sobie zawracac glowe Lodgy jako autem rodzinnym, bo to model z 2012r...

Za chwile pewnie bedzie nastepca i tam moze byc juz duzo lepiej :ok:

 

Pewnie tak będzie jak piszesz, patrząc jak Dacia doposażyła nowe Sandero o opcje wcześniej niedostępne. Widać, że powielają model Skody, czyli zaczynali  z dobrą ceną i podstawowym wyposażeniem, i co kolejną wersję auto dostawało coś więcej przy wzroście ceny. Pierwsze modele miały przyzwyczaić klientów do marki, kolejne to już bezpośrednia konkurencja na rynku z pozostałymi autami. Jak dadzą nową Lodgy, pozwolą doposażyć nawet do 100 kPLN w co tylko chcesz, to w zasadzie i tak będą bezkonkurencyjni na rynku bo innych vanów na bazie aut osobowych w zasadzie już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, spad said:

Jak dadzą nową Lodgy, pozwolą doposażyć nawet do 100 kPLN w co tylko chcesz, to w zasadzie i tak będą bezkonkurencyjni na rynku bo innych vanów na bazie aut osobowych w zasadzie już nie ma.

 

Taka prawda, zostaja jedynie 7-os SUVy za 150-200kPLN+ najmarniej...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Taka prawda, zostaja jedynie 7-os SUVy za 150-200kPLN+ najmarniej...

Jak jesteś biedakiem to  niestety kupujesz modele schodzące. 

Ja kupiłem najbiedniejszą wersję Sorento za 130kpln.

Teraz jest wyprzedaż Outlanderów, za niewiele ponad 100kpln są całkiem niezłe samochody. No tylko to pow. 100kpln a miało być ok 50.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, MarcG said:

Jak jesteś biedakiem to  niestety kupujesz modele schodzące. 

Ja kupiłem najbiedniejszą wersję Sorento za 130kpln.

Teraz jest wyprzedaż Outlanderów, za niewiele ponad 100kpln są całkiem niezłe samochody. No tylko to pow. 100kpln a miało być ok 50.

 

Jak ktos nie jest fanem gadzetow, to takie Sorento w podstawie ma wszystko co potrzeba :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Jak ktos nie jest fanem gadzetow, to takie Sorento w podstawie ma wszystko co potrzeba :ok:

 

Miał być w miarę tani dupowóz na wakacje z dieslem, automatem, 4x4 i awaryjnie dla 6 osób. Wszystkie wymagania spełnia i był najtańszy :ok:

Jak chcesz gadżety to kupujesz wyższe wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Jak ktos nie jest fanem gadzetow, to takie Sorento w podstawie ma wszystko co potrzeba :ok:

 

 

a ledy to gadżet ? :] 

jak dla mnie w 2020 roku to podstawowe wyposażenie w aucie które z założenia nie jest do jazdy po mieście

określenie wszystko co potrzeba jest baaardzo szerokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.