Skocz do zawartości

fabryczne ogrzewanie Webasto w VAGu - może mi ktoś opisać jak to działa?


bez

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent ma ogrzewanie fabryczne. Sterowanie przyciskiem na desce albo programowane z kierownicy.

Zimno się zrobiło więc po co mam rano skrobać skoro może "to zrobić" ogrzewanie postojowe. ;) 

Zaprogramowałem 1. x w życiu i czekam na efekty rano

ale włączyłem przyciskiem na desce i dźwięk był taki jak z bardzo cichego odkurzacza. To tak ma być? Nigdy nie miałem więc nie wiem czego się spodziewać ;]

 

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bez napisał:

Pacjent ma ogrzewanie fabryczne. Sterowanie przyciskiem na desce albo programowane z kierownicy.

Zimno się zrobiło więc po co mam rano skrobać skoro może "to zrobić" ogrzewanie postojowe. ;) 

Zaprogramowałem 1. x w życiu i czekam na efekty rano

ale włączyłem przyciskiem na desce i dźwięk był taki jak z bardzo cichego odkurzacza. To tak ma być? Nigdy nie miałem więc nie wiem czego się spodziewać ;]

 

Ktoś coś?

Słuchać szum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vadero napisał:

Synek pomyślałeś kiedyś o przeczytaniu instrukcji?

pomyślałem ale mam norweską tak że zanim bym się nauczył norweskiego to AK było szybsze ;]

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bez napisał:

pomyślałem ale mam norweską tak że zanim bym się nauczył norweskiego to AK było szybsze ;]

Nie mów że jak ostatni lamus z kaszubskiej wsi kupiłeś VW używanego. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cinek napisał:

Nie mów że jak ostatni lamus z kaszubskiej wsi kupiłeś VW używanego. :facepalm:

oczywiście.

Tylko, że jako ostatni lamus z wielkopolskiej wsi 😜

taczka do wożenia prywatnie kosiarki i gnoju wokół komina wystarczy używana 😜

Nawet bogacza  @twinsennie byłoby stać na kupowanie nowego odpowiednika za dobrze ponad 100K tylko po to, żeby 2x na rok świniaka przewieźć ;] 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, delco napisał:

Ale bylo cieplo czy nie?

ma być na 8:00 rano

a teraz wyłączyłem - nie chciało mi się czekać. zimno jest ;]

zadowoliłem się szumem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, delco napisał:

Mialem ogrzewanie postojowe przez 4 tygodnie - zasadniczo programowales  godzine startu i po zatwierdzeniu nic sie nie dzialo ale rano bylo cieplo.

Ale to ford byl. Bronco zresztą.

no i na taki efekt liczę :bananevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, delco napisał:

... zasadniczo programowales  godzine startu i po zatwierdzeniu nic sie nie dzialo ale rano bylo cieplo...

W vag & co. programuje się godzinę uruchomienia. Instalacja włącza się odpowiednio wcześnie w zależności od temperatury zewnętrznej. Jeśli akumulator jest niedoładowany, nie włączy się, jeśli jest osłabiony, to może wyłączyć instalację już po uruchomieniu w czasie grzania. Pilot do webasto funkcjonuje tak samo+ włączenie na żądanie.

Warunek konieczny to webasto fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.