Skocz do zawartości

E36 323ti


atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się pochwalić autem, które kupiłem totalnie przez przypadek i w kilka dni skradło mi serce 🤗

Zamysł był na przehandlowanie, ale podjąłem decyzje ze zostawiam.

dane:
2,5l r6 170koni

manual

okolo 1250kg masy własnej

rwd

produkcja limitowana do 15000szt. 
 

Od kilku miesięcy próbowałem kupić E36 jako dobra bazę na weekendowego youngtimera. Sedan/coupé. Realia rynku są takie ze r6 z klima w oryginalnym stanie kosztuje aktualnie 15-20tys zł. Compact był dużo tańszy, jest bardziej unikatowy i dużo brzydszy ale to nic 😁.
 

Samochód raczej w tym roku już jeździć nie będzie, chyba ze trafi się ciepły dzień bez soli. Każdemu entuzjaście motoryzacji polecam taka zabawkę...wóz 100% analogowy z pięknym nienachalnym dźwiękiem, potencjałem wzrostu wartości i co ciekawe nawet na tle dzisiejszych nowoczesnych wcale aut nie odstaje osiągami - mierzyłem na dragy robi 0-100km/h w 7,22s.
Mimo, ze daily mam sporo szybsze, to compact daje sporo zupełnie innej frajdy i chciałbym, żeby wiosna przyszła jak najszybciej:jem:

 

Poniżej kilka fotek.

47580267-8090-4458-816E-EF8B935399AC.jpeg

A598C614-9558-4C8F-B931-84F0CDACF4C5.jpeg

44D94682-F98A-45DC-928D-DB0D848973C6.jpeg

5E9C3007-F8CD-4EC4-ADEC-5B16FAB25EF2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston. Z początku ten kolor mi się nie podobał, ale im dłużej go mam tym bardziej się przekonuje. Naprawdę chciałbym coupé, i jeśli się trafi to kupie, a póki co mam substytut:jem:

Btw uważam, ze to ostatni moment żeby upolować jeszcze E36 we względnie fajnej kasie. Zobaczcie jak ludzie cenią e30 z oryginalnym r6, imo E36 czy sedan czy coupé ma dużo ładniejsza bryle i środek niż e30 wiec będzie naturalnie droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,9k

Rdzy na budzie nie ma nigdzie. Podłoga ma nalot przy jednym bałwanku do lewarka i w sumie tyle. Tylko dlatego go kupiłem, bo wstawiam do garazu wyjeżdżam w marcu i mam gotowe auto do sezonu. Wszystkie coupé które oglądałem trzeba by od razu wstawiać do lakiernika malować dwa tylne błotniki, pas pod klapa i przednie błotniki tam gdzie jest nakładka na prog...😶

ps. Ma końcowy baustuck, wiec nawet wydechu nie muszę dotykać, a pierwsze co chciałem po zakupie e36 zrobić to poszukać jakiegoś eisenmanna końcowego czy coś 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, atlantic napisał:

Chciałem się pochwalić autem, które kupiłem totalnie przez przypadek i w kilka dni skradło mi serce 🤗

Zamysł był na przehandlowanie, ale podjąłem decyzje ze zostawiam.

dane:
2,5l r6 170koni

manual

okolo 1250kg masy własnej

rwd

produkcja limitowana do 15000szt. 
 

Od kilku miesięcy próbowałem kupić E36 jako dobra bazę na weekendowego youngtimera. Sedan/coupé. Realia rynku są takie ze r6 z klima w oryginalnym stanie kosztuje aktualnie 15-20tys zł. Compact był dużo tańszy, jest bardziej unikatowy i dużo brzydszy ale to nic 😁.
 

Samochód raczej w tym roku już jeździć nie będzie, chyba ze trafi się ciepły dzień bez soli. Każdemu entuzjaście motoryzacji polecam taka zabawkę...wóz 100% analogowy z pięknym nienachalnym dźwiękiem, potencjałem wzrostu wartości i co ciekawe nawet na tle dzisiejszych nowoczesnych wcale aut nie odstaje osiągami - mierzyłem na dragy robi 0-100km/h w 7,22s.
Mimo, ze daily mam sporo szybsze, to compact daje sporo zupełnie innej frajdy i chciałbym, żeby wiosna przyszła jak najszybciej:jem:

 

Poniżej kilka fotek.

47580267-8090-4458-816E-EF8B935399AC.jpeg

A598C614-9558-4C8F-B931-84F0CDACF4C5.jpeg

44D94682-F98A-45DC-928D-DB0D848973C6.jpeg

5E9C3007-F8CD-4EC4-ADEC-5B16FAB25EF2.jpeg

Fajny "kompot", na zimę idealny :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.