Skocz do zawartości

Nowa głupia moda...


K3

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, K3 napisał:

 

Po samym rozstawie świateł nie umiesz?

 

Umiem, ale niekiedy jeden reflektor nie działa - z daleka wygląda to jak motocykl. Jak jest dużo aut, to światła się zlewają. Widzę same plusy, nie widzą minusów. Czy się to estetycznie podoba, czy nie, to kwestia gustu, ale nie nazwałbym tego głupią modą.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, torelek napisał:

 

Umiem, ale niekiedy jeden reflektor nie działa - z daleka wygląda to jak motocykl. Jak jest dużo aut, to światła się zlewają. Widzę same plusy, nie widzą minusów. Czy się to estetycznie podoba, czy nie, to kwestia gustu, ale nie nazwałbym tego głupią modą.

 

Wybacz ale twym tłumaczeniu nie ma logiki...

Światła ci się zlewają, a chcesz dodać jeszcze więcej świateł. 

A jak te paski zaczną padać, to znów trzeba będzie coś nowego wymyślać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tania implementacja a gra światła robi robotę, takie czasy. Diodka tu, diodka tam i 10 kzł więcej. default_wink.gif




Pasek DLR przestał dzialac w 2015 MY16 Audi S3 – 8V.

Service Audi - $300 za diagnose.

Oczywiscie, nie wazne ze reszta swiatla dziala.

Leczenie pacjenta (i gwalcenie portfela klienta):

Wymiana calego przedniego swiatla.

Wycena: $6,800 aka ok 17k PLN.



Reakcja klienta:

363147160f2daab3ce47ca2e7106f9dd.jpg

Rozwiązanie:
Facet powiedział Audi, ze napewno wg prawa federalnego kawalek LED z Audi musi dzialac wiecej niz 5 lat, nie?

Audi po gwarancji, wiec Audi zgodzilo sie pokryc porcje. Facet wywalil z własnej kieszeni $2,970 aka 7.4k PLN

Nie ma jak Made in Hungary Audi.....



Sent from my Samshit 5G using Tapacrap - proudly sponsored by LGBT Club (Liberty/Guns/Beer/Trump).


  • Haha 2
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wujek napisał:

Mnie sie podoba no moze oprocz Skody. Zreszta to juz bylo :phi: Za jakis cza Kila podkupi dizjanerow z VAG i bedzie to samo.

 

Ten nie dostał by pewnie homologacji bo ma z przodu czerwone światło, ale jak by zmienić na białe, podświetlić logo i dodać linijkę diodową niżej to czemu nie :).

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mogę strawić dynamicznych kierunków by Audi 8-).  Ładne LEDowe światła jak najbardziej ale ta całą choinka ala Aliexpress nie przemawia do mnie.
Ja oceniam, ze auta po prostu stana sie jednorazowe po wypadku przy takich cenach piękności...

Czekam az cops rozwala pierwsze Sonata... zobaczymy

4a69cf54cd159c2e8d394cb8c9930c61.jpgbbf8157974bc38dc63c7e346bc04f521.jpg

Sent from my Samshit 5G using Tapacrap - proudly sponsored by LGBT Club (Liberty/Guns/Beer/Trump).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sherif napisał:

Osobiście nie mogę strawić dynamicznych kierunków by Audi 8-).  Ładne LEDowe światła jak najbardziej ale ta całą choinka ala Aliexpress nie przemawia do mnie.

 

O to mi właśnie chodzi. Choinka, nawalone światełek by było ładniej i "inaczej"...

DRL owszem, dobry pomysł. Pod warunkiem, że po włączeniu świateł mijania DRL się wyłączają. Niestety, część producentów wymyśliła że wtedy DRL robią za "pozycyjne"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 00:58, sherif napisał:

Osobiście nie mogę strawić dynamicznych kierunków by Audi 8-).  Ładne LEDowe światła jak najbardziej ale ta całą choinka ala Aliexpress nie przemawia do mnie.

 

Jest wiele takich durnych błyskająco-ruszajacych się świateł, które nie wiadomo co mają dawać - wspomniane dynamiczne kierunkowskazy, dzienne zmieniające się w kierunkowskazy, przeciwmgłowe zapalające się pojedynczo przy skręcie (to już wyjątkowo bezsensowne rozwiązanie), itp. Chyba projektanci spędzają za dużo czasu na dyskotekach i na siłę chcą to przenieść na ulice. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, hyperreal said:

 

Jest wiele takich durnych błyskająco-ruszajacych się świateł, które nie wiadomo co mają dawać - wspomniane dynamiczne kierunkowskazy, dzienne zmieniające się w kierunkowskazy, przeciwmgłowe zapalające się pojedynczo przy skręcie (to już wyjątkowo bezsensowne rozwiązanie), itp. Chyba projektanci spędzają za dużo czasu na dyskotekach i na siłę chcą to przenieść na ulice. 

Tzw. statyczne doświetlanie zakrętów jest bardzo sensowne. Miałem, chwaliłem sobie, tle że jako oddzielną żarówkę w głównej lampie(ciekawostka - w tej lampie jest 5 źródeł światła - 2xH7, D2S, W5W i P21YW ;] 😞
IMAG1061.jpg.d6e7054cfaee11edb067a3c4b85f5a76.jpg

Ta żarówka obok soczewki z lustrem w bok.
Dziennie w kierunki i dynamiczne kierunki to faktycznie choinka, która drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AstraC napisał:

Tzw. statyczne doświetlanie zakrętów jest bardzo sensowne. Miałem, chwaliłem sobie, tle że jako oddzielną żarówkę w głównej lampie(ciekawostka - w tej lampie jest 5 źródeł światła - 2xH7, D2S, W5W i P21YW ;] 😞
IMAG1061.jpg.d6e7054cfaee11edb067a3c4b85f5a76.jpg

Ta żarówka obok soczewki z lustrem w bok.
Dziennie w kierunki i dynamiczne kierunki to faktycznie choinka, która drażni.

Doswietlanie przeciwmgielnymi jest lepsze niżej świeci i doswietla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, wujek said:

Doswietlanie przeciwmgielnymi jest lepsze niżej świeci i doswietla.

W żaden sposób nie jest lepsze - nie doświetla tam gdzie powinno. Na ciemnym przejściu dla pieszych skręcając w prawo widziałem parę dobrych metrów w głąb chodnika, przynajmniej raz dzięki temu nie rozjechałem rowerzysty rajdowca bez oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, AstraC napisał:

W żaden sposób nie jest lepsze - nie doświetla tam gdzie powinno. Na ciemnym przejściu dla pieszych skręcając w prawo widziałem parę dobrych metrów w głąb chodnika, przynajmniej raz dzięki temu nie rozjechałem rowerzysty rajdowca bez oświetlenia.

 

miałem doświetlanie przeciwmgielnymi w Bravo, a w Rio jest osobną żarówką w reflektorze. To drugie rozwiązanie jest imho lepsze. Ale nawet do tego z Fiata byłem przyzwyczajony i w Astrze mi brakuje że nic tam się nie zapala przy skręcaniu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maro_t napisał:

 

miałem doświetlanie przeciwmgielnymi w Bravo, a w Rio jest osobną żarówką w reflektorze. To drugie rozwiązanie jest imho lepsze. Ale nawet do tego z Fiata byłem przyzwyczajony i w Astrze mi brakuje że nic tam się nie zapala przy skręcaniu

Też mam drugie żarówki w reflektorach, które zapadają się po skręceniu kierownicy - świetne rozwiązanie :ok:

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.