Skocz do zawartości

PASSAT sedan R.I.P forever od 2023 czyli jak Skoda zjadła VW


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, AstraC napisał:

A nie, tutaj absolutnie się źle zrozumieliśmy! :) 
Ja uważam, że fajnie że każdy z nas może sobie wybrać co chce na rynku. Ja się tylko przyczepiłem do stwierdzenia, że zwykły Passat w zwykłej wersji stanie się "rzadki i poszukiwany", tylko tyle. Bo jeśli tak będzie to jest jakaś magia VW, a jeśli ja mam rację, to będzie po prostu kolejny samochód mający swoich odbiorców. :ok: 

 

 

Ci co nie widzą różnicy dokładnie też tak będą robić, kupią co wpadnie w ręce ale Ci świadomi i widzący różnicę, będą szukać modelu z konkretnego rocznika, z konkretnego okresu produkcji, wersji silnikowej i poziomu wyposażenia. 

 

Przynajmniej ja tak mam i jak nie znajdę tego czego szukam to nie kupuje niczego innego. Aktualnie poszukuję jednego auta i mija kolejny miesiąc... wczoraj znalazłem ale się sprzedał w godzinę od wystawienia i wcale się nie dziwię. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, chojny said:

 

 

Ci co nie widzą różnicy dokładnie też tak będą robić, kupią co wpadnie w ręce ale Ci świadomi i widzący różnicę, będą szukać modelu z konkretnego rocznika, z konkretnego okresu produkcji, wersji silnikowej i poziomu wyposażenia. 

 

Przynajmniej ja tak mam i jak nie znajdę tego czego szukam to nie kupuje niczego innego. Aktualnie poszukuję jednego auta i mija kolejny miesiąc... wczoraj znalazłem ale się sprzedał w godzinę od wystawienia i wcale się nie dziwię. 

Ok - zakładasz, że to Ty jesteś świadomy, a ja jestem ograniczony i nie widzę, ale nie dopuszczasz do siebie myśli, że świetnie Cię marketingowcy zmanipulowali? 
Ja już sobie prawdę powiedziałem, kilka razy dałem się zmanipulować, i tak to tak działa bo tak ma działać. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

 

Ci co nie widzą różnicy dokładnie też tak będą robić, kupią co wpadnie w ręce ale Ci świadomi i widzący różnicę, będą szukać modelu z konkretnego rocznika, z konkretnego okresu produkcji, wersji silnikowej i poziomu wyposażenia. 

 

Ja może słówko nie używkach tylko o nowych

w 2013 zacząłem jeździć służbowym mondeo

2,0 tbenzyna + automat

i na koniec 2013 zacząłem szukać nowy samochód dla użytku prywatnego

jeździłem test wszystkim co było wtedy dostepne w tej klasie 

avensis - nijaki i „bez silników”

mazda (weszła nowa 6) - w miarę, ale „dostępnośćnaniewiadomokiedy” ;) no i drogo 

opel - przejechałem sie - NIE, nie wiem dla czego, 

peZo - przejechalem sie, chociaż z gory wiedziałem ze nie kupie  (untrata wartosci po 2-3 latach I brak normalne benzyny)

citroen -  podobnie,  do tego juz kiedyś mialem 

Honda - miałem poprzednika  - niby poprawnie wszystko ale….

no i zakupiony passat

1,4 160 koniow + DSG, taktak, dokładnie ten złom który juz w salonie sie psuł  (przy okazji moj wytrzymał bezawaryjnie 2,5 lata i poszedł do następnego szczęśliwca w dobrej dla mnie cenie) 

no i teraz dla czego VW porównując do mondeo, bo tym to nie była jazda próbna, tylko juz pare kkm zrobione

nie wiem, jakos zwyczajnie „we wszystkim” passat podpasował bardziej 

Jak sie nie mylę, to osiągi ten 1,4 miał zbliżone do 2T forda, jak nie lepsze ;)

Tak ze nie wiem,  magia czy nie magia, ale tak z życia przypadek 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Akurat Subaru nie jest najlepszym przykładem zmian w trakcie życia modelu... oni mają swoją, mocno pomerdaną filozofię ;)

dlaczego nie jest, bo nie robi bezsensownych zmian ;) ? Ogólnie jp marki mają taka filozofię, po co coś zmieniać skoro działa.

 

1 godzinę temu, marcindzieg napisał:

No właśnie mam Imprezę kupioną jako 7-latkę. Nie było śladów rdzy z wyjątkiem mocowań siedzeń ;]

Może coś było kombinowane, tam jest chyba zagłebienie i jak auto stoi jakiś czas z otwartymi szybami czy uszkodzone to zbiera się woda - raz tak widziałem w Outbacku powypadkowym. Brata Imprezą 15letnią trochę jeździłem i mimo burchli w błotnikach mocowanie siedzeń było ok.

W Mustangu miałem przegnite, że myślałem że pójdą do kosza. Wystarczyło wypiaskować i pomalować proszkowo są jak nowe ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AstraC napisał:

Ani przewagi rozwiązań, ani przewagi jakości nie widać, co więcej Passat bliżej ma do Mondeo MK4 w środku aniżeli do obecnej konkurencji:

patrzac na te zdjecia mam wrazenie, ze mondeo jest konstrukcja o jakies 10 lat starsza niz passat i insignia.

i to MKV, bo poprzednia generacja to juz w ogole wyglada archaicznie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, sherif napisał:

dlaczego nie jest, bo nie robi bezsensownych zmian ;) ? Ogólnie jp marki mają taka filozofię, po co coś zmieniać skoro działa.

 

Biorąc pod uwagę Subaru Imprezę GT turbo i bazowe wersje to zmiany względem roku poprzedniego:

 

1996 model baza... 

1997 model - jest inny wygląd zewnętrzny, inny silnik, inny napęd, hamulce

1998 model - jest inny inny wygląd, inne wnętrze

1999 model - jest inny inny wygląd, inne wnętrze, inny silnik, inny napęd, hamulce

2000 model - jest inny  inny wygląd, inne wnętrze, dodatkowe wyposażenie 

 

A tak generalnie to:

 

MY97 WRX Saloon

MY97 WRX Type RA

MY97    WRX Sports Wagon

MY97    WRX STi Version III

MY97    WRX Type RA STi Version III

MY97    WRX Sports Wagon STi Version III

MY97    WRX Type R STi Version
MY97    WRX STi Version III V-Limited

MY97 WRX Sports Wagon STi Version III V-Limited

MY98 WRX Saloon

MY98    WRX Type RA

MY98    WRX Sports Wagon
MY98    WRX STi Version IV

MY98 WRX Type R STi Version IV
MY98    WRX Sports Wagon STi Version IV
MY98    WRX Type RA STi Version IV

MY98    WRX Type R V-Limited

MY98    WRX Type R STi Version IV V-Limited

MY98 WRX Type RA STi VEersion IV V-Limited

MY98 22B STi Version

MY99 WRX SALOON

MY99 WRX TYPE RA

MY99 SRX

MY99WRX SPORTS WAGON

MY99SRX WAGON

MY99WRX SPORTS WAGON STi VERSION V

MY99WRX TYPE R STi VERSION V

MY99WRX STi VERSION V

MY99WRX TYPE RA STi VERSION V

MY99WRX TYPE RA LIMITED

MY99WRX TYPE R STi VERSION V LIMITED

MY99WRX TYPE RA STi VERSION V LIMITED

MY00WRX SALOON

MY00SRX SALOON

MY00SRX SPORTS WAGON

MY00WRX SPORTS WAGON

MY00WRX TYPE RA

MY00WRX STi VERSION VI

MY00WRX SPORTS WAGON STi VERSION VI

MY00WRX TYPE RA STi VERSION VI

MY00WRX TYPE R STi VERSION VI

MY00WRX TYPE RA LIMITED

MY00WRX TYPE R STi VERSION VI LIMITED

MY00WRX TYPE RA STi VERSION VI LIMITED

MY00WRX Sports Wagon STi Version VI Limited

MY00S201 STi VERSION

 

I to oczywiśce lista bez wersji lokalnych. 

 

Niemcy

GT Classic (1998)

 GT Champion (1998)

 GT Classic (1999)

 

Szwajcaria

 GT Rally (1996)

 GT 555 (1996 und 1998)

 GT Collection Edition (1998)

 GT WRX (1999)

 GT SuperRacing (1999)

 GT RS (2000)

 

Francja

555 (1996 & 97)

 McRae Replica (1997)

 WRX (1997 & 98)

 WRC 99 (1999)

 

Holandia

 555 (1996-1999)

 25 Stars Special Edition (1999)

 

Włochy

Special Edition GT (1997)

 5-door Special Edition (1998)

 WWW - World Wide Winner (1998)

 WRX Plus (1999)

 WRX3 (2000)

 

Australia

WRX Rally (1995)

 WRX Club Spec (1997)

 WRX Black (1997/98)

 WRX Silver Anniversary (1998)

 WRX Club Spec Evo 2 (1998)

 WRX L.E. (1998)

 WRX Club Spec Evo 3 (1999)

 WRX Classic (1999-2000)

 WRX Club Spec Evo 4 (2000)

 

UK

Prodrive (1994-1996)

 McRae (1995)

 Catalunya (1996)

 Terzo (1997)

 22B Type UK (1998)

 RB5 (1999)

 Prodrive WR Sport (1999)

 P1 (2000)

 

 

I tak dalej a to tylko model GC8 z czterech lat. ;) 

 

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sherif napisał:

Może coś było kombinowane, tam jest chyba zagłebienie i jak auto stoi jakiś czas z otwartymi szybami czy uszkodzone to zbiera się woda - raz tak widziałem w Outbacku powypadkowym.

Nic nie było. Miałem tak w dwóch Foresterach i Imprezie. Zresztą jak wejdziesz na Allegro to praktyczne wszystkie mają rdze na mocowaniach.

 

Schowek03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Od 2-3 lat juz nie ma :hehe:

 

rany świat się kończy ;] 

nie lubię suvów bo miejsca tyle samo jest a minimum +10 tys do ceny za wyższe zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

Za Avensisa jest teoretycznie Camry w gamie.

 

wlasnie tak wyczytalem, chcesz "prestizu" sedana to masz camry, w sumie za 140-150 klockow spora sedan hybryda jest racjonalną ceną

@OZI sie smieje bo u nich taka camry to typowy dupowoz jak dacia logan dla nas :) 

widzę dużo nowych wersji podniesienioych, aygo, yaris, corolla... podnieśli prawie wszystko co się dało ;]  no masakra będzie na drogach, żeby znowu widzieć coś więcej trzeba będzie w jakąś prawdziwą terenówkę iść i jeszcze ją podnieść ze 4 cale w góre

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chojny napisał:

 

Passata nie ma a Camry nie będzie już niebawem. Decyzja zapadła. 

 

Ja pojechałem po Camry ... już nawet zaakceptowałem wewnętrznie idiotyczne nadwozie sedan ... to się w salonie okazało, że nie można zamontować haka ani bagażnika dachowego ... 

 

Sprzedawca powiedział że to dosyć powszechny problem z tym samochodem u kupujących "samochód rodzinny" jednak .... bo luksusowa limuzyna to to u nas nie jest. 

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 10:46, bielaPL napisał:

Ja z kolei obecnie mam kombi i fajnie że jest praktyczny kufer ale najgorzej mnie wkurza ta roletka... że też przez tyle lat to rozwiązanie się utrzymało i nie można tego jakoś w lepszy sposób wykombinować. Cienkie to, słabo tłumi hałas, dodatkowo trzeba to co chwila zamykać i otwierać, no bez sensu upierdliwe takie że szok. w hatbacku półeczka była cyk do góry podnoszona i było elegancko, a tu otworz klapę, otwórz rolete, załaduj, zamknij rolete, zamknij klape... skutek tego jest taki że często jeżdżę z odsuniętą roletą co nie jest fajne bo sobie ktoś może pomyśli że jakieś cuda mam w bagażniku a tam tylko dwie torby z zakupami ze spożywczaka...

Kojarzyłem, że w jakimś aucie jest na to rozwiązanie. Mazda 6 😎

 

EF355A7F-FED0-4CA7-8DF6-054846EE39C1.jpeg

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

W CX-5 tez tak to dziala, calkiem sprytne rozwiazanie :ok:

Nawet ma jakas idiotyczna nazwe: "Roleta bagażnika Karakuri" ;l

 

Bo to Japonia. Inny stan umysłu choć w motoryzacje potrafią 😁

 

Słowo karakuri oznacza „urządzenie mechaniczne” także służące do żartu, zmylenia lub zaskoczenia kogoś

 

😎

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, stig napisał:

Bo to Japonia. Inny stan umysłu choć w motoryzacje potrafią 😁

 

 

skoda też potrafi kilka ciekawych rzeczy wymyśleć, jednak takie różne fajne ciekawostki nie stają się standardem... czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wujek napisał:

Tak wiem na ak to nie problem no ale w prawdziwym zyciu juz tak.

Zwinny jak 500ka. 

 

To mogę tylko zaproponować powtórny egzamin. Wiem z pewnego źródła, że tam uczą parkować.

 

W dniu 30.04.2014 o 15:45, wujek napisał:

Pytanie jaka kara? 500zl?

Ja bym po prostu zabieral dokument np na rok czy dwa. Bez zdawania egzaminu. Bo i po co? Parkowac kazdy umie a egzamin do tego sie sprowadza.

 

Jak widać nie każdy.

:skromny:

 

 

Edytowane przez Dark_Knight
  • bakłażan 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dark_Knight napisał:

To mogę tylko zaproponować powtórny egzamin. Wiem z pewnego źródła, że tam uczą parkować.

Nie obraź się ale na kursie nie nauczą ja zaparkować autem, które ma 4.5 metra w miejscu, które ma 4.2. Fizyka mówi że się nie da. A Fiatem 500 się da. Chyba że naginasz czasoprzestrzeń :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marcindzieg napisał:

Nie obraź się ale na kursie nie nauczą ja zaparkować autem, które ma 4.5 metra w miejscu, które ma 4.2. Fizyka mówi że się nie da. A Fiatem 500 się da. Chyba że naginasz czasoprzestrzeń :)

 

Przeciez nie o to chodzi. Wskazałem tylko wujkowi, że umie lub nie umie zaparkować w zależności od tego co akurat chce udowodnić. 

;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, marcindzieg napisał:

Nie obraź się ale na kursie nie nauczą ja zaparkować autem, które ma 4.5 metra w miejscu, które ma 4.2. Fizyka mówi że się nie da. A Fiatem 500 się da. Chyba że naginasz czasoprzestrzeń :)

Lepszy numer jest z kat. D. Na kursie i egzaminie jeździsz autobusem 12m po czym jak już zdasz to możesz jeździć 18m 😂 6m różnicy. Tylko 😂

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

 

 

Ci co nie widzą różnicy dokładnie też tak będą robić, kupią co wpadnie w ręce ale Ci świadomi i widzący różnicę, będą szukać modelu z konkretnego rocznika, z konkretnego okresu produkcji, wersji silnikowej i poziomu wyposażenia. 

 

Przynajmniej ja tak mam i jak nie znajdę tego czego szukam to nie kupuje niczego innego. Aktualnie poszukuję jednego auta i mija kolejny miesiąc... wczoraj znalazłem ale się sprzedał w godzinę od wystawienia i wcale się nie dziwię. 

 

mam dokladnie tak samo. Jedyny kompromis to kolor. Po jednym czarnym zarzekalem sie, ze nigdy wiecej. Ale sie trafil rodzynek w czarnym kolorze to zagryzłem zęby i zaakceptowałem 😄 

I tez jestem fanem aut po liftingu lub z koncowki produkcji z uwgi na poprawki wprowadzane w cyklu zycia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja pojechałem po Camry ... już nawet zaakceptowałem wewnętrznie idiotyczne nadwozie sedan ... to się w salonie okazało, że nie można zamontować haka ani bagażnika dachowego ... 
 
Sprzedawca powiedział że to dosyć powszechny problem z tym samochodem u kupujących "samochód rodzinny" jednak .... bo luksusowa limuzyna to to u nas nie jest. 
Az sprawdzilem, normalnie Camry ma OEM.

f265aed303b43cbbf2cbe086fbc4b591.jpg

Ciekawe, ze problem wystepuje w druga strone.. tzn Skoda ma problemy u mnie, haka niet

Podejrzewam, ze to ma cos wspolnego z 'normami' I $$$ oczywiscie.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Filipfm said:

 

mam dokladnie tak samo. Jedyny kompromis to kolor. Po jednym czarnym zarzekalem sie, ze nigdy wiecej. Ale sie trafil rodzynek w czarnym kolorze to zagryzłem zęby i zaakceptowałem 😄 

I tez jestem fanem aut po liftingu lub z koncowki produkcji z uwgi na poprawki wprowadzane w cyklu zycia.

Rozdzielmy dwie rzeczy. Poprawki samochodów po liftingu, a nadawaniu jakiejś standardowej wersji Passata miana unikalności.

A ja zasadniczo nowe to zawsze miałem schodzący model. Astra H w 2009, Almera w 2007, Meriva w 2010 (tata brał), Grand C-MAX 2018. I z tymi poprawkami bywa tak, że po liftingu jest więcej, a z kolei pewne drobne rzeczy z wyposażenia pod koniec produkcji wypadają. ;]

Albo są opcje dostępne tylko w pierwszym roczniku. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OZI napisał:

Az sprawdzilem, normalnie Camry ma OEM.

f265aed303b43cbbf2cbe086fbc4b591.jpg

Ciekawe, ze problem wystepuje w druga strone.. tzn Skoda ma problemy u mnie, haka niet emoji1.png

Podejrzewam, ze to ma cos wspolnego z 'normami' I $$$ oczywiscie.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

 

Może to kwestia silnika?

W PL jest tylko wersja 2.5 hybrid - z tym napędem hak nie jest homologowany w PL (może w EU?) Nie można nawet założyć takiego z uciągiem 0kg (popularne w hybrydach - czyli tylko do platformy na rowery) - potrzebowałem właśnie do wożenia rowerów, bo do sedana ich nie zmieszczę.

 

Belki dachowe nie występują do tego modelu (samochód nie ma homologacji na bagażnik dachowy) - aż mi się wierzyć nie chciało, ale faktycznie nie znalazłem ani oryginalnych ani belek innych firm.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Może to kwestia silnika?
W PL jest tylko wersja 2.5 hybrid - z tym napędem hak nie jest homologowany w PL (może w EU?) Nie można nawet założyć takiego z uciągiem 0kg (popularne w hybrydach - czyli tylko do platformy na rowery) - potrzebowałem właśnie do wożenia rowerów, bo do sedana ich nie zmieszczę.
 
Belki dachowe nie występują do tego modelu (samochód nie ma homologacji na bagażnik dachowy) - aż mi się wierzyć nie chciało, ale faktycznie nie znalazłem ani oryginalnych ani belek innych firm.
 
 
Nie, to musi byc cos z EU wymaganiami.

Hybrid ma normalnie OEM hak - (PZQ numer czesci, 3 czesci - Belka na hak, hak, pilka na hak).

748dac01261f61cd21f7f3630d07a473.jpg

Belki na dach sa tez. Tez OEM, ba Queensland Police uzywa Hybrid do miasta, Toyota nawet Police Pack do nich wklada, czyli standardowa wytrzymalosc dachu nie jest problemem.

9eadbc68b638c355941889e6cdd4ca5e.jpg

284bb0e5a60ff96eff79838c9bd7037d.jpg

6d8c2c601313eda2a6f13bd42a68b0c1.jpg


Edit: zaciekawilo mnie to. Wyglada, ze EU nie ma haka bo wg faceta z UK baterie na Hybrid w EU nie pozwalaja. Znaczy hak 'przeszkadza' w crash test I wali w baterie, stad nie ma. Czy to.prawda, nie wiem, ale problemem moze byc $$$, czyli Toyota przy sladowej sprzedazy Camry w EU nie oplaca sie modyfikacji wartej $20 do auta zrobic....


Sent from my SM-N986B using Tapatalk


  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Azbest napisał:

Belki dachowe nie występują do tego modelu (samochód nie ma homologacji na bagażnik dachowy) - aż mi się wierzyć nie chciało, ale faktycznie nie znalazłem ani oryginalnych ani belek innych firm.

 

 

Do F-Pace też niby nie było belek do wersji bez relingów dachowych (żaden wiodący producent nie ma w ofercie) ale jak dobrze poszukałem to znalazłem. I to nawet nie jakieś chińskie noname'y lecz Menabo. Czasem warto poza polskim rynkiem szukać. Może faktycznie te od OZI'ego da się do nas sprowadzić?

 

 

  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, OZI said:

zaciekawilo mnie to. Wyglada, ze EU nie ma haka bo wg faceta z UK emoji636.png baterie na Hybrid w EU nie pozwalaja. Znaczy hak 'przeszkadza' w crash test I wali w baterie, stad nie ma. Czy to.prawda, nie wiem, ale problemem moze byc $$$, czyli Toyota przy sladowej sprzedazy Camry w EU nie oplaca sie modyfikacji wartej $20 do auta zrobic....

Samonapędzająca się kółko, nie ma sprzedaży bo nie ma haka i belek, nie ma haka i belek bo nie ma sprzedaży. :bzik:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Do F-Pace też niby nie było belek do wersji bez relingów dachowych (żaden wiodący producent nie ma w ofercie) ale jak dobrze poszukałem to znalazłem. I to nawet nie jakieś chińskie noname'y lecz Menabo. Czasem warto poza polskim rynkiem szukać. Może faktycznie te od OZI'ego da się do nas sprowadzić?
 
 
Ale gdzie tam poziom kota to jakiejs Toyota ?

Hak nie jest tani.

Z pamieci.

- hak z $600
- jezyk na hak $100
- pilka $80
- kable $130

Pewnie nie spelnia zadnych EU norm

d653af38c14694f6e4235339abb45dc1.jpg

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OZI napisał:

Ale gdzie tam poziom kota to jakiejs Toyota emoji6.png?

Hak nie jest tani.

Z pamieci.

- hak z $600
- jezyk na hak $100
- pilka $80
- kable $130

Pewnie nie spelnia zadnych EU norm emoji1.png

d653af38c14694f6e4235339abb45dc1.jpg

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

 

Myślałem o belkach na dach raczej bo z hakiem to faktycznie może być problem. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 11:37, AstraC napisał:

Ok - zakładasz, że to Ty jesteś świadomy, a ja jestem ograniczony i nie widzę, ale nie dopuszczasz do siebie myśli, że świetnie Cię marketingowcy zmanipulowali? 
Ja już sobie prawdę powiedziałem, kilka razy dałem się zmanipulować, i tak to tak działa bo tak ma działać. Trudno.


 

Jacy marketingowcy? Jak niby mają mieć na mnie wpływ? 
 

Jade od salonu do salonu i wybieram samochód, który mi pasuje lub szukam zabawek takich jakie chce mieć. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 12:17, chojny napisał:

Biorąc pod uwagę Subaru Imprezę GT turbo i bazowe wersje to zmiany względem roku poprzedniego:

No dobra ale porównujesz auto legendę która miało przeróżne wersje i modyfikacje przeznaczone m.in do motosportu.

Takie 911 też pewnie będzie miało tego mnogo.

Temat jest o Passacie, więc porównałem go do odpowiednika Subaru czyli Outbacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sherif napisał:

No dobra ale porównujesz auto legendę która miało przeróżne wersje i modyfikacje przeznaczone m.in do motosportu.

Takie 911 też pewnie będzie miało tego mnogo.

Temat jest o Passacie, więc porównałem go do odpowiednika Subaru czyli Outbacka.

 

A to nie wiem, nie interesuje się autobusami... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj odebrać coś na nowym osiedlu domków. Numery nie nadane, noc ciemna, oświetlenie szczątkowe, dzwonie i się pytam który to dom, wszystkie wyglądają tak samo... 

 

 

P: Przed domem stoi Passat. 

 

Rozglądam się... kurde, przed każdym bliźniakiem stoi Passat. 8]

 

Ja: A jaki dokładniej...?     Się więc dopytuje... 

 

P: No srebrny. 

 

Ale mi pomogła... 99% srebrne albo szare. 

 

:lol:

 

 

Edytowane przez chojny
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.