Skocz do zawartości

Pertyński idzie ścieżką Zientaskiego?


format

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli nie widzieliście to polecam. Moim skromnym, mega sponsorowany, bardzo przypominający reklamowe wypierdki Włodka Zientaskiego, materiał. Strasznie przykre.

 

U mnie skończyło się unsubem, jak u Was?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, format said:

U mnie skończyło się unsubem, jak u Was?

 

 

Mnie on dzialal na nerwy od poczatku ;]

Natomiast w ostatnim czasie powywalem sporo roznych "celebrytow" z YT czy FB, bo prymitywne i nachalne reklamy az sie wylewaly z ich profili czy kanalow :no:

To

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, format napisał:

 

Jeśli nie widzieliście to polecam. Moim skromnym, mega sponsorowany, bardzo przypominający reklamowe wypierdki Włodka Zientaskiego. Strasznie przykre.

 

U mnie skończyło się unsubem, jak u Was?

 

 

Unsub too.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, format napisał:

U mnie skończyło się unsubem, jak u Was?

 

Jego kanału nigdy nie subskrybowałem, obejrzałem raptem kilka filmów.

W zasadzie oglądam tylko Mikiciuka, bo fajnie obejrzeć to co robi przede wszystkim ABCar, poza tym kanał Zachara, bo fajnie posłuchać to co mają do powiedzenia niektórzy właściciele recenzowanych aut, a i samego Zachara dobrze się słucha, choć i jeden i drugi niepotrzebnie reklamują Mubi, Łysego z M4K czasem obejrzę ale jego content nie zawsze mnie interesuje.

Blogomotive był niezły, ale od pewnego czasu jakoś średnie filmy wrzuca.

Edytowane przez analyzer64
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie w tych YT testach to g..o a nie test.
Pogadają o ogólnikach które z katalogu widać , pochwala, pozachwycaja się....
Z prawdziwym testem na to tyle wspólnego co ....

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachar i mobi
Ja z tym akurat problemu nie mam. Z czegoś trzeba żyć i jest to oficjalna reklama którą sobie nawet możesz przewinąć.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek napisał:

 Czasem jagodowego jak to kiwi z progsem online udaje że modyfikuje mape indywidualnie. 

 

Możesz ten wątek rozwinąć? Zaczyna zwykle od gotowca i coś tam przecież dostraja. Pytanie czy nie jest to sztuka dla sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ztj napisał:

 

Możesz ten wątek rozwinąć? Zaczyna zwykle od gotowca i coś tam przecież dostraja. Pytanie czy nie jest to sztuka dla sztuki.

 Dostrajaja ale kat wyprzedzenia zapłonie i ciśnienie trochę korygują nikt nie siedzi i nie pisze od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kiwal napisał:

Ogolnie w tych YT testach to g..o a nie test.
Pogadają o ogólnikach które z katalogu widać , pochwala, pozachwycaja się....
Z prawdziwym testem na to tyle wspólnego co ....

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

a co mają robić? Okrążenia na torze i porównywać milisekundy, czy mierzyć pojemność bagażnika co do centymetra sześciennego? Kogo to obchodzi. Normalne samochody są do normalnej jazdy i takie powinny być ich testy. Co na plus, co na minus, co miłe w dotyku, czy ekran responsywny i jak to się mniej więcej prowadzi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, analyzer64 napisał:

 

Jego kanału nigdy nie subskrybowałem, obejrzałem raptem kilka filmów.

W zasadzie oglądam tylko Mikiciuka, bo fajnie obejrzeć to co robi przede wszystkim ABCar, poza tym kanał Zachara, bo fajnie posłuchać to co mają do powiedzenia niektórzy właściciele recenzowanych aut, a i samego Zachara dobrze się słucha, choć i jeden i drugi niepotrzebnie reklamują Mubi, Łysego z M4K czasem obejrzę ale jego content nie zawsze mnie interesuje.

Blogomotive był niezły, ale od pewnego czasu jakoś średnie filmy wrzuca.

polecam kanał Caroseria pana Bąka z Automaniaka

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ztj napisał:

 

Możesz ten wątek rozwinąć? Zaczyna zwykle od gotowca i coś tam przecież dostraja. Pytanie czy nie jest to sztuka dla sztuki.

 

Też mnie to ciekawi, chyba rzadko który tuner w Polsce pisze program od zera. Wgrywa gotowca a potem wygładza linię i jeśli dobrze pamiętam to przy Skodzie albo Up! coś tam poprawiał. :hmm: 

 

 

 

Generalnie Kivi czy Coobcio spoko :ok:  Jagodowy z Coobciem chyba najdłużej nagrywa, wcześniej w podobnej formie z Coobciem nagrywał Grzegorz Wałga i Turbobieda, ale jakoś się to rozeszło, Turbobieda pewnie nie był zadowolony i przesiadł się na Turbolaab, bo tam w jednym odcinku trochę błedów powytykali. ;] 

 

 

57 minut temu, mPh napisał:

polecam kanał Caroseria pana Bąka z Automaniaka

 

Nie słyszałem, ale zasubskrybowałem, wieczorem sobie obejrzę, dzięki :ok: 

Edytowane przez analyzer64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujek napisał:

 Dostrajaja ale kat wyprzedzenia zapłonie i ciśnienie trochę korygują nikt nie siedzi i nie pisze od nowa. 

 

Ale czy Kivi kiedykolwiek mówił że pisze coś od nowa? Z tego co ja go słyszałem to raz to ciągnie z autotunera, raz bierze mapy od jakichś ruskich kolegów, raz w ogóle z jakichś internetowych forów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, format napisał:

Ale czy Kivi kiedykolwiek mówił że pisze coś od nowa?

 

Nie mówił, nawet na filmach było co i skąd pobiera. Mówił za to, że każdy kolejny tuner powie, że zrobi to lepiej niż poprzedni :ok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Z wrażenia chyba go zasubuję tylko po to, żeby móc go unsubować.

;l

 

No i jak ? Przeszły Cię dreszcz?  😁😂

 

I tak bym to zrobil, bo przestałem zerkać na jego filmy.

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, format napisał:

 

Ale czy Kivi kiedykolwiek mówił że pisze coś od nowa? Z tego co ja go słyszałem to raz to ciągnie z autotunera, raz bierze mapy od jakichś ruskich kolegów, raz w ogóle z jakichś internetowych forów.

Wprost nie mowil ale jak kurę robili to mówił że trza opracować. Ja to na fast forward oglądam :phi: choć kanał fajny chłopaki cisną nieźle. BTW chciałbym zobaczyć jakis kanał firm które robią takie mapy np Ford M czy jakieś inne rajdowki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachara oglądałem, bo robił dokładniejsze testy wcześniej jeszcze w AutoCentrum. Teraz też leci po łebkach. 

Jeszcze w autogefuhl w miarę szczegółowo opisują testowane auto.

Inne kanały oglądam przypadkowo jak wpadnie auto, które mnie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bielaPL napisał:

co do kanałów ostatnio trafiłem na Radzio flatout jak dokurviator go odwiedził

https://www.youtube.com/user/rallyemotionpl

 

fajną gość ma wiedzę i się nią dzieli

 

Też na niego ostatnio trafiłem.

Fajnie testuje i porównuje opony, na przykładach z normalnych warunków drogowych.

A najfajniejsze było jak pojechał na tor skodą 105KM na wielosezonówkach i nie był ostatni 😆

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost nie mowil ale jak kurę robili to mówił że trza opracować. Ja to na fast forward oglądam :phi: choć kanał fajny chłopaki cisną nieźle. BTW chciałbym zobaczyć jakis kanał firm które robią takie mapy np Ford M czy jakieś inne rajdowki. 
Kivi jako jeden z niewielu ludzi na YT jest ekstremalnie skromny i potrafi przyznać, że czegoś nie wie, albo coś zepsuł...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Spajdi napisał:

Kivi jako jeden z niewielu ludzi na YT jest ekstremalnie skromny i potrafi przyznać, że czegoś nie wie, albo coś zepsuł...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Ja jeszcze lubie tych z Piaseczna zapomnialem nazwy firmy robia fury za gruba kase R8, Porshaki i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, format said:

U mnie skończyło się unsubem, jak u Was?

Za bog-zaplac malo kto chce cos robic:phi:

 

Natomiast temu "dziennikarzowi" napisalem juz kiedys, ze to co on tworzy, jest tak tak ubogie w tresc i tak przykre przez jego wynurzenia, ze nie da sie tego ogladac... Zamiast przeprosic jeszcze sie rzucal w swoim miernym stylu;]

 

Najchetniej ogladalem Marek drives i Carwow, ale tu tez zyczylbym sobie wiecej faktow i szczegolow. Przynajmniej ci panowie nie nudza:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, analyzer64 napisał:

 

Nie mówił, nawet na filmach było co i skąd pobiera. Mówił za to, że każdy kolejny tuner powie, że zrobi to lepiej niż poprzedni :ok: 

To fakt tak mowil. Btw robil u mnie softa bardzo fajny gosc. Nie uwaza sie za guru, a robi bardzo dobrą robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/1/2020 at 7:49 PM, format said:

 

Jeśli nie widzieliście to polecam. Moim skromnym, mega sponsorowany, bardzo przypominający reklamowe wypierdki Włodka Zientaskiego, materiał. Strasznie przykre.

 

U mnie skończyło się unsubem, jak u Was?

 

 

 

Mam ponad pół godziny słychać prezesa toyoty? Wytrzymałem 1:20.

Ale strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HelixSv napisał:

Mam ponad pół godziny słychać prezesa toyoty? Wytrzymałem 1:20.

Ale strata czasu.

 

Tu masz wszystko w pigułce:

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2020 o 12:20, sdss napisał:

No i jak ? Przeszły Cię dreszcz?  😁😂

 

I tak bym to zrobil, bo przestałem zerkać na jego filmy.

 

Nie, youtube mi podpowiedział film z jakąś cycatą Rosjanką, rozciągającą się w bikini na brzegu basenu i już drugi dzień to w kółko oglądam. O Pertynie w międzyczasie zapomniałem.

;l

 

  • Lubię to 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Nie, youtube mi podpowiedział film z jakąś cycatą Rosjanką, rozciągającą się w bikini na brzegu basenu i już drugi dzień to w kółko oglądam. O Pertynie w międzyczasie zapomniałem.

;l

 

 

bez linka nie ma rozmowy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dark_Knight napisał:

 

Nie, youtube mi podpowiedział film z jakąś cycatą Rosjanką, rozciągającą się w bikini na brzegu basenu i już drugi dzień to w kółko oglądam. O Pertynie w międzyczasie zapomniałem.

;l

 

Tik tak lepszy 🤪

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, HelixSv napisał:

 

Do Zientarskiego mam sentyment przez Jarmark. Teraz odcina kupony w tych reklamach udając eksperta. Jego sprawa.

 

Swoją drogą, nieźle się dobrali. Zientarski udaje experta a Toyota udaje, że robi nowoczesne samochody. Życzę im wielu lat współpracy.

 

;]

 

Chyba dobre polaczenie bo klienci to lykaja i kupuja te autka. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, PawelWaw napisał:

 

Chyba dobre polaczenie bo klienci to lykaja i kupuja te autka. 

 

Ja mam cichą nadzieję, że kupują WBREW tym reklamom a nie dzięki nim. Bo to by źle świadczyło o ich stanie umysłowym. Ale jeśli Toyota ma rację i te reklamy trafiają do odbiorców to należy być przerażonym.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dark_Knight napisał:

 

Ja mam cichą nadzieję, że kupują WBREW tym reklamom a nie dzięki nim. Bo to by źle świadczyło o ich stanie umysłowym. Ale jeśli Toyota ma rację i te reklamy trafiają do odbiorców to należy być przerażonym.

 

 

Oczywiście że trafiają i to do tych bardziej zamożnych. 500 plusy kupują perły z Niemiec. Pracowalem w korpo gdzie były same Toyoty dramat. W tej chwili dają Rav4 albo Camry. Kolega dostał Camry samochód bardzo ciekawy oprócz multimedii z lat 90 choć i tak wolałbym Passata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wujek napisał:

Oczywiście że trafiają i to do tych bardziej zamożnych. 500 plusy kupują perły z Niemiec. Pracowalem w korpo gdzie były same Toyoty dramat. W tej chwili dają Rav4 albo Camry. Kolega dostał Camry samochód bardzo ciekawy oprócz multimedii z lat 90 choć i tak wolałbym Passata. 

 

Ale może to dzięki cenie i obsłudze serwisowej a nie reklamom z Zientarskim? Przynajmniej ja mam taką nadzieję...

 

 

PS. Ja bym zamiast Passata bez wahania wziął Camry.

 

 

Edytowane przez Dark_Knight
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi google podcasts zaciągnęło nowy odcinek magazynu overdrive, standardowo z Pertyńskim. Zgadnijcie o czym jest.

 

Tak, o napędzie wodorowym Toyoty :hehe:

Panowie byli na przykład zdumieni że stojąc w miejscu w samochodzie akumulatorowym z włączonym ogrzewaniem kabiny oraz podgrzewanym fotelem z czasem średnie zużycie prądu podskoczyło w nim do poziomu 60kWh/100km. No prawdziwy skandal! Przecież producent obiecuje 20kWh!:lol:

 

Pertyński zarobił u mnie takiego samego bana jakiego ma Zientarski. Gdziekolwiek go usłyszę zmieniam stację.

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.