Skocz do zawartości

Pertyński idzie ścieżką Zientaskiego?


format

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.12.2020 o 19:49, format napisał:

 

U mnie skończyło się unsubem, jak u Was?

 

 

Testy to jedno, takie akcje to co innego. Oglądam czasem, jak ma jakieś ciekawe auto. 2 auta nawet kupiłem po jego testach. Ale już z werdyktem odnośnie nowego M135i się nie zgadzam. 

 

Kiedyś był taki dość dobrze zapowiadający się kanał o nazwie 98 oktanow. Sposób krecenia filmów, był naprawdę ciekawy. Chyba go jeszcze można znaleźć na YT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 11:14, Dark_Knight napisał:

 

Ale może to dzięki cenie i obsłudze serwisowej a nie reklamom z Zientarskim? Przynajmniej ja mam taką nadzieję...

 

 

PS. Ja bym zamiast Passata bez wahania wziął Camry.

 

 

 

Ja też. Camry jest bardzo przyjemnym i relaksującym autem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 08:29, PawelWaw napisał:

 

Chyba dobre polaczenie bo klienci to lykaja i kupuja te autka. 

Dotyczy to sporej rzeszy testujących. Są to naczynia połączone. Źle powiesz, już więcej nie dostaniesz auta, albo dostaniesz je jako ostatni, a wtedy możesz pomarzyć o wyświetleniach.

 

Ja robię to typowo amatorsko i hobbistycznie, a pomimo tego miałem kilka zatargów z działami PR, brak dostępu do aut za krytykę, itd, także sami wiecie jak musi funkcjonować góra.

 

Swego czasu rozmawiałem z jednym z tych "dużych" na YouTube i się pytam: dlaczego mówisz, że to auto jest cacy w filmie skoro sam się teraz ze mną zgadzasz ze wskazanymi przeze mnie wadami?

 

Odp.: "To był test sponsorowany. Wiesz jak jest".

 

Na co odp: Dlaczego nie powiedziałeś tego w filmie? Dlaczego oszukujesz ludzi, skoro masz tak ogromną publikę i oni później na podstawie Twojej opinii dokonują wyboru w przeświadczeniu, że kupują tak dobry produkt, jak go przedstawiłeś w swojej recenzji?!

 

Fakt, filmiki super się oglądają, bo montaż jest na wysokim poziomie i wszystko w sposób profesjonalny jest podane, lecz niekoniecznie zgodnie z rzeczywistością ocenione.

 

Trochę mi to przypomina sytuację z samochodami używanymi. Każdy chciałby za pół darmo używanego diesla premium z przebiegiem magicznych 150.000 km, podczas gdy faktycznie ma on raz taki przebieg...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, prawoimotoryzacja said:

Na co odp: Dlaczego nie powiedziałeś tego w filmie? Dlaczego oszukujesz ludzi, skoro masz tak ogromną publikę i oni później na podstawie Twojej opinii dokonują wyboru w przeświadczeniu, że kupują tak dobry produkt, jak go przedstawiłeś w swojej recenzji?!

Ludzie sami sie oszukuja, zamawiajac/kupujac samochody bez solidnej przymiarki. Poza tym inteligentny dorosly czlowiek zyjacy w obecnych czasach powinien wiedziec, ze jakas czesc informacji i opinii w swiecie mija sie z prawda, jest bardzo subiektywna i mogla powstac pod wplywem czyichs interesow. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 14:12, analyzer64 napisał:

 

A ja Hondę Legend:ok:

 

 

tylko Legend to nie jest klasa Paśnika :) 

abstrahujac juz od (nie)dostepnosci modelu. Chyba, ze uznajemy, ze Acura RLX to kontynuacja Legenda. 

 

 

 

W dniu 5.12.2020 o 15:00, Maciej__ napisał:

 

W EU nie ma od dobrych 10 lat, chyba na Stany tylko produkuja jakas nowa wersje.

 

Obecnie na zadnym rynku nie ma Legedna. Ani JDM ani USDM. W ofercie został tylko jako Acura RLX

 

Edytowane przez Filipfm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Filipfm napisał:

 

Obecnie na zadnym rynku nie ma Legedna. Ani JDM ani USDM. W ofercie został tylko jako Acura RLX

 

 

Parę lat temu, jak zmieniałem auto to się wahałem miedzy Lexem, a Legendem.

Finalnie z Lexusa byłem bardzo zadowolony, ale jak widywałem na drodze Legenda to się zawsze obejrzałem 🙂

Szczególnie ten ostatni mi się bardzo podobał.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-legend-3-7-lpg-4x4-salon-polska-i-wlasciciel-unikat-90-tys-km-ID6DnAzQ.html#c9adca9155

 

Tyle, że ZTCP 3.5 podobno strasznie żłopał 😕

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bnow napisał:

 

Parę lat temu, jak zmieniałem auto to się wahałem miedzy Lexem, a Legendem.

Finalnie z Lexusa byłem bardzo zadowolony, ale jak widywałem na drodze Legenda to się zawsze obejrzałem 🙂

Szczególnie ten ostatni mi się bardzo podobał.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-legend-3-7-lpg-4x4-salon-polska-i-wlasciciel-unikat-90-tys-km-ID6DnAzQ.html#c9adca9155

 

Tyle, że ZTCP 3.5 podobno strasznie żłopał 😕

 

 

No biorac pod uwage, ze to 3.5 albo 3,7, ~300KM i AWD to swoje musi wypic. Mysle ze okolice 15 litrow srednio. Ja bym od razu go wysłał do gazu ;) 

Moj kumpel po kilkuletniej przygodzie z Saabem kupil Legenda. Jak stwierdzil, ze jednak chcialby miec znajomych poza mechanikami Saaba ;) 

Jezdzil Legendem kilka lat. Do momentu kiedy pewna pani stwierdzila, ze znak ustąp pierwszenstwa jej nie dotyczy. Auto poszlo do kasacji ... i kupil kolejnego Legenda - tym razem polifta. I jest mega zadowolony, stwierdzil, ze w tej kasie nie kupi takiego komfortu i bezproblemowosci eksploatacji.

Gdyby byla wersja liftback to sam bym pewnie takiego kupil. Ale sedan nie wchodzi w gre :( nawet przez moment myslalem nad Accordem/Crosstour bo tez jest wersja 3,5V6 ale napęd juz nie SH-AWD tylko takie g... jak w CR-V, a do tego jednak to tylko USDM wiec mile, fahrenheity i jeszcze wieksza egzotycznosc niz Legend :) co moze nieco uprzykrzyc eksploatacje. No i wole byc blizej asfaltu a Crosstour jest jednak podniesiony. 

Edytowane przez Filipfm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 14:36, prawoimotoryzacja napisał:

Trochę mi to przypomina sytuację z samochodami używanymi. Każdy chciałby za pół darmo używanego diesla premium z przebiegiem magicznych 150.000 km, podczas gdy faktycznie ma on raz taki przebieg...

 

 

te testy trzeba widocznie traktować jako dalszy ciąg reklamy z trochę większą ilością informacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maro_t napisał:

 

te testy trzeba widocznie traktować jako dalszy ciąg reklamy z trochę większą ilością informacji.

 

Trochę tak, ale mimo wszystko trochę jest tam słusznych uwag.

Spraw na które nie zwrócisz uwagi, w trakcie krótkiej jazdy próbnej.

 

Np. Pertyn w wielu testach aut z grupy VAG - Q7, Q8, A6, Touareg - podkreśla ogromnego laga przy ruszaniu.

Sprawdzałem w praktyce i to faktycznie istnieje - i jak dla mnie trochę dyskwalifikuje takie auta.

Konkurencja poradziła sobie z tym dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Profesora Chrisa nikt nie ogląda? :)
Ja z kategorii motoryzacyjne nowości, oglądam Motodziennik i czasami Zachara jak jakieś auto w moim guście testuje.
Dla gratów Złomnik, Motobieda, Mikiciuki Moto Kronika, ten ostatni mało znany ale bardzo na luzie i bez spiny, bez Mubi, itp. Polecam

A dla F1 Macka Jermakowa.

I tak, żeby wszystko obejrzeć czasu nie starcza 😄

 

Poza tym czasami Dokurwiator, Motoryzacja z innej perspektywy (ostatnie odkrycie) i radzio FLAT OUT

Edytowane przez Cendra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z subskrybowania pertyna (nie przypadkowo z małej litery) po tym, jak mnie ostatnio przyatakował ad personam, bo mu argumentów zabrakło. Powód - zwróciłem mu grzecznie uwagę, że bzdury wygaduje na temat układu AWD w jednym z ostatnio testowanych samochodów. Z resztą w tym temacie to bardzo często herezje sieje niesamowite...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 20:09, BelloBunia6 napisał:

Pan Pertyn ostatnio ględzi a wogole to Nie podał przyspieszenia w i30 100km 1.4.

 

Nie podał bo jeszcze je mierzy, albo czeka na nowy kalendarz ;)

 

A propos

 

Edytowane przez Majkiel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Majkiel napisał:

 

Nie podał bo jeszcze je mierzy, albo czeka na nowy kalendarz ;)

 

A propos

 

Jako byly user skody 105 musze potwierdzic .

Kiedys nawet przegralem zaklad z kolega z pracy-zalozylismy sie ktore auto jest zwawsze:S105 czy maluch.Kolega chwalil sobie wygrana zgrzewke piwa;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.