Skocz do zawartości

Ocieplenie drzwi garażowych


Marko33

Rekomendowane odpowiedzi

Niby fajne te płytki i szybko by się położyło ale trochę mnie cena odstrasza bo mam ponad 90m2 do położenia a dla przyzwoitości jeszcze dobudóweczkę by wartało to razem ponad 115 się robi i szukam czegoś w miarę po taniości bo już odcholerion monet poszedł na remont dachu na cycuś glancuś.

Chodzi mi po głowie taki "gumolit" z liroja: https://www.leroymerlin.pl/dywany-i-wykladziny/wykladziny-podlogowe-sztuczne-trawy/wykladziny-pcv/wykladzina-pcv-bubblegum-dots-czarna-2-m,p577170,l1218.html  tylko ile to jest w stanie wytrzymać, szczególnie strach coś ciąć kątówką albo spawać na tym ale może miejscowo coś trwalszego bym dał w miejscach na cięższe prace 😉

Edytowane przez rusala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajne te płytki i szybko by się położyło ale trochę mnie cena odstrasza bo mam ponad 90m2 do położenia a dla przyzwoitości jeszcze dobudóweczkę by wartało to razem ponad 115 się robi i szukam czegoś w miarę po taniości bo już odcholerion monet poszedł na remont dachu na cycuś glancuś.
Chodzi mi po głowie taki "gumolit" z liroja: https://www.leroymerlin.pl/dywany-i-wykladziny/wykladziny-podlogowe-sztuczne-trawy/wykladziny-pcv/wykladzina-pcv-bubblegum-dots-czarna-2-m,p577170,l1218.html  tylko ile to jest w stanie wytrzymać, szczególnie strach coś ciąć kątówką albo spawać na tym ale może miejscowo coś trwalszego bym dał w miejscach na cięższe prace
Robota zakończona.
Zrobiłem przytomnie test czy klej soudal, którym kleiłem styropian do blachy przyklei polipropylen do styropianu i stwierdzam że nie przyklei. Zostało mi odrobinę z pierwszej puchy, zanim otworzyłem nową.
Poszło zatem 25m taśmy dwustronnej wzmacnianej do wykładzin.
Potem wkręty z kapslami maskującymi.

Teraz szkoda mi naklejać plakaty z motocyklami, które wisiały wcześniej 83248b7c7097b250aef653023896f009.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U rodziców tak wyglada po 20latach od docieplenia ..trochę brudne
20201212_183415.jpg.b14cee1fa3c4765ebd9c2787d1748f90.jpg
Dlatego postanowiłem (za poradą tutaj) nakleić te płyty z polipropylenu.
Problem tylko taki że nic się do tego nie klei oprócz taśmy dwustronnej

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marko33 napisał:

Dlatego postanowiłem (za poradą tutaj) nakleić te płyty z polipropylenu.
Problem tylko taki że nic się do tego nie klei oprócz taśmy dwustronnej

Pytanie czy ta taśma nie puści po jakimś czasie, jak zmienią się temp i dojdzie wilgoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ta taśma nie puści po jakimś czasie, jak zmienią się temp i dojdzie wilgoć.
Dlatego poszło z 30 wkrętów z podkładkami średnicy pięciozłotówki i kapslem maskującym

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 00:35, Marko33 napisał:

Robota zakończona.
Zrobiłem przytomnie test czy klej soudal, którym kleiłem styropian do blachy przyklei polipropylen do styropianu i stwierdzam że nie przyklei. Zostało mi odrobinę z pierwszej puchy, zanim otworzyłem nową.
Poszło zatem 25m taśmy dwustronnej wzmacnianej do wykładzin.
Potem wkręty z kapslami maskującymi.

Teraz szkoda mi nakleemoji23.pngjać plakaty z motocyklami, które wisiały wcześniej

 

Przydałyby się kalendarze z wulkanizacji :ok:

One zawsze dobrze wyglądają :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Przydałyby się kalendarze z wulkanizacji :ok:
One zawsze dobrze wyglądają :serducha:
W pozie gdzie wątrobę widać?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.