Skocz do zawartości

koszyczki na baterie AA wraz z wyłącznikiem i timerem - gdzie kupić?


00Tom00

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

może też ktoś szukał, bo ja jak narazie bezskutecznie.

 

Chciałbym kupić koszyczki na baterie AA (x2 albo x4) które mają wbudowany wyłącznik, ale co ważne miałyby opcję timera, czyli np że same odcinają napięcie  po 6h i codziennie cykl sie powtarza.

Jest dużo takich zintegrowanych rozwiązań np w świeczkach ledowych, ozdobach choinkowych etc... więc gdzieś to pewnie można kupić, tylko gdzie... Mogą być oferty z Chin, byle by to znaleźć...

Z samymi przełącznikami jest tego pełno, ale z timerami już nie mogę znaleźć...

 

Zawsze zostaje opcja kupienia czegoś najtańszego i wymontowania, ale wolałbym kupić oddzielnie takie moduły. Potrzeba kilkadziesiąt sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, 00Tom00 napisał:

Cześć,

 

może też ktoś szukał, bo ja jak narazie bezskutecznie.

 

Chciałbym kupić koszyczki na baterie AA (x2 albo x4) które mają wbudowany wyłącznik, ale co ważne miałyby opcję timera, czyli np że same odcinają napięcie  po 6h i codziennie cykl sie powtarza.

Jest dużo takich zintegrowanych rozwiązań np w świeczkach ledowych, ozdobach choinkowych etc... więc gdzieś to pewnie można kupić, tylko gdzie... Mogą być oferty z Chin, byle by to znaleźć...

Z samymi przełącznikami jest tego pełno, ale z timerami już nie mogę znaleźć...

 

Zawsze zostaje opcja kupienia czegoś najtańszego i wymontowania, ale wolałbym kupić oddzielnie takie moduły. Potrzeba kilkadziesiąt sztuk.

 

To kup w chinach zestawy choinkowe. 

A po co ci to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej osobno timer a osobno najprostszy koszyk na baterie.

A dobra doczytałem że kilkadziesiąt sztuk no to już manufaktura mała by była.

 

A taki https://intec.en.alibaba.com/product/1902440466-209830112/3_AA_transparent_battery_holder_with_Timer.html ?

Edytowane przez rusala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rusala napisał:

To może lepiej osobno timer a osobno najprostszy koszyk na baterie.

A dobra doczytałem że kilkadziesiąt sztuk no to już manufaktura mała by była.

 

A taki https://intec.en.alibaba.com/product/1902440466-209830112/3_AA_transparent_battery_holder_with_Timer.html ?

Dzięki, faktycznie na alibabie troche tego jest - coś powinno się udać dopasować.

Szukałem sam na alliexpress, ale tam nie znalazłem, o alibabie calkiem zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.