Jump to content

Zimowy płyn do spryskiwaczy

Recommended Posts

Chyba z 3 lata temu kupowałem jakoś płyn w Tesco po około 3.5zl za bańkę do -22 , a teraz płyn w Carrefour zimowy do uwaga -10, za jedyne 11zl ha ha... Jeszcze kiedyś nazywali taki płyn jesiennym czy jakoś tak. Kpina gdzie normalnie w hurcie dobry płyn około 1-1.5zl/L.

Ostatnio byłem w JULA i kupiłem jakiś tani płyn który stał przy kasie - 4L za 8 czy 9zł - ładny ma zapach, spirytusem nie wali ... nie było ciężkich mrozów żeby go sprawdzić, ale przynajmniej ładnie pachnie.

3 minuty temu, Azbest napisał:

Ostatnio byłem w JULA i kupiłem jakiś tani płyn który stał przy kasie - 4L za 8 czy 9zł - ładny ma zapach, spirytusem nie wali ... nie było ciężkich mrozów żeby go sprawdzić, ale przynajmniej ładnie pachnie.

Ja ostatnio wziąłem jakiś w Leroy Merlin za 19 zł i całkiem przyzwoity :ok:

1 godzinę temu, blue_ napisał:

kurcze, gdzie Ty jezdzisz? po budowach? ja już prawie 2 lata nie wlewałem płynu

Nie tylko po budowach na drogach GOP u ostatnio taki syf jest ze glowa mala! Do tego lubie miec czysta szybe 🙂

• Like 1
W dniu 10.12.2020 o 18:08, mati_lecha napisał:

W zeszłym roku wydałem majątek na Shella. Śmierdział potężnie.

Teraz też kupiłem w Biedronce. 13,59zł za 4 litry. Prawie nie czuć smrodu, super płyn. Kupię jeszcze baniak na zapas.

Właśnie wróciłem z Biedronki. Kupiłem teraz ten płyn za 11,99zł (z Organiki).

A ja od wielu lat kupowałem na BP/ Zawsze zimowy był w niebieskich pojemnikach. Ostatnio kupiłem jakiś inny na BP - w białej butelce. Masakra, tak wali alkoholem i ma jakiś dziwny zapach że mnie osobiście bierze natychmiast na wymioty. Muszę na siłę go wypsikać i wlać coś innego.

W dniu 13.12.2020 o 07:49, michalkl1 napisał:

Chyba z 3 lata temu kupowałem jakoś płyn w Tesco po około 3.5zl za bańkę do -22 , a teraz płyn w Carrefour zimowy do uwaga -10, za jedyne 11zl ha ha... Jeszcze kiedyś nazywali taki płyn jesiennym czy jakoś tak. Kpina gdzie normalnie w hurcie dobry płyn około 1-1.5zl/L.

Masz spryskiwacze lamp? Ja kupuję tylko Sonax i jest ok. Na lato koncentrat 250 ml starcza na ok 20-25 l gotowego płynu.

W dniu 20.12.2020 o 11:54, Elephant napisał:

A ja od wielu lat kupowałem na BP/ Zawsze zimowy był w niebieskich pojemnikach. Ostatnio kupiłem jakiś inny na BP - w białej butelce. Masakra, tak wali alkoholem i ma jakiś dziwny zapach że mnie osobiście bierze natychmiast na wymioty. Muszę na siłę go wypsikać i wlać coś innego.

Zmieniło się opakowanie. Na eko.

On 12/10/2020 at 6:01 PM, rwIcIk said:

Tak było.

Ale już jest mocno śmierdzący.

Dawniej kupowałem i był ok. W poniedziałek kupiłem trzy opakowania, ale rozczarowałem się. Cuchnący jest. 👎

• Like 1
15 godzin temu, adam_W napisał:

Zmieniło się opakowanie. Na eko.

Wiesz, żeby opakowanie to pół biedy. Ale.olyn jest zupełnie inny i wali ten nowy strasznie.