Skocz do zawartości

PZU GO


Jet-Set

Rekomendowane odpowiedzi

Przy przedłużaniu umowy ubezpieczenia w PZU dostałem ofertę w opcji PZU GO która była o wiele lepsza od normalnej oferty.

 

Haczyk w tym jest jednak taki że PZU pod pretekstem czuwania nad moim bezpieczeństwem będzie stale inwigilować moją jazdę.

Z informacji handlowych wynika, że tylko ja mam mieć dostęp do tras a PZU jedynie dowie się kiedy będzie wypadek.

Ale jak jest rzeczywiście tego nie wiem. Ktoś już jeżdzi z tym ich beaconem ? Jakieś wrażenia ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jet-Set napisał:

Przy przedłużaniu umowy ubezpieczenia w PZU dostałem ofertę w opcji PZU GO która była o wiele lepsza od normalnej oferty.

 

Haczyk w tym jest jednak taki że PZU pod pretekstem czuwania nad moim bezpieczeństwem będzie stale inwigilować moją jazdę.

Z informacji handlowych wynika, że tylko ja mam mieć dostęp do tras a PZU jedynie dowie się kiedy będzie wypadek.

Ale jak jest rzeczywiście tego nie wiem. Ktoś już jeżdzi z tym ich beaconem ? Jakieś wrażenia ?

 

 

 

 

nie wiem ale jako osoba drastycznie przestrzegająca przepisów ruchu drogowego byłbym skłonny się nad tym przychylić o ile nie działałoby jak Janosik, którego oceny za jazdę są odrealnione od rzeczywistych ograniczeń prędkości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jet-Set napisał:

Przy przedłużaniu umowy ubezpieczenia w PZU dostałem ofertę w opcji PZU GO która była o wiele lepsza od normalnej oferty.

O ile lepsza? Jaki samochód i jaka cena ubezpieczenia? Ja mam full wypas OC/AC ASO naprawy, holowanie, zastępczak, szyby, opony, no full za 1100 bez żadnej inwigilacji (tak dla przykładu). ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, amazaque napisał:

O ile lepsza? Jaki samochód i jaka cena ubezpieczenia? Ja mam full wypas OC/AC ASO naprawy, holowanie, zastępczak, szyby, opony, no full za 1100 bez żadnej inwigilacji (tak dla przykładu). ;]

Tak dla przykładu to i 110zł mógłbyś mieć.:ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jet-Set napisał:

Haczyk w tym jest jednak taki że PZU pod pretekstem czuwania nad moim bezpieczeństwem będzie stale inwigilować moją jazdę.

Na razie stać mnie na tyle ile płacę, po co mam dobrowolnie se składkę podnosić.

Edytowane przez ZUBERTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jet-Set napisał:

Haczyk w tym jest jednak taki że PZU pod pretekstem czuwania nad moim bezpieczeństwem będzie stale inwigilować moją jazdę

 

Ja kupowałem pakiet dilerski w Hestii z taką opcją (inmobi). Identyczny pakiet był tańszy o dobre 200 pln od wersji zwykłej. Jedynym warunkiem było zainstalowanie apki "śledzącej" na telefonie, którą nastepnego dnia odinstalowałem. W owu nie było żadnych dodatkowych warunków dot. używania tej aplikacji, wystarczyło ją zainstalować w momencie kupna i wygenerować w niej kod zniżkowy. 

Ale nie wiem jak sprawa wygląda w PZU i czy tam proces śledzenia obwarowali jakimiś warunkami. No bo ta pastylka może równie dobrze leżeć w szufladzie w domu przecież. 

Edytowane przez iwik
  • Lubię to 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony nie ma żadnych wymagań aby śledzenie było włączone

dodatkowo zastrzegają że zarejestrowane trasy nie będą miały wpływu na wysokość składki.

Z drugiej w OWU jest lista usług jak holowanie, wizyta lekarska (nawet psychologa)

dostępna w razie wypadku gdzie zadziała czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.