Skocz do zawartości

Zestaw narzędzi do majsterkowania


aniqwerty

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, aniqwerty napisał:

Szybkie pytanie - jaki zestaw narzędzi do 250pln i prostych prac przydomowych kupić sobie pod choinkę?

Na razie mam jakiś zestaw z gównolitu, kombinerki i torxy. 

Mile widziane linki.

 

te yato podesłane się przydaje, ja najczęściej kupuje coś jak jest potrzebne, w ten sposób po kilku latach fajnie się warsztat uzupełnia

wkrętarkę masz? Ja często używam. Duży klucz do różnych śrub z hydrauliki?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na przykład w Caście ten: https://www.castorama.pl/zestaw-narzedziowy-yato-1-2-1-4-i-3-8-216-szt-id-93956.html  stówkę dołożysz i zrobisz niemal wszystko, braknie najwyżej bardziej wyszukanych do niektórych samochodów itp.

Edytowane przez rusala
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aniqwerty napisał:

Myślałem o takim zestawie na początek

https://fixero.com/klucze-nasadowe-08-684.html

Używam głównie płaskich i śrubokrętów.

Wkrętarki (jeszcze) nie mam. Jaką warto kupić?

 

młotka nie masz już? Kombinerki pewnie też masz? Ja bym tego nie brał, za bardzo ogólny zestaw, zaraz wyjdą braki :) , rozumiem potrzebę żeby kupić coś koniecznie pod choinkę... może z innej strony, jak tych nasadowych kluczy nie chcesz, to zobacz co najbardziej Ci się zużyło w tym zestawie co masz i po prostu kup pojedyncze elementy dobrej jakości

 

wkrętarka to jakaś z baterią litowo jonową, może być bez skrzynki (np tu nie czuje potrzeby zamykać jej w przeciwieństwie do kluczy)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 09:50, aniqwerty napisał:

Szybkie pytanie - jaki zestaw narzędzi do 250pln i prostych prac przydomowych kupić sobie pod choinkę?

Na razie mam jakiś zestaw z gównolitu, kombinerki i torxy. 

Mile widziane linki.

 

Honiton :ok: => kliken machen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 12:04, rusala napisał:

Kup sobie na przykład w Caście ten: https://www.castorama.pl/zestaw-narzedziowy-yato-1-2-1-4-i-3-8-216-szt-id-93956.html  stówkę dołożysz i zrobisz niemal wszystko, braknie najwyżej bardziej wyszukanych do niektórych samochodów itp.

dokładnie, ten zestaw plus jakiś mały młotek i szczypce nastawne to mój zestaw wyjazdowy na długie trasy albo naprawy gwarancyjne u klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.