Skocz do zawartości

Mini Cooper/One 1.5


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mamy tutaj moze kogos kto powozi takim autem? Interesuje mnie obecna generacja w wersji 3d lub 5d w wariancie 102/136KM z lat 2016-2017. Czy to auto ma jakies popularne bolaczki, ktore by je dyskwalifikowaly juz na starcie?

Silnik to chyba bedzie to samo 3-cyl co w BMW 3? Co tam siedzi za automat? To jest jakis hydrokinetyk czy 2-sprzeglowka?

Ten slabszy motor to tylko kwestia softu, czy moze jest wolnossacy?

Przy okazji poszukiwan auta dla zony podjechalismy do salonu Mini i to chyba byl blad ;]

Z drugiej strony jak mamy kupowac kolejna 500-ke, to w sumie moze warto wziac cos co sprawi troche frajdy z jazdy rowniez mnie ;]

 

Z gory dzieki za wszystkie uwagi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy ma 2016 1.5i z przebiegiem 25k, ma je blisko dwa lata. Problemów brak

Jeździłem tym przez tydzień jak się autami zamieniliśmy. Nie przypadło mi do gustu, ale jeździ bardzo fajnie. Automat dość szybki, ale nie wiem jak. Spalanie przy kręcenie się po Warszawie z moim stylem jazdy - 8.4l, więc całkiem ok. Super prowadzenie i trzymania się drogi. Ma jakieś tryby w trybie gokardowym jest frajda :).

Silnik jak zimny to wyraźnie czuć, że brakuje 4cylindra. W sumie nawet nie wiedziałem o tym, myślałem że coś sie zepsuło i ma lekkie drgania, dopiero potem sprawdziłem. Jak się nagrzeje jest ok i ma nawet fajny dzwięk. Z tego co pamiętam to on ma turbinę (136KM).

Jak żona lubi szybciej pojeździć i odczuje różnice w prowadzenie to warto. Jak nie to IMO został bym przy 500ce. Będzie taniej i prościej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, sherif said:

Jak żona lubi szybciej pojeździć i odczuje różnice w prowadzenie to warto. Jak nie to IMO został bym przy 500ce. Będzie taniej i prościej.

 

Zona to sie skupia przede wszystkim na wygladzie, kwestie techniczne czy prowadzenie sa raczej nieistotne w tej ukladance ;]

500ke ma juz od ponad 3 lat i w sumie to wolalbym, zeby sie przesiadla na cos ciut wiekszego i bezpieczniejszego.

Niestety z przegladu rynku wyszlo, ze w gre wchodzi kolejna 500, Mini, ewentualnie Mazda CX 3 w kolorze Soul Red.

Jesli juz mam wydawac sporo wieksza $$$ niz pierwotnie zakladalismy, to chcialbym tez cos z tego miec ;)

I tutaj MIni nie ma w zasadzie konkurencji na tle 2 pozostalych kandydatow.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, stig said:

Mógłbyś spojrzeć jeszcze na Abartha w 500. To naprawdę ładnie się odpycha, jedzie i świetnie wygląda 👍
 

 

Juz patrzylismy, ale wg mnie 140KM w takiej malej puszce to nie jest bezpieczna kombinacja dla zony;]

Poza tym mialbym obawy, ze to sie nada na bezproblemowe dojazdy do pracy po 50km dziennie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Juz patrzylismy, ale wg mnie 140KM w takiej malej puszce to nie jest bezpieczna kombinacja dla zony;]

Poza tym mialbym obawy, ze to sie nada na bezproblemowe dojazdy do pracy po 50km dziennie...

 

 

Auto i silnik proste, prześwietlone na wylot przez użytkowników i mechaników.

Bardziej bym zwrócił uwagę na ten dystans dzienny. Mały zbiornik paliwa będzie upierdliwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minutes ago, stig said:

Auto i silnik proste, prześwietlone na wylot przez użytkowników i mechaników.

Bardziej bym zwrócił uwagę na ten dystans dzienny. Mały zbiornik paliwa będzie upierdliwy. 

 

Mozliwe, ale gdybym mial zostac przy Fiacie, to juz predzej 500X, ale to niestety za duze...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

 

Mozliwe, ale gdybym mial zostac przy Fiacie, to juz predzej 500X, ale to niestety za duze...

 

 

Abarth jako alternatywa dla Mini jeśli chodzi o model 500. Dlatego go podałem bo frajdę z jazdy to już zapewni. Reszta to wiadomo indywidualne kryteria zadecydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, stig said:

Abarth jako alternatywa dla Mini jeśli chodzi o model 500. Dlatego go podałem bo frajdę z jazdy to już zapewni. Reszta to wiadomo indywidualne kryteria zadecydują.

 

Wiem, wiem ale zona sama powiedziala, ze nie chce Abartha bo za duzo mocy w tak malym aucie...

To sie wg mnie nadaje na weekendowa zabawke, ale nie dojazdy do pracy. Betonowy zawias, maly przeswit, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciej__ napisał:

I tutaj MIni nie ma w zasadzie konkurencji na tle 2 pozostalych kandydatow.

Nie ma. Jak wybierasz sercem to jak najbardziej. Jednak rozsądek podpowiada Mazdę. Pomijawszy jej zalety jak większy prześwit to trzymanie dwóch aut tej samej marki ma dużo zalet. Szczególnie jak jesteś zadowolony z CX5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej__ napisał:

Z gory dzieki za wszystkie uwagi

 

ja tam Ci nic konkretnego nie doradzę oprócz tego, że mnie się te auta strasznie podobają. Sąsiadka przez wiele lat jeździła takim mini i to się nigdy nie opatrzy. Może kiedyś też sobie takiego kupię, ale to musi być drugi samochód, bo pies mi się nie zmieści ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Zona to sie skupia przede wszystkim na wygladzie, kwestie techniczne czy prowadzenie sa raczej nieistotne w tej ukladance ;]

500ke ma juz od ponad 3 lat i w sumie to wolalbym, zeby sie przesiadla na cos ciut wiekszego i bezpieczniejszego.

Niestety z przegladu rynku wyszlo, ze w gre wchodzi kolejna 500, Mini, ewentualnie Mazda CX 3 w kolorze Soul Red.

Jesli juz mam wydawac sporo wieksza $$$ niz pierwotnie zakladalismy, to chcialbym tez cos z tego miec ;)

I tutaj MIni nie ma w zasadzie konkurencji na tle 2 pozostalych kandydatow.

 

 

To czekaj na nowe 500 EV, wszystkie wymogi spełnia w szczególności "sporo większa $$$" :phi:.

Moja jeździła Mini i jej też nie przypadł do gustu, wolała Skodę.

Może coś z Crossoverów typu Niro ? Trochę większa, ale wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zapomniałem napisać, że jest jeszcze włoskie mini czyli MiTo 😁

170KM w automacie 👍🤪 Moja jak wsiada to zawsze przełącza na tryb D. U mnie wersja 155KM, ale daje radę przy tej masie.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-mito-ID6DpbDc.html#gallery-open

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, stig said:

W sumie to zapomniałem napisać, że jest jeszcze włoskie mini czyli MiTo 😁

170KM w automacie 👍🤪 Moja jak wsiada to zawsze przełącza na tryb D. U mnie wersja 155KM, ale daje radę przy tej masie.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-mito-ID6DpbDc.html#gallery-open

 

Pokazywalem juz, ale sie nie podoba niestety ;] Szkoda bo mozna kupic za calkiem przyzwoite $$$ :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stig napisał:

Mi ostatnio chodzi po głowie też wymiana na Mini, ale w wersji Clubman Cooper S. Kobieta jednak nie chce ze mną o tym gadać 🤣. Auto jest tak dziwne, że aż mnie intryguje 😁

Tylko nie zapomnij ze on tylko z iphoneami gada. Aa nie ma bo nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Wersja 136KM robi 0-100 w jakies 8 sekund, czyli na poziomie HH z poczatku lat 2000 ;]

Jak na miejskie autko to lepiej niz dobrze :ok:

 

 

Jeździłem 3er z tym motorem jako zastępczym, wsiadając byłem max na "nie" - 3 cylindry, słaby, gdzie to w BMW. Wysiadając chciałem jeszcze, fajnie się kręci, tak na sportowo, daje frajdę choć jest słaby. Totalna przepaść do teoretycznie mocniejszej Astry.

 

Żona zdaje się ma DG? Mini świetnie się liczy w najmie, myślę że nówka i 800 netto bez wpłaty własnej jest realne. Sam o tym myślę.

  • Lubię to 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy takie mini we fabryce. Wersja 5 drzwi, 1.5 136km plus automat. Jeździło się tym fajnie, dynamika wystarczająca. Siedziała tam jednak dość powolna skrzynia, gorsza niż 8biegowe automaty BMW. Ale jak się nie oczekiwało wyścigu non stop to było ok. W mieście irytuje słaba widoczność, w trasie niski komfort. Gadżet taki. Na 2 czy 3 auto ok. Przebiegi do 40000km bez jakichkolwiek awarii, później nie wiem bo oddaliśmy do BMW. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bizz said:

Żona zdaje się ma DG? Mini świetnie się liczy w najmie, myślę że nówka i 800 netto bez wpłaty własnej jest realne. Sam o tym myślę.

 

DG juz nie ma bo wrocila na etat jakies pol roku temu. Ale faktycznie utrata wartosci tych aut jest naprawde zaskakujaco niska...

Krajowe 3-4 latki wystawiane sa po 70-75% ceny nowego, wiec nic dziwnego, ze najem wychodzi korzystnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maciej__ napisał:

Hej,

 

Mamy tutaj moze kogos kto powozi takim autem? Interesuje mnie obecna generacja w wersji 3d lub 5d w wariancie 102/136KM z lat 2016-2017. Czy to auto ma jakies popularne bolaczki, ktore by je dyskwalifikowaly juz na starcie?

Silnik to chyba bedzie to samo 3-cyl co w BMW 3? Co tam siedzi za automat? To jest jakis hydrokinetyk czy 2-sprzeglowka?

Ten slabszy motor to tylko kwestia softu, czy moze jest wolnossacy?

Przy okazji poszukiwan auta dla zony podjechalismy do salonu Mini i to chyba byl blad ;]

Z drugiej strony jak mamy kupowac kolejna 500-ke, to w sumie moze warto wziac cos co sprawi troche frajdy z jazdy rowniez mnie ;]

 

Z gory dzieki za wszystkie uwagi :ok:

Za nic w świecie nie bierz wersji 136 km - dla mnie silnik katastrofa. Jedzie to słabo, pali przy tym bardzo dużo (jak na moc i osiągi), a do tego brzmi kiepsko i mocno wibruje - testowany w Countryman 2 generacji. Poczytaj sobie o awaryjności tych silników.

 

Audi A1 nie podoba się? 

Edytowane przez prawoimotoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, prawoimotoryzacja said:

Za nic w świecie nie bierz wersji 136 km - dla mnie silnik katastrofa. Jedzie to słabo, pali przy tym bardzo dużo (jak na moc i osiągi), a do tego brzmi kiepsko. Poczytaj sobie o awaryjności tych silników.

 

Ty na pewno piszesz o silniku 3cyl 1.5 z BMW?

Czy moze o poprzednim "PSA", ktore faktycznie opinie ma fatalne...

Edytowane przez Maciej__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Ty na pewno piszesz o silniku 3cyl 1.5 z BMW?

Czy moze o poprzednim "PSA", ktore faktycznie opinie ma fatalne...

Tak, chcesz wiedzieć coś więcej, to możesz poczytać o moich odczuciach "sam wiesz gdzie" 😄 Świetny automat mega się męczył z tym silnikiem. Cała radość jazdy MINI poszła w las przez ten silnik.

 

1.6 z PSA chociaż super jeździło w MINI i poprzedni Countryman Cooper S ALL4 sprawiał mega dużo frajdy, a ten 1.5 BMW jest kompletną porażką.

Edytowane przez prawoimotoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, prawoimotoryzacja said:

Tak, chcesz wiedzieć coś więcej, to możesz poczytać o moich odczuciach "sam wiesz gdzie" 😄 Świetny automat mega się męczył z tym silnikiem. Cała radość jazdy MINI poszła w las przez ten silnik.

 

To poki co jestes pierwszy i jedyny, ktory wypowiada sie negatywnie ;]

Obejrzalem tez kilka testow na YT i tam rowniez wszyscy byli zadowoleni z dynamiki, spalania, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

To poki co jestes pierwszy i jedyny, ktory wypowiada sie negatywnie ;]

Obejrzalem tez kilka testow na YT i tam rowniez wszyscy byli zadowoleni z dynamiki, spalania, etc.

Pojeździj i sam oceń. Jeżeli nawet mnie ten silnik spalił średnio ok. 8,5 l, to wiedz, że jest to paliwożerny silnik. Poczytaj na forum BMW. Sporo osób użytkowało serię 3 z tym silnikiem i nawet tam było czuć wibracje silnika i nieprzyjemny dźwięk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, prawoimotoryzacja said:

Pojeździj i sam oceń. Jeżeli nawet mnie ten silnik spalił średnio ok. 8,5 l, to wiedz, że jest to paliwożerny silnik. Poczytaj na forum BMW. Sporo osób użytkowało serię 3 z tym silnikiem i nawet tam było czuć wibracje silnika i nieprzyjemny dźwięk. 

 

Znalazlem juz u Ciebie na stronie... Po pierwsze to nie jezdziles Cooperem, tylko Countrymanem a to auto duzo wieksze, wyzsze i ciezsze :ok:

Po drugie spalanie jest kompletnie nieistotne bo przebieg nie przekroczy 1kkm miesiecznie ;]

A po trzecie sam napisales :)
 

"Dane techniczne znajdują odzwierciedlenie w wrażeniach z jazdy. Zaskakujące jest także to, z jaką łatwością ten silnik wchodzi na obroty. Z pewnością odpowiada za to zastosowanie turbosprężarki tylko twinscroll.
Na pochwałę zasługuję świetna praca automatycznej skrzyni biegów, która szybko zmienia przełożenia, czasem redukując od razu od dwa biegi. Nie ma mowy o jakichkolwiek szarpnięciach."

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Znalazlem juz u Ciebie na stronie... Po pierwsze to nie jezdziles Cooperem, tylko Countrymanem a to auto duzo wieksze, wyzsze i ciezsze :ok:

Po drugie spalanie jest kompletnie nieistotne bo przebieg nie przekroczy 1kkm miesiecznie ;]

A po trzecie sam napisales :)
 

"Dane techniczne znajdują odzwierciedlenie w wrażeniach z jazdy. Zaskakujące jest także to, z jaką łatwością ten silnik wchodzi na obroty. Z pewnością odpowiada za to zastosowanie turbosprężarki tylko twinscroll.
Na pochwałę zasługuję świetna praca automatycznej skrzyni biegów, która szybko zmienia przełożenia, czasem redukując od razu od dwa biegi. Nie ma mowy o jakichkolwiek szarpnięciach."

 

Tak, edytowałem wcześniej komentarz dodając, iż jeździłem w modelu Countryman 2. Wielkości Golfa jest tak naprawdę. W takim Golfie 1.4/1.5 TSI jeździ super, a tutaj kicha.

 

Tak, wkręca się na obroty typowo dla silnika 3 cylindorwego, a wiec do wysokich obrotów. Na dole jest kompletna niemoc. Automat jest bardzo dobry i szybki, lecz silnik odstaje. 

 

Przez ten silnik bym nie kupił tego MINI, tak samo jak BMW 3. Dla porównaniu w poprzedniej budzie BMW 3 wersja 318d była rewelacyjna, a 316i zabijała przyjemność z jazdy BMW.

 

Gdyby tam było 1.4 TSI to byłoby o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, prawoimotoryzacja said:

Przez ten silnik bym nie kupił tego MINI, tak samo jak BMW 3. Dla porównaniu w poprzedniej budzie BMW 3 wersja 318d była rewelacyjna, a 316i zabijała przyjemność z jazdy BMW.

 

Mysle, ze po przesiadce z Fiata 1,2 69KM to i tak bedzie kosmos ;]

Aha, moja zona nie ma pojecia ile 500ka ma cylindrow i jest to jej calkowicie obojetne ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Mysle, ze po przesiadce z Fiata 1,2 69KM to i tak bedzie kosmos ;]

Aha, moja zona nie ma pojecia ile 500ka ma cylindrow i jest to jej calkowicie obojetne ;)

 

Zapewne tak będzie:) pojezdzij. Mazda 2 tez spoko, skoro macie Cx5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

Za nic w świecie nie bierz wersji 136 km - dla mnie silnik katastrofa. Jedzie to słabo, pali przy tym bardzo dużo (jak na moc i osiągi), a do tego brzmi kiepsko i mocno wibruje - testowany w Countryman 2 generacji. Poczytaj sobie o awaryjności tych silników.

 

Audi A1 nie podoba się? 

 

Jesteś jedyną znaną mi osobą narzekającą na ten silnik.

W BMW 3 świetnie się zbierał, dobrze współgrał ze skrzynią i przy korzystaniu z frajdy jaką dawał spalanie wychodziło 8.5 litra miasto/trasa pół na pół.

Na autostradę bym tego nie kupił, ale do miasta świetne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, prawoimotoryzacja said:

Zapewne tak będzie:) pojezdzij. Mazda 2 tez spoko, skoro macie Cx5. 

 

No musimy sie jakos umowic na jazde :ok:

Jak jej nie bedzie pasowac, to przestaje juz uszczesliwiac na sile i kupimy nowsza 500ke i tyle ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bizz napisał:

 

Jesteś jedyną znaną mi osobą narzekającą na ten silnik.

W BMW 3 świetnie się zbierał, dobrze współgrał ze skrzynią i przy korzystaniu z frajdy jaką dawał spalanie wychodziło 8.5 litra miasto/trasa pół na pół.

Na autostradę bym tego nie kupił, ale do miasta świetne auto.

Na szczęście poszli po rozum do głowy i w nowej 3 bazowa wersja ma juz normalny silnik 2.0 156, który tez szału nie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prawoimotoryzacja napisał:

Na szczęście poszli po rozum do głowy i w nowej 3 bazowa wersja ma juz normalny silnik 2.0 156, który tez szału nie robi...

 

Nie wiem czego Ty oczekujesz od najmniejszego silnika w budżetowym BMW.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bizz napisał:

 

Nie wiem czego Ty oczekujesz od najmniejszego silnika w budżetowym BMW.

Tylko tyle, że jeżeli nie jedzie, bo jest o małej mocy, to żeby chociaż był oszczędny i nie wibrował mocno. Nic poza tym. Zerknij sobie na spalanie 1.4 tsi 125/150 w Passacie dla porównania.

318d bylem zachwycony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, prawoimotoryzacja napisał:

Tylko tyle, że jeżeli nie jedzie, bo jest o małej mocy, to żeby chociaż był oszczędny i nie wibrował mocno. Nic poza tym. Zerknij sobie na spalanie 1.4 tsi 125/150 w Passacie dla porównania.

318d bylem zachwycony!

 

Ale co nie jedzie?

Porównanie rzeczonego Passata.

Jeżeli czujesz "na dupie" 0.3 sekundy to szacun. Przy czym BMW robi to w 100 kg cięższym aucie 14 KM słabszym motorem.

IMO jeśli pretendujesz do dziennikarstwa motoryzacyjnego to powinieneś bardziej ważyć słowa i opinie aby były możliwie bezstronne.

 

obraz.png.c21f58df6c9bc58d008245a652ca9900.png

Edytowane przez bizz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bizz napisał:

 

Ale co nie jedzie?

Porównanie rzeczonego Passata.

Jeżeli czujesz "na dupie" 0.3 sekundy to szacun.

IMO jeśli pretendujesz do dziennikarstwa motoryzacyjnego to powinieneś bardziej ważyć słowa i opinie aby były możliwie bezstronne.

 

 

Czuć podczas jazdy, iż ten silnik się strasznie męczy w serii 3. Zerknij sobie na porównanie spalania względem Passata.

 

W MINI One na pewno wrażenia z dynamiki będą zupełnie inne. Mnie ten silnik mega rozczarował jako całokształt w Countryman i serii 3. Nigdy bym nie kupił ani jednego ani drugiego z tym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama ma ten silnik w 218i. Zbiera sie niezle, w zakresie predkosci nieco ponad przepisowe pali znosnie. Po 25kkm padl czujnik skrzyni, wymiana chyba 2.5kpln.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale silniki 1.5 od BMW nie mają dobrej opinii serwisowej. Ja podzielam opinie Michała @prawoimotoryzacja. Jeździłem i no szału nie ma. Wibracje i słaba moc. Ja wiem że jak się np kupuje Ferrari z silnikiem 2.0 150 KM na przykład to wiadomo co się kupuje i nie ma co wymagać, ale sęk w tym że ciężko będzie jeździć tym ekonomicznie bo oczekuje się jednak ciut więcej dynamiki od samochodu z Monachium. Także @Maciej__ w używkę bym nie szedł, bo w  czasie leasingu to ktoś raczej nie dba mechanicznie o samochód a potem wychodzi "wszystko" z większym prawdopodobieństwem u kolejnego kierowcy. Jak już to nowy. Sąsiadka ma no i powiem że fajny zestaw tworzą ;) Kup do mniejszą siostrę do kompletu i będzie git. Albo A-classe bo to fajny damski wozik. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciej__, w zakładanym budżecie masz szanse załapać się na 102 km wersje w ramach programu samochodów używanych? Jakis czas temu mieli sporo takich aut w sieci bawaria Motors.

 

Dwa lata temu załatwiłem znajomej nowego Countrymana Cooper S All4 z rabatem 33%, także idzie kupić miniacza w dobrej cenie.

Edytowane przez prawoimotoryzacja
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=134087]Maciej__[/mention], w zakładanym budżecie masz szanse załapać się na 102 km wersje w ramach programu samochodów używanych? Jakis czas temu mieli sporo takich aut w sieci bawaria Motors.
 
Dwa lata temu załatwiłem znajomej nowego Countrymana Cooper S All4 z rabatem 33%, także idzie kupić miniacza w dobrej cenie.
Tak patrzyłem właśnie na Bawaria Motors.
Ja nie muszę kupować na gwalt, więc będę sobie obserwował czy coś ciekawego się ojawi. Mają właśnie jakiś program Mini Next i sprzedają z gwarancją na 12-24msc. Muszę tylko sprawdzić jakie tam są warunki.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bizz napisał:

 

Ale co nie jedzie?

Porównanie rzeczonego Passata.

Jeżeli czujesz "na dupie" 0.3 sekundy to szacun. Przy czym BMW robi to w 100 kg cięższym aucie 14 KM słabszym motorem.

IMO jeśli pretendujesz do dziennikarstwa motoryzacyjnego to powinieneś bardziej ważyć słowa i opinie aby były możliwie bezstronne.

 

obraz.png.c21f58df6c9bc58d008245a652ca9900.png

Mała strata BMW w tym przykładzie nie wynika z tego, że ten silnik taki zajebisty tylko że to RWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.